mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:46 
Cytuj  
Szkoda, że aktorzy stwierdzili, że są najmądrzejsi i podejmują decyzje o widzach zgromadzonych na spektaklu, na podstawie swoich pomysłów oraz okrzyków z widowni, ba i słono sobie liczą za takie działania ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 15:42 
Cytuj  
no więc wytłumaczę ci łopatologiczne, wam pisiorkom tak trzeba
siły i zamiary oraz rozsądne podejście to nie jest branie kredytu za kredytem gdy się ma 0 na koncie
dlatego pisze wyraźnie ROZSĄDNE , a nie inne
dlaczego wy pisiorki na silę próbujecie wkładać komuś słowa , które ten nie powiedział- w którym miejscu mojej wypowiedzi było tak jak ty opisujesz- totalnie brednie i farmazony piszesz ty by znów pokazać jaka to patologia była za czasów peło
nie co to teraz, teraz już dzięki antkowi odbudowaliśmy armię a dzięki reszcie ministrów odbudowaliśmy Polskę z ruin

Piszpan jesteś człowiek inteligentny - ile kosztuje żeby takich jak ty przekabacić?
kwestia posady, kontraktów dla firmy?
tak tylko z ciekawości pytam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 16:04 
Cytuj  
Ty zaczynasz dyskusje i sugerujesz że dobre są kredyty i fundusze, wspaniała EU nam wybuduje wszystko, omijasz problem jaki był wspomniany czyli oszustwa przy takich rzeczach.
Nie musisz przypominać jaki to jesteś rozsądny i jak to dawniej za PO było super, wiemy o tym dokładnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 16:07 
Cytuj  
lordyp jak napiszesz jedno zdanie logiczne to ci odpowiem bo tak to sorry ale znizac sie za kazdym razem do poziomu polglowka i czuje sie jakbym sie babral w gownie umyslowym.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 16:10 
Cytuj  
embe napisał(a):
, omijasz problem jaki był wspomniany czyli oszustwa przy takich rzeczach.


lordyp napisał(a):
( i bez sporych kradzieży :) )


embe napisał(a):
, wspaniała EU nam wybuduje wszystko,.


lordyp napisał(a):
pytanie czy lepiej wybudować coś W POŁOWIE na kredyt czy nie budować wcale .




kolejny pisiorek który widzi co chce widzieć, nie doczyta, ale zawsze i tak ma racje

szkoda dyskusji z wami

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 16:28 
Cytuj  
Twój umysł pracuje na innej płaszczyźnie, za cholerę się nie dogadamy, kompletnie nie wiem o co ci chodzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 01:50 
Cytuj  
w swoim poście coś mi zarzuciłeś, ja udowodniłem ,że nie masz racji, wiec teraz od razu piszesz ,że nie wiesz o co chodzi
brawo ty :)
chociaż muszę ci przyznać ,że w przeciwieństwie do innych wyznawców mnie nie zwymyślałeś gdy zabrakło argumentów a jedynie zrobiłeś unik

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 06:04 
Cytuj  
wrzuccie lordypa do ignore i po sprawie. Szkoda sie uzerac z glabami nie potrafiacymi nawet odroznic inwestycji od wypierdalania kasy w bloto "bo EU daje i trzeba korzystac" nawet w najbardziej irracjonalny i bezsensowny sposob. Bo jeszcze przepadnie!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 06:53 
Cytuj  
http://independenttrader.pl/w-co-graja- ... ralne.html

Nie ma to jak podnieść sobie ciśnienie od samego rana. :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 10:19 
Cytuj  
mareczku , ale ja cały czas pisze o inwestycjach nie o wypierdalaniu kasy w błoto, wy to tak czytacie bo wam tak to pasuje- zwolennik peło chce wydawania naszych pieniedzy bo można przy tym nakraść :)

a ja pisze wyraźnie ,żeby wydawać kasę rozsądnie i tam gdzie to ma sens wziąć tę połowę potrzebnej kasy na kredyt
powtarzałem to w kilu postach a wy dalej , ze chce rozwalania kasy w błoto - jak katarynki
oczywiście pisorki dbają o kraj, wydaja kasę z Unii bardzo rozsądnie ( od tej samej Unii , która tak nie lubią , ale kasa to co innego ) a reszta tylko na tym zarabia na lewo kasiorę

serio zostawcie taką narracje tym co wierzą w sztuczne mgły nad Smoleńskiem, broń elektromagnetyczną itp
na tym forum ( poza paroma wyjątkami ) są raczej inteligentni ludzie- zasada ciemny naród to kupi tu raczej nie działa

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 10:49 
Cytuj  
Masz przykład u mnie z chodnikami, które po 30 latach są robione po to by w przyszłym roku zostały zdemontowane na nowo bo będą podnoszone krawężniki i robiona droga, a jest to robione dlatego że można wykorzystać część pieniędzy z dofinansowanie EU.
Teraz tylko zapytam jeszcze raz, czy pieniądze z funduszy EU spadają z nieba i czy czasem nie są częścią kasy jaką wpłacamy do wspólnej kasy EU ?
Ja rozumiem jakby te chodniki były częścią prac całościowych ale nie, w przyszłym roku będzie oranie na nowo przyłączy kanalizacji.

Co do zadłużania gmin/miast żeby wykorzystać fundusze, genialny kur... sposób w myśleniu betonów z klapkami na oczach, identyczne rady dawali geniusze z PO swego czasu, weź kredyt jak nie masz pieniędzy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 11:32 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
mareczku , ale ja cały czas pisze o inwestycjach nie o wypierdalaniu kasy w błoto, wy to tak czytacie bo wam tak to pasuje- zwolennik peło chce wydawania naszych pieniedzy bo można przy tym nakraść :)

a ja pisze wyraźnie ,żeby wydawać kasę rozsądnie i tam gdzie to ma sens wziąć tę połowę potrzebnej kasy na kredyt
powtarzałem to w kilu postach a wy dalej , ze chce rozwalania kasy w błoto - jak katarynki
oczywiście pisorki dbają o kraj, wydaja kasę z Unii bardzo rozsądnie ( od tej samej Unii , która tak nie lubią , ale kasa to co innego ) a reszta tylko na tym zarabia na lewo kasiorę

serio zostawcie taką narracje tym co wierzą w sztuczne mgły nad Smoleńskiem, broń elektromagnetyczną itp
na tym forum ( poza paroma wyjątkami ) są raczej inteligentni ludzie- zasada ciemny naród to kupi tu raczej nie działa


ani słowem nie wspomniałem o smoleńsku - ale jak tego potrzebujesz to mogę: Dlaczego KOPIĘ zapisu czarnych skrzynek strona polska otrzymała dopiero 60dni po katastrofie?, dlaczego wciaż brakuje 15s zapisu? Dlaczego lot wojskowy "za porozumieniem stron" został uznany za cywilny - w czyim interesie to było? itd. Niestety lemingi będą twierdzić, że śledztwo przebiegało wręcz wzorowo, a jedynie ciemnogród ma jakieś anse.
Otwórz wikipedię wprowadź dowolną katastrofę lotniczę i przeleć przez przebieg dochodzenia - jak znajdziesz jakąś z większą ilością niedomówień i nonsensów niż ta w Smoleńsku to daj mi znać.

A wracając do tematu: branie kredytu na jakiekolwiek inwestycje ma sens, jeżeli to w co pakujemy kasę przyniesie na tyle wymierny zysk że z nawiązką zwróci nam przynajmniej odsetki. W innym przypadku tracimy.
Jeżeli jest możliwość i jesteśmy w stanie sami sfinansować projekt to zaciagania pożyczek należy unikać jak ognia - bo to nic innego jak dodatkowy często niepotrzebny koszt. Niestety za komuny EU branie pieniędzy to wręcz norma - stąd bezsensowne i irracjonalne pseudoinwestycje bo świadomość takich lemingów jak ty jest taka, że EU kasę wręcz rozdaje. A co gorsza robi się to bez większego planu całościowego, na hurrraa bo inaczej kasa "przepadnie".
Ścieżki rowerowe - tu 200m, potem 500m piachu, potem znów 100m ścieżki.
Ekrany dźwiękochłonne wszędzie - bo krowy przestaną mleko dawać.
Barierki chroniące przed cholera wie czym.
Czy te moje chodniczki koniecznie z kostki brukowej, w wioskach które za dekadę gdy umrze ostatni mieszkaniec znikną z map kraju.

Na szczęście to Twoje wnuki, a nie moje będą tą kostkę brukową na której już rośnie trawa spłacać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 12:13 
Cytuj  
lordyp ma normalne zdroworozsadkowe podejscie, ze jak mozna cos zrobic co jest potrzebne ludziom to lepiej to zrobic
a wy wypierdalacie z argumentami z dupy o jakims chodniku

pozatym embe, przeciez te decyzje o ktorych piszesz leza wszystkie w gestii lokalnych politykow i lokalnych januszow biznesu
do kogo macie pretensje ? do siebie macie pretensje


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 14:41 
Cytuj  
http://telewizjarepublika.pl/umowa-ceta ... 40016.html
Kolejny majstersztyk Obamy, zdolny z niego skurczybyk. Nami rządzi kolo o mentalności dziecka wychowanego w PRLu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 14:50 
Cytuj  
...jęczenie nad CETA.

Przeciwnicy, może wypunktujcie w czym CETA jest złe, ja tam widzę parę rzeczy mogących na początku źle wpływać ale ogrom plusów jest ważniejszy, zwłaszcza dla krajów bez własnych wielkich korporacji, wielkiej produkcji przemysłowej, bez własnych technologii itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 14:57 
Cytuj  
wszystko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 16:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A wracając do tematu: branie kredytu na jakiekolwiek inwestycje ma sens, jeżeli to w co pakujemy kasę przyniesie na tyle wymierny zysk że z nawiązką zwróci nam przynajmniej odsetki. W innym przypadku tracimy.
Jeżeli jest możliwość i jesteśmy w stanie sami sfinansować projekt to zaciagania pożyczek należy unikać jak ognia - bo to nic innego jak dodatkowy często niepotrzebny koszt. Niestety za komuny EU branie pieniędzy to wręcz norma - stąd bezsensowne i irracjonalne pseudoinwestycje bo świadomość takich lemingów jak ty jest taka, że EU kasę wręcz rozdaje. A co gorsza robi się to bez większego planu całościowego, na hurrraa bo inaczej kasa




ciekawe co na to japończycy ze swoim poziomem długu, który rośnie od ponad dekady do abstrakcyjnych poziomów (ponad 200% dochodu narodowego brutto), na którym oprocentowanie jest minusowe z uwagi na inflację :D

to jest całkowicie bez sensu, żeby Japonia budowała kolejne linie metra, drogi, ogólnie infrastrukturę prawda? :D przecież nic z tego nie będą mieli :D

http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/japan

http://www.bloomberg.com/news/articles/ ... -the-world



tekst marka "Jeżeli jest możliwość i jesteśmy w stanie sami sfinansować projekt to zaciagania pożyczek należy unikać jak ognia - bo to nic innego jak dodatkowy często niepotrzebny koszt."

buahahah :lol: :lol:

jak pożyczysz 1000 zł to masz problem, jak pożyczysz 100 000 000 zł to bank ma problem :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 16:20 
Cytuj  
Ej, ale Japonia ma takie PKB że ich stać na długi. USA też. A jak jakiś Pcim Dolny od 20 lat jest na minusie, nikt tam nie przyjeżdża, nikt nic nie robi - to chodnik tylko przyśpieszy agonię. Ale ktoś będzie musiał zapłacić, bo kasa musi się zgadzać. Do tego spirala długów. JST potrafią na ten przykład kombinować z przyjmowaniem sprawozdań - niby oczywiste, że jak trzeba, to trzeba. A oni że nie i tak się nawarstwiają milionowe długi :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 16:33 
Cytuj  
dlatego mówię, że różnica jest w skali zjawiska ;)

zamiast chodnika potrzebny jest shinkansen!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2016, 17:13 
Cytuj  
Jest pomysł, jest kasa, więc wybudujmy basen w mieścinie gdzie psy dupami szczekają, na otwarciu był ksiądz, wojewoda, a jak kampania to i może premier, miasto szczęśliwe że poziom życia wzrasta, po roku ze względu na koszty trzeba ograniczyć godziny otwarcia bo mało kto korzysta, a koszty dobijają budżet mieściny, która ma jeszcze nowy stadionik i ścieżkę rowerową miedzy polami z marchewką, na rynku walnięto nowy bruk tylko że naokoło same banki i apteki bo drobnego biznesu nie stać na czynsz, babcie z koperkiem pogoniła straż miejska, która ma jeepa, dwa samochody, które potrzebne były dawniej do wynajętych radarów od janusza biznesu z PSL, starsi mieszkańcy pamiętają jeszcze jak to inwestor z turcji miał zrobić wielkie zakłady, miasto zaciągnęło kredyt na budowę drogi i podciągnięcie mediów, zwolniono z podatku, firma zatrudnia 12 pracowników z miasteczka, reszta specjalistów dojeżdża z miasta wojewódzkiego.

:lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.