mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 15:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to kiedy wolno zalozyc cos innego niz krotkie spodnie? na plaze juz wolno?

Myślę, że tak, ale ja podchodzę do tych kwestii dosyć liberalnie. Także się nie zdziw jak ktoś inny powie Ci, że nie wolno.
Cytuj:
czy jeszcz zbyt gejowsko?

Nie zrozumieliśmy się. Noszenie krótkich spodni (pomijając plaze, tropiki, sport itp.) nie jest gejowskie, jest niepoważne. Chyba, że masz 12 lat, wtedy jesteś usprawiedliwiony.
Obrazek
Cytuj:
glany

Bądźmy poważni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 15:15 
Cytuj  
cypis napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Jestem az tak zakompleksiony, ze musze cos wypic zeby cokolwiek zrobic w towarzystwie innych ludzi

Fix'd

Oh oh jaki butthurt :D
cipas słuchaj - bez picia nie mam problemu zagadać do lasek. Za to tańczyć po prostu nie lubię więc muszę mieć w tym celu podkład, aby móc robić z siebie pajaca :D
Kompleksy to miałem w życiu jedynie w kwestii wykształcenia - już nie mam :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 15:44 
Cytuj  
Fajne jest to, ze nikt nie musi sie specjalnie wysilac zeby ci pojechac bo spaghetti ci sie sypie z kieszeni przy kazdym poscie. Jeszcze fajniejsze jest to, ze nawet tego nie widzisz.

btw, wez sobie zgoogluj co to znaczy butthurt bo srednio tu pasuje misiu


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 15:55 
Cytuj  
Junkier, chodzenie po miescie w czasie prywatnym w dlugich spodniach przy 30 st w cieniu... to jest nie powazne.

Zakladam wtedy chociaz jakies spodnie jeansowe do/za kolano i jest gites. Chyba to lepsze niz jakies jedwabne polprzezroczyste biale luzne spodnie arabusow... ciota to mozna byc gdy sie ktos za bardzo przejmuje jak wyglada.

tczew- prosimy nowe zdjecie ze zblizeniem na bary.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:18 
Cytuj  
Nie zabieram głosu w sprawie stosowności spodenek.

W sprawie cieńkich długich spodni, to jest trochę cieńkich, przewiewnych, lekkich spodni, które wyglądają spoko.
Wystarczy trochę poszukać, na późną wiosne się pojawiają w sklepach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:20 
Cytuj  
no, ale to zalezy jaki po prostu.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:31 
Cytuj  
krótkie spodenki, serio? kurwa serio?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:36 
Cytuj  
no nie mowie o szelestach w 3 paski itp. ale zebym nie mogl zalozyc zadnych bo to nie jest meskie? wtf? najczesniej w dlugich chodze ale w jakis krotkich tez sie zdarzy.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Junkier, chodzenie po miescie w czasie prywatnym w dlugich spodniach przy 30 st w cieniu... to jest nie powazne.

Ok miej tylko na uwadze, że określenie "short pants" jest synonimem gówniarza.
+ Obejrzyj Malenę. Pomijając, że przyjemnie popatrzeć na Monicę Bellucci, głównym bohaterem jest tam nastoletni gnojek, który chce, a nie może nosić długich spodni, bo jest na nie jeszcze za młody. Długie spodnie można nosić po osiągnięciu odpowiedniego wieku, staniu się mężczyzną. Rzecz ma miejsce we Włoszech.
Cytuj:
ciota to mozna byc gdy sie ktos za bardzo przejmuje jak wyglada.

:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:38 
Cytuj  
krotkie spodnie (fajne) sa git w chuj latem.
podobnie jak wygodne sandaly. cypis moze se w nich w skarpetkach chodzic.
swoja droga zabawne w chuj, jak koles, ktory zaczal chodzic na silke po tym jak go wysmiali w internecie probuje teraz robic wjazdy innym :)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:03 
Cytuj  
Przynajmniej ruszyl dupe i cos zrobil, zmienil, co bylo impulsem jest malo wazne. 99 procent ludzi zaczyna cos setki razy i zawsze wychodzi gowno. Jest tez druga grupa, ktora nie musi nic zmieniac, to pedalskie spoleczestwo powinno sie dopasowac do nich. Sa szerocy w barach, zarosnieci, ruchaja cycate misski, rabia drewno, nie tancza. Swoja zajebistoscia sprowadzaja zazenowanie na pedalskich leszczy, ktorzy maja czelnosc lubic dopasowane ciuchy, czy tanczyc na trzezwo. rotfl

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:21 
Cytuj  
Junkier ok. Ale stosowanie zasady, ze absolutnie never krotkie spodnie to dla mnie zwykla przesada, zwlaszcza gdy jest kuresko goraco. I dlaczego zawsze mam byc powazny niby.

Zazdroscicie cypisowi bajsepsa zioms.


_________________
.


Ostatnio edytowano 25 gru 2012, 17:33 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:24 
Cytuj  
cipas i deadrael pewnie sobie depiluja jajka, klate ukulele dupe, bo wstydza sie naturalnego wygladu lol


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:30 
Cytuj  
O co wogle kaman z wklejaniem zdjecia z lat ~50tych jako poparcie stwierdzenia, ze krotkie spodenki sa dla dzieciakow?
Zaraz ktos pojdzie dalej - napisze, ze nie wypada chodzic w czym innym niz w bialych rajtuzach i butach z klamra i wklei zdjecie przedstawiajace mode z XVII wieku.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:55 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
O co wogle kaman z wklejaniem zdjecia z lat ~50tych jako poparcie stwierdzenia, ze krotkie spodenki sa dla dzieciakow?

Jak wkleję nowsze zdjęcie dzieciaka w spodenkach to będzie ok?
Cytuj:
Zaraz ktos pojdzie dalej - napisze, ze nie wypada chodzic w czym innym niz w bialych rajtuzach i butach z klamra i wklei zdjecie przedstawiajace mode z XVII wieku.

Czy to białe rajtuzy czy jeansy, w naszej kulturze atrybutem dorosłego mężczyzny są m.in. długie spodnie, owłosione nogi (kobiety mogą odsłaniać swoje m.in. z racji tego, że swoje depilują) i oszczędność oczojebnych ozdób. Noszenie krótkich spodenek jest wykroczeniem przeciwko zakorzenionym w naszej kulturze zasadom dotyczącym wyglądu tak samo jak depilowanie nóg czy noszenie kolczyka w nosie - jedno i drugie jest niemęskie, chociaż z pewnością jedno i drugie ma swoich zwolenników.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
cipas i deadrael pewnie sobie depiluja jajka, klate ukulele dupe, bo wstydza sie naturalnego wygladu lol

Oczywiscie, ze mam ogolone jaja, cos z tym nie tak? Jest to higieniczne, wyglada schludniej i nie wyobrazam sobie seksu oralnego z kedziorami. Co za oblesny kretyn. :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 18:02 
Cytuj  
Niektórzy chyba lubią jak ich laski łykają włosy łonowe.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 18:18 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Czy to białe rajtuzy czy jeansy, w naszej kulturze atrybutem dorosłego mężczyzny są m.in. długie spodnie


Co rozumiesz przez NASZA KULTURE? Chodzi Ci ogolnie o kulture europejska? Z tego co sie uczylem to spodnie(czy raczej cos co ma blizej do spodni, anizeli do szat/sukni) zaczeto nosic w XIV wieku. Wczesniej czy to facet, czy baba suknia/szaty to bylo to(pomijam oczywiscie wiesniactwo). Spodnie zostaly podpatrzone wlasnie od innych kultur(bodajze podpatrzono je u barbarianow, ktorzy nosili cos takiego co umozliwialo im latwiejsza jazde konna i zapewnialo im ogolnie lepsza zrecznosc.

I tak jak wtedy to wlasnie wygoda i praktycznosc przyczynila sie do tak 'drastycznej' zmiany tak i teraz krotkie spodenki to nie jakas pedalska moda, a poprostu postawienie na wygode.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 18:26 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
tczewiak napisał(a):
cipas i deadrael pewnie sobie depiluja jajka, klate ukulele dupe, bo wstydza sie naturalnego wygladu lol

Oczywiscie, ze mam ogolone jaja, cos z tym nie tak? Jest to higieniczne, wyglada schludniej i nie wyobrazam sobie seksu oralnego z kedziorami. Co za oblesny kretyn. :)

lol nogi tez sobie depilujesz I wlosy z plecow wyrywasz?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 18:31 
Cytuj  
Krotkie spodnie moga byc normalne, gejowske, wiesniackiem dziecinne. Tak samo jak dlugie spodnie zreszta. I jak sie komus podobaja takie spodnie, to niech je nosi. To ze ktos inny nie potrafi wybrac krotkich spodnii, ktore na nim nie wygladaja dziwnie, to juz jego wina. A na wakacjach, w jakims cieplejszym kraju, pewnie garnitury nosza ludzie? No chyba, ze sie dalej niz na mazyr w zyciu nie pojechalo.

W lecie nosze krotkie spodnie, lubie potanczyc na doskotece i nie potrzebuje do tego alkoholu, depiluje jajka. No i mam wyjebane co mysla o tym inni, bo akurat takie zycie mi najwiecej radochy sprawia. Kim teraz jestem? Ciota? Pizdeczka juz? A jak bym powiedzial ze piwa i miesa nie lubie, to ju pewnie przekroczylem wszelkie granice bycia pizdeczka.

Niektorzy definiuja charaktery innych ludzi na podstawie dziwnych rzeczy (po czesc dopasowane jest to pewnie pod siebie samego). Mnie tylko dziwie, jak to wszyscy narzekaja, jakie to spoleczestwo glupie i zacofane jest, ale zaakceptowanym trzeba przez nie byc :roll: . Wlosy na jajkach czy dlugosc spodni to dla was naprawde odznaki mega meskosci? Widac zyjemy naprawde w innych swiatach (co zreszta jest w porzadku). Widze, ze nie ma co argumentowac wiec. Dla mnie EOT.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.