mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2014, 23:53 
Cytuj  
ty nie pijesz, ja nie zakąszam ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2014, 23:55 
Cytuj  
I słusznie, prawdziwy mężczyzna nie zakąsza.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2014, 23:56 
Cytuj  
zostaw tczewiaka w spokoju.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 00:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale ty pierdolisz tor :)


tor jak zwykle - ból dupy polaczka z menelskiej dzielnicy.

Bo generalnie to chodzi o typowo polskie myślenie. Zaoszczędzenie 2-3 stówek. Bo po co transfer z lotniska - jak można sobie z buta dojść i przy okazji zwiedzić krawężniki i okoliczne kioski ruchu. Atrakcje turystyczne to są na widokówkach, trzeba poczuć klimat miejscówki!
A do tego nigdzie nie można wyjechać - żarcie w hotelu przecież wykupione... Więc jak tu dupę gdzieś ruszyć jak ZAPŁACONE? Niepowetowana strata i trzeba siedzieć na dupie i pilnować godzin żeby inni nie przebrali co lepszych frytek!

Pozwól chłopcowi dorosnąć Mendol. Niech mu pierwsze włosy na jajkach wyrosną. Niech poczuje się odpowiedzialny nie tylko za parę znoszonych dresików i sweter z dziurami na łokciach, a za rodzinę w tym dzieci. To jest szansa, ze zrozumie. Ale imho nikła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 00:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bo generalnie to chodzi o typowo polskie myślenie. Zaoszczędzenie 2-3 stówek. Bo po co transfer z lotniska - jak można sobie z buta dojść i przy okazji zwiedzić krawężniki i okoliczne kioski ruchu. Atrakcje turystyczne to są na widokówkach, trzeba poczuć klimat miejscówki!
A do tego nigdzie nie można wyjechać - żarcie w hotelu przecież wykupione... Więc jak tu dupę gdzieś ruszyć jak ZAPŁACONE? Niepowetowana strata i trzeba siedzieć na dupie i pilnować godzin żeby inni nie przebrali co lepszych frytek!



Doskonale się podsumowałeś. Sprzedaj więcej gier to będzie na transport z lotniska, nie tylko na kebab!


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 04:55 
Cytuj  
Co ciekawe w Polsce najlepiej sprzedają się All-in i zwiedzanie. W UK zwiedzanie.
Ale jakoś kurwa nie widziałem brytola w muzeum.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 08:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Bo generalnie to chodzi o typowo polskie myślenie. Zaoszczędzenie 2-3 stówek. Bo po co transfer z lotniska - jak można sobie z buta dojść i przy okazji zwiedzić krawężniki i okoliczne kioski ruchu. Atrakcje turystyczne to są na widokówkach, trzeba poczuć klimat miejscówki!
A do tego nigdzie nie można wyjechać - żarcie w hotelu przecież wykupione... Więc jak tu dupę gdzieś ruszyć jak ZAPŁACONE? Niepowetowana strata i trzeba siedzieć na dupie i pilnować godzin żeby inni nie przebrali co lepszych frytek!



Doskonale się podsumowałeś. Sprzedaj więcej gier to będzie na transport z lotniska, nie tylko na kebab!


viewtopic.php?f=30&t=43249
viewtopic.php?f=30&t=41666
itd.

wystarczyło na kebab? :lol:

Isengrim - a ja widziałem. Nawet kilka razy.
Stereotypy - ponoć książek też nie czytają.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jeszcze tylko ponad 100 cd z muzyka muszę opierdolić gdzieś.


będzie na kebaba? czy zabraknie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:44 
Cytuj  
No trochę ci nie wyszło Mareczek. Do handlarza grami po 30 PLN z promocji, bo przeszedłeś nie mam startu. Widzę, że musiałeś dwa lata trade przejrzeć, żeby znaleźć jakiekolwiek wpisy. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:45 
Cytuj  
Te płyty są warte więcej niż twoje dwie pensje zmywakowe. h3h3


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:46 
Cytuj  
pomyliły ci się PLN z GBP biedny chłopczyku zmuszony do sprzedaży za psi grosz, zakładając że w ogóle znajdziesz kupca, swoje stare płyty CD. Post sprzed kilku dni.
Na kebaba będzie buraku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:51 
Cytuj  
Kebaby to w Polsce jedzą emigranci z UK, których nie stać na normalne jedzenie dla ludzi. Sry, ale znów nie trafiłeś. I już jebią ci się wątki parobku za niewolnicze stawki w UK. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:53 
Cytuj  
zapomniałeś że ta niewolnicza stawka w UK cały czas kilka razy przewyższa doktorską stawkę w PL. Wyliczenia tczewiaka.
A wpierdalaj sobie na okrągło kartofle z kapustą, jak sprzedaż stare CD za 50gr sztuka to kupisz 20dkg pasztetowej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 09:56 
Cytuj  
Podejrzewam, za stawkę tczewiaka to musiałbyś w UK jeszcze loda szefowi ciapetemu robić. :lol: Nawet do naszego muslima informatyka nie masz startu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 10:00 
Cytuj  
jem teraz, nie rozśmieszaj mnie ze swoją pustą napinką. Przechodziliśmy przez to kilka razy.
Zresztą dyskutuj z tczewiakiem, bo to on był zachwycony, że "zarabia już prawie połowę tego co ja", po znalezieniu w necie średnich zarobków w UK.

to po ile te płyty torbiś? daj linka do allegro :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 10:06 
Cytuj  
Nie mogę ci sprzedać, bo twoja rodzina nie zje niedzielnego kebaba i nie pojedzie do Egiptu latem. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 10:14 
Cytuj  
Lecz swoje kompleksy u psychologa, a nie tutaj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 11:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zresztą dyskutuj z tczewiakiem, bo to on był zachwycony, że "zarabia już prawie połowę tego co ja", po znalezieniu w necie średnich zarobków w UK.

Hmm połowę zarobków śmiecia to miałem rok temu. Teraz mam połowę zarobków wyspecjalizowanego programisty.
Wyliczałem ci kmiotku ile zarabia doktor biologii z samej pracy uczelnianej (na której zwykle musi się skupiać).
Ja tam doktorem jeszcze nie jestem, ale jeżeli zarabiasz tylko 12 funtów na godzinę brutto to twoją stawkę już w PL przekroczyłem. Narzekać nadal narzekam, bo jednak w londku specjaliści od optymalizacji dostają po te 5k netto, ale akurat ciężko się w to wbić bez poznania dokładnie rynku lokalnego i posiedzenia z 2 lat z hindusami :(
A tutaj? No cóż - zarabia się tyle, że w rok można kupić z salonu forda, ale nie mercedesa :(
Eh kompleksy śmiecia, który nie potafił studiów zrobić i próbuje wszystkim wciskać, że dzięki prostym robotom w uk został królem życia... lol.

A kebabsona wołowego czasami na rauszu się wpierdoli i tutaj. Tyle, że to plebejskie żarcie odpadków robione przez brudnego turasa, a nie coś czym można by się zachwycać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 11:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Zresztą dyskutuj z tczewiakiem, bo to on był zachwycony, że "zarabia już prawie połowę tego co ja", po znalezieniu w necie średnich zarobków w UK.

Hmm połowę zarobków śmiecia to miałem rok temu. Teraz mam połowę zarobków wyspecjalizowanego programisty.
Wyliczałem ci kmiotku ile zarabia doktor biologii z samej pracy uczelnianej (na której zwykle musi się skupiać).
Ja tam doktorem jeszcze nie jestem, ale jeżeli zarabiasz tylko 12 funtów na godzinę brutto to twoją stawkę już w PL przekroczyłem. Narzekać nadal narzekam, bo jednak w londku specjaliści od optymalizacji dostają po te 5k netto, ale akurat ciężko się w to wbić bez poznania dokładnie rynku lokalnego i posiedzenia z 2 lat z hindusami :(
A tutaj? No cóż - zarabia się tyle, że w rok można kupić z salonu forda, ale nie mercedesa :(
Eh kompleksy śmiecia, który nie potafił studiów zrobić i próbuje wszystkim wciskać, że dzięki prostym robotom w uk został królem życia... lol.

A kebabsona wołowego czasami na rauszu się wpierdoli i tutaj. Tyle, że to plebejskie żarcie odpadków robione przez brudnego turasa, a nie coś czym można by się zachwycać.


Koniecznie wrzuccie swoje zeznania podatkowe zeby uwiarygodnic dyskusje!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 11:38 
Cytuj  
czyli kto zarabia więcej i kogo stać na więcej kebabów ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.