mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 12:47 
Cytuj  
Juz stfu Congaydor :sad: pls
kthx !

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 14:12 
Cytuj  
stfu roflofldsfol fdsjkgjfsaklg
to sa wypowiedzi na twoim poziomie :( a ja sie tylko pytam o co temu astaxowi chodzi?
najpierw wypierdala z gildii osoby nielubiane - ok... ciekaw jestem kiedy zajmiecie sie tymi ktorzy lubia troche zwiekszyc swoje umiejetnosci przy pomocy geara chociaz ci cheaterzy to chyba w dalszych planach biorac pod uwage ze takiego chujka berrilliona ktos rekrutuje no ale on przynajmn iej potrafi wlazic w dupe nie to co ja :(
kurwa o odpowiedz prosze tak wam ciezko?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 14:34 
Cytuj  
Odpowiedz jest prosta...
Mam cie w dupie i to co gadasz i juz ci mowilem ze nie bede przez najblizsze 423423 stron topicu rozmowial z twoim internetowym alter ego i sluchal twojego placzu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 14:35 
Cytuj  
Go suck Darth's cock k ?
:smile:


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 14:39 
Cytuj  
MIWASH OPOWIEDZIAL DOWCIP HEHE
ash lepiej idz zrekrutuj wiecej cheaterow
gadka by sie skonczyla normalna odpowiedzia a nie takim pierdoleniem

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 16:23 
Cytuj  
To jest proste, uzylem cie jako pszyklad w mojim poscie na kuze, a ty wracasz z gembom otwartom na 10 metrow. Nie chodzi ze masz mnie suchac bo jestem bogiem, ale masz mnie suchac ze jestem co-gm guildy. Moze o tym nie wiesz czy cos. Moze Dartha nie czeba bylo suchac, bo wiem ze on jest pojebany jakis czy cos... ale w guildzie sie pszynajmniej sucha ludzi na goze jak nic innego. Ty widocznie nie byles w guildzie normalenej nigdy, albo nikt ci nic nie wytlumaczyl wczesniej. Jestes gupi i to sie pokazuje. Co wiencej czytam to wiencej mi sie wydaje ze spadles mamie na glowe z ramion jak byles maly i jak poszla cie podnies to cie kopla albo cos.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 17:00 
Cytuj  
Con jakiej odpowiedzi szukasz ?
I o co ci tak naprawde chodzi , bo juz kompletnie nie rozumiem twojego udzial w dyskusji w tym topicu.Lubisz sie po prostu przypierdalac do wszystkiego i nabijac sobie posty.Czy chodzi ci o cos konkretnego?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 17:02 
Cytuj  
To jest proste, uzylem cie jako pszyklad w mojim poscie na kuze, a ty wracasz z gembom otwartom na 10 metrow.

rofl nie ja mowie o tym co mi nie pasowalo w gildii ale ty widocznie uwazasz ze nikt poza toba nie ma prawa wytykania bledow innym

Nie chodzi ze masz mnie suchac bo jestem bogiem, ale masz mnie suchac ze jestem co-gm guildy.

astax ja to bardzo dobrze cie rozumiem ale sa granice tego sluchania
w gildii chodzi o to zeby jedna osoba mogla na druga liczyc ja zawze staralem sie pomagac w miare mozliwosci a co do hmm rozkazow jesli jakiekolwiek byly to poza jednym wyjatkiem - blackoaks - wypelnialem je wydaje mi sie dobrze
taka mala pierdola i tyle piszczenia astax? ty naprawde masz cos z glowa nie tak chyba
ja ci mowie z poczatku powinienes zabrac sie za cheaterow i tych ktorzy trash talkuja na bv no ale to tyle zeby cie zbytnio nie zdenerwowac tym ze osmielilem sie wyrazic swoja opinie na jakis temat w twojej obecnosci

Moze o tym nie wiesz czy cos. Moze Dartha nie czeba bylo suchac, bo wiem ze on jest pojebany jakis czy cos... ale w guildzie sie pszynajmniej sucha ludzi na goze jak nic innego. Ty widocznie nie byles w guildzie normalenej nigdy, albo nikt ci nic nie wytlumaczyl wczesniej.

dlaczego ciagle przywolujecie czasy jak bylem w bld? :[ jakis zly okres dla was? za bardzo w dupe dostawales od kogos ze tak to zapamietales? gdy ja bylem w bld darth nie mial nic do powiedzenia bo nie byl gmem :(
bylem w gildii normalnej w ktorej o losach gildii decydowali wszyscy jej czlonkowie a nie tylko jeden wariat z ego wyjebanym w kosmos

Jestes gupi i to sie pokazuje. Co wiencej czytam to wiencej mi sie wydaje ze spadles mamie na glowe z ramion jak byles maly i jak poszla cie podnies to cie kopla albo cos.

a ja od razu widze gdzie ty sie uczyles flamowania - gdziezby indziej jak nie na boardzie pvp pro pkhq - bandy 13 letnich pierdolcow z trammel
eh ani to smieszne ani obrazliwe astax.. ja sie nie czepiam i nie chce byc bezczelny ale przed zwracaniem komus uwagi sam nauczylbys sie pisac bo jak czytam twoje posty to az mi oczy krwawia

a wiec dowiedzialem sie w koncu czego to astax mnie tak nienawidzi - przedstawilem swoje propozycje/uwagi co do gildii

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 17:04 
Cytuj  
tak lubie sie przypierdalac i nabijac posty ale tutaj chodzi o cos innego :[ astax mowi ze jestem debil i woli ode mnie roleplayersow
poza tym mowi ze jestem straszny chuj i dzad
probuje sie dowiedziec czym spowodowana jest ta niechec do mnie? wydawalo mi sie ze kiedys bylo ok no ale moze mi sie tylko wydawalo
ja tutaj nic strasznego nie powiedzialem przeciez do poki astax nie zaczal mnie flamowac z byle powodu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 17:29 
Cytuj  
Wydaje mi sie Con ze masz jakas chorobe psychiczna.Wydaje ci sie ze wszyscy cie obgaduja za twoimi plecami , kumple z gildii cie nienawidza itd.Zyjes w ciaglym stresie?
Zawsze gdy zginiesz obwiniasz innych ,nigdy nie przyznajesz sie do bledu , nie umiesz przegrywac i przyznac komus innemu racji.
Tak cie obecnie widze...
Mam nadzieje ze sie myle ; .Ale na razie swoim zachowaniem i postami udowadniasz ze mam racje.
Wez sie troche wyluzuj i przestan widziec wszedzie wrogow i backstabberow ;...

I przestan brnac w bagnie tych swoich bezsensownych postow.Normalnie nie moge tego czytac bo boje sie o swoje zdrowie psychiczne :|.

Moze cie w BLD jakos krzywdzili albo robili pranie mozgu?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 18:08 
Cytuj  
Wydaje mi sie Con ze masz jakas chorobe psychiczna.Wydaje ci sie ze wszyscy cie obgaduja za twoimi plecami , kumple z gildii cie nienawidza itd.Zyjes w ciaglym stresie?
Zawsze gdy zginiesz obwiniasz innych ,nigdy nie przyznajesz sie do bledu , nie umiesz przegrywac i przyznac komus innemu racji.
Tak cie obecnie widze...


a jednak zebralo ci sie na pogawedki ze mna? :[ choroba psychiczna no mozna to sobie i tak nazwac ale jak widze dream team asha wypisany na boardzie - gildie i sklad ktory chcialby zobaczyc najlepiej a mnie w nim nie ma chociaz obecnie jestem w jego przy okazji dowiadujac sie ze cipka z niego nie gm bo boi sie wyprosic z gildii niechciane osoby
wiesz nie wiem jak inni ale ja jakos dziwnie to odbieram
potem mi jeszcze co-gm mowi ze jestem chuj i w ogole straszny skurwysyn niewiadomo dlaczego :O a poza tym to ja przeciez nic nie mowie

Mam nadzieje ze sie myle ; .Ale na razie swoim zachowaniem i postami udowadniasz ze mam racje.
Wez sie troche wyluzuj i przestan widziec wszedzie wrogow i backstabberow ;...


hehe ash moze ciebie to wali ale ja nie lubie jak koledzy w gildii na mnie bluzgaja:)

I przestan brnac w bagnie tych swoich bezsensownych postow.Normalnie nie moge tego czytac bo boje sie o swoje zdrowie psychiczne :|.

co najwyzej moje posty moga ci pomoc :( inaczej sie nie da

Moze cie w BLD jakos krzywdzili albo robili pranie mozgu?

nie! i co najwazniejsze co-gm nie mowil ze jestem glupi chuj :[ zszedlbys juz ash z tego bld jakby mnie chociaz troche twoje pierdolenie o gildii ktora nie istnieje od paru miesiecy przejmowalo

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 18:15 
Cytuj  
eh ash naprawde meczy mnie ta rozmowa z toba
nie mialem zamiaru sie tutaj z nikim klocic ani z toba flamowac nie mam ochoty na jeszcze jedna klotnia z 90% polskich graczy z siege bo nie o to chodzi
nie lubie jak ktos na mnie bluzga nie lubie jak astax na mnie bluzga co innego zarty co innego takie gadanie
nadal nie znam powodow dla ktorych nagle mnie tak asstax znienawidzil i mnie to juz nie obchodzi
interpretuj sobie to jak chcesz choroba psychiczna plakanie czy skutek prania mozgu w bld gowno mnie to obchodzi:( milego grania

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 21:10 
Cytuj  
Nie pisze o malej pierdole. Uzyl tamtom sytuacje jako pszyklad. Jak kazdy w guildzie bendzie wszystko sucha z jednym wyjondkie to kurwa bendzie 20 wyjadkow. Nie ma zadnych wyjadkow, nie ma personalnej KOS listy ani reskilling jakies jedynej guild pszez jednego czlowieka. Bo by byl chaos jak jest tyle ludzi w guildzie. Chcialem pokazac ze jak kazdy ma jeden wyjadek to wszystko idzie w chuj. A ty po moim poscie zaczoles glupoty pierdolic jak bym cie kurwa attakowal albo cos. I to mnie w kurwilo. Masz jakos w glowie pojebane czy cos bo sie zaczoles zucac bez powodu. A ja nie bende siedzial na dupie i takich gupot suchal tylko sie bronie. Nigdy cie bardziej nie lubialem az zes morde otwozyl i zacza mnie pszezywac. Ty tyl zaczoles pierdoly pisac nie ja. I teraz to odwracasz i sie pytasz o co mi chodzi. To nie jest to pytanie, pytanie jest o co ci chodzi?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 21:19 
Cytuj  
heh astax moglbym tutaj przytoczyc kilka twoich wypowiedzi gdzie piszesz - con to chuj on juz dawno chujem byl on strasznym chujem jest itp :/ jakbys zostawil swoje roleplayowanie dowodcy ingame byloby fajnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:02 
Cytuj  
To nie jest roleplayowanie.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:25 
Cytuj  
Panowie admini, ze wzgledu na kierunki tej niewinnej pogawedki - proszę, wywalcie topic na Flames.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:52 
Cytuj  
topic dotyczy bezposrednio sp :| potem sie to jakos gubi jak do flames trafia ale tyle chujow ile w tym topicu to jeszcze nigdzie indziej nie padlo :)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-10 22:25, Magus napisał:
Panowie admini, ze wzgledu na kierunki tej niewinnej pogawedki - proszę, wywalcie topic na Flames.


Jak panowie skoncza "rozmowe" to sie przeniesie topic.

Ps. Dzieki ze mi przypomnieliscie dlaczego juz nie gram w Ultime.

Pozdrawiam


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:25 
Cytuj  
A ja myslalem ze Ty to zawsze lubiles? :grin:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-11 09:25, Karol66 napisał:
A ja myslalem ze Ty to zawsze lubiles? :grin:



Akurat tutaj Carolku nie chodzi o typowe "to" :smile:

Zreszta analize topicu pozostawiam innym bo ja nie mam czasu na dlugie dyskusje (szczegolnie podczas sesji).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.