mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:26 
Cytuj  
ja pierdole miwash daruj sobie juz te gadki o darthie bo ciebie tam nie bylo i naprawde wiesz GOWNO o ludziach z ktorymi gralem
jesli chodzi
nie bede ci teraz tego tlumaczyl ale powiem ci co wazne bylo w tamtych gildiach i dlaczego mi sie tam dobrze gralo - wsparcie gildii rozumiesz? a nie takie cos ze jeden na drugiego w gildii najezdza i bluzga za to ze kogos rezkilluje
co do we to tak samo gowno wiesz :( to jest bardzo mala gildia i nie sa zadnymi bandwagoners tak jak to ty napisales ale z tymi ( z reszta nie tylko z tymi ) gildiami stosunki mieli zawsze dobre :[
poza tym jaki glos? o jakich glosach mowisz? ja pierdole astax zaczal bluzgac w postach ze jestem newbies i debil bo mowie prawde o nim i sie chlopak stresuje - astax potrafi tylko innych ustawiac a sam musi sie jeszcze duzo nauczyc :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:31 
Cytuj  
Ferg poco do fortu wchodzisz?

Ash ja nic juz nie mowie. Jak ja chce cos zmienic to odrazu jestem Adolf Hitler. Con mial umnie dawno pszejebane. Mowilem mu 5 razy zeby zostawil goscia i kazdym razem jak goscia rezlem to on go reskillowal. otem zaczolem sie bic znim. Ze on umie walczyc to guwno znaczy jak jest taki beszczejny chuj.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:50 
Cytuj  
'beszczejny chuj' powiadasz? :( niby dlatego ze TWOICH rozkazow nie slucham? za kogo ty sie gnojku uwazasz? chcesz zeby ludzie ciebie sluchali? posluchaj czasem innych

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 02:14 
Cytuj  
I widzisz astax takich beszczelnych chuji jest wiecej tylko niektorzy nie napierdalaja oid razu chujami i kurwami jak to con robi..
I imho zeby byc krytycznym wobec kogos spojrz na siebie bardziej krytycznie..

i nie zrobisz z nas rperow.. ja np nie bede gral jakiegos evil maga czy cos ani nie chce grac po wojskowemu. Rozumiem rozkazy jedno ale po katach mnie nie bedziesz ustawial..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 09:48 
Cytuj  
Con chodzi mi tylko ze zawsze plakales i jakos nigdy niechcialo ci sie grac z nami.Odszedles bo dostawalismy wpierdal na poczatku , a ze latwiej bylo z GZ z Darthami itd. to tak grales...
Juz raz z =O= odszedles , niepamietam o co dokladnie poszlo , ale zbili cie, poplakales sie dales logout czy cos...
Taki juz masz charakter , ze jak tobie nie pasuje to idziesz w chuj i rzucasz kolegow z gildii...
Gdyby ja tak robil za kazdym razem jak gine ciekawe jak dlugo =O= by przetrwalo...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ash'Veem dnia 2002-02-09 09:49 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:45 
Cytuj  
hmm ja za to nie wiem o co ci chodzi czasami
gdyby mi sie nie chcialo to bym nie gral
ale mi sie odechcialo
odchodzenie pierwszy raz bo juz nie pierwszy raz astax a wczesniej i venek sie przypieprzaja do mnie
na poczatku odszedlem z innego powodu calkowicie mniej wiecej z tego samego co teraz
ktos na kogo liczysz w gildii wali cie w dupe i mowi ze lubisz roleplayerow - wtedy pkhq
kolegow z gildii? powyzej masz przyklad kolegi z gildii
jesli jestem w danej gildii to mi na niej zalezy ale ja sie nie bede nigdzie pchal na sile

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:39 
Cytuj  
Nie sadze zeby w gildii chodzilo o to zeby wszyscy byli na rowni , fajnymi i sympatycznymi kolegami of UO.Prawili sobie komplementy stojac pod bankiem i sypiac zarcikami = .

Jesli Astax mowi ci ze masz nie reskillowac to masz to kurwa wykonac.
Dlaczego?
Bo twoj status w gildii jest na najnizszym poziomie , jestes krotko u nas i twoj glos narazie ma znikome znaczenie w jakiejkolwiek sprawie dotyczacej gildii.

Mysle wlasnie ze Astax sie wkurwia o to ze duzo ludzi podwaza jego autorytet i nie slucha rozkazow ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:41 
Cytuj  
I jeszcze jedno Con co do komentarza o ludziach z ktorymi grales i ze wiem GOWNO...
To wiem ze byli i sa nadal jesli nie odeszli levelowac blue GOWNEM dla mnie :smile: ...


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:43 
Cytuj  
a jesli tak to wyglada to sie nawet ciesze ze juz nie nosze =0= nad glowa
i znowu tlumaczysz mi jak to ja sie bawilem bedac anti? jak ja stalem pod bankiem i sypalem zarcikami to ty pewnie nadal wlaziles pk-hq do dupy:(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:46 
Cytuj  
roforlrfo =( ?


_________________
The Legendary.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:46 
Cytuj  
Refresh board faster newb?


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:47 
Cytuj  
To wiem ze byli i sa nadal jesli nie odeszli levelowac blue GOWNEM dla mnie ...

slabo :[ wiem ze starasz sie byc jak najbardziej przyjemny dla mnie zeby pocieszyc astaxa w trudnej chwili - jak dowiedzial sie o sobie prawdy - i pokazac ze nawet na takim idiocie z pk-hq komus zalezy ale moi blue koledzy juz dawno nie sa blue a astax placze z ich powodu.. problemy z kolorami?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:49 
Cytuj  
Nie bede z toba gadal con sorki. Ale niechce sluchac jak placzesz i pierdolisz glupoty przez nastepnych 423432 stron tego topicu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:51 
Cytuj  
Btw jakos ci nie przeszkadzalo ze to idiota z pkhq daje ci small tower na RAT isle right?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:52 
Cytuj  
rofl dobra nazywaj sobie to jak chcesz i wykrecaj kota ogonem.. ja pierdole glupoty :( nie ja mowie prawde po prostu a ty zachowujesz sie jak kutas

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:16 
Cytuj  
Jak sie pytasz kto ja jestem? Ja dalem tej guildzie wszystko pszez caly kurwa rok grania. Nawet tobie pomoglem z domkiem. Pomoglem innym ludziom roby zalatwic. Moze nie moge wszystkiego ladnie wytlumaczyc bo nie znam polskie tak jak kazdy tu. Ale wiem napewno ze wiencej respektu powinnem miec niz ty i inni mi dajom. Jak jestes w NASZEJ guildzie to nie jestes kolega fajny, jestes slave asz pokazesz ze nie jestes chuje. Ale problem jest ze ty strasznym chujem jestes. Ja nigdy ludzi nie pytam o cuda. Nie kaze im robic cos co bym sam nie zrobil. IMHO Ja jestem dobry co-gm guildy.

Ash nie wiem co mozemy zrobic. Ale jak clonning sie uda to z clonujemy Qyv, jedny w guildzie co pszyszedl i nie marudzi nigdy! Gra dobze i zawsze mozna na nim polegac. Reszta z was moze brac pszyklad z niego a nie flamowac mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:20 
Cytuj  
I jak ty mowisz ze nic nie wie ash of twoich gz-hugging friends to ty guwno wiesz o PK-HQ. Bylem member pk-hq pszez dwa lata. Mozesz myslec ze to sa same newbisy i chuje ale to jest do tacy ludzie jak ty pszyszli na board w massie i nic nie robiom tylko pierdolom gupoty na okronglo. Ja pamienta jak zaczolem na pk-hq to sie balem oddezwac, sami pro tam byli. Ale po roku jak takie newbisy jak ty pszyszli i zaczeli flamowac caly dzien to reszta dobry poszli w chuj, tylko pare zostalo. Ja pszezylem bo jak sie jakis chujek oddezwal do mnie to go z flamowalem w grub. To nie zaczynaj ze mna bo takich gupich dziadu sie pozbylem wczesniej i teraz moge tez.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:25 
Cytuj  
Btw jakos ci nie przeszkadzalo ze to idiota z pkhq daje ci small tower na RAT isle right?

wymienia/sprzedaje nie daje
dawal widocznie dlatego bo wtedy mu nie wadzilem i nie REZKILLOWALEM ROLEPLAYEROW dla ktorych ma wiekszy widze szacunek niz dla hmm kolegi z gildii

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:35 
Cytuj  
hehe astax ok jakos nie sadze zeby to wszystko spowodowane bylo jednym rezkillem czy tym ze tutaj na boardzie nazwalem cie chujem czy jakos tak
powiedz mi - o co ci kurwa chodzi czlowieku i niby czemu jestem takim strasznym chujem no nie moge tego pojac co ci tak we mnie przeszkadza :/
astax nie chodzi o to jak mowisz i w jakim jezyku tylko co mowisz a widze ze ty uwazasz ze kazdy w gildii powinien ci sie klaniac i przybiegac na twoje wezwanie

rofl nowi pkhq sa debile i ci starsi tez sa debile i widze ze z ciebie tez wychodzi debil
pranie mozgu wam robia przed wstapieniem do pkhq czy co? widzisz moi gz-hugging friends tak jak ty to nazwales nie zamierzali ownowac sp i nie spieprzali potem z podkulonymi ogonymi nie dostawali wjebu od calego shardu :/ cala nienawisc do anti-pks bo kiedys jak ty astax jeszcze zapierdalales ze swoja banda dzieciakow z pkhq po trammel tacy istnieli wynika z tego ze mozna im gowno zrobic :|

To nie zaczynaj ze mna bo takich gupich dziadu sie pozbylem wczesniej i teraz moge tez.

cytat miesiaca.. astax bedzie mnie ownowal swoimi board pro i ingame skillami :(
wytlumacz mi tylko o co chodzi i nie pierdol znowu jak popaprany o tym ze jak ktos sie ciebie nie slucha to jest straszny chuj i dziad!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 09:38 
Cytuj  
tak zeby podtrzymac interesujaca dyskusje.. astax ash cie namowil do milczenia i zaprzestania rozmow ze mna czy po prostu nie wiesz co powiedziec bo przypierdoliles sie tak bez powodu? :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.