mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 10:24 
Cytuj  
a ty jestes korporacyjna wesz :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 12:05 
Cytuj  
Nie wszyscy kreują się na rebeli mimo tego, ze nie korzystają z FB :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 12:28 
Cytuj  
no ja mowie, ze dla mnie jest nieprzydatne i z dupy :)
chociaz dla pokolenia neo oraz dzisiejszej mlodziezy jest to rozwiazanie jak najbardziej si.
w komoreczce, na lekcji, w kosciele, w kinie - wszedzie masz 'kontakt' ze znajomymi.

do tej pory pozostaly inne formy komunikacji 'swiatowej' wiec dla kazdego cos milego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 13:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
do tej pory pozostaly inne formy komunikacji 'swiatowej' wiec dla kazdego cos milego.

Jakie? IRC ledwo zipie, Usenet zdycha... komunikatory?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 14:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
jak będę chciał newsów to sobie wejdę na stronkę z newsami. Działa bez facebooka. Sprawdzone.


spoko, ale subskrybujac na facebooku updatuje ci sie in real time :) wiec duzo wygodniejsze.


Huragan - ale na stronce z newsami też się updatuje in real time - bo facebook stamtad to przecież bierze. Więc po co wchodzić na facebooka jak można wejść bezpośrednio na stronę z newsami? Nie kumam czaczy zupełnie...

Xanth - maile, komunikatory, smsy, telefony, face2face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 16:13 
Cytuj  
irc ledwo zipie? no prosze cie xanth.
ruch jak w ulu caly czas :)
plus komunikatory.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 17:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
irc ledwo zipie? no prosze cie xanth.

Coz, caly moj kanal starych dziadow z lat 90 przeniosl sie na fejsa i tam urzadza pogaduchy w grupie. Na kanale wisi moja (i pare innych) sesja z idle time dochodzacym do tygodnia hehe ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 17:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
jak będę chciał newsów to sobie wejdę na stronkę z newsami. Działa bez facebooka. Sprawdzone.


spoko, ale subskrybujac na facebooku updatuje ci sie in real time :) wiec duzo wygodniejsze.


Huragan - ale na stronce z newsami też się updatuje in real time - bo facebook stamtad to przecież bierze. Więc po co wchodzić na facebooka jak można wejść bezpośrednio na stronę z newsami? Nie kumam czaczy zupełnie...



nie kumasz czaczy bo widocznie nie umiesz z tego korzystac :) Ja mam subskrypcje kilkunastu stron i wystarczy ze mam wlaczonego facebooka i mi sie wszystkie newsy z tych wszystkich stron pokazuja w real time..... a tak to bym musial co chwila skakac po wszystkich stronach i sprawdzac czy sie cos pokazalo nowego..... na FB mam wszystko w jednym :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 18:34 
Cytuj  
e to ja nie moge narzekac ciagle duzo ludzi siedzi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 20:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

nie kumasz czaczy bo widocznie nie umiesz z tego korzystac :) Ja mam subskrypcje kilkunastu stron i wystarczy ze mam wlaczonego facebooka i mi sie wszystkie newsy z tych wszystkich stron pokazuja w real time..... a tak to bym musial co chwila skakac po wszystkich stronach i sprawdzac czy sie cos pokazalo nowego..... na FB mam wszystko w jednym :>



to ja dziękuję postoję, tzn. ręcznie wejdę na ten JEDEN serwis z newsami z którego korzystam :)

I tak mimo, że mam jakiś 15 znajomych na facebooku to dostaję wystarczającą ilość spamu na mojego mail-a. "ania obchodzi urodziny w tym tygodniu", "adam umieścił nowe fotki", "piotr i ala są teraz znajomymi".
Naprawdę interesujące newsy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 20:13 
Cytuj  
od razu widac, ze nie potrafisz obslugiwac facebooka, skoro nawet nie umiesz wylaczyc powiadomien na maila, heheheh.... ty noobie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 08:16 
Cytuj  
fotka.pl też nie umiem obsługiwać, a w naszej klasie nie wiem jak wyłączyć śledzika :oops:

Ja tam wchodzę raz na pół roku dupy (stare znajome) pooglądać..

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 06:51 
Cytuj  
Wywaliłem Fejsa w tamtym roku. Gówniany serwis. Ci znajomi, którzy ze znajomymi mają tyle wspólnego co pierwsza lepsza osoba napotkana na ulicy. Może to i oklepane, ale taki Fejs to po prostu czyni z ludzi leniwych debili. Nie muszą pamiętać kiedy ktoś ma urodziny. Nie muszą nic. Ten serwis im o wszystkim przypomni. Każdy tam stara się udowodnić jakie to ma super życie. Tylko zastanawia mnie, że niektóre osoby, które niby cały czas imprezują są ciągle na Fejsie. Czyli albo to kit. Albo się tak uzależniły od tego życiowego ekshibicjonizmu na tyle, że muszą trąbić swoimi jerychońskimi trąbami na wszystkie strony świata. Człowiek ma skłonność do zatracania się w niepotrzebnych pierdołach i Fejs to taka niepotrzebna pierdoła według mnie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:13 
Cytuj  
pff usunales, ale Twoje dane juz tam zostaly na zawsze ;)


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
pff usunales, ale Twoje dane juz tam zostaly na zawsze ;)

No. Niestety. Zdaję sobie z tego sprawę. I najlepsze, że jakbym zalogował się za 10 lat to wszystko będzie w stanie, w którym to zostawiłem. Umiejętne pielęgnowanie uzależnienia użytkowników tego serwisu. Moje życie prywatne nie jest jakieś mega wyjątkowe, ale wolę takie niż bandę fałszywych jełopów na fejsie. Jeżeli ktoś pamięta o mnie albo ja o kimś tylko dlatego, że czytam wypociny tej osoby codziennie na ścianie to chyba nie najlepiej świadczy o wartości takich relacji.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:45 
Cytuj  
Wodny, nie rozwijasz sie, nie idziesz z duchem czasu... czyli sie cofasz, zostajesz w tyle, dla swoich dzieci bedziesz starym piernikiem, ktory nic nie rozumie...... hah

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:46 
Cytuj  
to fakt, jest bardzo chujowe.

Osobiscie to jebia mnie relacje via fb, zyczenia tez niech sobie ludzie wsadza w dupe. Paru znajomych to przegladam czy cos ciekawego wrzuca. Ale niektore serwisy są calkeim ok, gier czy jakies branzowe, z reguly newsy są tam bardzo swieze.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:20 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bedziesz starym piernikiem


wie, co mowi, hehehe


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:36 
Cytuj  
No taki Fejs to zdecydowanie wielki krok do przodu jeżeli chodzi o rozwój relacji międzyludzkich. To już wolę być "zacofany" niż babrać się w szambie. Znajomi z internetu są o kant świńskiej dupy potłuc. Te NK, Fejsy, Fotki, Kwejki to bzdurne pożeracze czasu. To ja już wolę w "D3" sobie pograć. Im bardziej wygodne jest życie dzięki postępowi technologicznemu, tym bardziej spieprzone więzi między ludźmi. Ponoć kiedyś jak się chciało z kimś spotkać to się do niego szło i pukało w drzwi. Teraz ktoś przez komórkę ściemni, że go w domu nie ma. Potem ludzie mają pretensje, że życie jest szare i beznadziejne. Już wolę to forum niż serwisy społecznościowe. Pełno tu popaprańców, ale newsy o grach mam na wyciągnięcie ręki. Do tego kilka serwisów o grach i to mi wystarczy. To samo z muzyką, MTG i innymi rzeczami, które mnie interesują. Już nie róbmy z Fejsa bezdennej kopalni wiedzy. Poza tym lepszy jeden dobry znajomy na żywo niż 1000 znajomych na Twarzoksiążce. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:42 
Cytuj  
zgred ;d

moze najlepiej z mudzynami w dziczy, pomysl, te wspolne polowania itp. ;d

a tak na serio to nie widze nic takeigo strasznego w fb, starczy go odpowiednio uzywac. Raczej nie uzywam go do relacji miedzy ludzmi. Ludzi co znam tylko na "czesc" nie akceptuje.

Swojego walla traktuje by wrzucic cos ciekawego, jak nie mam czasu i przeczytac pozniej. Jebie mnie czy ktos to czyta, zreszta chyba nawet chyba mozna zrobic by wall nie byl publczny.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.