mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2180, 2181, 2182, 2183, 2184, 2185, 2186 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:07 
Cytuj  
Raczej nie ma dowodów, żona ma swoją firmę co załatwiał przecież żeby mu us nie trzepał ale to był atak mafii kelnerów z pis, wiec nie liczy się.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:12 
Cytuj  
@Tor
100 razy zadasz im to samo pytanie i za każdym razem ci odpowiedzą :
- nie ma zarzutów bo są kryci
- za PO-PSL wałki były na grube miliony nie to co teraz
- ci teraz to uczniaki , nie to co PO-PSL

Po prostu prezes powiedział, że tak jest to tak ma być. Jakoś Ziobro nie waha sie używać wszystkiego co się da ( nawet się błaźniąc) tam gdzie ma potrzebę polityczną, ale w stosunku do polityków PO-PSL nic nie robi, choć każdy normalnie myślący wiedziałby, że taka akcja medialnie dałaby kilka % w słupkach poparcia dla PIS. No ale prezes mówił, że za PO-PSL były afery na grube miliony- wiem , ale nie mogę powiedzieć gdzie i kto.
Ja jestem za tropieniem tych afer i karami BEZWZGLĘDNEGO więzienia i konfiskaty majątku. Problem, że mówienie o tych aferach bez konkretnych zarzutów to po prostu czysty PR. Serio czekam na te zarzuty a nie na lanie wody, przy czym jakże wygodne jest powiedzenie, że wszyscy wiedzą , ale nikt nic nie wie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:15 
Cytuj  
No i jak już to afery były za czasów pisowskiego rządu przed PO-PSL.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 15 mar 2017, 21:15 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
a odnośnie wałów gigantycznych jakie kręcono z nim


Cokolwiek jesteś w stanie napisać na ten temat? Jakieś poszlaki: kto z kim, jakie sumy wchodziły w grę? Piszę bez ironii.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:16 
Cytuj  
Nic, tylko pisowski przekaz z kłamstwami z kampanii wyborczej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:21 
Cytuj  
Ty w przeciwieństwie do Isengrima w PiS nie jesteś, więc chyba stać cię intelektualnie na coś więcej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:29 
Cytuj  
Serio, nie ma nic konkretnego, to że jest ileś tam setek drobnych firm wydymanych przez podwykonawców bezpośrednio nie uderza w nowaka, zachęcanie do specjalnego traktowania firmy żony to tez tylko pogaduszki przy obiedzie, a nawet jeśli to drobniaki.

Niestety większość afer jakie tu wymieniałem w wielkich listach nie przekładają się na żadne sprawy i pozwy, wiele ma przedawnień, umorzeń albo ciągnie się na etapie zbierania dowodów pewnie kolejne kadencje sejmowe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):

@Mark24 No ja czekam już półtora roku, żeby PiS rozliczył afery PO. Są już jakieś akty oskarżenia za te przekręty na grube miliony?


też się łudziłem. Już się nie łudzę. Za to nabrałem przekonania, że ktokolwiek by nie przejął władzy nie rozliczy tych rzadów PiS.
Jedyna zaleta, że media na swoim miejscu robią to co do nich należy.

No i tęsknię za czasami sprzed POPiSu, gdy obywatele stali zgodnie po jednej stronie barykady, a łupieżczy rzad po drugiej. Teraz masz takich przygłupów jak lordyp który własną piersią będzie osłaniał wałkarzy bo przecież nikt nic nie udowodnił, sprawy w sądzie nie było, to, że kasy brak, drzwi wyłamane, to przecież nie jest dowód...

embe - amber gold prawdopodobnie też umorzą. W sumie to "prawdopodobnie" mógłbym juz pominąc. Nawet nie chce mi sie tego śledzić. Nie ma sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:37 
Cytuj  
W amber gold skarzą właściciela i może znajdą jakiegoś kozła ofiarnego za to że wydawał zgody na prowadzenie firmy mimo że właściciel karany był, do tego szybkie zgody na prowadzenie wielu elementów tej firmy bez wymaganych trudnych procesów analizowania kondycji firmy itd.
Nie ma co liczyć na pozwiązywanie amber gold z PO, każda akcja z donkiem i jego synem to tylko ośmieszanie się dalsze pisu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakbyś sobie zadał trud przeczytania, to byś się dowiedział, że napisali w artykule, że zostało wypłacone 500k. A co do "ktoś kogoś znał olaboga", to przecież przy dużo mniejszych przesłankach wiąże się z Amber Gold z PO. Tutaj właścicielem spółki był pracownik PiS, a prezesi potem zostali urzędnikami państwowymi z ramienia tej partii. No ale może komuś to mało.

@Mark24 No ja czekam już półtora roku, żeby PiS rozliczył afery PO. Są już jakieś akty oskarżenia za te przekręty na grube miliony?



toz napisalem ze kilkaset tysiecy a ty pisales o 2 milionach, to kto nie zadal sobie trudu? :) z tymi duzo mneijszymi przeslankami to bym nie przesadzal. politycy po reklamujacy spolki amber gold. to ja nie wiem tor. o takich akcjach jak sedzia chcacy ustawic terminy rozpraw tak jakby sobie zyczyli politycy po to nawet nie mowie. gdyby pis reklamowal ta spolke z przetargu to bylaby dopiero afera :)

embe niby tak a z 2 strony firme w ktorej ma pracowac syn premiera to raczej ktos sprawdzal jo?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:44 
Cytuj  
embe - nie wiem czy był ktoś z PO zamieszany. Ale na pewno dostali ładny dupochron z samej góry. Tylko mi się wydaje, ze ta "góra" jest ponadrządowa.

Ostatnio czytałem historię KGHM i ich ostatniego zakupu - podejrzanego udziału ludzi z ABW. Historię najmłodszego polskiego multimilionera, historię przejmowania kamienic w Wwie i wyłudzania odszkodowań od państwa (kamienice to "grosze" - wielka kasa jest zupełnie gdzie indziej) i się poddaję. Polska to kraj gdzie wały się kręci dosłownie wszędzie i na wszystkim. I jak ktoś wpada to jakiś pionek lub słup.


Ostatnio edytowano 15 mar 2017, 21:45 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:44 
Cytuj  
@Piszpan No dalej ty, bo nie przeczytałeś artykułu i zmyśliłeś coś. Ja nie pisałem tylko cytowałem fragmenty, wklejając link do całości. A co do Amber to pamiętam syna Tuska pracującego w OLT i tego prezydenta z Trójmiasta który się grzał w blasku chwały nowego lotniska i wchodzących młodych, ambitnych linii. Reklamy nie kojarzę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:52 
Cytuj  
Mnie tylko dziwi że ten szefu amber gold mający na koncie drobne cwaniactwa, za które został karany nagle trafił na salony polityczne i biznesowe ówczesnej władzy.
Co do OLT to ta firma by nic nie zdziałała bez udziału amber gold w firmie i bez otrzymania lekką ręką partnerstwa z PLL LOT jako uzupełniający och ofertę, do dało im źródełko pozwalające zatrudniać rozrzutnie tysięcy ludzi, głownie z polecenia.
Pomyśl jakie warunki mieli pracownicy w amber gold i olt, tam standartem był samochód służbowy, najnowszy mac i iphone, sponsorowanie wypoczynku itd nawet na najniższym szczeblu, ludziom się w dupach przewracało jak tam złapali etacik.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 21:57 
Cytuj  
Amer Gold to ogromna porażka państwa i odpowiedzialność polityczna spada na PO, to jest poza dyskusją. Ale nie znaczy to, że doszło do przestępstwa. Dla równowagi są powiązane z PiS SKOK-i, jeszcze większe bankructwa i parasol ochronny nad nimi roztoczony przez polityków. PiS miał interes, ale czemu PO za to się nie wzięło to nie rozumiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 22:00 
Cytuj  
Bo tak samo jak z amber gold tak i w skokach tych gdzie były wały oczywiście połączenie z decyzyjnością polityków jest znikoma, a atakowanie biereckiego za skoki jest tak samo sensowna jak donka za amber gold.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 22:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ty w przeciwieństwie do Isengrima w PiS nie jesteś, więc chyba stać cię intelektualnie na coś więcej.

O ty drobny handlarzyno z garbatym nosem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2017, 22:17 
Cytuj  
Ej, ale przecież rozumiem, że politykujesz, a w PiS nie ma miejsca na ideologiczny ferment i własne zdanie. Ten "coming out" mógłby ci nawet zyskać szersza akceptację.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 00:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Teraz masz takich przygłupów jak lordyp który własną piersią będzie osłaniał wałkarzy .


Ok - kolejny raz proszę byś zacytował mnie gdzie bronie jakąkolwiek aferę z czasów PO.
Ups- czyżby znów wymysł i urojenie naszego forumowego idioty? :)
I znów wychodzisz ty na przygłupa ( jak zresztą wszyscy tu o tobie myślą).
Ty masz czasami jakieś przeczucie, żeby nic nie pisać czy to jest takie silniejsze od ciebie? :)

Przemyśl jeszcze raz to moje zdanie, które prawdopodobnie miałeś na myśli:
Problem, że mówienie o tych aferach bez konkretnych zarzutów to po prostu czysty PR.
Tu nie ma żadnej obrony to stwierdzenie faktu- stosują to zarówno politycy PIS jak i PO, czy inni.
Weź się czasami ogarnij- pisanie dla samego pisania jest bez sensu- weź się może za naukę do tego egzaminu na rezydenta to więcej pożytku będzie z tego ( serio nie chcę takiego Polaka jak ty ponownie w Polsce :) )

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 08:18 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Teraz masz takich przygłupów jak lordyp który własną piersią będzie osłaniał wałkarzy .


Ok - kolejny raz proszę byś zacytował mnie gdzie bronie jakąkolwiek aferę z czasów PO.



bronisz twierdząc, że przecież nic nie udowodnili, nie było nawet procesu, nie było oskarżeń etc. Nic poniżej wyroku sądowego cię nie przekona. A jak znam życie to nawet wtedy coś byś wymyślił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 09:57 
Cytuj  
Taka drobica za czasów PO-PSL, nie wiem czy coś z tego jest nawet do dotknięcia jako afera czy pozostanie na zawsze jako wymysły pisowskie.

Cytuj:
- ustawa o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
- ustawa o ograniczeniu wolności zgromadzeń
- drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
- ustawa "1066"
- utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
- afera taśmowa
- afera hazardowa
- afera stadionowa
- afera autostradowa
- afera stoczniowa
- afera AmberGold
- afera Elewar
- afera z informatyzacją MSW
- afera z budową gazoportu w Świnoujściu
- blokada rozbudowy portu Świnoujście przez nord stream
- afera z budową elektrowni atomowej
- afera OFE
- wydłużenie wieku emerytalnego i zerwanie umowy społecznej na co powinien reagować TK
- czasowe podniesienie VAT-u
- podwyższenie składki rentowej dla przedsiębiorców
- przyjęcie pakietu klimatycznego
- afera odnośnie Lasów Państwowych
- podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej
- paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
- afera prywatyzacyjna Azoty Tarnów
- afera prywatyzacjyjna CIECH
- sponsorowanie iTi
- afera z spółką J&S
- sprzedaż osiedla MSWiA
- załatwienie niskich podatków dla TVN Golf Club
- zwolnienie podatkowe dla Eureko
- umorzenie długu Gazprom
- zlecenia rządowe dla Grupy Eskadra
- afera z przejmowaniem długów szpitali przez posła PO
- afera z wprowadzaniem na listę leków refundowanych lobbowanych przez zagraniczne firmy
- afera z umorzeniem długu i zanizeniem wartości Huty Zabrze
- umorzenie śledztwa Kulczyk – Ałganow
- nagrody dla polityków z zarządu PL2012
- PKN Orlen sponsoruje firmy rodzin posłów PO
- sponsorowanie GW i Agory bezpośrednio wyłącznymi zleceniami z ministerstw


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2180, 2181, 2182, 2183, 2184, 2185, 2186 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.