mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:17 
Cytuj  
SLD również ugięło się przed wyborami górnikom i klepnęło ich przywileje. Koniec końców górnicy i tak na pis głosowali i nic im to kompletnie nie dało. Może wyszli z założenie, że po wyborach pis z po i tak to klepnie. No i w miejsce kas chorych walnęli nfz, poznańska kasa chorych z relacji lekarzy ponoć dobrze działała. Jakby nie patrzeć ostatni rząd, który robił reformy :D, bo chyba tego co teraz robią z ofe jako reformę traktować nie można.

Szkoda, że sld nie odcięło się od tych starych komuchów jak oleksy, chociaż to bardziej media ciągle zapraszają tych panów, żeby łatka komunistów ciągle była przy sld itd, mogliby się zreformować na wzór francuskiej lewicy.eh. Lepsze wykształcone kradnące komuchy niż to prawicowe gówno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:22 
Cytuj  
wszyscy tam to stare komuchy :P

zabrać chujom z budzetowki ;d zabrać socjal którego i tak nie ma i nie korzystam ;d zmniejszać podatki i dawac hajs do lapy ;p

nikt pewnie nie zamierza obnizac podatkow nawet w obiecankach.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:26 
Cytuj  
wiesz w sumie jeden kij kto tam jest u góry, ale mieli wykształcone doły, które wykonywały swoją prace. W platformie dziadek boniek drugą kadencje cyfryzuje kraj bez sukcesu, a to ponoć ich najlepszy pracuś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:32 
Cytuj  
Starczy obejrzeć jakiś stary dokument, czy programy tv sprzed około 20 lat czy wiecej, te same ryje.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:33 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
znaleśc prace


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:34 
Cytuj  
Poprawiłem :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wskaz punkt gdzie napisalem, ze jest bardziej zla.
Nie trzeba sie za bardzo wysilac i wystarczy poczytac sposob w jaki "polska prawa strona" atakuje wszystko do okola zeby wiedziec o czym mowie.
Natomiast Ty za wszelka cene starasz sie mi wmowic, ze jestem stronniczy.
Pewnie, ze blizej mi do lewej strony szczegolnie w Polsce bo gardze mieszaniem wiary do polityki, rozliczaniem przeszlosci zamiast skupianiu sie na przyszlosci a takie twory jak Mlodziez Wszechpolska czy ONR tylko mnie w tym utwierdzaja.


Tak samo "Polska lewa strona" atakuje wszystko dokoła siebie. Jeżeli dla Ciebie prawica to rozliczanie przeszłości, MWP czy ONR, to masz naprawdę zjebane zrozumienie co to prawica. Dalej głosuj sobie na Hanne Gronkowiec-Waltz i Tusko dupy albo inne debile stwory typu SLD, RP, czy nawet PiS, bo to chyba najbardziej socjalistyczna partia w Polsce.

Wiem, uraziłem Cie faktem że Ikonowicz to czerwony debil, bo to jest czerwony debil, i inaczej nie da się go nazwać. Tak samo jak on, zamiast skupić się na temacie, drzesz mordę żeby tylko zejść z tematu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:09 
Cytuj  
Ja dobrze wiem co to jest prawica i gdybys mial wiecej rozumu niz lajna w glowie to bys nie raz juz wyczytal, ze odnosze sie do tego co sie w polsce dzieje.
Nie interesuje mnie prawica i lewica na papierze w tym temacie bo to nie jest kwestia.
Wiec przestan pierdolic przeinaczajac to co pisze bo bedziesz sie musial z tego spowiadac na kolanach przed czarnym rozporem.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:21 
Cytuj  
Tylko skończony kretyn uważa po i pis za partie prawicowe.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:22 
Cytuj  
Bardzo daleko im do tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:26 
Cytuj  
Obrazek
tylko jeden, wybraniec boży.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Janusz_Korwin-Mikke


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:48 
Cytuj  
Nice titts.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 15:03 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja dobrze wiem co to jest prawica i gdybys mial wiecej rozumu niz lajna w glowie to bys nie raz juz wyczytal, ze odnosze sie do tego co sie w polsce dzieje.
Nie interesuje mnie prawica i lewica na papierze w tym temacie bo to nie jest kwestia.
Wiec przestan pierdolic przeinaczajac to co pisze bo bedziesz sie musial z tego spowiadac na kolanach przed czarnym rozporem.


Więc przestań pierdolić o tym że tylko "polska prawica" drze mordę na wszystkich i o wszystko, bo to samo robi "polska lewica". Wiem, masz uprzedzenie do kościoła bo jakiś "ojciec" kazał ci polerować jego pałę w ramach rozgrzeszenia. Ja takich przeżyć i oprzędzeń nie mam, bo nie jestem wierzący i nie chodzę do kościoła, ale współczuje i mam nadzieje ze w końcu zapomnisz o tych strasznych przeżyciach z dzieciństwa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 15:23 
Cytuj  
Pogodzcie sie że SLD sie wzmacnia, ludzie chcą te same ryje, często komuchy dobrze ustawione lub ci co stracili dojscie do koryta po zmianach rządów, armia wygłodzonych przyszłych urzędników, ich rodziny, znajomi czekają na wasze głosy, które oddacie na PO i SLD, powodzenia.

Proszę nie uogólniajcie, skrajna prawica ocierająca się o faszyzm, rasizm itp nie podlega dyskusji, takie gówno na szczęście u nas nie ma poparcia i nawet się za bardzo nie wychylają.

Prawica to liberalizm, konserwatyzm, popieranie tradycji narodowej, religijnej, ale mylnie wiąże się prawice z zasadami czystego kapitalizmu, prawica w swoich papierkowych programach najczęściej ma zapisany liberalizm gospodarczy, a nie społeczny, a to jest istotna sprawa, która jest mylnie odczytywana przez wielu jako populistyczne hasła.

Liberałowie z PO to komedia i patologia polityczna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 15:31 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Więc przestań pierdolić o tym że tylko "polska prawica" drze mordę na wszystkich i o wszystko, bo to samo robi "polska lewica". Wiem, masz uprzedzenie do kościoła bo jakiś "ojciec" kazał ci polerować jego pałę w ramach rozgrzeszenia. Ja takich przeżyć i oprzędzeń nie mam, bo nie jestem wierzący i nie chodzę do kościoła, ale współczuje i mam nadzieje ze w końcu zapomnisz o tych strasznych przeżyciach z dzieciństwa.


Widac jestes nieokielznanym kretynem i dyskusja z Toba polega na tym, ze jak sie rozmawia na jeden temat to przy okazji trzeba opierdalac drugi temat aby bylo po rowno.
Gleboko w dupie mam polska lewice w momencie gdy rozmawiam na temat polskiej prawicy.
Niestety z takim scierwem Twojego pokroju podejmowac dyskusje na jakikolwiek temat nie ma sensu bo jedyne argumenty jakie jestes w stanie przedstawic to kontrargumenty z calkiem innej beczki zmieniajac tory rozmowy.
Wiec laskawie wypierdalaj skad przylazles Nefastusie bo mam wylane na to czy chodzisz do kosciola i jakie masz przezycia z dziecinstwa - najpierw naucz sie podejmowac rozmowe na jeden temat.

@embe

Ja doskonale sobie z tego sprawe zdaje ale jeden debil nie moze zrozumiec, ze temat rozchodzil sie o obecna sytuacje partii "prawicowych" w Polsce a nie ideologicznych na papierze. Nie wiem, moze ktos od niego z rodziny walczy o pieczona kaczke smolenska i mu przykro, chuj wie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 17:13 
Cytuj  
@up smiesznie sie czyta taki post ze swiadomoscia ze jego autorem jest owner forum heheheh dlatego wlasnie jeszcze tutaj zagladam

na temat to: +1


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 17:15 
Cytuj  
Nie bylem i nie jestem ownerem forum.
Czasami tylko Balemu zrobie laske ewentualnie z Ferdkiem na mlodych chlopcow pojdziemy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 17:21 
Cytuj  

autor: Leszek Szymański
źródło: PAP/serwis codzienny
Joanna Ćwiek 13-09-2013
Po południu w przerwie między debatami na temat pozycji związków zawodowych w Polsce i roli dialogu społecznego protestujący pod Sejmem związkowcy odsłonili pomnik premiera Donalda Tuska.

Wzorowany jest na pomniku koreańskiego przywódcy Kim Ir Sena. Premier ma jednak na głowie peruwiańską czapkę, a pod pachą trzyma piłkę.

Tablica przy pomniku zawiera krótkie zdanie: Premierowi naród.

- Ale to tylko wydmuszka. Pomnik w środku jest pusty – tak samo jak polityka. Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz – mówi rp.pl Marek Lewandowski, rzecznik NSZZ „Solidarność."

Podczas odsłonięcia pomnika związkowcy wygłosili krótkie „podziękowanie" dla Donalda Tuska. Jego tekst poniżej:

"Ukochany Premierze! Donaldzie Drogi! Słońce ty nasze!

Przepełnieni radością z Twoich rządów łaskawych, my naród poddany, składamy Ci szczere i radosne podziękowania. Niewysłowiona jest wdzięczność i niewypowiedziane uwielbienie nasze za to, co dla swoich poddanych, ciężką pracą swoją, harówką nieludzką, czynisz na co dzień.

Pracy tytanie, piłki harpaganie, konferencji prasowych mistrzu niedościgły. Nie dość ukłonów, nie dość podziękowań i wdzięczności naszej, aby wyrazić należną ci wdzięczność. Nie ma takiej nagrody, która dorównać by mogła Twoim dokonaniom.

Jednak prosimy, racz w swej łaskawości przyjąć nasze nieudolne, ale jakże szczere podziękowania:

- za szybki i przyjazny dla pacjenta system ochrony zdrowia,

- za doskonale funkcjonującą i tanią edukację, kształcącą samych poszukiwanych przez rynek fachowców,

- za tanie żłobki i przedszkola, gdzie dzięki uzdrowionej przez ciebie demografii, licznie rodzące się dzieci już od maleńkości mogą grać w piłkę,

- za możliwość pracy na umowy śmieciowe, źródło rozwoju rodzimego biznesu,

- za bezrobocie i szarą strefę, wspierającą emigracją bratnie gospodarki naszych sąsiadów,

- za za wydłużony wiek emerytalny i przyszłe emerytury, których wysokość pozwoli nam zachować szczupłą, a więc zdrową sylwetkę.

- za elastyczny kodeks pracy, dzięki któremu możemy pracować na rozkaz bez zbędnie wysokich wynagrodzeń,

- za ograniczanie prawa do referendów i innych demokratycznych fanaberii, mogących zakłócić rozwiązania, które tylko twój geniusz ogarnąć może.

Moglibyśmy wymieniać w nieskończoność, bo jakiejkolwiek dziedziny byś się nie chwycił, Twoja światła ręka wyprowadza ją na niedościgłe wyżyny.

Umiłowany Donaldzie! Premierze nasz kochany!

Przybyliśmy tu z wszystkich „zielonych wysp" naszego pięknego kraju, złożyć ci hołd za to, że po prostu – żyje nam się lepiej.

Dlatego przyjmij ten dar. Ten drobny wyraz naszego szacunku i oddania. Dar Narodu, wiernego swojemu przewodnikowi.

Abyśmy z raz obranej drogi nigdy nie zeszli."



leze :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 17:42 
Cytuj  
a gdzie sam pomnik ?

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 17:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Więc przestań pierdolić o tym że tylko "polska prawica" drze mordę na wszystkich i o wszystko, bo to samo robi "polska lewica". Wiem, masz uprzedzenie do kościoła bo jakiś "ojciec" kazał ci polerować jego pałę w ramach rozgrzeszenia. Ja takich przeżyć i oprzędzeń nie mam, bo nie jestem wierzący i nie chodzę do kościoła, ale współczuje i mam nadzieje ze w końcu zapomnisz o tych strasznych przeżyciach z dzieciństwa.


Widac jestes nieokielznanym kretynem i dyskusja z Toba polega na tym, ze jak sie rozmawia na jeden temat to przy okazji trzeba opierdalac drugi temat aby bylo po rowno.
Gleboko w dupie mam polska lewice w momencie gdy rozmawiam na temat polskiej prawicy.
Niestety z takim scierwem Twojego pokroju podejmowac dyskusje na jakikolwiek temat nie ma sensu bo jedyne argumenty jakie jestes w stanie przedstawic to kontrargumenty z calkiem innej beczki zmieniajac tory rozmowy.
Wiec laskawie wypierdalaj skad przylazles Nefastusie bo mam wylane na to czy chodzisz do kosciola i jakie masz przezycia z dziecinstwa - najpierw naucz sie podejmowac rozmowe na jeden temat.


Tak samo chuj mnie obchodzi jak ryczysz jak mała dziewczynka kiedy nazywam czerwonego debila po imieniu. Jesteś typowym ryczącym lewakiem, który zamiast racjonalnie rozmawiać, drze mordę i rzuca obelgami. Jak ktoś nazywa pierdolniętego lewaka czerwonym debilem, to plączesz i kopiesz, ale jak sam nazywasz innych prawicowym ścierwem, to nie widzisz w tym nic złego. Więc, grzecznie i łaskawie, wypierdalaj bo jakiś Ojciec Dyrektor znowu wyrucha Ci gardło, i naprawdę będziesz miał powód do nienawiści do kościoła.

Pozdrawiam i całuski!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.