mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 16:41 
Cytuj  
Ja bez bicia przynaje sie, ze jestem niewierzacy, ateista, antysemita, rasista i choelra wie co jeszcze. Po prostu mam dosyc burdelu na swiecie jaki sie formuje poprzez:
- migracje rasowo-nacjonalistyczne
- wysoko postawione persony (juden) w amerykanskim rzadzie i nie tylko (u nas tez mieszaja)
- chrzescijanstwo prowadzi swoja wlasna mala-duza krucjate
- w nauce nie ma miejsca na slowo Bog
Simple, wiec nie wiem Aldatha czemu do mnie sie zwrociles n/t jak niby jest w kosciele... dobrze wiem jak tam jest, mimo ze na szczescie zapominam ;]

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 18:06 
Cytuj  
Oyciec: wiesz ze masz poglady praktycznie takie same jak ja? :smile:

wyrznac cyganow, zydow, pedalow i innych tego typu ziomali :smile:

boga nie ma, a gdyby zyl to by popadl w alkocholizm, przez patrzenie na to co stworzyl i co ma byc niby dobre...

[oczywiscie caly post w sposob dosc zartobliwy przedstawia niektore zagadnienie mojej ideologi zyciowej, o ktorej wkrotce napisze ksiazke - narazie jestem w fazie opracowywania formy i zagadnien jakie mam w niej zawrzec :smile: wrzuce wersje online gdzies do neta, wiec nie pekajcie :smile:]

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 18:13 
Cytuj  
Pierwsze 3 spoko, ale rasizm... hmm jeszcze zalezy jak daleko posuniety. Generalnie "jude" w amerykanskim rzadzie, to mnie wala, ale to co wyprawiaja tam u siebie to lekka paranoja. Zreszta niech robia co chca byle z daleka odemnie.

A co do ciebie Taunis to czekam na twoja ksiazeczke, bo akurat nie mam co czytac podczas posiedzen na tronie. :wink: Swoja droga to ciekawe ze 70% spoleczenstwa jedyna stycznosc ze slowem pianym ma na kiblu...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 21:02 
Cytuj  
panie psyche, ze zydki co siedza w rzadzie USA, wlasnie sponsoruja zydkow, ktorzy robia ogolny burdel na swiecie.

@ Taunis

Ty chyba mnie nie zrozumiales, ja nie mowie o wyrzynaniu ani o nagonce. Chodzi mi o to, ze kazdy na swiecie ma swoje miejsce. A nie, ze robia sie takie jaja jak teraz. Dawny Vancouver (chyba tak sie pisze, nie pamietam) jest teraz miastem zoltkow, zasyfialym niemilosiernie, a wszystko przez to ze Chiny przejely Hong-kong i ping-pongi spierdalaly do Kanady az sie dymilo. A ta, bedac oczywiscie pod wplywami Anglii (ktora z kolei posiadala Hong-Kong) nakazala wpuszczanie tego talatajstwa. Ta sama sytuacja w Niemczech, gdzie turkow jest ok. 3 mln. I jak poszlismy na piwko, zaraz podlecieli handlowac dragami, odmowilismy to grozili nam ich kolegami w BMW 7demkach, spierdalalismy na statek az milo. No i Anglia... Lonydn i inne miasta to jedno wielke bagno, gdzie wszystkie biedne nacje smierdza po katach, a rzad nie moze sobie z nimi poradzic. Teraz wiesz o co mi chodzi?
A co do pedalow, nie przeszkadzaja mi dopoki nie wkrocza na moje terytowium (czytaj: nie zaczna sie do mnie przywalac), niech sobie zyja jak chca, ich banan w tym, ze musza sie pogodzic ze swoim losem.
Howgh.
_________________
-->Free Shooter<--

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2002-09-30 22:10 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 00:37 
Cytuj  
Zycie uliczna kurwa jest , wyszminkowanym zerem
wiec ty badz sutenerem..

niemniej jakby sie zoltki wkurwily to byloby kiepsko...
co to dla nich 20 mln wojska w ta czy w ta
...rozjebaliby wszystko

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 09:08 
Cytuj  
Owszem, kazdy na swiecie powinien miec swoje miejsce. Ale zakaz migracji do krajow zachodu to krok do kolejnego chorego systemu. I nie nalezy zapominac, ze jeszcze nie tak dawno to Polacy starali sie dostac do Niemiec czy USA w poszukiwaniu pracy czy lepszych warunkow zycia. I patrzono na nich dokladnie tak samo, jak wiekszosc dzisiejszego polskiego spoleczenstwa patrzy na Rumunow, Rosjan badz innych przybyszow z panstw dawnego bloku radzieckiego.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 13:22 
Cytuj  
Moj ojciec kiedys powiedzial "za malo ich wybili bo dalej maja czelnosc protestowac" zgodze sie znim ;p Nie ejstem jakis rasista ale zydow hmmm nie lubie... Tak samo cyganow/rumunow


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 15:12 
Cytuj  
Ojciec: Problem z Zydami polega na tym, ze wszedzie ich pelno. Ale pozatym swoim smiesznym panstwem i bliskim wschodem zdyt duzego burdelu nie robia, wiec nie nalezy przesadzac.
To co ciebie spotkalo w Niemczech z Turkami, rownie dobrze moglo spotkac Francuza w Angli z Polakami. Z reszta jak juz Mallorie mowila identyczna sytuacja byla z naszym pieknym narodem jeszcze nie tak dawno temu.
Migracji nie da sie powstrzymac bo w pewnym sensie jest to proces naturalny i jak wszystko ma swoje dobre i zle strony.
Tak wogole to to co mowisz IMHO podpada raczej pod nacjonalizm a nie rasizm... Niestety obecnie w calej Europie daje sie odczuc wzrastajace tendencje nacjonalistyczne. Widac dwie wojny to zamalo... :sad:
Krytq: To co sie z Zydami dzialo podczas wojny to jedno, a to co sie dzieje teraz to drugie. Nie wydaje mi sie, zeby dziesiatkowanie danej rasy bylo rozsadnym wyjsciem.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 18:10 
Cytuj  
Hmmmm pieprzycie.
Po pierwsze Polacy nie smierdza i nie zachowuja sie tak jak inne nacje biedy.
Po drugie Kitajce i India Ppl & others... jest ich 1/2!!!!!!!!!!!!!!! populacji na swiecie. Jesli nie zostanie powstrzymana migracja na taka skale jak jest teraz, bedzie burdel, smrod, Sodom & Gommorha. Niestety, tryb zycia jaki prowadza kolesie z Indii czy 90% Kitajcow napawa mnie obrzydzeniem i nie zycze sobie ich w moim kraju. Chyba, ze sie dostosuja, w co watpie.
A zydzi mala nacja, ale wszedzie ich pelno i maja nad wszystkim prawie kontrole, a bynajmniej wszedzie swoich ludzi. Ich sie nigdy nie wytepi :smile: Chodzby zostal jeden zyd, to i tak pojdzie, rozmonozy sie, wzbogaci i da poczatek nastepnym pokoleniom:) Zydkow zawsze wieszali, palili, nabijali na pale, krzyzowali, dusili w komorach etc. etc. etc. ale mimo tego.... hehe.
Btw. Co to jest?
Zydek w automacie do gier - Zyton :grin: :grin: :grin:

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 20:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-01 19:10, Oyci3C napisał:
Hmmmm pieprzycie.
Po pierwsze Polacy nie smierdza i nie
zachowuja sie tak jak inne nacje biedy.

Smierdzi kazdy czlowiek, ktory nie myje sie przez dluzszy okres czasu. Co do zachowania- warunkuje je zbyt duzo czynnikow, zeby w ten sposob uogolniac.
Cytuj:
Po drugie Kitajce i India Ppl & others... jest ich 1/2!!!!!!!!!!!!!!! populacji na swiecie. Jesli nie zostanie powstrzymana migracja na taka skale jak jest teraz, bedzie burdel, smrod, Sodom & Gommorha.

Tutaj przyznaje racje, ale nie jest to powodem do dyskryminacji zadnego czlowieka ze wzgledu na kraj pochodzenia.
Cytuj:
Niestety, tryb zycia jaki prowadza kolesie z Indii czy 90% Kitajcow napawa mnie obrzydzeniem i nie zycze sobie ich w moim kraju. Chyba, ze sie dostosuja, w co watpie.

Tak samo zapewne mysleli/ mysla mieszkancy krajow zachodnich o coniektorych Polakach poszukujacych w ich kraju pracy. Mi wystarczylo przypatrzenie sie sporej grupie Polakow odlatujacych do Chicago. Prymitywizm i zacofanie to delikatne okreslenie.
Cytuj:
A zydzi mala nacja, ale wszedzie ich pelno i maja nad wszystkim prawie kontrole, a bynajmniej wszedzie swoich ludzi. Ich sie nigdy nie wytepi :smile: Chodzby zostal jeden zyd, to i tak pojdzie, rozmonozy sie, wzbogaci i da poczatek nastepnym pokoleniom:) Zydkow zawsze wieszali, palili, nabijali na pale, krzyzowali, dusili w komorach etc. etc. etc. ale mimo tego.... hehe.

Co do wplywow Zydow- racja. Mimo to nadal nie moge w pelni pojac istoty i przyczyn antysemityzmu.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 20:25 
Cytuj  
zbyt zmecznony jestem zeby wam przemowic do rozumu...

no ale moze sie uda :razz:

nalezy zamknac wschodnia granice europy (i poludniowa tez). nie wynika to z jakichs chorych ideologi, a z czystego praktycyzmu ekonomicznego.

ostatnio bylo jakies spotkanie glow najbogatszych panstw i demonstrowali obywatele krajow trzeciego swiata, ze tamci im nie pomagaja... takie zachowanie mozna okreslic jedynie mianem PARANOI. ja nie widze zadnych moralnych, czy tez etycznych imperatywow, ktore mialy by obligowac je do pomagania tym biednym muzulmanskim nacjom, ktorym sie nie poszczescilo... z jakiej niby racji, maja odbierac swoim obywatelom ich wlasnosc (panstwo, a co za tym idzie jego dobra, jest wlasnoscia jego obywateli) i rozdawac je innym narodom... posrednim sposobem takiego wlasnie "rozdawania" jest pozwolenie na swobodna migracje ludnosci... (problem braku dostosowania to zupelnie inna sprawa, ktora zapewne w ostanich czasach przyczynia sie do tworzenia iscie nazistowskich ideologi w europie [przeciez europa to panstwa socjalne... czyli czerpiace z dorobku ustrojowego socjalizmu])

kurwa sam juz nie wiem co pisze... powoli sie gubie, ale nie mam zamiaru czytac drugi raz swych wypocin... musze sie w koncu wyspac. :smile:

na czym skonczylem... acha.

mozna tu wysunac argument ze usa jest panstwem imigrantow (tak samo jak np. australia i kanada), ale to dawne czasy. wtedy isntnial problem niedoboru [taniej] sily roboczej (ktora wraz z postepem nauki, saje sie coraz mniej potrzebna).

Moim zdaniem jedyne migracje jakie beda mialy miejsce w niedalekiej przyszlosci (a przynajmniej tak powinno byc), to te dokonywane przez specjalistow, lub wyfalifikowanych pracownikow, na ktorych akurat w danym panstwie jest niedobor.

ok niec, bo zaczynam zasypiac nad klawiatura :smile: sorki za bledy [nie umiem pisac bezwzrokowo]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 21:05 
Cytuj  
Eh Mallorie sloneczko, zle mnie rozumiesz:) Albo ja zle tluamcze swoje racje... nie jestem w stanie jak wiesz.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 22:11 
Cytuj  
Ja to napisalam bardziej ogolnie niz w odniesieniu do Ciebie czy Twoich pogladow. Twoja wypowiedz byla jedynie inspiracja :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 07:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-01 16:12, Psyche napisał:
... Niestety obecnie w calej Europie daje sie odczuc wzrastajace tendencje nacjonalistyczne. Widac dwie wojny to zamalo... :sad:


Obie wojny europejskie byly podyktowane ekonomia, nacjonalizm to tylko pretekst i nazedzie manipulowania masami przez ludzi zadnych wladzy.
Tak BTW Amerykanie (USA) i karje NATO stosuja ciekawa wersje wojny obecnie - tzw wojne technologiczna - wykanczaja zaplecze gospodarcze panstwa nastepnie udzielaja kredytow i pozyczek ktore dane panstwo moze tylkko spozytkowac na zakupy w ich firmach - taka cicha forma dofinansowania wlasnej gospodarki, przetestowania nowych technologi i pozbycia sie nadmiaru zmagazynowanej amunicji zeby zakupic nowa :/
Jak widzisz Psyche ciznie sie cytat z wiedzmina( niezbyt dokladny) "Gdyby smoki siedzialy tylko na dupie a nie na skarbach pies z kulawa noga niepofatygowal by sie ich zabijac" To tyler jesli chodzi o nacjonalizm i inne trendy spoleczne sponsorowane przez MANIPULATOROW i majace szczegolnie wysoki oddzwiek wsrod niezbyt wyksztalconych ludzi
( via Lepper, Partia X itd ... )


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 11:42 
Cytuj  
a do mojego posta to juz sie niktn ie odniesie? :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-02 12:42, Taunis napisał:
a do mojego posta to juz sie niktn ie odniesie? :sad:


SSSSSSSSSSIJ !!! :grin:
Walnij sobie szklaneczke wyciagu z pyty jaguara ! :grin:
:roll: :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 15:09 
Cytuj  
lul... SSAJ!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 15:16 
Cytuj  
Taunis, nie placz :smile:

z jakiej niby racji, maja odbierac swoim obywatelom ich wlasnosc i rozdawac je innym narodom...

Na przyklad z racji tak podstawowego uczucia jakim jest wspolczucie no i chrzescijanskiego obowiazku niesienia pomocy innym :wink:
Ale tak na powaznie, to tu niechodzi wogole o odbieranie swoim obywatelom ich wlasnosci, ale o racjonalne uzytkowanie zasobow naturalnych i kasy... Ksiazkowy przyklad: Wezmy taka Ameryke w ktorej wiekszosc ludzi wozi dupy landroverami i innymi terenowkami, ktore pala zastraszajace ilosci benzyny. Idzie za tym rozumowanie: "Na chooja mam oszczedzac, skoro Rzad ma wystarczajaco kasy na zakup paliw, a nawet jesli nie ma to i tak armia, ktora sama moglaby podbic swiat 6 razy pod rzad, moze uzaleznic jakies panstewko i wszysko bedzie git. W tym momencie pojawia sie zly terrorysta pan Husajn, ktorego elegancko pozbawiamy wladzy i zabieramy to co nas interesuje, w tym przypadku rope.
Panstwa G-7 naprawde moga sobie pozwolic na dofinansowanie biednych krajow. Pozwala im na to ich dochod. Oczywiscie zgadzam sie, ze najwazniejsze jest dobro obywateli swojego panstwa, ale gdy to juz zostanie zapewnione, mozna pomyslec o tych innych...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2002, 09:06 
Cytuj  
Nie mam nic do Blooba pomógł mojemu bratu Gorrowi...


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2002, 14:59 
Cytuj  
Twoj brat to true debil co sflodowal 1k postow :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.