mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 08:45 
Cytuj  
Nie, po prostu totalitaryzmy są niekompatybilne z tradycyjnymi podziałami na lewicę i prawicę.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 09:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
o ja pierdole, niektorzy to maja zryty leb...
"prześladowaniami religijnymi, przeciwko którym wybuchł bunt prawicy."

Czyli Hitler tez byl ok, bo walczyl z komunistami.


Jeżeli w całym artykule to właśnie Cię zbulwersowało, to nie ma już dla Ciebie nadziei.
Zostaw moje Mazury w spokoju i wyjeżdżaj do Azji :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 10:09 
Cytuj  
To czy jesteś prawicowcem czy lewicowcem zależy tylko i wyłącznie od jednej rzeczy, od tego czy jesteś np za progresywnym podatkiem czy nie.
hitler, stalin, kaczyński, piłsudski to socjaliści.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 10:40 
Cytuj  
:lol:

Obecnie demokratów w usa nazywają lewicą, a pis u nas prawicą, nijak to się ma to realiów polityki obecnej na świecie czy u nas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 10:41 
Cytuj  
demokraci to lewica, pis to lewica.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 11:14 
Cytuj  
Lewica katolicka konserwatywna, a jeszcze jakieś liberalne punkciki też by się znalazło w programie, czyli generalnie ja bym to nazwał bigos :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 11:14 
Cytuj  
oo prezydent dostał pozwolenie na wypowiedzenie sie w sprawie aborcji
rychło w czas

i drugi news:
Misiewicz rozpoczął studia- u Rydzyka- czyli od razu zaliczone :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 11:21 
Cytuj  
Ale skąd w ogóle ten pomysł, że prawica = ruchy liberalne gospodarczo? Szczególnie w kontekście nazizmu, który formował się na początku XX wieku, a którego korzenie sięgają wieku XIX. Nikt wtedy w ten sposób na to nie patrzył, linia podziału przebiegała zupełnie gdzie indziej. Ubezpieczenia społeczne w Niemczech wprowadził konserwatysta Bismarck. Liberałowie byli wtedy uznawani za lewicę, prawica miejscami była na etapie bronienia przywilejów feudalnych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 11:46 
Cytuj  
Cytuj:
To nie jedyny sygnał, że zawłaszczanie #czarnyprotest przez KOD rodzi problemy.
Napiszę krótko. Wypierdalajcie.
Róbcie te swoje marsze w obronie Wielkich Słów takich jak Demokracja, Trybunał, Konstytucja, na których cytujecie Wielkich Polaków i odprawiacie swoje śmieszne gusła w obronie tego co było. Bo tylko na tym wam zależy, by nic się nie zmieniło. Żenujący zwolennicy kompromisu, żałośni miłośnicy status quo.
Zblazowane wielkomiejskie elity się znudziły i nie chcą już bronić Trybunału? Nikt już nie chce przychodzić i bronić Rzeplińskiego? Jakże mi przykro. Ale nie wpierdalajcie się w sprawę, której nie rozumiecie. To nie jest wasz protest. To jest polityka, a wy przecież jesteście apolityczni, nieprawdaż?
Przed dzisiejszymi protestami pojawiły się głosy z środowisk KOD, że trzeba tłumaczyć, że to nie są protesty feministek, że nie chodzi o łagodzenie prawa. Zmartwię was, nic nie rozumiecie i dlatego tym bardziej powinniście spierdalać. To SĄ protesty środowisk feministycznych i tak, CHODZI o złagodzenie bestialskiego prawa. Jak się nie podoba to wypad pod Trybunał Konstytucyjny, tam sobie możecie przemawiać do woli o sprawach, które normalnych ludzi niewiele już obchodzą.
Weźcie na wstrzymanie i na przykład zastanówcie się czy ruchowi, który chce bronić demokracji i wpisał ją sobie w nazwę wypada po prawie roku mieć władze, które nie mają demokratycznego mandatu. Z demokracją macie tyle wspólnego co miała demokracja ludowa w PRL.

PS.
Ruch, na którego czele stoi gość, który ma długi alimentacyjne powinien siedzieć cicho, gdy protestują kobiety.
:]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 11:48 
Cytuj  
Co mnie obchodzi zdanie Budynia?

Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 11:58 
Cytuj  
mnie tylko zastanawia czemu te embeczki , isengrimki tak histerycznie reagują na te marsze , czy to kodu czy kobiet w ramach czarnego protestu?
normalnie w takich sytuacjach ludzie albo je w jakiś sposób popierają, albo nie , albo po prostu są im obojętne
co innego jednak napisać , ten marsz jest bez sensu a co innego zwolennikom tych marszów po prostu ubliżać

czy to chodzi o zwykły objaw komunizmu- jak to qrwa ktoś śmie protestować przeciw władzy ? !!!
czy to objaw strachu ,że jednak na te marsze wychodzi sporo ludzi?

jak tam gołąbeczki, w czym macie problem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 12:12 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
mrynar napisał(a):
o ja pierdole, niektorzy to maja zryty leb...
"prześladowaniami religijnymi, przeciwko którym wybuchł bunt prawicy."

Czyli Hitler tez byl ok, bo walczyl z komunistami.


Jeżeli w całym artykule to właśnie Cię zbulwersowało, to nie ma już dla Ciebie nadziei.
Zostaw moje Mazury w spokoju i wyjeżdżaj do Azji :lol:


Ty to jestes z Warmii z tego co pamietam :)

W konfliktach komunistow z faszystami jestem zawsze po stronie komunistow, a w hiszpanskiej wojnie domowej w szczegolnosci. Franko to byl zwykly chuj.

Nie chce sie stawiac po drugiej stronie barykady, bo zaden ze mnie kominista i lewicowiec, ale faszystow nie trawie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 12:25 
Cytuj  
Bo są pizdami które nie istnieją bez drugiej strony.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 12:36 
Cytuj  
Chyba nie ogarniacie chłopcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 12:49 
Cytuj  
Jedni i drudzy to chuje, ale komuchy mają mniejszego i rekompensowali sobie to brutalnością.
Faszyści przynajmniej nie wybijali swojej elity w całości i faworyzowali panów, a nie chamów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 12:50 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Chyba nie ogarniacie chłopcy.

to wy pisdeczki nie ogarniacie, że partii razem nigdy nie było po drodze z kodem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 12:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jedni i drudzy to chuje, ale komuchy mają mniejszego i rekompensowali sobie to brutalnością.
Faszyści przynajmniej nie wybijali swojej elity w całości i faworyzowali panów, a nie chamów.


Franco wybijal inteligencje ktora go nie popierala.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 13:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

W konfliktach komunistow z faszystami jestem zawsze po stronie komunistow, a w hiszpanskiej wojnie domowej w szczegolnosci. Franko to byl zwykly chuj.

Nie chce sie stawiac po drugiej stronie barykady, bo zaden ze mnie kominista i lewicowiec, ale faszystow nie trawie.

No a można tak:
Cytuj:
Powód, dla którego nie odpowiedziałam na wasz poprzedni kwestionariusz, cały czas pozostaje aktualny. W równym stopniu nie lubię komunizmu i faszyzmu, nie widzę też żadnych różnic pomiędzy nimi, oprócz ich nazw. Wydaje mi się, że w równym stopniu prześladują one jednostkę i społeczeństwo. Dlatego nie mogę zająć stanowiska w sporze o Hiszpanię, który jest w istocie sporem o komunizm i faszyzm w całej Europie, a nie tylko w Hiszpanii. Jeden punkt waszej ankiety wydał mi się dwuznaczny. Wskazujecie na prawowity rząd Hiszpanii, jako na stronę, którą jesteście skłonni wspierać. Czy to dlatego, że jest to prawowity rząd, czy dlatego, że jest to rząd komunistyczny? Jeżeli dlatego, że prawowity, to czy jesteście gotowi bronić Hitlera lub Mussoliniego w przypadku buntu przeciw nim? Nie wydaje mi się.
To czego chcecie to komunizm w Hiszpanii, taki sam jak w Rosji, i nic was nie obchodzi prawowitość rządu. Czemu tego szczerze nie przyznacie? Nienawidzę takiej kreciej propagandy i życzyłabym sobie, abyście unikali jej, jeśli wasze przekonania są szczere i przez to godne szacunku

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 13:08 
Cytuj  
Eee, po prostu zabawne są te walki karłów o to, kto jest wyższy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 13:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Jedni i drudzy to chuje, ale komuchy mają mniejszego i rekompensowali sobie to brutalnością.
Faszyści przynajmniej nie wybijali swojej elity w całości i faworyzowali panów, a nie chamów.


Franco wybijal inteligencje ktora go nie popierala.

Stalin i Lenin wybijali całą inteligencję i burżuazję. Więc mimo wszystko Franco > komunistyczne ścierwa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.