mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 11:37 
Cytuj  
revange napisał(a):
Co nie zmienia faktu, ze jak bedziesz szukal dup z taka uroda to predzej czy pozniej za ta pedofilie odjebiesz pare latek ;)


Asmax napisał(a):
A wyglada na 13 latke z szybko rozwijajacymi sie cyckami... Ale nie martw sie, dostaniesz maly wyrok za maloletnie rajty, pojdziesz siedziec na ochronke i bedziesz sobie zyl jak krol. I to jest wlasnie spierdolone prawo - oszukasz na podatkach idziesz siedziec jak za glowe, zgwalcisz dziewczynke, dostaniesz pare lat i dadza Cie na specjalny oddzial na ktorym nic Ci nie grozi bo przeciez grypsujacy koledzy mogliby biednego skazanca pobic albo nawet zabic.


ekhmmm widzę ktoś się za dużo TVN naoglądał ....

To że dla mnie naprawę szczupłe ( 45 - 55 kg MAX ) i zgrabne dziewczyny są nadzwyczaj atrakcyjne, nie znaczy że jestem pedofilem.

Fakt że są szczupłe i zgrabne siłą rzeczy tak jak to ładnie Asmax napisał będą wyglądać jak nastolatki z piersiami ( Asmax wstydź się gdybyś tego nie powiedział nigdy w życiu bym nawet nie pomyślał o tym 13 latka ?? !! :-? ), no ale to co mają osoby takie jak ja zrobić?? By być pewnym tego że nikt mnie pedofilem nie nazwie umówić się z tą dziewczyną z Irlandii? :D

Moja obecna dziewczyna ma piękne duże oczy, waży 48kg ma 175cm wzrostu i ma urodę jeszcze bardziej "Nastolakową" niż ta ze zdjęcia, ma 24 lata, ja też mam 24 lata buaaahhahahahah <<< PEDOFIL napisać do TVN !!!

Czy powinienem iść się leczyć i wykastrować??

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 11:43 
Cytuj  
aż mnie zatkało, nie wiem co napisać :o

ps. kliknij w ten link głupku http://www.tvn24.pl/12690,1621904,0,1,l ... omosc.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 11:59 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Moja obecna dziewczyna ma piękne duże oczy, waży 48kg ma 175cm wzrostu i ma urodę jeszcze bardziej "Nastolakową" niż ta ze zdjęcia, ma 24 lata, ja też mam 24 lata buaaahhahahahah <<< PEDOFIL napisać do TVN !!!

Czy powinienem iść się leczyć i wykastrować??

"Pedofilia to pociąg do ciała dziecka, a w tym przypadku był to pociąg do ciała rozwiniętej kobiety - uzasadnia" - to odnośnie polańskiego.
Sam nie wiem, jeśli twoja panna ma 24 lata a wygląda na znacznie mniej, to może na wszelki wypadek zacznij się leczyć ;), kto wie co strzeli ci do głowy za kilka lat :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:10 
Cytuj  
nie no wiekszosc zdrowych facetow odwroci sie na widok wyszminkowanego , nie wygladajacego na swoj wiek jailbaita , ale na tym poprzestanie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:14 
Cytuj  
Obrazek

Co to za laptop jest ??

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:19 
Cytuj  
Ja tu nie widze zadnego laptopa, hehehe


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:21 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Co to za laptop jest ??


no i?
widzę, że ślepy jesteś więc
Aldatha napisał(a):
nie no wiekszosc zdrowych facetow odwroci sie na widok wyszminkowanego , nie wygladajacego na swoj wiek jailbaita , ale na tym poprzestanie :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:28 
Cytuj  
Ale wiecie, że w UK jailbaitem jest się do 16 a w niektórych stanach USA do 18 roku życia? :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:29 
Cytuj  
Niah nie kapuje napisz jeszcze raz do czego zmierzasz ?

Dziewczyna z laptopem ma 29 lat, dałbyś jej tyle??

Obrazek

Od dziś będę się oglądał tylko za takimi bo jeszcze kurde mnie zamkną :D

A i muszę dopilnować by moja panna zawsze miała dowód przy sobie hehe

Aldatha napisał(a):
nie no wiekszosc zdrowych facetow odwroci sie na widok wyszminkowanego , nie wygladajacego na swoj wiek jailbaita , ale na tym poprzestanie :)


serio ?? to co napisałeś odczytuje tak: Wchodzisz do baru a tam niesamowita piękność siedzi, tobie się włącza lampka "ona nigdy by na mnie nie poleciała" odwracasz wzrok z uzasadnieniem, że wygląda ona na 15 latkę a ja nie chce iść do więzienia :D

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:46 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
ekhmmm widzę ktoś się za dużo TVN naoglądał ....


A co ma kurwa jakis TVN z tym wspolnego? Mam wyjebane na Twoje preferencje seksualne i komentuje zdjece które wkleiles... Przeciez nie bede tej dziewczynce zagladal w dowod, jak dla Ciebie to nie jest twarz dziecka i Cie pociaga to masz ladnie najebane w tej czapie...
No ale wszyscy co ogladaja w wieku 14+ lat anime maja najebane w bani, skoro tam norma jest ruchanie 12latek.

Obrazek JA PIERDOLE~

A ta dziewczyna z laptopem co wkleiles - urody nie oceniam - ale wyglada dojrzale i nie zalatuje pedofilia w zadnym wypadku. A to czy ma 29 czy 20 czy 18 lat to jest juz najmniej wazne.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:57 
Cytuj  
Już dawno mówiłem, że tego anime powinno się zabronić :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 12:59 
Cytuj  
haha Asmax delivers :)

btw jaki tytul tego shitu?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:04 
Cytuj  
Asmax napisał(a):

A ta dziewczyna z laptopem co wkleiles - urody nie oceniam - ale wyglada dojrzale i nie zalatuje pedofilia w zadnym wypadku. A to czy ma 29 czy 20 czy 18 lat to jest juz najmniej wazne.


Czyli jak ?? Dziewczyna 16 letnia wyglądająca bardzo dojrzale jest ok do ruchania??

Toć to się właśnie wszystko sprowadza do wieku dziewczyny!! Co ja tutaj próbuję powiedzieć, jest to, że nazywanie kogoś pojebanym pedofilem bo chodzi z dziewczyną która wygląda bardzo młodo mimo iż jest ona pełnoletnia jest chore !! (zazdrość kurwa czy co??)

Pewnie, że jeśli mi dziewczyna powie mi że ma 15, 16 albo 17 lat to się ładnie uśmiechnę powiem dzięki za towarzystwo i miłą rozmowę i koniec nigdy w życiu bym nie spróbował zrobić kolejnego kroku. A jeśli powie mi że ma 20 lat, to jej odpowiem że wygląda cudownie i nigdy bym jej nie dał 20 lat maks 18 :P (bo kobiet lubią jak je się "odmładza") i zacząłbym dalszą konwersację.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:06 
Cytuj  
A ja tam bym puknął 16 - w końcu można tak ? a to że takie mają kisiel w głowie zamiast MUSKU to inna sprawa

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:09 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Toć to się właśnie wszystko sprowadza do wieku dziewczyny!! Co ja tutaj próbuję powiedzieć, jest to, że nazywanie kogoś pojebanym pedofilem bo chodzi z dziewczyną która wygląda bardzo młodo mimo iż jest ona pełnoletnia jest chore !! (zazdrość kurwa czy co??) .


Sądziłem, że jak zaznajomisz się z opinią Pana Lwa Starowicza to będzie już wszystko wiadomo, ale widzę, że z jakiegoś powodu masz problem z przyswojeniem ^^


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:27 
Cytuj  
"Pedofilia to pociąg do ciała dziecka, a w tym przypadku był to pociąg do ciała rozwiniętej kobiety"

No i ma rację ale jednak WIEK dziewczyny powinien mieć definitywne znaczenie.

Idź na jakąś uczelnie wyższą to zobaczysz ile tam "14 latek" biega :D No i te biedne dziewczyny mają się czuć jak gorsze?? Bo co to ludzie powiedzą jak jakiś dojrzale wyglądający facet będzie chodził z tą niedojrzale wyglądającą panną ....

ehhh dobra nie chcę mi się już pisać na ten temat ....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:32 
Cytuj  
Oho ale nam się temat rozwinął


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:33 
Cytuj  
Escaflone, postnij fotke swojej dziewczyny, to ci powiemy czy jestes pedo, czy nie, hehe


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:34 
Cytuj  
Laska z lapkiem to jego albo chciałby żeby była jego


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:36 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A wyglada na 13 latke z szybko rozwijajacymi sie cyckami...


taka magia azjatek, że w wieku 15-35 wyglądają praktycznie tak samo


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.