mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 16:54 
Cytuj  
Oczywiście trzeba mieć zrypany lub zjebany mózg by twierdzić że fundusze spadają z księżyca, a dodatkowo nie zwiększają korupcji i marnotrawienia.
Jestem bardzo za stosowaniem funduszy EU bo widzę jak świetnie to działa w służbie zdrowia gdzie przez wykorzystanie takich środków blokuje się ( zakaz prywatnej działalności ) prywatę mafii ordynatorsko-profesorskiej jaka drenuje w Krakowie naszą służbę zdrowia.

Kraków przez ostatnie ~15 lat zyskał gigantycznie ale obawiam się że jak zaczną się bieżące wydatki na naprawy i przeróbki to będzie problem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 16:56 
Cytuj  
papka w mózgu bo piszecie stale zgodnie z linią partii i tyle
jak Macierewicz powiedział ,ze WSI to agenci Moskwy to wszyscy są agentami i już
tyle ,że ja nie o tym pisałem, pisałem ,że w wielu przypadkach nie miał racji i przegrywał przez to procesy sądowe- JAKIM CUDEM WIĘC PRZEGRYWAŁ TĘPOTO JEDNA?
normalny człowiek gdy o tym wie nie potępia w czambuł wszystkich jak leci , tylko się zastanowi
ale czego wymagać o pisorków?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:13 
Cytuj  
Daj te procesy - masę jak sam napisałeś - to pogadamy. Na razie prezentujesz linię partyjną dla ćwierćinteligentów. Bo w parówkach napisali że dużo - to dużo. A było ich kilka, sąd nie miał dostępu do źródeł (bo tajne) i dotyczyły pomówień nie o współpracę, ale naruszenie dobrego imienia. O wygranych przez Macierewicza nie pisali, bo dla takich matołków jak ty reszta towarzyszy przekraczałoby to granice możliwości poznawczych.
Więc kto tu jest tępy? Bo wygląda na to, że ty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:25 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
pytanie czy lepiej wybudować coś W POŁOWIE na kredyt czy nie budować wcale i chodzić narzekać ,że niewybudowane?
racja , ze przede wszystkim powinno być siły na zamiary, ale przy rozsądnym gospodarowaniu ( i bez sporych kradzieży :) ) lepiej coś wybudować i korzystać przez te 20 lat i powoli spłacać niż chodzić po błocie
gdyby nie było chodnika byłby płacz ,że władza do dupy bo w sąsiedniej wsi chodniki są
zdajecie sobie sprawę ,że wszystko co ostatnio było budowane było częściowo z kasy samorzadu a częściowo z funduszy EU prawda?
wiec czemu udajecie głupków- gdyby tych funduszy nie było + odpowiednie kredyty nie było by tego co jest

ach zapomniałem , przecież Polska w ruinie ...


zrozum matole ze jak gmina jest na skraju bankructwa a kredyt goni kredyt to ostatnim czego potrzbuje jest kawalek drogi. i nie ma czesciowo z kasy samorzadu bo kasa jest pusta. bierze sie nowy kredyt, banki chetnie daja bo klient wyplacalny. wladza tez sie moze pochwalic ze "cos" zrobila. a co po nas bedzie chuj to kogo obchodzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:27 
Cytuj  
mam wrazenie od jakiegos czasu, ze jak czytam tu polityke to mi sie drastycznie poziom inteligencji obniza.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:33 
Cytuj  
Poziom czego?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 18:10 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Kompromitowanie się pisowskiej sekty ciąg dalszy.


Widzę po Twoich komentarzach, że bolszewia wiecznie żywa.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 19:05 
Cytuj  
Isengrim
nie rób z siebie większego idioty niż jesteś
koszty przegranych spraw Macierewicza w sprawie WSI to już setki tyś złotych, nie próbuj odczarowywać rzeczywistości pls

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 19:36 
Cytuj  
Ja pierdolę. Wiele, dużo, setki tysięcy, Macierewicz to, Macierewicz tamto. A kończy się tak:
Cytuj:
Spółka Agora S.A. - wydawca "Gazety Wyborczej" - przeprasza Pana Antoniego Macierewicza i wyraża ubolewanie za dopuszczenie do publikacji nieprawdziwej i szkalującej jego dobre imię informacji

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 19:48 
Cytuj  
widać, że tam gdzie bieda, to jest i poparcie dla PiS ;)
w dodatku uważają, że ich bieda to jest coś normalnego w naszym społeczeństwie

to tylko określenie zjawiska ->
Obrazek


z badania CBOS

http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2011/K_116_11.PDF

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 21:07 
Cytuj  
ta 36% i 51% deklarujacyh ze ma dobre warunki materialne zaglosuje na pis :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 21:39 
Cytuj  
Musisz chyba mu to przetłumaczyć saperką albo kilofem, bo inaczej nie dotrze.

#battlefield1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 22:32 
Cytuj  
obu wam matoły zacytuje fragment mojej wypowiedzi :

przede wszystkim powinno być siły na zamiary, ale przy rozsądnym gospodarowaniu

na prawdę tak trudno czytać ze zrozumieniem?
gdzie w tym fragmencie jest moje poparcie do tego zeby gminy zapożyczały się na potęge ?????????
pisze wyraźnie ,że trzeba rozsądnie do tego podejść a to chyba nie oznacza tego co Piszpan opisujesz

ciekawe czy któryś choć napisze - sorki nie doczytałem /źle zrozumiałem?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 23:27 
Cytuj  
pewnie pozostałe raporty też są ciekawe,
PiS w mojej opinii reprezentuje uciśnionych, 'zdradzonych' i naprawdę zdradzonych przez III RP.
i są troszkę odklejeni od rzeczywistości, spiski itd.

dlatego są takimi populistami :)
Spoiler:

kto wie, może z raportu o PO da się wyczytać, że reprezentuje lemingów, którzy nie widzą problemów i chorego działania państwa, oraz cwaniaków, którzy się dorobili wraz z rodziną i znajomymi - wcale bym się nie zdziwił :wink:

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 23:38 
Cytuj  
niezależnie na kogo się głosuje, to trudno nie być wkurwionym mieszkajac w jakimś sieradzu, łowiczu czy kutnie, wielkie miasta jeszcze sobie jakoś radzą, ale te mniejsze to jest przecież tragedia i depresja gwarantowana

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:07 
Cytuj  
piszesz takie farmazony, brednie, puste slowa, frazesy, majace zero odzwierciedlenia w rzeczywistosci ze idz ty kurwa jebnij sie w czolo.


lordyp napisał(a):
pytanie czy lepiej wybudować coś W POŁOWIE na kredyt czy nie budować wcale i chodzić narzekać ,że niewybudowane?
racja , ze przede wszystkim powinno być siły na zamiary, ale przy rozsądnym gospodarowaniu ( i bez sporych kradzieży :)

zdajecie sobie sprawę ,że wszystko co ostatnio było budowane było częściowo z kasy samorzadu a częściowo z funduszy EU prawda?

wiec czemu udajecie głupków- gdyby tych funduszy nie było + odpowiednie kredyty nie było by tego co jest



kradziez ale nie spora?
wybudowac w polowie na kredyt majac 0 na koncie?
sily na zamiary ale przy rozsadnym gospodarowaniu? co ty chcesz gospodarowac jak masz 0 na koncie i bierzesz kolejny kredyt a za chwile bedziesz bral kolejny zeby splacac odsetki.

zreszta dyskusja z toba to jak wylewanie wody na plaze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:12 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ta 36% i 51% deklarujacyh ze ma dobre warunki materialne zaglosuje na pis :)


gdzie ty widzisz tych ucisnionych? 89% ludzi chcacych glosowac na pis uwaza swoja sytuacje materialna za dobra wrecz bardzo dobra. ja jestem w szoku bo myslalem ze wiekszosc wlasnie chce dostawac kolejne 500+ czy mieszkanie+ a tu prosze ludzie zadowoleni z zycia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:16 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
i są troszkę odklejeni od rzeczywistości

Diagnoza prawidłowa, tylko to nie o PiS chodzi :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:29 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ta 36% i 51% deklarujacyh ze ma dobre warunki materialne zaglosuje na pis :)


gdzie ty widzisz tych ucisnionych? 89% ludzi chcacych glosowac na pis uwaza swoja sytuacje materialna za dobra wrecz bardzo dobra. ja jestem w szoku bo myslalem ze wiekszosc wlasnie chce dostawac kolejne 500+ czy mieszkanie+ a tu prosze ludzie zadowoleni z zycia.



w całej swojej masie wyborcy PiS są poniżej średniej, a oceniają częściej niż ta średnia, że mają dobre i bdb warunki życia, nie widzisz pewnej rozbieżności?


@Isengrim
może jakbyś powiedział, że "Diagnoza prawidłowa, tylko to nie wyłącznie o PiS chodzi ;)" to bym się zgodził ;) czemu polskie partie są tak teatralne w tym co robią?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:31 
Cytuj  
Bo polityka to wojna. Wojna musi być trochę teatralna, inaczej zostaną latryny, parujące flaki, zwątpienie i biedna pierdolona piechota.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.