mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:41 
Cytuj  
Palilem z 15 lat nie pale z 7

Od kiedy nie pale uwazam papierosy za zajebiscie smierdzace.
Nie potrafie tego wytlumaczyc ale palacze capia mi bardziej od gowna a dym mnie dusi.

Wiem ze to moze brzmi nieprawdopodobnie ale to fakt.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:49 
Cytuj  
hehehehe aldatha jakby z krakowa byl :)
jedzie na 'cudzesach' :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Od kiedy nie pale uwazam papierosy za zajebiscie smierdzace.
Nie potrafie tego wytlumaczyc ale palacze capia mi bardziej od gowna a dym mnie dusi.

Mam dokładnie tak samo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:10 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie rozumiem niepalących w miastach ktorzy narzekaja na fajki, gdy wdychaja w miejskim smogu tyle gowna, ze w rok organizm lapie tyle substancji smolistych co palacz na wsi przez cale zycie.

Enjoy your cancer krakusy ;]

Niby tak, ale ja np. nie potrafie zniesc dymu, a po zapaleniu fajki jest mi wręcz niedobrze, idac przez miasto jednak tego nie odczuwam :p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:30 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
Moje fajki poszly w gore! Kosztuja teraz 17.30pln za paczke (SPIKE 30 sztuk). Tyle co butelka wodki.

Czyli czas rzucic to gowno albo krecic. Bibula + tyton = 15 grozy za fajki. Ministerstwo Finansow twierdzie jednak, ze to nielegalne.
Jesli bede sam krecil to znaczy, ze zajmuje sie produkcja papierosow.

Pytam - co jest qrwa!?


Ministerstwi Finansow pojebalo sie w gloece w takim razie. Fajki wszedzie sa drogie, cala EU "kreci".

Ohh wait, to Polska... tu mozliwe, ze aby skrecic sobie papierosa bedziesz musial zalozyc dzialalnosc i placic zlodziejskie haracze. Rotfl.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:44 
Cytuj  
@Mendol obrońca czego? chcesz jarać, jaraj ale nie zmuszaj mnie do wąchania smrodu i trucia się dymem bo nie potrafisz żyć bez kawałka liścia i papieru. Co ma do tego to że rzuciłem palenie? Akurat uważam to jedną z fajniejszych rzeczy, które udało mi się zrobić (i było trudniejsze niż mogłem sobie wyobrazić). przynajmniej wiem jak to wygląda z dwóch ston

@escaflone szkoda na ciebie czasu. tard zostanie tardem.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
daedrael: tobie morde wystarczy obic za to, ze jestes. pozdrawiam

Pewnie kilku by moglo, ale na pewno nie ty, zdziadzialy zjebie. :) a porownanie palenia do jedzenia, no kurwa, trololo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:07 
Cytuj  
jeszcze bys sie deadrel dzieciaczku zdziwil i zeby zbieral :)
no a co zlego w tym porownaniu? i to nalog i to nalog.
ciekawe ile osob umiera z powodu otylosci i powiklan.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:28 
Cytuj  
Moze to, ze jedza wszyscy, a tylko jakis odsetek bedzie od jedzenia uzalezniony. Natomiast w momencie, gdyby wszyscy przymusowo palili to predzej, czy pozniej by sie uzaleznili i zaczeli by palic dobrowolnie.
Jest roznica pomiedzy stanem umyslu, ktory powoduje uzaleznienie, a substancja.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:30 
Cytuj  
Tak... tak smierdza tylko dorsze i zakonnice


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Wbrew całej pseudo kampanii, nikotyna sama w sobie jest szkodliwa dla zdrowia.

Oczywiście, ze jest. Ale nie truje tak jak pozostała część dymu tytoniowego. I nie jest rakotwórcza.

X.

Szkodliwa jest dla Alzheimera i to na razie jedyny szkodliwy wpływ nikotyny w miarę udowodniony.
Chyba że ktoś wypije czystą, ale czysta woda też jest śmiertelna, więc może kurwa nie popadajmy w paranoję.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:57 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
Tak... tak smierdza tylko dorsze i zakonnice


http://www.youtube.com/watch?v=GLLmJrAOosI


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:12 
Cytuj  
Qrwa zjebalem... no tak. PIongwiny i zakonnice.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:31 
Cytuj  
Powinni Wam obniżyć te haracze. Z jednym warunkiem - palić możecie tylko u siebie. Zakaz palenia publicznie. Na ulicach, na chodnikach, w pubach, barach. Chyba, że w wyznaczonych do tego miejscach i salach (wręcz jestem za tym, by już usunąć zakaz palenia w pubach - niech właściciel decyduje - większość by teraz pozostała przy zakazie :) ). Śmierdzicie w chuj, a paląc publicznie sprawiacie, że przez Was śmierdzą też inni i jeszcze ich podtruwacie.
Przydałaby się akcja społeczna. Jak ktoś pali publicznie - wybiega ekipa, obala typa/typiarę i całego wysmarowuje psim gównem. Bo taki jest właśnie efekt publicznego palenia dla niepalących.
Boli też, że za spuszczenie wpierdolu palącemu na korytarzu grozi odpowiedzialność karna (oczywiście mowa o niereformowalnym debilu, który nie słucha próśb tylko "i co mi zrobisz? pobijesz? to pójdziesz siedzieć"...
Jestem za wolnością jednostki. Jednak wolność jednostki nie może ingerować w wolność innych. Palcie sobie u siebie, wyjedźcie do lasu i tam palcie czy w chuja daleko od cywilizacji, palcie sobie epapierosy.
Jak latem są okna pootwierane na pierwszym piętrze to od razu czuć jak jakiś cwel/kurwa z fajkiem przejdzie. Śmierdzi, dusi, usypia.

Jeszcze przypomina mi się akcja jak jakiś cwel dmucha dymem w twarz. No naturalnym odruchem jest złapanie za fraki i przyjebanie w ten głupi ryj. A potem afera, że człowiek pieniacz... jakieś grożenie policją i tygodniowy ban na pub...

Porównywanie z innymi używkami - pijąc alkohol nie wlewasz go komu innemu do gardła.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:54 
Cytuj  
Zgadzam się całkowicie. Pod jednym warunkiem. Grubasów zamykać do izolatek, bo jak widzę grubasa, to rzygać mi się chce. Takie śmierdzące fleje ubrane w worki po kartoflach obrzydzają mi przyjemność przebywania w towarzystwie ludzi samą swoją obecnością. Do tego zabierają pieniądze ze składek normalnych ludzi, bo ciągle chorują, pasożyty jedne. Elementy zbędne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:57 
Cytuj  
Ale generalnie wszyscy zdrowi w rodzinie?


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:02 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
Ale generalnie wszyscy zdrowi w rodzinie?


XsiV jak już napisałem - Ci ludzie są popierdoleni a argumenty mają rodem z onet.pl

Szkoda się rozpisywać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehehe aldatha jakby z krakowa byl :)
jedzie na 'cudzesach' :)


Moj dziadek jest z Krakowa :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:09 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Zgadzam się całkowicie. Pod jednym warunkiem. Grubasów zamykać do izolatek, bo jak widzę grubasa, to rzygać mi się chce. Takie śmierdzące fleje ubrane w worki po kartoflach obrzydzają mi przyjemność przebywania w towarzystwie ludzi samą swoją obecnością. Do tego zabierają pieniądze ze składek normalnych ludzi, bo ciągle chorują, pasożyty jedne. Elementy zbędne.

A można i grubasów zamykać. Jak dzisiaj widziałem Krzywonos z rodziną to aż mi nachosy nie smakowały tak jak powinny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:12 
Cytuj  
Ale ty czewiak jesteś pojebany :wtf: Akcja publiczna by się przydała za pisanie takich zjebanych komentarzy wpada do Ciebie ekipa i napierdala Cie w ryj o monitor łamiąc łapy... Idź pierdolnij się o ścianę.

Jak na razie prawo nie zabrania mi palenia np na chodniku ( pomijam przystanki, pub'y, szpitale i inne te duperele gdzie nie można ) Wszystko zależy od człowieka jak jest cham to będzie Ci dmuchał w twarz itp itd. A pijąc alkohol nikomu go nie wlewasz do gardła, ale jak ktoś wsiada po alko i jedzie sobie zabijając ludzi to co ? Osobiście wolałbym żeby wszyscy palili a nie chlali jak nie potrafią się później zachować, a za prowadzenie po % zabieranie samochodu + do pierdla bo to gorsze od dymka który wdychasz przez pare sec jak idziesz za kimś.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.