mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 08:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zresztą WAR to praktycznie WoW z RvR(...)

Tez mam takie odczucia. Pytanie jak dlugo utrzymaja graczy samym rvr.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:08 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Ciekawe co ludzie beda mowic po 4 latach farmienia PQ/SC/Keepow, az strach pomyslec:f.


Do tego czasu wyjdzie KOTOR3/WH40k. Nie pisałbym tego samego po raz kolejny, gdybyś zrozumiał za pierwszym razem.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:19 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Wedge napisał(a):
Ciekawe co ludzie beda mowic po 4 latach farmienia PQ/SC/Keepow, az strach pomyslec:f.


Do tego czasu wyjdzie KOTOR3/WH40k. Nie pisałbym tego samego po raz kolejny, gdybyś zrozumiał za pierwszym razem.

Gowno. StarGate Worlds bezie szybciej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
StarGate Worlds bezie szybciej.


Stargate to drugie Tabula Rasa, czyli fail.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
StarGate Worlds bezie szybciej.


Stargate to drugie Tabula Rasa, czyli fail.

bluznisz!
Nie moze byc!
StarGate > all.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:42 
Cytuj  
Sam gram w WARa ale sami przekonacie się że ta gra jest na max 4-6 miesiecy grania IMO mmo Mythica jest zrobione dobrze jednak wielu ludzi wypaliło się na wowie Niestety WAR był tworzony na formule gry blizzarda która zaskakiwała 4 lata temu teraz jest to to samo ciastko tylko w innym opakowaniu i z lekko zmienionym nadzieniem :/ Ja czekam na nex-gen mmo :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
Ja czekam na nex-gen mmo

Dlatego ja przezornie sciagnlem i patchuje AoC -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:53 
Cytuj  
marek wskaz mi prosze, w ktorym miejscu war = wow + rvr.

w daoca do tej pory ludzie graja.
wiekszosc z osob tu piszacych nie ma pojecia o war'ze/rvr.
opieracie swoje doswiadczenia o wowa i pve.

jak ktos madry wczesniej napisal - w warze loguje sie na 2h i robie sobie questy/scenariusze/open rvr.
i nie musze raidowac instancji 6 razy w tygodniu, zeby po pol roku pobawic sie w scenario jak wyfarmuje odpowiednia ilosc sprzetu.
przykre jest tylko to, ze dla czesci z was dobra zabawa = bieganie w kolko do tych samych instancji pve i skakanie kiedy trzeba tam gdzie trzeba.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nokiu$ napisał(a):
Skończcie już, proszę. WoW ma 4 lata - CZTERY lata, Jak już gdzieś pisałem, cztery lata z perspektywy czasu elektronicznej rozrywki to BARDZO dużo, zwłaszcza kiedy chodzi o rynek MMO. I WAR ( czytając z waszych postów, bo osobiscie nie dane mi było tego sprawdzić ) ma wszystko to czego w WoWie brak, albo to co było zjebane... To teraz pomyślcie, ile tego było? Przeciez to jedna z najlepszych gier w historii, możliwe, że tylko dla tego, bo była jedna z pierwszych, no ale chuj. RvR wam się znudzi za te 4 latach, zdobywanie keepów pewnie też, scenaria, po 4 latach - no ileż można. War jest świeży i nowy, to jest jego najwiekszym plusem, a WY nie musicie na kazdym kroku udowadniac jaki wow jest zjebany a war wyjebany, bo zobaczymy co będziecie mówic o WARze za kilka miesięcy , lat...


Cztery lata? To już cztery lata? Poważnie? Niemożliwe...na pewno? Przez cztery lata farmować tego samego przerośniętego moba z tym samym głupim AI i jedynie model i tekstura inna.
Jeśli Mythic dobrze się sprawi to będzie można grać w WHO, aż wydadzą KOTOR3 / WH40K


Ja nie farmie mobów, nie bije honoru, i od kilku lat nadal czerpię przyjemność gry. Nie wiem jak graliście w WoWa, skoro wasza gra ograniczało sie do farmy mobów. Skąd wiecie, że w WARze też tego nie będzie. O ile pamiętam farma rozpoczyna się po osiągnięciu maksymalnego lvlu.

WoW jest dobrą grą. Gdyby nie był, po prostu by padł. A ma się w miare ok. Myślę ze WAR też jest świetna gra, ale zapewne brakuję jej jeszcze kilku rzeczy.

Zobaczymy jak stan rzeczy na rynku mmo będzie sie miał za rok lub dwa... Nie sprawiedliwe jest teraz porównywać WARa do WoWa. Każdy ma + i - , dlatego warto skończyć fanboyzm i cała nagonkę na blizzarda w każdym temacie na tym forum.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:07 
Cytuj  
@Mendol dla mnie dobra zabawa to możliwość wyboru Jednego dnia mogę miec ochote na pvp innego na farmnienie kolejnego na pve Jeżeli mam tylko jedną możliwość to zaczyna mnie to cholernie nudzić Niestety WAR to tylko RvR :/ pvp w skali 1v1 nie istnieje nie wspominając o pve

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:20 
Cytuj  
... i powiesz mi, ze w warze nie masz takiego wyboru?
chce to jednego dnia robie sobie epic questa pve, albo pq z randomami.
mam ochote robie scenariusze.
mam gildiowy event - ide do open rvr.

pvp w skali 1v1? a w ktorej grze tak masz? oprocz dueli w wowie oczywiscie.
chociaz jesli jestes sprytny to nie widze takiego problemu.
i mysle, ze gdybys gral na serwerze open to moglbys bez problemu 'ogranizowac' sobie 1vs1.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:36 
Cytuj  
Tak tylko że grając WP 1v1 jestem praktycznie nie do pokonania.. PvE instancjowane jest bardzo kiepsko zrobione i dla mnie niegrywalne zreszta pisałem o sytuacji na lvl 40 gdzie już mało kogo interesuje pq bo i po co

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:39 
Cytuj  
war nie jest gra przeznaczona dla 1v1. akurat tutaj mythic idzie w dobra strone. instancje pve sa proste, nie wymagaja 20h przygotowan a potem spedzania w nich kolejnych 8h. idziesz i robisz.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 11:53 
Cytuj  
A gral ktos w WoWa na serwerze RPG? To jest dopiero fun, czytajac wszystkie q, nie goniac sie z innymi lvlem, wczuwajac sie we wlasna postac. Ja widze tutaj samych nolife'ow ktorym tylko na grindzie zalezy - nie dziwcie sie, ze teraz Wam WoW nudny sie wydaje.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:10 
Cytuj  
nie ma serwerow RPG ciemna maso.


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:12 
Cytuj  
To RP ciemna maso - trudo sie domyslec o co chodzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
marek wskaz mi prosze, w ktorym miejscu war = wow + rvr.

w daoca do tej pory ludzie graja.
wiekszosc z osob tu piszacych nie ma pojecia o war'ze/rvr.
opieracie swoje doswiadczenia o wowa i pve.

jak ktos madry wczesniej napisal - w warze loguje sie na 2h i robie sobie questy/scenariusze/open rvr.
i nie musze raidowac instancji 6 razy w tygodniu, zeby po pol roku pobawic sie w scenario jak wyfarmuje odpowiednia ilosc sprzetu.
przykre jest tylko to, ze dla czesci z was dobra zabawa = bieganie w kolko do tych samych instancji pve i skakanie kiedy trzeba tam gdzie trzeba.



Nie rozumiem czemu ty wciaz porownujesz granie 'casualowe' w wara, takie jak twoje - logujesz sie, patrzysz co by tu porobic, biegasz sobie z kolegami przez 15 minut i idziesz zjesc rosolek - z hardcore graniem w wowa gdzie farmujesz instancje 7 razy w tygodniu po 4 godziny.

Uwierz mi ze w wowa tez da sie grac casualowo. lepiej powiem - wow jest 10x bardziej casualowy niz war. Nikt cie nie zmusza do farmowania 25-man instancji jesli nie masz na to ochoty. Jak chcesz pvpowac - superancko. za pvp jest do zdobycia osobny gear, ktory sluzy w zasadzie tylko do pvp. zdobywa sie go dokladnie na tej samej zasadzie co w WAR - grindujac pvp. W WoW dostajesz punkty honoru za ktore sobie ten gear kupujesz a w WAR dostajesz punkty renown ktore sa wymogiem, a gear kupujesz za zloto.
rozne podejscia ale efekt ten sam.


Ja rozumiem ze ty nie lubisz wowa, i ze go nawet nie masz ochoty poznaawc, ale jak sie wypowiadasz na jego temat to nie wypowiadaj sie o rzeczach ktorych w tej grze nie poznales.

kthx.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:37 
Cytuj  
Ash, on musi sie wypowiadac
bo jego jedynym argumentem za superowoscia who jest:

"who jest fajne bo wow mi sie nie podoba"

gdyby w jego swiecie nie istnial wow to ..nie znalazlby ani jednego powodu, zeby zagrac w zbugowanego who.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:48 
Cytuj  
heheheheh no i zawsze ten sam argument.
gralem w wowa od poczatku. zrobilismy praktycznie wszystko co wtedy bylo do zrobienia. a co sie zmienilo niby od tej pory?

powiedz mi Ash czy tym pvp w wowie moge sie cieszyc od pierwszego levelu? no chociaz od 10? bo o ile sie nie myle tu jest zasadnicza roznica.
zeby sie sensownie pobawic w pvp w wowie to MUSZE najpierw farmowac.
skoncz wiec pierdolic w tym przypadku prosze cie.
wystarczy poczytac wasze wypowiedzi w /wow i wszystko jest jasne.
mozna bawic sie w areny ale bez nafarmowania honoru to mnie beda farmic. zeby wgrywac musze grac okreslona klasa, wyfarmic 1mln honoru, kupic sprzet - wtedy mam szanse.

olek mam prosbe, nie wypowiadaj sie za mnie ok? naprawde dam sobie rade i nie sa mi potrzebne twoje chybione 'humorystyczne' komentarze.


oh i btw ash i olek, nie wypowiadajcie sie na temat gry (war), ktorej nie poznaliscie i o ktorej nie macie zielonego pojecia a bedziemy kwita.


kazdy niech gra w to co mu odpowiada. i skonczmy juz tez bezsensowne dyskusje.


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 12:50 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:50 
Cytuj  
Cytuj:
a co sie zmienilo niby od tej pory?


W chuj i jeszcze więcej.

Cytuj:
powiedz mi Ash czy tym pvp w wowie moge sie cieszyc od pierwszego levelu? no chociaz od 10?


Tak.

Cytuj:
zeby sie sensownie pobawic w pvp w wowie to MUSZE najpierw farmowac.


Nie

Mendol, naprawde skończ wypowiadać się na temat gry o której nie masz zielonego pojęcia.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.