mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 23:03 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Jak już wspomniałem nie lubię tak skrajnie prawicowych partii jak LPR ale również nie znoszę euro-komuchów.

To cos jak lze-elity? Chyba nie utozsamiasz lewicy z komunizmem? W kwestiach spolecznych co przeszkadza Ci liberalizm? Lubisz mowic ludziom jak maja zyc? Co do MW to jest ona w rzadzie osoba ministra rybolostwa czy jak tam ta nowa teczka sie nazywa.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 23:08 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
SwenG napisał(a):
Jak już wspomniałem nie lubię tak skrajnie prawicowych partii jak LPR ale również nie znoszę euro-komuchów.

To cos jak lze-elity? Chyba nie utozsamiasz lewicy z komunizmem? W kwestiach spolecznych co przeszkadza Ci liberalizm? Lubisz mowic ludziom jak maja zyc?


czego mozna oczekiwac od zwolennikow PO, przeciez nie beda inni niz ich liderzy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 23:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To cos jak lze-elity? Chyba nie utozsamiasz lewicy z komunizmem? W kwestiach spolecznych co przeszkadza Ci liberalizm? Lubisz mowic ludziom jak maja zyc? Co do MW to jest ona w rzadzie osoba ministra rybolostwa czy jak tam ta nowa teczka sie nazywa.

Umiem rozróżniać, to była wyłącznie zagrywka pod Maga, żeby sprawdzić, czy sobie jaja robi z tym SLD czy rzeczywiście lewicowiec. Na drugie pytanie już odpowiadam. Nie, nie lubię mówić ludziom jak mają żyć i wymagam tego również od innych. Tak jak nie powinno być religii w szkołach, nie powinno być również ulotek jak chlopaki wkładają sobie rękę w dupę i że mają do tego używać gumowych rękawiczek. Bo to właśnie w ulotkach Biedronia było. Nie zgadzam się też na adopcję dzieci przez gejów a także na legalizacje "małżeństw" homoseksualnych. To już nie jest liberalizm, to wymuszenie korzyści od państwa, a ja podatnik nie mam chęci wspomagać tego typu ruchy. Całe lobby pedalskie tylko czeka na to aż ktoś im coś zakaże żeby później zasłaniać się nietolerancją. Tak, jestem nietolerancyjny, moja tolerancja też gdzieś się kończy. Nie mam nic przeciwko gejom dopóki zajmują się sobą w zaciszu domowym.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 11:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
MagPS napisał(a):
o czym ty mowisz?
gdzie ja cos takiego twierdze? He?


a ze w demokracji racje ma wiekszosc.....

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 12:18 
Cytuj  
@Nazaal

To nie byl moj poglad tylko stwierdzenie faktu, ktory mam w dupie :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 14:15 
Cytuj  
pokaż mi źrodło tego faktu, bo się z tym nie spotkałem jeszcze, że większość ma rację... (to nie żart, cynizm itp.)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 16:15 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
pokaż mi źrodło tego faktu, bo się z tym nie spotkałem jeszcze, że większość ma rację... (to nie żart, cynizm itp.)

To nie fakt tylko przyjete zalozenie systemu w ktorym zyjesz. Czyjes pomysly trzeba wdrazac, wybor zdania wieszkosci wydaje sie dosc racjonalny.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 17:33 
Cytuj  
racjonalny to opinia, a opinia jest subiektywna, a subiektywny nie znaczy zawsze powszechnie dobry. związek przyczynowo-skutkowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 17:58 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
racjonalny to opinia, a opinia jest subiektywna, a subiektywny nie znaczy zawsze powszechnie dobry. związek przyczynowo-skutkowy.

Jakies normy trzeba ustalac, czy to w zyciu publicznym , spolecznym czy przy diagnozowaniu chorob psychicznych. Nienormalne jest to co statystycznie malo prawdopodobne, reprezentowane przez mniejszosc itp. A ze opinie sa subiektywne wie juz uczen podstawowki i nie widze sensu w tym argumencie. Nie da sie uwzglednic opii kazdego.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 19:11 
Cytuj  
jaki to ma związek z tym do czego się uczepiłem? :roll:...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 19:26 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
jaki to ma związek z tym do czego się uczepiłem? :roll:...

Piszesz moim zdaniem jakies frazesy, ktore nijak sie maja do rzeczywistosci albo sa dla wszystkich oczywiste. Zakwestionowales racje wiekszosci w systemie demokratycznym, podajac na to argument :
"zastanów się czy można obiektywnie stwierdzić kto ma rację? bo subiektywnie to większość ma rzadko. większości przysługuje tylko prawo do podejmowania decyzji. poprawność zostawmy historykom..." Chcialem Ci tylko uzmyslowic, ze takie myslenie jest zupelnie pozbawione sensu. Mam nadzieje, ze teraz juz wszystko jest jasne.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 21:36 
Cytuj  
np. wiekszosc twierdzi ze poprawnie chodzi sie na rekach (a nie na nogach), a tych ktorzyby chodzili na nogach poddawac ostracyzmowi/wiezienia/albo przekonywac jak kiedys chrzescijanie poganow stala i ogniem (teraz wystarczy przyniesienie "cywilizacji")

SwenG napisał(a):
Umiem rozróżniać, to była wyłącznie zagrywka pod Maga, żeby sprawdzić, czy sobie jaja robi z tym SLD czy rzeczywiście lewicowiec. Na drugie pytanie już odpowiadam.


nie jestem lewicowcem (moje poglady sa ze soba sprzeczne, jesli chodzi o jakies szufladkowanie, takie poglady to taka partia), poprostu najbardziej odpowiada mi SLD ze wszystkich partii


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 22:29 
Cytuj  
widzisz, wg mnie myślenie, że większość ma rację jest zupełnym absurdem i nadaje się tylko do kabaretu, a przykład maga to idealnie ilustruje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 22:38 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
widzisz, wg mnie myślenie, że większość ma rację jest zupełnym absurdem i nadaje się tylko do kabaretu, a przykład maga to idealnie ilustruje.

No to zakladaj partie i forsuj anarchie. :) Moze sie zapisze.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 22:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nazaal napisał(a):
widzisz, wg mnie myślenie, że większość ma rację jest zupełnym absurdem i nadaje się tylko do kabaretu, a przykład maga to idealnie ilustruje.

No to zakladaj partie i forsuj anarchie. :) Moze sie zapisze.


Demokracja jest do d*py, a wszystkie inne ustroje jeszcze bardziej


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 22:58 
Cytuj  
Imo w polsce by poprawic sytuacje jest tylko jedna opcja.

Wyjebac wszystkich politykow co do jednego łącznie z prezydentem ministrami i nabrac wyksztalconych ludzi ktorzy ukonczyli studia i wiedza jak wszelkie problemy sa rozwiazywane na calym swiecie.

Niestety jest to program niemozliwy do realizacji...


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 23:05 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Imo w polsce by poprawic sytuacje jest tylko jedna opcja.

Wyjebac wszystkich politykow co do jednego łącznie z prezydentem ministrami i nabrac wyksztalconych ludzi ktorzy ukonczyli studia i wiedza jak wszelkie problemy sa rozwiazywane na calym swiecie.

Niestety jest to program niemozliwy do realizacji...


wyjebac all? WTF?!
nabrac? =wybrac? jesli tak to kto mialby wybierac?
"ukonczyli studia" wielka mi rzecz
"wiedza" kto mialby to stwierdzic ze wiedza? oni sami?

Edit: zreszta jesli nie wiekszosc ma miec racje to kto? jednostki? ~prezydent? kazdy? nie da sie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 23:11 
Cytuj  
tor... załamałeś mnie. widać, że podlegasz jeszcze starej szkole. ucz się czytać ze zrozumieniem. n/c :) ubawiłeś mnie na cały wieczór :)może nawet dłużej :) :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 09:56 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
tucz się czytać ze zrozumieniem. n/c :) ubawiłeś mnie na cały wieczór :)może nawet dłużej :) :lol:

Widac Twoj intelekt daleko wyprzedza moj. Objaw mi prawde zawarta w twoich slowach my master. lol W innym topiku mowiles cos o ksiazkach traktujacych o utopiach, wiec oczekiwalem jakichs powaznych wywodow na temat systemow. Nie mow, ze tylko palnales tekst o subiektywizmie. :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:19 
Cytuj  
eh, taki ładny polityczny flame popsuliście...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.