mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 12:49 
Cytuj  
Warto poczytac, byc moze niektorym motocyklistom da troche do myslenia:
http://panwiewiorka.riderblog.pl/Motocy ... b2596.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 13:08 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z tym, że przeważają podtatusiali panowie koło 40, którzy czują kryzys i kupili motocykle, żeby dojeżdżać do swojej pracy za biurkiem i gnojki halasujące na wieśniackich ścigaczach.


Dokładnie po to kupiłem sobie Vespę - żal?

Kilka dni w Warszawie na drodze - 5 razy uciekałem/hamowałem bo koleś nie spojrzał w lusterko przed zmianą pasa - i zanim zaczniesz pierdolić o szybkości - więcej niż 65km/h nie pojedzie (nawet z górki i rozpiętym żaglem).


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 16:36 
Cytuj  
Z motocyklistami są dwa problemy:

-nie mają ustawowego obowiązku podpisania zgody na bycie dawcą organów
-brak odpowiedniej technologii pozwalające zrobić kombinezony, które by zabezpieczyły organy przed jesienią średniowiecza.

a reszta - who cares.

Bardziej martwią debile w bmw, porsche i innych sportowych gównach, którzy mogą ci coś zrobić.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 17:36 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Z motocyklistami są dwa problemy:

-nie mają ustawowego obowiązku podpisania zgody na bycie dawcą organów
-brak odpowiedniej technologii pozwalające zrobić kombinezony, które by zabezpieczyły organy przed jesienią średniowiecza.

a reszta - who cares.

Bardziej martwią debile w bmw, porsche i innych sportowych gównach, którzy mogą ci coś zrobić.

Motor też cię może zabić nawet jak siedzisz w sporym samochodzie.

Pooglądaj co się dzieje z samochodem jak przypierdoli w niego ściagacz przy 150 - 200 km / h

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 20:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Rownie dobrze mogles trafic na debila w samochodzie, zamiast na debila na motocyklu. I tu, i tu sie zdarzają, z czego w samochodach ich jest o wiele wiecej, tylko przestales zwracac na nich uwage. Ja ich widze na codzien, co chwila ktorys chce mnie zabic.


tylko zazwyczaj debile w samochodach mają OC a nie wożą się na angielskich blachach bez żadnych ubezpieczeń bo po co płacić skoro pół roku stoi w garażu :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 20:57 
Cytuj  
Uwazasz, ze motocyklisci zazwyczaj nie maja OC? Rownie dobrze mogles trafic na debila w samochodzie na niemieckich blachach, bo swiezo sprowadzony i na chuj mu OC jak jeszcze nie przerejestrowal.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 08:42 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/link/1261809/motocy ... -na-droge/

Najlepsze komentarze. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 09:15 
Cytuj  
Tych dwoch z przodu to miekkie faje - przeciez nie po to kupuje sie motor, zeby hamowac


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:47 
Cytuj  
Pół biedy jak debile się sami powybijają, ale jeszcze mogą komuś zrobić krzywdę. ;/


_________________
@polygamia

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 10:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Pół biedy jak debile się sami powybijają, ale jeszcze mogą komuś zrobić krzywdę. ;/

Jasne, bo w samochodami nie jeżdżą debile. Żeby trzymać się tematu najechania. Podczas budowy obwodnicy zambrowa na światłach (ruch wahadłowy) doszło do trzech najechań ciężarówek na oczekujące na zmianę świateł osobówki. W efekcie zginęły trzy czy cztery osoby. Jakiś miesiąc temu na drodze suwałki-sejny na prostej drodze osobówka wjechała w grupę 5 rowerzystów (jechali jeden za drugim), troje zginęło. No ale motocykle to zuo :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 10:33 
Cytuj  
no zuo:) To, ze w samochodach tez trafiaja sie idioci nic nie zmienia (a u was bija murzynow).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 10:40 
Cytuj  
Procentowo na pewno jest więcej debili na "motorach" niż w samochodach. I nie mam tylko na myśli stylu jazdy ale także ubioru - sweterek itp. a to chyba świadczy o tym, że ktoś ma nierówno pod sufitem.
Zresztą całe społeczeństwo jest dosyć specyficzne, mam kilku znajomych i jakoś nie rozumiem ich sloganu "kto tego nie czuje nigdy nie zrozumie", dla mnie motocykliści trochę za bardzo obnoszą się ze swoją "innością" i zajebistością, coś jak geje - na pokaz.

Moto jest ok, ale na torze albo jakiś crossik po lesie, ja bym nie ryzykował jazdy po ulicy a to ze względu na innych uczestników ruchu i jakość naszych dróg, po prostu za duże ryzyko. No tak, no rish no fun jak to mówią, ale wtedy można podnieść jeszcze wyżej poprzeczkę i jeździć w t-shircie i klapkach, żeby było mocniej. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 10:45 
Cytuj  
Czy ja wiem. Przejedź się po wawie autem, debili co nie miara. Min. dlatego wolę komunikację miejską pomimo wielu niedogodności. Nie muszę się wkurwiać jak rajdowiec mi zajedzie drogę przed nosem. Zerowa kultura jazdy. Jak wsiadam na rower to czy dookoła głowy, parę razy uniknąłem wylądowania pod kołami idioty co nie widzi ścieżek rowerowych.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 10:49 
Cytuj  
Ja tam jeżdżę metrem to chyba by mnie ostro pojebało, żebym się przeciskał przez wawę autem. :)
Ludzie nie znają topografii miasta - większość z wiosek z całej Polski + niektóre na prawdę pojebane rozwiązania robią to, że faktycznie można się ostro powkurwiać prowadząc auto.

ps. jest przejebane, bo nie dość, że gimbaza już wróciła to niedługo studenci dzienni dojdą i przed wejściem do metra trzeba będzie rzucać granat hukowy, żeby się dało wejść

Jednak nasze metro już nie daje rady, tak to jest projektować na styk.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 11:02 
Cytuj  
Statystycznie patrząc na liczbe aut i motocykli, to sorry ale idioci wśród motocyklistów przeważają na potęgę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 11:43 
Cytuj  
Atherius: widac malo rzeczy w zyciu probowales, skoro nie przemawia do ciebie ten slogan :)
I znowu za bardzo generalizujesz.
Czy to, ze sobciu kupuje specjalne skarpetki do biegania, oznacza, ze wszyscy biegacze sie z czyms obnosza? :P
W samochodach ludzie tez jezdza bez pasow, nie wsadzaja dzieci do fotelikow.
Ale jest na tyle duzo samochodow u nas w kraju, ze nie rzuca sie to tak w oczy.

ty juz lepiej na nic nie patrz zaboleq. w zaden sposob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 11:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Statystycznie patrząc na liczbe aut i motocykli, to sorry ale idioci wśród motocyklistów przeważają na potęgę.

Statystycznie patrzac, to co drugi motocyklista i co drugi kierowca samochodu to debil. Bez wzgledu na liczbę pojazdów. A zeby to zobaczyc na wlasne oczy, polecam przeleciec sie krajową siodemką. Albo Wislostradą w Warszawie. Albo, hehe, trasa Łazienkowską ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 12:01 
Cytuj  
Mendol
Ja też mam specjalne skarpetki do biegania, roweru itp. O ile odzież termoizolacyjna może być czymś "specjalnym" dla kogoś nie w temacie, dla "sportowca" to podstawa. Pewnie, że można nawet we frotowych, ale zależy jakie się ma podejście do tematu. ;>
Także jeżdżę dużo rowerem itp. to jedna z moich pasji ale nie obnoszę się z tym, może nie czuję potrzeby wyrażać tego w sposób "ło zobaczcie mam ajfona !"
Mam kumpla, którego pasjonują szybowce i też się w żaden sposób nie afiszuje a na pewno takich ludzi jest mniej niż motocyklistów. Na tym i na tym się można zabić, na rowerze też się można nieźle rozpierdolić na zjazdówkach, także adrenalina jest w każdym przypadku.
Myślę, że w przypadku motorniczych jest to właśnie kwestia tego, że chcą się za wszelką cenę wyróżnić, te głupie naklejkeczki na samochodach, sigbary (no offence X) - niech inni wiedzą, że ja to, że ja tamto.
Ostatnio widziałem na fejsiku jakieś zdjęcie znajomego/znajomego, który wpierdolił się z motorem na deptak niedaleko skweru kościuszki w gdynii (akurat byłem w te wakacje) - bo sweet socie ze swoim motorkiem chciał "szczelić" na tle morza - facepalm jak to by powiedział nasz jednolinijkowiec.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 12:54 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
te głupie naklejkeczki na samochodach

Masz na myśli np. 'motocykle są wszędzie'? Nie wiem co w tym glupiego ale OK...

Glownym problemem moim zdaniem nie jest liczba motocykli tylko stosunek dostepnosci motocykla do jego mocy. Nissan GTR, prosze bardzo - 300k, Hayabusa, prosze bardzo - 30k.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 13:04 
Cytuj  
Raczej po co ? Żeby mi przypomnieć, że oni się w każdą szparę wciskają i są rzeczywiście wszędzie ? :)


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.