mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:14 
Cytuj  
widzisz, prawdą tą jest truizm, którego ty nie zauważasz :lol: ale cóż.. czego się spodziewać po osobie, która uważa, że w obecnych czasach da się wprowadzić demokrację, w czystej, ateńskiej formie...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:33 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
(...)


:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:40 
Cytuj  
Brawo za konstruktywną wypowiedź !.

Nazaal, jestem z tobą, zakładaj partie ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:47 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nazaal napisał(a):
(...)


:roll:

przykro mi, ale światłość Twej wiedzy emanująca z tego postu mnie oślepiła i przygniotła...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 14:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nazaal napisał(a):
(...)


:roll:

Nazaal chyba tylko sam siebie rozumie. :D

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 14:18 
Cytuj  
wolę, żeby nikt mnie nie rozumiał, niż mieć zrozumienie wśród Tor-Bled-Namowców. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 14:53 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
wolę, żeby nikt mnie nie rozumiał, niż mieć zrozumienie wśród Tor-Bled-Namowców. :roll:

No nie badz dla mnie taki surowy hehe. Patrzac na twoje posty mam wrazenie, ze cos gdzies przeczytales, chcialbys to odniesc jakos do rzeczywistosci i zablysnac ale nie bardzo Ci wychodzi. :]
Wracajmy do tematu, zeby Sweng nie byl rozczarowany. Ja osobiscie pedalow nie lubie, budza we mnie usmieszek tudziez obrzydzenie. Jesli chodzi o ich prawa to jestem jak najbardziej za zewoleniem na malzenstwa homoseksualne, a mysle ze pozwolilbym im rowniez ubiegac sie o adopcje dzieci. Co sie tyczy pierwszego, to malzenstwa homoseksualne blokuje jedynie kler i lobby z nim zwiazane. Mieszanie religii do polityki to patologia, bez kladzenia ludziom do glowy glupot przez Kosciol Katolicki spoleczenstwo juz dawno by na to przyzwolilo. Wezmy za przyklad katolicka Hiszpanie, ale tam Kosciol ma troche inne podejscie. Co do drugiej sprawy to pozwolenie na adopcje dzieci parom homoseksualnym rozpoczelo by pewien proces raczej, a nie lawine takich przypadkow. Musieli by przejsc standardowa, a moze nawet bardziej wymagajaca droge niz pary heteroseksualne. Dwoch tatusiow, czy dwie mamusie to moim zdaniem lepsze rozwiazanie niz pozostawienie sierot w domach dziecka czy tez w rekach rodzin patologicznych. Niestety z nacjonalistycznym i prokatolickim rzadem jaki mamy teraz nie ma na to szans.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:00 
Cytuj  
@up
/signed

Ja mam do gejow podejscie podobne jak do b. grubych kobiet. Nie lubie na nie patrzec, nie przespalbym sie z taka, ale nie przeszkadza mi ze ktos to lubi. I nie widze powodu zeby traktowac ich jako obywateli drugiej kategorii.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
...Co do drugiej sprawy to pozwolenie na adopcje dzieci parom homoseksualnym rozpoczelo by pewien proces raczej, a nie lawine takich przypadkow. Musieli by przejsc standardowa, a moze nawet bardziej wymagajaca droge niz pary heteroseksualne. Dwoch tatusiow, czy dwie mamusie to moim zdaniem lepsze rozwiazanie niz pozostawienie sierot w domach dziecka czy tez w rekach rodzin patologicznych...


Adopcja ma na celu dobro dziecka, a posiadanie dwoje tatusiow bo ktos zdecydowal tak za mnie to jest okrutne i nigdy bym na to nie zezwolil mimo ze jestem tolerancyjny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:06 
Cytuj  
przyznam się tylko do jednego, coś a nawet cosie gdzieś (przeważnie w domu) przeczytałem (ba, nawet zanalizowałem). śmieszy (bardziej dziwi) mnie tylko, że nie rozumiesz truizmów.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:11 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Brawo za konstruktywną wypowiedź !.


nie chcialem sie rozpisywac, tym bardziej ze masz problemy z czytaniem :cry:

Shadhun_ napisał(a):
Nazaal, jestem z tobą, zakładaj partie ;).


:lol:

Nazaal napisał(a):
wolę, żeby nikt mnie nie rozumiał, niż mieć zrozumienie wśród Tor-Bled-Namowców. :roll:


rzeczywiscie super :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:20 
Cytuj  
Co do homoseksualistow mam takie same zdanie co Logain Darkthorn.
Tylko nie rozumiem jak mozna byc jednoczesnie katolikiem i gejem/lesbijka. WTF?!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:25 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
(...) nie rozumiesz truizmów.

Truizm ma to do siebie, ze sie go nie wyglasza, a Ty to robisz. Przeczytaj wyzej co Ci napisalem.
@embe
Nie wiem jakie sa procedury adopcyjne w Polsce, ale wydaje mi sie naturalne, ze sad przed podjeciem decyzji biezrze pod uwage zdanie dziecka. Zgoda dziecka na adopcje przez pare heteroseksualna nie rozni sie od zgody na adopcje przez pare homoseksualna. Jest oczywiste, ze moze byc wysmiewane, ze ma dwoch tatusiow etc. ale rownie prawdopodobne jest to, ze bedzie wysmiewane za to, ze jest grube, ma piegi czy nie umie grac w pilke. Rodziny zastepcze czy to homo czy hetero stworza lepsze szanse na rozwoj dziecka niz domy dziecka.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:36 
Cytuj  
nie wygłaszałbym truizmów, gdyby (o dziwo) były one rzeczywiście oczywiste dla wszystkich.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:43 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Tylko nie rozumiem jak mozna byc jednoczesnie katolikiem i gejem/lesbijka. WTF?!


To zalezy jak rozumiesz pojecie katolika. Jesli katolik to osob wierzaca w Jezusa, przykazania etc. to nie widze problemu. Jesli natomiast katolik to osoba ktora za swiete uwaza to co klecha z ambony mowi i postepuje wg praw nie boskich ale ludzkich to faktycznie moze byc to problem. Zreszta, tak samo mozna powiedziec jak za katolikow moga uwazac sie ludzie ktorzy korzystaja ze srodkow antykoncepcyjne, naduzywajace alkochol etc. etc.


pozdrawiam

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
nie chcialem sie rozpisywac, tym bardziej ze masz problemy z czytaniem


Przecież pisałeś debilu nie do mnie tylko do Nazaala.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 16:21 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
nie chcialem sie rozpisywac, tym bardziej ze masz problemy z czytaniem


Przecież pisałeś dobilu nie do mnie tylko do Nazaala.


ale wiedzialem ze bedziesz to czytal, a wiesz jak bardzo sie staram pisac tak zebys zrozumial debilu. STFU?

Edit: dodalem . /lol


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 23:11 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:20 
Cytuj  
O kurcze, umiesz angielskie skróty , gratuluje !.

A możesz powiedzieć po co ten znak zapytania ? Wiem że ostatnio wśród gównażerii popularne jest pisanie zdań twierdzących ze znakiem zapytania na końcu, czy to właśnie to ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:24 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
nie chcialem sie rozpisywac, tym bardziej ze masz problemy z czytaniem


Przecież pisałeś dobilu nie do mnie tylko do Nazaala.


ale wiedzialem ze bedziesz to czytal, a wiesz jak bardzo sie staram pisac tak zebys zrozumial debilu STFU?


GTFO dumbass?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:26 
Cytuj  
Cytuj:
nie chcialem sie rozpisywac, tym bardziej ze masz problemy z czytaniem


Kiepska wymówka, według mnie po prostu jesteś debilem.


_________________
kek ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.