mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 22:04 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg

ja pierdole jakie to jest zalosne, ze stary dziad kaczynski z ktorego sie wszyscy smieja , po raz kolejny narzuca tempo i zasady gry tym pizdom z PO i .N, po raz kolejny ma incjatywe choc przy pizdowatosci opozycji nie musial by nawet nic robic

i riczi chce z nim niby wygrac ? moj boze, korpoludek riczi i wsiowy glupek schetyna sa przy nim jak dzieci ktore rozstawia po katach
pierdola cos o trzeciazednych problemach ktore przecietni ludzie maja w dupie i na tym niby chca budowac kapital polityczny, zamiast zapierdalac z incjatywami i spotkaniami po calym kraju to probuja lansowac sie na tych majacych moralna wyzszosc i nowoczesnosc po swojej stronie

w tym czasie kaczor ustawil sobie szydlo od robienia czarnej roboty (przy pierwszej wiekszej wpadce posle ja w polityczny niebyt) i morawieckiego od gospodarki ktorego jeszcze przyjdzie nam oceniac,i macierewicza od ON, sam dzieki temu ma wolne rece i moze wychodzic z takimi incjatywami jak ta wyzej, a PO z N biegaja z TK jak dzieci we mgle

jezu jaka nasza klasa polityczna to pizdy i amatorzy, zwlaszcza ci co lansuja sie na nowoczesnych


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 22:50 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20841300,prezes-kaczynski-rusza-w-polske-chce-zawitac-do-70-miejsc.html#BoxNewsImg

ja pierdole jakie to jest zalosne, ze stary dziad kaczynski z ktorego sie wszyscy smieja , po raz kolejny narzuca tempo i zasady gry tym pizdom z PO i .N, po raz kolejny ma incjatywe choc przy pizdowatosci opozycji nie musial by nawet nic robic

i riczi chce z nim niby wygrac ? moj boze, korpoludek riczi i wsiowy glupek schetyna sa przy nim jak dzieci ktore rozstawia po katach
pierdola cos o trzeciazednych problemach ktore przecietni ludzie maja w dupie i na tym niby chca budowac kapital polityczny, zamiast zapierdalac z incjatywami i spotkaniami po calym kraju to probuja lansowac sie na tych majacych moralna wyzszosc i nowoczesnosc po swojej stronie

w tym czasie kaczor ustawil sobie szydlo od robienia czarnej roboty (przy pierwszej wiekszej wpadce posle ja w polityczny niebyt) i morawieckiego od gospodarki ktorego jeszcze przyjdzie nam oceniac,i macierewicza od ON, sam dzieki temu ma wolne rece i moze wychodzic z takimi incjatywami jak ta wyzej, a PO z N biegaja z TK jak dzieci we mgle

jezu jaka nasza klasa polityczna to pizdy i amatorzy, zwlaszcza ci co lansuja sie na nowoczesnych


+100


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 23:42 
Cytuj  
przecież ma tak duże poparcie, tyle dobrego robi dla Polski i Polaków , 2 kadencja w kieszeni, wybory samorządowe wygrane w cuglach
że też musi się tak starać
a może zrozumiał ,że niektóre sprawy jednak to było przegięcie, że tych spraw może zrobiło się za dużo i trzeba ruszyć w Polskę i przekonać ludzi , że on z tych dobrych ?
czyżby się wystraszył?


żeby ułatwić pracę embe od razu zrobię wpis za niego:
Kaczyński nie zajmuje się pierdołami, woli pojechać w Polskę, posłuchać prostego ludu, jego bolączek , potrzeb itp
to takie zwykłe gospodarskie wizyty, które powinien wykonać każdy polityk, Kaczyński nie musi się niczego bać, opozycja zajmuje się jakimiś pierdołami w stylu TK , caracale i aborcja ( choć w sumie nie wiadomo dlaczego, bo PIS nic o ustawie zaostrzającej aborcje nie mówi ) jest oderwana od rzeczywistości , od tej rzeczywistości ,z którą wódz właśnie będzie się stykał w podróży
po podróży wyciągnie wnioski - co , ile i komu dać - pewnie coś da się rolnikom, górnikom, stoczniowcom itp itd- wszystkim , którzy na to zasługują - dzięki temu wygra się kolejne wybory
geniusz ten nasz wódz ( powstają już pierwsze obrazy na których uśmiechnięte dzieci wręczają mu kwiaty )

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 00:18 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 01:24 
Cytuj  
W stolycy prokuraturę i policję ma nadal PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 09:20 
Cytuj  
lordypie, rozpracowałeś mnie, rząd i jarka, jeszcze paru takich jak ty i nie potrzebne będą wieszaki ani czarne majtki by wygrać przyszłe wybory, zresztą jak widzisz pis sam się podkłada cały czas, więc to bułka z masłem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 09:29 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
żeby ułatwić pracę embe od razu zrobię wpis za niego:
Kaczyński nie zajmuje się pierdołami, woli pojechać w Polskę, posłuchać prostego ludu, jego bolączek , potrzeb itp
to takie zwykłe gospodarskie wizyty, które powinien wykonać każdy polityk, Kaczyński nie musi się niczego bać, opozycja zajmuje się jakimiś pierdołami w stylu TK , caracale i aborcja ( choć w sumie nie wiadomo dlaczego, bo PIS nic o ustawie zaostrzającej aborcje nie mówi ) jest oderwana od rzeczywistości , od tej rzeczywistości ,z którą wódz właśnie będzie się stykał w podróży
po podróży wyciągnie wnioski - co , ile i komu dać - pewnie coś da się rolnikom, górnikom, stoczniowcom itp itd- wszystkim , którzy na to zasługują - dzięki temu wygra się kolejne wybory
geniusz ten nasz wódz ( powstają już pierwsze obrazy na których uśmiechnięte dzieci wręczają mu kwiaty )


Kaczynski jest swietnym strategiem, szkoda ze jego celem jest wladza sama w sobie, a nie np wzrost gospodarczy czy obnizenie podatkow.

Opozycja mu ulatwia zadanie, bo NIC soba nie reprezentuje. Riczi jest zalosny i raczej zbyt wielu ludzi nie nabierze na PObis, a PO to w zasadzie nawet nie ma czego obiecywac, bo mogliby powtorzyc obietnice sprzed 9 lat, tyle ze nawet najmniej rozgarnietym wyborcom nasuwa sie pytanie czemu ich nie spelnili przez 8 lat rzadzenia.
Aborcje i trybunal 80% spoleczenstwa ma gleboko w dupie wiec jadac na tym opozycja tez nic nie ugra.

Glosowalem na Kukiza, ale przestalem sie interesowac polityka i jedyny przekaz jaki przebija sie z mediow to glosowania wspierajace PIS i chamskie teksty Kukiza. Wiem ze to zafalszowany obraz, ale taki przekaz dostaje czlowiek ktory sie nie interesuje polityka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 10:30 
Cytuj  
ja nieraz pisałem na tym forum , że Kaczyński jest jednym z najbardziej inteligentnych i bystrych polityków
pytanie w jaki sposób to wykorzystuje- czy władza jest mu potrzebna dla samej władzy ( i jakiś prywatnych rozliczeń ) czy faktycznie chce zrobić coś dobrego dla kraju
to że ludziom rozdaje pieniądze nie świadczy ,że myśli o Polakach , bo to tak samo może być tylko kwestia zdobycia i utrzymania władzy

a że opozycja jest do dupy to też wiadomo

z tych 2 powyższych faktów nie wynika jednak ,że mamy klaskać PIS i nie móc wytykać jego potknięć i błędów, tym bardziej ,że błędy/afery PO są cały czas wałkowane, przypominane jako usprawiedliwienie działań obecnego rządu
a przecież wszyscy byśmy chcieli ,żeby obecny rząd był lepszy od tego poprzedniego i tu jest chyba zgoda

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 10:36 
Cytuj  
Oczywiście że trzeba wytykać ale problem jest taki że opozycja tego nie robi, serio to co sobą prezentuje obecna opozycja jest żałosne, PO walczy o reszki władzy w regionach, ważniejsze dla nich są przepychanki między niedobitkami z biznesu i polityki jakie zdobyli za czasów własnych rządów, PSL siedzi cicho bo to jedyna partia, która w parlamencie się nie liczy, a ma potężną władzę na najniższych szczeblach, palikmioty się rozeszły, a N to partia produkująca memy nic nie wnosząca do polityki, o marksistach i komuchach nie wspominam bo powinni być zakazani.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 10:42 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
przecież ma tak duże poparcie, tyle dobrego robi dla Polski i Polaków , 2 kadencja w kieszeni, wybory samorządowe wygrane w cuglach
że też musi się tak starać
a może zrozumiał ,że niektóre sprawy jednak to było przegięcie, że tych spraw może zrobiło się za dużo i trzeba ruszyć w Polskę i przekonać ludzi , że on z tych dobrych ?
czyżby się wystraszył?

juz pomijajac co motywuje kaczynskiego do takiego ruchu (czy zeby zdobyc poparcie, czy moze chce zrobic przeglad struktur bo uwaza ze nalezy im sie pare klapsow, a moze jedno i drugie)
chodzi o to ze ten ruch wykonuje, ze ma inicjatywe , ze nie siedzi na dupie

ustalmy pare faktow odnosnie polskich wyborcow, raczej sa leniwi i nie obywatelscy, nie interesuja sie polityka zagraniczna, gospodarka i prawem (ciezko zeby kazdy sie tym interesowal)
interesuje ich tylko to co ma bezposrednie przelozenie na ich zycie a nie spolecznosc, czyli jak ktos podpisze TTIP to wszyscy maja to w dupie, a jak ktos podniesie podatki to juz w dupie nie maja , chociaz to pierwsze ma daleko bardziej powazne konsekwensje niz drugie
dlatego przy TK mieli to w dupie, a w przypadku aborcji wyszli na ulice

i o takiego wyborce walcza partie polityczne

wszystko co ponizej to moje subiektywne odczucia, moze jest inaczej to wypunktujcie
ale zastanowmy sie co zaoferowalo PO od wyborow,
- zaproponowalo 500 juz od pierwszego dziecka

to wszystko co pamietam o dzialaniach PO od wyborow, poza tym jednym haslem nie pamietam nic innego, zadnej idei, zadnego planu , zadnej wizji , po prostu nieudolne kopiowanie PiS nie rozumiejac nawet dlaczego kopiuja, zadnego uderzenia sie w piers i oczyszczenia szeregow, nawet cienia zrozumienia dlaczego przegrali. Pod 'przywodztwem' schetyny po prostu wegetuje czekajac na tuska jak na ksiecia na bialym koniu

teraz zastanowmy sie co zaoferowalo .N od wyborow,
- KOD - sprawa TK - generalnie tak jak pisalem przecietny wyborca ma to w dupie
- kilka wpadek niedouczonego ricziego

do tego lansowanie sie na tych 'nowoczesnych' i 'europejskich' nie dostrzegajac ze ludzie zaczynaja widziec ze europa to nie tylko miod i cymesy, i teraz europa przecietnemu polakowi kojazy sie z narzucaniem przymusem liczby imigrantow, do tego kazdy ma rodzinke/znajomych tu i tam i wie ze miodu tam tez nie ma
juz nie mowiac o tym ze poza PR i lansowaniem sie na 'nowoczesnych' zadne konkretne dzialania za tym nie ida

Cytuj:
ja nieraz pisałem na tym forum , że Kaczyński jest jednym z najbardziej inteligentnych i bystrych polityków
pytanie w jaki sposób to wykorzystuje- czy władza jest mu potrzebna dla samej władzy ( i jakiś prywatnych rozliczeń ) czy faktycznie chce zrobić coś dobrego dla kraju
to że ludziom rozdaje pieniądze nie świadczy ,że myśli o Polakach , bo to tak samo może być tylko kwestia zdobycia i utrzymania władzy

a że opozycja jest do dupy to też wiadomo

z tych 2 powyższych faktów nie wynika jednak ,że mamy klaskać PIS i nie móc wytykać jego potknięć i błędów, tym bardziej ,że błędy/afery PO są cały czas wałkowane, przypominane jako usprawiedliwienie działań obecnego rządu
a przecież wszyscy byśmy chcieli ,żeby obecny rząd był lepszy od tego poprzedniego i tu jest chyba zgoda

ofc ze nie, ale chyba poza embe i mareczkiem to nikt ich tutaj nie broni za wszelka cene


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 10:49 
Cytuj  
jeszcze komuszek isengrim ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 13:51 
Cytuj  
zaraz a czy ja kiedykolwiek broniłem PiS? No chyba, że atakując PO - bo z forumowych fanów tego ugrupowania nie sposób się nie pośmiać.
Pisałem wielokrotnie, że głosowałbym na PiS jedynie dlatego, ze to jedyne ugrupowanie które mogło zakończyć rządy złodzieji z PO. Oczywiście brechtam z takiego lordypa czy junkiera który rozpisywał się o TK w przypadku PiSu, kompletnie zapominając, ze kilka lat wcześniej PO robiło to samo. Kilka rzeczy PiS krytykowałem - nie podoba mi się zakaz handlu w niedzielę czy ustawa antyaborcyjna (z tym, ze ja na jedno i drugie mam delikatnie mówiąc w dupie i w żadnym wypadku nie wychodziłbym na ulice z tego powodu).
Za 3 lata mam nadzieję, ze władzę przejmie Kukiz. Chociaż może to ułuda - bo jak czytam posty tczewiaka, lordypa, niaha czy junkiera to widzę, że PO/Nowoczesna moze mieć silnych popleczników i znów zawalczyć o miejsce przy korycie.
Ale wiecie co? Też mam na to wyjebane - głupich nie sieją sami się rodzą, będziecie żyć i mieszkać pod takimi rzadami jakie wybierzecie. Jak wolicie wały na setki milionów, podnoszenie podatków i odwieczne zaciskanie pasa od zakazu handlu supermarketów w niedzielę - wasza sprawa :lol:
Jako naród pięknie dajecie się wysterować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 14:15 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
ja nieraz pisałem na tym forum , że Kaczyński jest jednym z najbardziej inteligentnych i bystrych polityków
pytanie w jaki sposób to wykorzystuje- czy władza jest mu potrzebna dla samej władzy ( i jakiś prywatnych rozliczeń ) czy faktycznie chce zrobić coś dobrego dla kraju

Nic nie wskazuje, by władza nie miała być środkiem do osiągnięcia celu jakim jest "dobro kraju". Po prostu "kraj" to nie jest jakaś jednostka której się polepszy, polepszy się wybranym grupom, inne zostaną na niezmienionym poziomie, a innym się pogorszy. W ostatecznym bilansie grunt, by być na plusie. Grupa skupiona wokół GW, KODu, .n i w pewnym stopniu PO kiedyś miała lepiej, teraz ma gorzej i będzie mieć gorzej. I to oczywiste że protestuje. Robi to wyjątkowo nieporadnie, bo chce utrzymać status quo, a to jest niemożliwe. Bo pozostałe grupy, które chcą im zabrać przywileje (dla siebie oczywiście) są liczniejsze, a przez to silniejsze. Nieudolność ww opozycji polega na tym, że nie potrafi właściwie odczytać nastrojów społecznych i zaadaptować się do sytuacji. Najlepiej podzielić się z innymi grupami przywilejami i dzięki temu zwiększyć swoją liczebność. Zamiast grać z kontry, samemu przejść do ataku. Taki brak strategii i często błędna taktyka zapewnia PiSowi spokój na lata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 14:19 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 14:24 
Cytuj  
no mi się takie rzeczy niezmiennie z PO będą kojarzyły. Takich "mercedesów" podczas ostatnich dwóch kadencji mieliśmy troszeczkę.
Ciężko się nie zgodzić z meterr-em czy isengrimem. Opozycja sama sobie kłody wali pod nogi produkując takie mema.
Bo godzą one tak samo w PiS jak i w PO. O ile nie bardziej w PO :lol:

AA i żeby nie było: oczywiście bronię PiS zwracając uwagę, że byłe rządy i dzisiejsza opozycja robiły dokładnie to samo tylko ze znacznie większym rozmachem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 14:48 
Cytuj  
No w tej chwili osoby ktore zakladaja firmy to dostaje duzo wiekszy podatek niz 40% (po okresie obnizonego zusu).

Powiedzmy ze jednoosobowa firemka generuje 2000 zł zysku (w wielu drobnych dzialalnosciach to niezly zysk i w biednych regionach moglby byc alternatywa dla pracy u kogos albo bycia bezrobotnych), panstwo na starcie zabiera takiej przedsiebiorczej osobie 1121 zł a od pozostalych 879 zł kaze jeszcze zaplacic 18% podatku, czyli generalnie bardziej oplaca sie zglosic do pomocy spolecznej o pomoc niz prowadzic drobna dzialalnoscia gospodarcza.

Czasem taka drobna dzialalnosc potrafi sie przerodzic w cos wiekszego a nawet jak nie to odciaza pomoc spoleczna i urzedy pracy.

W UK zarabiaja 500-1500 funtow placisz zupelne grosze na ubezpieczenie spoleczne/zdrowotne, bo panstwo jest ci wdzieczne ze wogole chce ci sie cos robic. Ale nie w Polsce.

Jeden z wiekszych absurdow III RP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 14:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no mi się takie rzeczy niezmiennie z PO będą kojarzyły. Takich "mercedesów" podczas ostatnich dwóch kadencji mieliśmy troszeczkę.
Ciężko się nie zgodzić z meterr-em czy isengrimem. Opozycja sama sobie kłody wali pod nogi produkując takie mema.
Bo godzą one tak samo w PiS jak i w PO. O ile nie bardziej w PO :lol:

AA i żeby nie było: oczywiście bronię PiS zwracając uwagę, że byłe rządy i dzisiejsza opozycja robiły dokładnie to samo tylko ze znacznie większym rozmachem.

tylko takie głupki jak ty widzą polaryzację PO - PiS...
Czyli embe, montezuma, insegrim...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 14:59 
Cytuj  
tczewiaku, hipokryzja to się nazywa, jeszcze na wiosnę był płacz że jakaś firma nie wybrała polski tylko słowacje i że to wina polityki pisu, która odstrasza inwestycje :lol:
Ja tam zawsze tłumaczyłem że jak jedno miejsce pracy kosztuje nas parę milinów to może lepiej podzielić to na 10 lat i dać tym potencjalnym pracownikom bo to nic nie wnosi ani w gospodarkę ani w finanse, chyba że poprawia samopoczucie fakt że gdzieś stoi montownia w blaszaku.
Znam jak to wygląda w regionie i wiem ile małe miasteczka miały "korzyści" z takich "inwestycji", do tej pory odbija się im to czkawką.

Chcesz powodu do jechania po PiS i wychodzenia na ulice, to przypomnę że w przyszłym roku rewaloryzacja emerytur od 1000zł do 1700zł wyniesie 3zł brutto miesięcznie !!

mrynar, wszystko zależy o jakich dochodach dyskusja jest, jeśli zakładamy jakieś minimalne kwoty to teraz boli w chu... podatek i zus, nie ma z czego odpisywać bo kase się "przejada", taka osoba jest dojną krową i okazuje się że płaci więcej niż ktoś zarabiający ~100k brutto rocznie bo tu masz duże pole do popisu bo jest kasa na inwestycje i w efekcie mniej płacisz, jeśli zmiany wejdą to zdecydowanie więcej kasy zostanie w kieszeni.

mrynar napisał(a):
W UK zarabiaja 500-1500 funtow placisz zupelne grosze na ubezpieczenie spoleczne/zdrowotne, bo panstwo jest ci wdzieczne ze wogole chce ci sie cos robic.
Dokładnie o to chodzi, ale co tam po cholere protestować o takie bzdury, a opozycja tez się nie będzie wychylać bo jak coś to trzeba by się z tego wycofać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 15:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
tylko takie głupki jak ty widzą polaryzację PO - PiS...
Czyli embe, montezuma, insegrim...

Całe szczęście, że ty swoim tczewiakowym rozumkiem ogarnąłeś co i jak.
Co prawda rzeczywistość nijak ma się do twoich światłych idei, ale co tam rzeczywistość.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 17:07 
Cytuj  
jesień

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.