mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2257, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262, 2263 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 07:52 
Cytuj  
koalicja awsuw
jedno ścierwo
karierowicze, dorobkiewicze, nieudacznicy, chuje


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 08:04 
Cytuj  
O kurwa, ale im dojebałeś!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 08:35 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
ale wiesz, że pis powstało tak samo jak po? Na popiołach awsuw
Nie bardzo, PiS ewoluował z PC ale i z ZChN, PO to zlepek KLD i późniejszych UD/UW AWS ale także ludzi z PC, po powstaniu PO i pierwszych sukcesach z TVN ( tak tak ta sama grupa tworzyła media w iTi i partie PO ) otrzymali wielki desant z istniejącego już wtedy PiS.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 10:57 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Profeta napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Nieźle tam się dzieje u Ciebie Teo...ahh te Salomonowe wyroki :lol: :lol:
http://krakow.onet.pl/krakow-posadzil-r ... ch/c2v73bg



Wiesz co to jest zasiedzenie?

Isengrim napisał(a):
Ignorancja to siła

Te, Profeta, ale ogarnij artykuł, bo się samozaorałeś.


ogarnąłem artykuł, nie widzę nic co by odbiegało od normy, zażalenia proszę kierować do ustawodawcy i miasta, a nie do sądu ;-)

takie sprawy to informacja o tym jaki bałagan panuje w miejskim zasobie nieruchomości/magistracie, chyba, że wierzycie w jakiś mityczny układ, który musiałby trwać ~30 lat z finiszem na sali sądowej :lol:


poza tym, to jest artykuł pisany na kolanie, np. cytat "Prywatny właściciel ogrodził ziemię płotem, a po kilku latach wniósł sprawę do sądu o pozyskanie ziemi przez zasiedzenie. Wymiar sprawiedliwości przyznał mu rację." jest kompletnie z pupy i może wprowadzać w błąd.

Wskaż mi, w którym miejscu się 'samozaorałem'. Obawiam się, że to Ty się zaorałeś.


kamilus napisał(a):
koalicja awsuw
jedno ścierwo
karierowicze, dorobkiewicze, nieudacznicy, chuje


dinozaury myślące komuszymi kategoriami z PRLu, który ich wychował,
'dekomunizacja' powinna zostać przeprowadzona według limitu wiekowego ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 11:49 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
'dekomunizacja' powinna zostać przeprowadzona według limitu wiekowego
Najlepiej zacząć od sądów i administracji :) Dodałbym jeszcze depostkomunizacje :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:24 
Cytuj  
lol
a komenty jeszcze lepsze :)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ksiaze-george-nie-chcial-wysiasc-z-samolotu-stal-z-naburmuszona-minka,757774.html


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:34 
Cytuj  
Myślisz że lordyp z rodziną tłuką komenty ? :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:36 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Profeta napisał(a):
'dekomunizacja' powinna zostać przeprowadzona według limitu wiekowego
Najlepiej zacząć od sądów i administracji :) Dodałbym jeszcze depostkomunizacje :)


najlepiej zacząć od źródła nieszczęścia - czyli Sejmu i Senatu ;-)


co do sędziów, to by aż tak dużo nie odeszło:
http://www.rp.pl/artykul/1061032-Statys ... edzia.html

- Największą grupę sędziów stanowią sędziowie sądów rejonowych, stanowią ponad 70% całości.
- W 2012r. największą grupę stanowili tam 35-40 latkowie.
- To oznacza, że w 1989r. mieli po 12 - 17 lat (co najwyżej załapali się na ZHP).

- obecni sędziowie sądów okręgowych, odpowiednio prawie 20%/40-50 latkowie/w 1989r. mieli po 17-27 lat.


wydaje mi się, że większość znajdzie się w bezpiecznym wieku,
orzekający jeszcze za czasów PRL to mniejszość, która niknie w oczach


Ostatnio edytowano 18 lip 2017, 13:39 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:39 
Cytuj  
Czyli Izba Dyscyplinarna wystarczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:46 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Myślisz że lordyp z rodziną tłuką komenty ? :D


Typowy pisowiec- dzień bez jątrzenia i przypierdalania sie do innych dniem straconym?
Idź się chłopie leczyć.
Serio nie mam co robić tylko czytać o pierdołach co robi jakieś dziecko i jeszcze pisać komentarze do tego- pisze to od dawna na stare lata popier... ci się we łbie.
Może to miało być śmieszne , może ironiczne, może satyryczne ale mnie qwa boli ząb i mnie wqrwiło- napiszę po raz kolejny - odpierdol się ode mnie- umiej uszanować kogoś kto ma inne poglądy i nie MUSI oglądać tvp. Wiem, że cię to boli ale ja na to nic nie poradzę- chcesz, żebym tu nic nie pisał ok- niech ci będzie- mi nikt za to nie płaci, nie muszę z tobą i podobnymi chorągiewkami/sprzedawczykami dyskutować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 14:10 
Cytuj  
ale to byl tvn lordyp ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 14:27 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Czyli Izba Dyscyplinarna wystarczy.

Tragikomedia z przejmowaniem władzy i wpływów na pierwszym planie. (mam na myśli cały ten cyrk i kierunek)
Jak na zgrupowanie Edków przystało: krótkowzroczność, nienawiść, chęć zdobycia władzy i brak argumentów poza "pierdololo".

Dużo stracimy i czyszczenie po idiotach będzie trwało latami.
Spoiler:

jak Polacy są takimi debilami, że jeszcze nie obalili takiego rządu i poparcie wynosi między 30% a 40% to widocznie na niego zasługują i to jest potrzebne :)
Spoiler:

Żal mi Cię, że w tym uczestniczysz :cry:
historia spuści te idee w kiblu prędzej czy później

Jak myślicie, jakby jaroslawa k. zabrakło, to który z rumaków pójdzie najdalej?
Ja obstawiam grube pvp między antonim m. a zbigniewem Z.
Z.Z. weźmie kamińskiego i pooleecą ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 14:47 
Cytuj  
Czyli jednak demokracja jest ok tylko wtedy jak my rządzimy ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 14:58 
Cytuj  
@Profeta: Zbiorczo, bo nie chce mi się wycinać. Zasiedzenie to potwierdzenie stanu faktycznego - faceta nikt nie zna, rabarbaru nikt nie widział, ale przez 30 lat tam był. Dostrzegasz pewną sprzeczność?
W katalogu IPN jest kilku wysokich rangą sędziów, kilku ma niezłe wyroki na koncie, np. s. W. Płóciennik (przew. wydz. kar. SN, członek kolegium SN) skazał Zofię Pietkiewicz na 8 miesięcy bezwzględnego więzienia za odrzucenie pojemnika z gazem wystrzelonego w jej kierunku przez ZOMO.
Co do prorokowania, to chuja się znasz i gówno rozumiesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 16:43 
Cytuj  
No to jak, szach mat ? :)
Tłumy krzyczą andrzej andrzej... co teraz zrobi opozycja ? a już wiem... ucieknie przed dziennikarzami jak lubnałerowa :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 16:46 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
@Profeta: Zbiorczo, bo nie chce mi się wycinać. Zasiedzenie to potwierdzenie stanu faktycznego - faceta nikt nie zna, rabarbaru nikt nie widział, ale przez 30 lat tam był. Dostrzegasz pewną sprzeczność?

tak tak, bo napisali w gazecie, że ktoś tak zeznał ;-)))


Isengrim napisał(a):
Co do prorokowania, to chuja się znasz i gówno rozumiesz.


Słabiutko, słabiutko, jak zwykle Isengrim potrafi stosować wyłącznie inwektywy i 0 treści, smród...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 17:20 
Cytuj  
Teo napisał(a):
No to jak, szach mat ? :)
Tłumy krzyczą andrzej andrzej... co teraz zrobi opozycja ? a już wiem... ucieknie przed dziennikarzami jak lubnałerowa :lol:


kurwa tak jedna decyzja znowu odebrac sens ciamjadanowi. ten pisowski prezydent :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 17:26 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
0 treści, smród...
No wypisz wymaluj ty.
Idź se wyniki na 100% w USA obstawiaj.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 19:41 
Cytuj  
Za Witoldem Juraszem
Prezydent domaga się uchwalenia nowelizacji ustawy o KRS, która zakłada, iż skład KRS byłby wybierany większością 3/5, tj. 276 posłów.

PiS ma obecnie 234 głosy co po dodaniu 32 posłów Kukiz'15, 3 koła Kornela Morawieckiego Wolni i Solidarni oraz 3 z koła Republikanie daje razem 272 głosy. Jest jeszcze 5 posłów niezrzeszonych. Nie zakładam, żeby zmiany tak ochoczo poparł poseł mniejszości niemieckiej. Pozostaje więc 4 posłów, a wśród nich jest również Liroy. Innymi słowy Liroy rządzi. Yo!

Tak na serio zaś, można założyć, że bez poparcia posłów opozycji nie ma szans na wybór nowego składu KRS, choć uczciwie warto byłoby dodać, iż gdyby Prezydent w swym projekcie wymienił większość 2/3, a nie 3/5, to takie rozwiązanie byłoby, z punktu widzenia wymuszania kompromisu na głównych siłach politycznych lepsze. Tym niemniej inicjatywa Prezydenta jest znacząca, bowiem oznacza trzy rzeczy.

Po pierwsze zasadnicze wzmocnienie Jarosława Gowina i Polski Razem (oraz ew. innych posłów skupionych wokół wicepremiera), po drugie przełom w praktyce politycznej Prezydenta oraz - po trzecie - polityczne zwycięstwo Pawła Kukiza, który od dawna mówił o zwiększeniu liczby wymaganych głosów przy wyborze tak do KRS, jak i wcześniej TK (choć o ile pamiętam Paweł Kukiz mówił o większości 2/3).

Inicjatywa Prezydenta nie oznacza końca kryzysu politycznego, ale zmienia jednak sytuację. Inna sprawa, że wiąże się z nią oczywiście pewne ryzyko. Nie zdziwię się bowiem jeśli parlamentarzyści najpierw zwykłą większością uchwalą proponowaną przez Prezydenta nowelizację, a potem zafundują nam pat i po prostu nowego składu KRS nie wybiorą. I będzie jeszcze "zabawniej" niż do tej pory.

W tle zaś nadal mamy problem polegający na tym, że jakoś trzeba pogodzić racje, które nie powinny, wydawałoby się, stać w sprzeczności ze sobą, a którymi są konieczność sanacji systemu i zachowania niezależności wymiaru sprawiedliwości.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 20:03 
Cytuj  
>zapis jest krytykowany przez biuro legislacyjne Sejmu
>Jeden z posłów narzeka
>lud narzeka, że trochę za ostro
>kodomici drą mordę zamach, zamach
>Kukiz narzeka, że nie do końca tak miało być
>Prezydent wchodzi cały na biało
> wszyscyhappy.gif
>w giewu Andrzej Duda w 10 minut staje się Prezydentem Andrzejem Dudą.
>patrzcie_kurwa_jak_działa_równowaga.jpg
>totalna opozycja wychujana
>jest nowe otwarcie, bo PiS się słucha ludu, Prezydent prezydentuje
>a i tak wybiorą se kogo chcą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2257, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262, 2263 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.