mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ty ale nie porownuj nazwanie kogos ashtonem czy tam nierobem czy tam inna inwektywa od pisania o jego rodzinie. w pysk powinienes za to dostac i jeszcze pozniej przeprosic. forum to forum wiadomo ale nie robcie jaj. nie powiem sam tez nie jestem jakis tam swiety ale szkoda czasu i nerwow na taki flame. wyglupiles sie kabra i teraz bedzie 6 stron jaki to jestes chujowy... a twoje opinie o grach beda pewnie juz tez traktowane inaczej.


Przeprosic mendola? Chyba zartujesz. I nie nie wyglupilem sie. Z przyjemnoscia obraze jego i jego rodzine jeszcze wielokrotnie jesli on bedzie kontynuowal obrazanie mnie. Koniec, kropka. Moze cos w koncu do tego zjeba dojdzie i czegos go czytanie gorzkich slow nauczy o jego postepowaniu.
Jak kuba bogu tak bog kubie.

A jesli ja powinienem dostac w pysk to taki mendol za caloksztalt na tym forum powinien chyba dostac kulke w kazde kolano. Wez sobie poczytaj jego posty piszpan a potem sie wtracaj i wydawaj sady ok? Bo przez te 18k postow przewinelo sie duzo wiecej gorszych rzeczy niz moje jedno zdanie o jego rodzinie.

Mendol poprostu jest zerem, hipokryta, wkurwia mnie bo komentuje wszytko mimo ze sie nie zna na 3/4 tematow w ktorych postuje i non stop przypierdala sie do kazdego bo mysli ze moze bo jest zajebiscie stary, nakurwiajac slowem "gowniarz" w co drugim temacie i kazda dyskusje sprowadzajac do "JA, JA , JA" bo jest tak ograniczony ze nie potrafi myslec abstrakcyjnie i rozmawiac na poziomie wyzszym niz "zrobilem dzis kupe i podobali mi sie".
Dlatego bedzie traktowany tak jak na to zasluguje. Moze rowniez poprostu wrzucic mnie na ignore i nie odpisywac na moje posty i nie prowokowac ale nie oszukujmy sie..... hehehe... to jest dla niego drugie (a moze i pierwsze) zycie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:31 
Cytuj  
Kabra, ja sobie nie zycze obrazanie mojego forumowego kolegi po fachu - lidera gildii - gildii Mendola, ktora stara sie laczyc, nie dzielic. Bardzo brzydko kabra - wstydz sie.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:32 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mendol poprostu jest zerem, hipokryta, wkurwia mnie bo komentuje wszytko mimo ze sie nie zna na 3/4 tematow w ktorych postuje i non stop przypierdala sie do kazdego bo mysli ze moze bo jest zajebiscie stary, nakurwiajac slowem "gowniarz" w co drugim temacie i kazda dyskusje sprowadzajac do "JA, JA , JA" bo jest tak ograniczony ze nie potrafi myslec abstrakcyjnie i rozmawiac na poziomie wyzszym niz "zrobilem dzis kupe i podobali mi sie".


az dziwne, ze mendol jeszcze nie ma swojego topica we flames :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:34 
Cytuj  
hehehehe ty tak na serio kabraxis?
jesli myslisz, ze mozesz mnie obrazic, badz twoje slowa robia na mnie jakiekolwiek wrazenie to naprawde masz cos z glowa :)
bardzo sie ciesze, ze cie wkurwiam i prowokuje.
bo idealnie wtedy widac jaki jestes 'dorosly' i 'madry' :)
i szczerze ci zycze, zebys kiedykolwiek doszedl do takiego 'zycia' jakie ja mam :)


huragan: juz mialem :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:00 
Cytuj  
Zaraz odpisze ze on przeciez jest w 100% spokojny, to ty rejdzujesz i w ogole wykurwiaj :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A tak na serio to chcialbym sie poprawic i obiecuje ze dzisiejszy flejmik w temacie o Diablo 3 byl ostatnim z moim udzialem (o ile nie bede prowokowany a nawet jak bede to bede sie staral ignorowac).


Kabraxis napisał(a):
flame



Kabraxis napisał(a):
Srsly.... niektorzy na tym forum sa tak zalosni ze powinni dostac o wiele, wiele gorzej moze wtedy bylby z tego jakis pozytek i dal nich i dla forum i dla swiata ogolnie.


Kabraxis napisał(a):
Nie lubie hipokryzji i ja bede tepic.


wat?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:05 
Cytuj  
ech wroccie po swietach do tematu, teraz trzeba sie cieszyc swietami jaja myc i swiecic moze nawet pomalowac. serio szkoda przed swietami chlopy podnosic sobie cisnienie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:08 
Cytuj  
wolalbym, zeby tych swiat nie bylo, wiecej przeszkadzaja niz daja wytchnienia. Nie mowiac juz jak bardzo je mam w powazaniu.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:40 
Cytuj  
+1 dzien wolny. Pure win. Tyle jesli chodzi o te swieta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:58 
Cytuj  
Dzien wolny, wiekszosc spedza ten czas na sprzataniu, myciu okien itp. wyjazdy do rodziny, co mi akurat teraz sie kompletnie nie chce, zwlaszcza, ze jak mam wolny czas to powinienem sie czyms zajac co od dluzszego czasu odkladam ;/

Juz nie mowie jak żule czy inne ferdki pod sklepem najebane, browary automaty mnie wkurwiaja, nie ma jak ludzie są "poruszeni" swietami. Ludzi pelno w sklepach itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:04 
Cytuj  
chcialbym zauwazyc, ze thread ma juz ponad 1k wyswietlen a trwa dopiero 19h, mendola trwa chuj wie ile (w sumie nie chce mi sie patrzec teraz) a ma tylko 4k.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dzien wolny, wiekszosc spedza ten czas na sprzataniu, myciu okien itp. wyjazdy do rodziny, co mi akurat teraz sie kompletnie nie chce, zwlaszcza, ze jak mam wolny czas to powinienem sie czyms zajac co od dluzszego czasu odkladam ;/

Juz nie mowie jak żule czy inne ferdki pod sklepem najebane, browary automaty mnie wkurwiaja, nie ma jak ludzie są "poruszeni" swietami. Ludzi pelno w sklepach itp.

A ja sobie rabatke przekopie i cos posadze. o!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:15 
Cytuj  
tak serio to mendola ciezko sflejmowac, no chyba zeby odpisywal po pijaku:)

a zreszta ja tam czekam na kroliczka wielkanocnego.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:27 
Cytuj  
Cytuj:
Spoko. Mocne slowa jak na 40latka, ktory podobno ma zone idziecko a potrafi dzien w dzien napierdalac tutaj posty od rana do wieczora i do tego siedziec do 2giej w nocy i mi odpisywac na trashtalk. Do tego gra w kazde MMO jakie wychodzi, w kazde gre AAA ktora wychodzi i ma w domu conajmniej dwie konsole na ktorych rowniez gra regularnie. Do tego seryjnie nakurwia kazdy serial jaki idze w telewizji.


Ale sam przyznaj Mendol, że Kabra ma tutaj trochę racji, co nie? Ja tam nic nie mam do Twojego życia i czasu w jaki spędzasz swój dzień i noc, ale przyznaj sam, że sporo jest w tym prawdy co napisał. Masz rodzinę, sporo tutaj jesteś (właściwie przez cały dzień można Ciebie tutaj zastać i często w nocy też), dużo piszesz, czytasz też sporo, oglądasz tv, seriale, filmy, grasz na piecu i konsolach.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:34 
Cytuj  
no i nie bardzo rozumiem w czym problem?
serio, jak juz pisalem, nie potraficie zarzadzac wlasnym czasem to nie moj problem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:36 
Cytuj  
Ale ja nie napisałem, że to jakiś problem, tylko że dużo w tym prawdy. Skoro potrafisz tak funkcjonować i nie sprawia to nikomu problemu to jest si.

Ogólnie to zamiast krytykować, należy podziwiać, bo jeżeli jest to prawdą, to faktycznie masz niespotykaną zdolność zarządzania własnym czasem wolnym. Chyba że nie pracujesz, albo masz własną firmę (jak Tosiek), która pracuje na Ciebie to rozumiem. Ale jeżeli pracujesz na etacie, i masz jeszcze czas na to wszystko to...szacun men :)


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 6 kwi 2012, 18:40 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:38 
Cytuj  
Zgodze sie z Mendolem.

Czyzby zazdrosc?

Jak wam czasu nie starcza na rozrywke to moze warto cos zmienic w swoim zyciu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:43 
Cytuj  
No weź, jak tak ?!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:45 
Cytuj  
Rozrywka to dość ogólne pojęcie. Mnie osobiście na tak szeroką rozrywkę jak u Mendola nie wystarcza czasu. Jak pracowałem w poprzedniej firmie (siedząca praca przed kompem właściwie) to miałem czas na przeczytanie książki czy obejrzenie filmu jakiegoś. Teraz, pracując mocno na wyjazdach nie mam już czasu na taką rozrywkę.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 19:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A ja sobie rabatke przekopie i cos posadze. o!


chodz mi okna umyjesz ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.