mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 12:32 
Cytuj  
Niah napisał(a):
mendol i high wy czasem pracujecie?

e, ja akurat nie nadążam z tym tematem by go przeczytać ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 12:44 
Cytuj  
To mnie czy Tczewiaka? ^^

dis topic.

HEHE!

Cytuj:
@roball: ten cytat - Mark ragequitnął teraz czy to wspominki z jego poprzedniego ragequita? :lol:


Good old times.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 13:01 
Cytuj  
kurde no nie ma w lodnynie jakichs ladnych miejsc do mieszkania? ta ulica co wrzuciles to nie wiem dalej to wyglada strasznie brzydko i zalosnie, no offence marek mowie po prostu o swoich odczuciach ale chyba wolabym mieszkac w tej poprzedniej lokalizacji ( masa fastfoodow pod nosem:D) i zbierac kase na cos wlasnego w ladnej okolicy. chociaz to moze tylko na zdjeciach tak wyglada a w realu jest jednak lepiej... chociaz to i tak nie moje klimaty.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 13:23 
Cytuj  
Mnie zastanawia, dlaczego mareczek wyedytował posta w którym pisał, że zarabia 120k plnów rocznie. Zawstydził się?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 13:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kurde no nie ma w lodnynie jakichs ladnych miejsc do mieszkania? ta ulica co wrzuciles to nie wiem dalej to wyglada strasznie brzydko i zalosnie, no offence marek mowie po prostu o swoich odczuciach ale chyba wolabym mieszkac w tej poprzedniej lokalizacji ( masa fastfoodow pod nosem:D) i zbierac kase na cos wlasnego w ladnej okolicy. chociaz to moze tylko na zdjeciach tak wyglada a w realu jest jednak lepiej... chociaz to i tak nie moje klimaty.


Oczywiście, że są, ale Londyn jak każda stolica ma wyższe zarobki, ceny mieszkań również są wysokie. Mark ze swoimi dochodami jest gdzieś w dole skali, oczekujesz że będzie mieszkał z gośćmi z City czy specjalistami?


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 13:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mnie zastanawia, dlaczego mareczek wyedytował posta w którym pisał, że zarabia 120k plnów rocznie. Zawstydził się?

X.


bo 120k rocznie to nawet w PL nie jest zaden luksus, ot nie trzeba specjalnie liczyc od 1 do 1 i czytac kazdej ceny w markecie. a marek ma przeciez hajlaf w londynie, dziwki, koks, rokendroll. troche wstyd, to edytowal.

i to podawanie adresu, zupelnie jakby bylo sie czym chwalic. dla mnie to wyglada identycznie jak "domy" w polskich wiochach zabitych dechami. a ten poprzedni - bez komentarza, nie mylby sie pol roku i wpasowalby sie nawet kolorem skory pod cyganow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 14:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kurde no nie ma w lodnynie jakichs ladnych miejsc do mieszkania? ta ulica co wrzuciles to nie wiem dalej to wyglada strasznie brzydko i zalosnie, no offence marek mowie po prostu o swoich odczuciach ale chyba wolabym mieszkac w tej poprzedniej lokalizacji ( masa fastfoodow pod nosem:D) i zbierac kase na cos wlasnego w ladnej okolicy. chociaz to moze tylko na zdjeciach tak wyglada a w realu jest jednak lepiej... chociaz to i tak nie moje klimaty.


Oczywiście, że są, ale Londyn jak każda stolica ma wyższe zarobki, ceny mieszkań również są wysokie. Mark ze swoimi dochodami jest gdzieś w dole skali, oczekujesz że będzie mieszkał z gośćmi z City czy specjalistami?

Ignorancie, wypolerowałeś już kryształy w swojej szafie?

Inna sprawa, że nawet te ceglane domki w sąsiedztwie marka wyglądają estetyczniej niż niektóre hacjendy stawiane przez polskich noworyszy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 14:37 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Xanth napisał(a):
Mnie zastanawia, dlaczego mareczek wyedytował posta w którym pisał, że zarabia 120k plnów rocznie. Zawstydził się?

X.


bo 120k rocznie to nawet w PL nie jest zaden luksus, ot nie trzeba specjalnie liczyc od 1 do 1 i czytac kazdej ceny w markecie. a marek ma przeciez hajlaf w londynie, dziwki, koks, rokendroll. troche wstyd, to edytowal.

i to podawanie adresu, zupelnie jakby bylo sie czym chwalic. dla mnie to wyglada identycznie jak "domy" w polskich wiochach zabitych dechami. a ten poprzedni - bez komentarza, nie mylby sie pol roku i wpasowalby sie nawet kolorem skory pod cyganow.


120k to nie luksus co nie zmienia faktu, że według danych statystycznych w PL uznaje się za bogatych ludzików z dochodem powyżej 7k


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 14:48 
Cytuj  
no ale 120k pln w anglii to trochę średnio wygląda

120k pln w Polsce już lepiej ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 14:49 
Cytuj  
moze marek sie pomylil i chodzilo mu o 120k funtow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 14:59 
Cytuj  
Znalazłem maseratti:
http://otomoto.pl/fiat-bravo-maseratti- ... 48589.html


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:00 
Cytuj  
Marek sie nie myli.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:04 
Cytuj  
roball - wiecej tych postow powyciagaj, dawaj teraz te sprzed dekady.

pojecie bogactwa/biedy to tez pojecie wzgledne. Dla torbusia czy tczewiaka 4k zl brutto to juz bogactwa nie do ogarniecia, dlatego trzeba bashowac tych co zarabiaja wiecej. Zwykla polaczkowe leczenie kompleksow, przy okazji jak zwykle zreszta wyszla na jaw ksenofobia i zwykly rasizm (szczegolnie tczewiak jest dobry w udowadnianiu ze tylko polish white power reszta to mniejsze lub wieksze smieci).
Ja tam jestem happy, ze w Londynie sam bez problemu potrafie utrzymac zone i dwojke dzieci - ba jeszcze mi zostaje. W Polsce dla takich szarakow jak wymienieni wyzej wannabe ITowcy mission impossible bez wzgledu na to jak bardzo by sie nie spinali.

Xanth - sprawdz date edycji, zreszta sprawdz daty wszystkich tych postow wyciaganych przez roballa, ktory kiedys probujac z nami grac w Shadowbane nie potrafil wyciagnac broni, mimo ze kilka osob tlumaczylo mu na chacie. Czysta, sterylna europa wschodnia - zazdroszcze ja i te kilka mln innych polakow ktorzy zamienili luksusy na zycie w brudzie z innymi brudasami. Wariaci co nie ?


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 15:08 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:07 
Cytuj  
No niestety, 4k PLN brutto to bogactwo nie z tej ziemi. Jak pomyślę o tym kawiorze co bym jadł...


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:11 
Cytuj  
łał masz 4.5k brutto na tej smieciowce. no gratki stary w koncu cie docenili. Ile to na reke 1700zl?
Zalejesz do pelna , kupisz pare spodni i zostanie na jedzenie w tym zajebistym kraju zwanym Polska?
Bomba!! Wracam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:14 
Cytuj  
A gdzie tam, z 1000 zostanie. Resztę Tusk zabierze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:16 
Cytuj  
No tygodniówka z tego byłaby taka na granicy "spoko" :D
Mareczku nie masz pojęcia ile zarabiam i jakie mam dodatkowe profity :D Ujmę to tak - tutaj w PL żyję na DUŻO wyższym poziomie niż Ty tam za te 2k funtów miesięcznie.
Owszem nie stać mnie na nowego mercedesa z salonu co 3 lata i to właśnie przemawia za wyjazdem. "IT wannabe" powiedział koleś, który żył jak jakiś cygan (teraz żyjesz już znośnie) i się tym podniecał.

Serio kiedyś myślałem, że te 8-10k funtów miesięcznie zarabiasz, a tu taka żenada. Z czym do ludzi? O czym Ty chcesz pouczać? Przecież Ty znajdujesz się wśród najbiedniejszych Londyńczyków.

Przepraszam, że jestem takim ksenofobem, który nie szanuje Twoich przyjaciół z taboru. Często przynoszą dywany Ci do domu? :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:20 
Cytuj  
ale za to mieszkasz w ładniejszym domku. Pierdole wracam, bede zarabial grosze tak jak ty, ale za to sasiadom gul skoczy na widok swiezo odmalowanego plotu, a znajomych chuj strzeli na widok prawie-nowych prawie-wloskich plytek w lazience z castoramowych odrzutow. Daj foty niech londynski motloch mieszkajacy w chujowym brudnym starym londynie chociaz sobie popatrzy jakie to w europie wschodniej luksusa niepojete!

Tak tczewiak dniowka pewnie. Nie tak dawno sie chwaliles ile to wyciagasz. W normalnym kraju bys sie lapal jako pierwszy w kolejce po pomoc spoleczna. Mimo praktycznie identycznych cen zywnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:24 
Cytuj  
Jedyną osobą, która zarabia tutaj grosze w stosunku do miejsca zamieszkania jesteś Ty Mark :D
Mi by na Twoim miejscu było wstyd się tak rzucać jak gówno w sokowirówce. Tutaj mieszkania remontuje się dla własnego komfortu, sprząta dla własnego komfortu, a nie dlatego, że sąsiad patrzy, bo na sąsiadów to się ma wyjebane.
Jednak nie chciał bym mieszkać w ruderze, której grozi zawalenie czy też grzyb wyłazi ze ścian.

Mark: zacytuj ile się chwaliłem?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 15:25 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja tam jestem happy, ze w Londynie sam bez problemu potrafie utrzymac zone i dwojke dzieci


to zona juz nie zarabia 100k zl rocznie? kurwa, zostaje wam te ~120k na cala rodzine, chujoza straszna. daj krs, to podaruje wam 1% z podatku. a sam wiesz, ze tusk tak nas kroi na podatkach, ze kwota moze byc niebagatelna.


a co do domow, to znajomy 3 miesiace temu skonczyl budowe czegos takiego

Obrazek

jebany szpaner, pod sasiadow pewnie postawil. wiecej mu reki nie podam.


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 15:29 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.