mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2122, 2123, 2124, 2125, 2126, 2127, 2128 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 17:02 
Cytuj  
Najzabawniej wyglądają ilości nominacji generalskich bronka, miał rozmach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 17:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
przeciez ci napisalem, ze tvn24 nie czytam, bo pierdola tak samo jak fakt czy wsieci.
na 1500 pulkownikow, z wojskiem zegna sie dwoch. no kurwa tak straszne, ze nie bede mogl spac.


Napisałem o generałach, a ty coś pierdolisz dalej o pułkownikach. Idź w chuj. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 17:42 
Cytuj  
bo z toba juz zakonczylem rozmowe :P
ale oczywiscie jesli Misiek zwalnia tych bioracych czynny udzial na polu bitwy, to jest niedojebany.
jak czysci biurowce to jestem jak najbardziej za.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 18:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mamy 100tys. armie, z czego polowa to zolnierze czynni.
1500 pulkownikow? to na milionowa armie by wystarczylo.


to normalne ze na 100 tys żołnierzy tylko połowa jest żołnierzami frontowymi. Mechanicy, logistyka, wywiad, lotnictwo, marynarze itd to także żołnierze. Przy przy obecnym nasyceniu sprzętem wojska niejednokrotnie mamy więcej mechaników dbających o sprzęt niż żołnierzy go używających. Tak jest w każdej armii

embe napisał(a):
Najzabawniej wyglądają ilości nominacji generalskich bronka, miał rozmach.


Miał taki rozmach ze ogólna liczna generałów w armii się zmieszała...

Goatus napisał(a):
Mendol napisał(a):
na 1500 pulkownikow, z wojskiem zegna sie dwoch. no kurwa tak straszne, ze nie bede mogl spac.


260+ (przynajmniej wg artykułu), no ale co tam, 2, czy 260, zerowa różnica :roll:


Spokojnie, Macierewicz mianuje swoich oficerów. Ma w tym doświadczenie, jak mianował harcerzy po 6 tygodniowym kursie na oficerów wywiadu wojskowego. Zresztą już zmieniono przepisy i teraz żołnierz może dostać awans o 3 stopnie w górę po parotygodniowym kursie.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 19:04 
Cytuj  
wywiad, lotnik, marynarz to nie jest zolnierz frontowy?
podaj liczby to pogadamy. bo na razie to mi sie cos wydaje, tobie sie cos wydaje, wazne, ze tvn24 nakreca kolejna aferke.
ciekawe dlaczego nie relacjonuja jak tam sprawa nieruchomosci w warszawie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 19:29 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Miał taki rozmach ze ogólna liczna generałów w armii się zmieszała...

Wcale się im nie dziwię.
U nas generałów mamy tylu, że na jednego przypada batalion. W innych armiach zazwyczaj generał przypada na pułk, czasem nawet na dywizję.
Jeszcze dwa lata temu był to oczywisty fakt, że za dużo mamy wodzów w stosunku do szwejów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 21:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z wypowiedzi jednego z cytowanych z imienia i nazwiska oficerów. Trochę szkoda mi klawiatury na ciebie, bo nigdy nie odnisisz się merytorycznie do niczego, tylko głupkowato śmiejesz.


mam sie odniesc merytorycznie do wyborczej ktorej teksty lykasz jak pelikan? dla ciebie koniec swiata dla mnie odchodzi kilku pulkownikow, pewnie beda teraz sprzedawac w warzywniaku :) ta i sie smieje bo brac na powaznie teksty wyborczej nie mam sily. podziel przez pol. pewnie ze 2 sie wkurwilo na polityke maciera/byli zwiazani z poprzednia wladza/maja gotowe lepsze stanowiska/ z jednego pewnie wywalili bo spojrzal krzywo na misiewicza. ciagle mamy za duzo generalow/przychlastow/ co nie powoduje ze nagle macier i misiek powinni wszystkich zwalniac a wyborcza robic news dnia dla lemingow. no ale takie mamy czasy pisiory musza miec pozywke i peowskie lemingi. sprobuj kiedys spojrzec z boku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 22:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol napisał(a):
przeciez ci napisalem, ze tvn24 nie czytam, bo pierdola tak samo jak fakt czy wsieci.
na 1500 pulkownikow, z wojskiem zegna sie dwoch. no kurwa tak straszne, ze nie bede mogl spac.


Napisałem o generałach, a ty coś pierdolisz dalej o pułkownikach. Idź w chuj. :)


http://www.fronda.pl/a/po-co-polsce-tyl ... 52944.html

najlepsze, ze gdyby to robiło PO to te same osoby (montezuma, lordyp, torbiś) klaskali by z radości, ze sytuacja w wojsku polskim w końcu się normuje. Jako, że rządzi PiS to lamentują.
Zabawne :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 22:44 
Cytuj  
Jak ty wszystko wiesz co pisalibyśmy gdyby dalej rządziło PO.
Normalnie jak typowy pisiorek, co wie wszystko najlepiej.
Nie pisalibyśmy wtedy nic z prostej przyczyny- bo wtedy pułkownicy nie salutowali przed 20 kilkuletnim szczylem z apteki, a generałowie nie musieli czytać apeli smoleńskich na rocznicach historycznych dla Polski, jak Powstanie: Warszawskie, Wielopolskie itp. Ale jesteś za tępy by to pojąć. Tylko umiesz jak embe napisać - bo za PO to było - lub - gdyby to PO to wtedy...
Qrwa rządzi PIS więc odnoś się do tego co robią, przestań pisać co robiło lub Zrobiłoby PO, w ten sposób dajesz im przyzwolenie no to co robią a oni to wykorzystują- suweren tak chce.
Czasami nawet myślę, że pisać o was tępi to i tak za dużo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 22:48 
Cytuj  
Nudny jesteś i co najgorsze jeszcze parę lat będzie tego płaczu o dawne czasy PO, sprawiasz wrażenie jakbyś sporo stracił przez to że dawne czasy nie chcą wrócić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2017, 23:22 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Jak ty wszystko wiesz co pisalibyśmy gdyby dalej rządziło PO.
Normalnie jak typowy pisiorek, co wie wszystko najlepiej.
Nie pisalibyśmy wtedy nic z prostej przyczyny- bo wtedy pułkownicy nie salutowali przed 20 kilkuletnim szczylem z apteki, a generałowie nie musieli czytać apeli smoleńskich na rocznicach historycznych dla Polski, jak Powstanie: Warszawskie, Wielopolskie itp. Ale jesteś za tępy by to pojąć. Tylko umiesz jak embe napisać - bo za PO to było - lub - gdyby to PO to wtedy...
Qrwa rządzi PIS więc odnoś się do tego co robią, przestań pisać co robiło lub Zrobiłoby PO, w ten sposób dajesz im przyzwolenie no to co robią a oni to wykorzystują- suweren tak chce.
Czasami nawet myślę, że pisać o was tępi to i tak za dużo.


salutowaliby przed kimś innym - w wojsku jest taka zasada, ze honory oddaje wyższemu rangą i tyle.
A jako polak nie wstydzę się ani apeli smoleńskich, ani rocznic powstań.
Pozbycie kilkudziesięciu generałów oraz kilkuset pułkowników oceniam na plus - w armii polskiej mieliśmy ich po prostu za dużo.

Po prostu brechtam z waszych podwójnych standardów i wylewania żalów bo O zamieliśmy na iS. Cała reszta jest bardzo podobna. Oprócz tego, ze PO było cwańsze i więcej kradło oczywiście.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 00:43 
Cytuj  
Nic nie straciłem, nic nie zyskałem na obecnej zmianie, na moją firmę polityka nie ma żadnego wpływu, lub może jakiś tam mały. Ja nie zależę od jakiś kontraktów jak np Piszpan, czy od posadki jak embe.
Dlatego ja pisze co myślę, wy co musicie :)
Stąd też wasze pisanie i tłumaczenie wszelkich działań PIS jako : bo PO ... jest i nudne i żałosne :)

marek
1. umiej rozróżnić apel smoleński czytany przed innym powstaniem od danego powstania ( choć wiem, że to trudne dla ciebie)
2. tacy jak ty to by i przed kotem salutowali, więc wiesz ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 00:52 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Dlatego ja pisze co myślę

No niestety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 09:35 
Cytuj  
Też mnie to rozczarowało bo jednak była nadzieja lordypie że piszesz to wszystko dla sprawy, w która wierzysz, czyli jakaś krucjata antypisowska albo zwyczajnie uwierzyłeś politykom że robią coś dla twojego dobra :(
Ja to już wiesz, dorabiam sobie na forum 50gr brutto...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 09:39 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
marek
1. umiej rozróżnić apel smoleński czytany przed innym powstaniem od danego powstania ( choć wiem, że to trudne dla ciebie)
2. tacy jak ty to by i przed kotem salutowali, więc wiesz ...


powtórzę,
1. mi apel smoleński nie przeszkadza. Bardziej mnie dziwiło, gdy próbowaliśmy o tragedii smoleńskiej zapomnieć lub ją trywializować. Mnie na serio wkurwia gdy polak wstydzi się tego co polskie.
2. w wojsku honory oddajesz starszemu stopniem, nie wiekiem, nie wyższemu/grubszemu, etc.
Inna sprawa, że nepotyzm w wojsku jest na porządku dziennym - 70%+ kolegów z WATu to byli synkowie kadry oficerskiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 10:23 
Cytuj  
Co do apelu, nie ma problemu jakby wymienić prezydentów czy generałów, którzy zginęli tu raczej problem jest forma czyli "apel poległych" i akcentowanie tego przy wszystkich okazjach, to wkurza nawet pisiorów.
Na takie coś mogliby sobie pozwolić dopiero jeśli śledztwo wykaże że był zamach, proste i banalne, jeśli nadal jest oficjalna wersja że to była katastrofa lotnicza to gdzie tu mamy poległych ?

Co do armii, tak jak napisałem, wszystkich oficerów, którzy sobie politykują od czasów prl do nominacji bronka wywalać na zbity pysk, oficer ma być lojalny wobec władzy, a nie partii i nie można sobie pozwolić na kolekcjonerkę orderów z przyrośniętą dupą do politycznego stołka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 12:59 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Motoryzacja/301169947- ... ksyku.html
http://www.rp.pl/Ekologia/301269882-Don ... aczom.html
https://t.co/PkURg1rSOb
ludzi niebezpiecznych dla świata się leczy, a nie wybiera na prezydenta


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 13:53 
Cytuj  
Niahu - Ty generalnie za bardzo wybiegasz w przyszłość i już patrzysz na świat jak na globalną wioskę.
Zrozum - dupa.
Podstawa to zadbać o interesy swojego kraju, o interesy ludzi którzy płacą podatki w twoim kraju, a resztę zlewać ciepłym moczem o ile się da na tyle inteligentnie by być przez oszołomów twojego pokroju postrzeganym za człowieka postępowego dla którego problemy świata nie są obce. Jak się nie da - trudno, najwyżej oszołomy popultają sobie w internetach.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 14:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
oficer ma być lojalny wobec władzy, a nie partii

:o
Oficer ma być lojalny wobec narodu / państwa, a nie władzy bo to władza ma spełniać wole narodu (teoretycznie), a nie na odwrót. Inaczej później masz takie kwiatki, że władza każe pacyfikować ludność cywilną i co?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2017, 14:36 
Cytuj  
Jak Misiewicz powie do żołnierza - zastrzel tego komunistę i złodzieja, ten ma bez sprzeciwu to wykonać.
embe będzie klaskać - tak ,tak , tak ma być.
Napisałem kiedyś : PIS to stan umysłu i zdaje się, że niestety trafiłem w sedno.
Pisanie czegokolwiek na tym forum mija się z celem, tak zaślepionych ludzi nie spotkałem nigdzie a obracam się (towarzysko i przez pracę) naprawdę wśród masy ludzi.
Największe kuriozum tutaj to fakt, że zwolennicy PIS wyzywają ciągle swych przeciwników od komunistów, złodziei ( oderwanych od koryta), zaślepionych, lemingów, czyli dokładnie tym czym oni sami są :).
Plus ciągłe gadanie w przypadkach niekorzystnych : bo PO ... - dziś jak usłyszałem w Kawie na ławie słowa Kownackiego ( wiceminister MON) : A jak Komorowski miał wypadek ....
RENCE QWA. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2122, 2123, 2124, 2125, 2126, 2127, 2128 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.