mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ale sula zamiast sie unosic i mi tu udowadniac jacy to z nas polakow swietlani rycerze bez skazy,

Napisałem dokładnie coś odwrotnego. Tylko ci chyba twoje zaślepienie przeszkadza to odczytać.

Cytuj:
A tak to jestes taki typowy polak-pieniacz.

Wyzwiska co? Też bym mógł, ale nie będe się zniżał do twojego poziomu.
Cytuj:
Dziesiatki tysiecy antysemitow to i obecnie by sie w Polsce znalazlo...

Dziesiątki tysięcy antysemitów to w każdym 30 mln kraju by się znalazło. Nikt nie mówił, że ich nie ma.
Cytuj:
Nie mam czasu na udowadnianie czegokolwiek i nie chce mi sie. Tyle.

No, po prostu dołączasz się bo możesz sobie znowu pojeździć i utwierdzić się, że dobrze zrobiłeś, że wyemigrowałeś. No i temat jest trendi.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Moj wujek byl w Waffen-SS. Jak sie wojna skoczyla to zostal komunista i zamiast hitlera powiesil sobie na scianie stalina. :)
W sumie Polakow w SS bylo kiladziesiat tysiecy, ale wiele innych narodow tez mialo swoje dywizje.

Było. W wermachcie kolejnych kilkadziesiąt a może i kilkaset tysięcy.
(W I Wojnie Światowej zresztą podobnie, polacy walczyli też po stronie państw centralnych nie tylko ententy.)

Tylko po prostu podczas wojny byli kwalifikowani jako Niemcy albo tzw. "materiał nadający się do późniejszego zgermanizowania" (z terenów anektowanych bezpośrednio do III rzeszy jeżeli ich nie wysiedlono do GG).

Potem się granice zmieniły znowu i spora część tych ludzi została (czasem na powrót) Polakami.

Oczywiście mówię o obywatelstwie.

Ja mówiłem o tworzeniu narodowych dywizji SS. Jako takiej osobnej polskiej nie było. Co nie znaczy, że polacy nie służyli w niemieckiej armii. Bo służyło i to dużo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 16:16 
Cytuj  
No mieli wybór. Albo wytną rodzinę albo część męska rodziny dołączy do wermachtu :/
Co nie znaczy, że nie ryzykowali własnym i rodzin życiem, by m.in. Żydów ratować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 16:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ale sula zamiast sie unosic i mi tu udowadniac jacy to z nas polakow swietlani rycerze bez skazy, wez pod uwage co ta pani napisala. Dziesiatki tysiecy antysemitow to i obecnie by sie w Polsce znalazlo...
Troche zdrowego rozsadku i logicznego myslenia zamiast powtarzania frazesow z podrecznikow historii do podstawowki. A tak to jestes taki typowy polak-pieniacz.

Nie mam czasu na udowadnianie czegokolwiek i nie chce mi sie. Tyle.


Highlander - kazdy narod wybiela swoja historie. Ile razy mam to napisac by dotarlo?

Trochę rozsądku i logicznego myślenia przyda się tobie. To co wygaduje ta "publicystka" (o ile to prawda bo nie wiem kto to i nie interesowałem się sprawą) słusznie wywołuje niezadowolenie w polsce. I nie ma co tu wytykać polakom wybielania się, bo w porównaniu do anglosasów to nie mamy się za bardzo z czego wybielać. To wyspiarze wprowadzili pierwsze obozy koncentracyjne a idee eugeniki bujnie rozwijały się w usa i dopiero stamtąd trafiły do niemiec. Polacy byli niedobrzy wobec żydow w czasie ww2 a reszta europy to kładła się na torach, żeby zablokować trasporty jadące do obozów. Może pomyśl nim coś napiszesz.

Polacy bywali w wermachcie i ss, tylko skala trochę nie ta biorąc pod uwagę że w armii niemieckiej służyła połowa europy. Nie chce mi się wypisywać jednostek wiec rzucę tylko link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 21:15 
Cytuj  
http://shitstorm.pl/obrazek.php?843

True story...


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2012, 19:18 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ale sula zamiast sie unosic i mi tu udowadniac jacy to z nas polakow swietlani rycerze bez skazy, wez pod uwage co ta pani napisala. Dziesiatki tysiecy antysemitow to i obecnie by sie w Polsce znalazlo...
Troche zdrowego rozsadku i logicznego myslenia zamiast powtarzania frazesow z podrecznikow historii do podstawowki. A tak to jestes taki typowy polak-pieniacz.

Nie mam czasu na udowadnianie czegokolwiek i nie chce mi sie. Tyle.


Highlander - kazdy narod wybiela swoja historie. Ile razy mam to napisac by dotarlo?

Trochę rozsądku i logicznego myślenia przyda się tobie. To co wygaduje ta "publicystka" (o ile to prawda bo nie wiem kto to i nie interesowałem się sprawą) słusznie wywołuje niezadowolenie w polsce. I nie ma co tu wytykać polakom wybielania się, bo w porównaniu do anglosasów to nie mamy się za bardzo z czego wybielać. To wyspiarze wprowadzili pierwsze obozy koncentracyjne a idee eugeniki bujnie rozwijały się w usa i dopiero stamtąd trafiły do niemiec. Polacy byli niedobrzy wobec żydow w czasie ww2 a reszta europy to kładła się na torach, żeby zablokować trasporty jadące do obozów. Może pomyśl nim coś napiszesz.

Polacy bywali w wermachcie i ss, tylko skala trochę nie ta biorąc pod uwagę że w armii niemieckiej służyła połowa europy. Nie chce mi się wypisywać jednostek wiec rzucę tylko link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS


Nie wiem Havok czy zauważyłeś, ale ja tu słowem o anglosasach nie wspomniałem. Nie wspomniałem też o ruskich, aztekach czy jakichś grekach. Bo to absolutnie nie ma nic wspólnego z tą sprawą.
Obozów śmierci na terenie polski było kilkaset - wystarczy by w jednym z nich rządził jakiś nazista pochodzenia polskiego (bo przecież nie Niemiec prawda?) i już na SIŁĘ możnaby napisać, że jej rodzinę wybili polacy. Zasada identyczna jak np. z Podolskim...

Ale owszem toczmy dalej pianę - co my? NIGDY KURWA, A TEN KTO KURWA TWIERDZI INACZEJ TO KURWA KŁAMIE!!!11

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2012, 19:41 
Cytuj  
a o co ty toczysz piane?

trza tepic "polskie obozy smierci" i ni zaprzeczac, ze polacy jak i w kazdej innej narodowosci mieli swoj udzial w zagladzie zydow... i tyle.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2012, 20:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nie wiem Havok czy zauważyłeś, ale ja tu słowem o anglosasach nie wspomniałem. Nie wspomniałem też o ruskich, aztekach czy jakichś grekach. Bo to absolutnie nie ma nic wspólnego z tą sprawą.
Obozów śmierci na terenie polski było kilkaset - wystarczy by w jednym z nich rządził jakiś nazista pochodzenia polskiego (bo przecież nie Niemiec prawda?) i już na SIŁĘ możnaby napisać, że jej rodzinę wybili polacy. Zasada identyczna jak np. z Podolskim...

Ale owszem toczmy dalej pianę - co my? NIGDY KURWA, A TEN KTO KURWA TWIERDZI INACZEJ TO KURWA KŁAMIE!!!11

Narodowość ma coś wspólnego ze sprawą, bo ważne jest skąd pochodziły idee, które ostatecznie doprowadziły do powstania obozów. Pisanie o "polskich obozach" to fałszowanie historii i tyle. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrozumieć, i nie potrafisz ocenić historii to twoja sprawa.
Ps. skąd wziąłeś informację, że obozów w polsce było kilkaset?

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2012, 23:49 
Cytuj  
Dzisiaj są polskie obozy a za 50 lat szlachetni Niemcy pacyfikujący Polskę - agresora.
Co tam, Polska wypnie pośladki rosji, zrobi loda ameryce i jeszcze obciągnie niemcom.
Za 100 lat polskie dzieciaki kończące szkoły będą wstydziły się za swoich dziadków nazistów, faszystów i komunistów, jak więc mają być patriotami?

Na tym polu nie może być żadnych ustępstw i żadnego spychania tematu na margines, inaczej równie dobrze moglibyśmy dalej być pod zaborami.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 09:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

trza tepic "polskie obozy smierci" i ni zaprzeczac, ze polacy jak i w kazdej innej narodowosci mieli swoj udzial w zagladzie zydow... i tyle.


można, ale kulturalnie, niestety jako naród jesteśmy chamami.

Nie można było poprosić tej pani o wyjaśnienie? Jest taka możliwość, nawet imho całkiem prawdopodobna.

A nie robić na nią nagonkę? Nosz kurwa... prezentujemy kulturalne średniowiecze. Dzicz i tyle :/

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 09:04 
Cytuj  
"o wyjaśnienie"

zero kultury dla chamstwa :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 20:34 
Cytuj  
attention whore detected
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejne ... omosc.html


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 23:03 
Cytuj  
Cytuj:
miliony Żydów zlikwidowane w Polsce nigdy nie identyfikowały się z tym krajem, bo Polacy nie traktowali ich w ten sposób. Od wieków byli przedmiotem pogromów i skrajnego antysemityzmu w kraju, w którym żyli. (...) Byli traktowani jako "podludzie", nigdy jako Polacy.

Huragan potwierdzasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 07:46 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
miliony Żydów zlikwidowane w Polsce nigdy nie identyfikowały się z tym krajem, bo Polacy nie traktowali ich w ten sposób. Od wieków byli przedmiotem pogromów i skrajnego antysemityzmu w kraju, w którym żyli. (...) Byli traktowani jako "podludzie", nigdy jako Polacy.

Huragan potwierdzasz?


http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... okora.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 08:53 
Cytuj  
co by bylo gdyby germans wygrali II ww ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 09:19 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Junkier napisał(a):
Cytuj:
miliony Żydów zlikwidowane w Polsce nigdy nie identyfikowały się z tym krajem, bo Polacy nie traktowali ich w ten sposób. Od wieków byli przedmiotem pogromów i skrajnego antysemityzmu w kraju, w którym żyli. (...) Byli traktowani jako "podludzie", nigdy jako Polacy.

Huragan potwierdzasz?


http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... okora.html

Ok.
Odpowiesz teraz na pytanie?

Cytuj:
co by bylo gdyby germans wygrali II ww ?

Naród polski dostałby odznaczenie za wymordowanie 3 milionów Żydów, a potem wysłaliby nas pod prysznic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 10:19 
Cytuj  
Czy w tym topicu rozmawiamy o chujowości Tomugena? Bo rozumiem, że to jego jako sucz chodzi?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 10:21 
Cytuj  
Spierdalaj zabol weakflamować do d3. Już nudny jesteś. Nawet flame kabraxisa tak nie wkurwia jak twoje wpierdalanie się wszędzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 10:26 
Cytuj  
Mozesz nazwać czarodziejkę moim imieniem. Będę niezmiernie dotknięty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 62
Dołączył(a): 6.06.2012
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 10:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mozesz nazwać czarodziejkę moim imieniem. Będę niezmiernie dotknięty.


Ty dekielku zacznij najpierw kasować swoje posty i zacznij utrzymywać porządek w swoim dziale.

@tczewiak
Nie wiem co napisałeś bo mam Cię na ignorze z racji twojej ogólnej chujowatości

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.