mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 19:38 
Cytuj  
Mendol - bodajże roball jakiś miesiąc temu. Ja nie piszę o Xanthu tylko ogólnie.

Candidoser - chcesz się przypodobać, czy psychika tłumu tak na ciebie mocno działa? Wystarczy, że jeden baran krzyknie "kabel", a ty od razu wtórujesz..
Ileż można czytać o tym jebanym kablu za złot pińdziesiąt!!! rzyg :/ I to jeszcze posty jakichś obszczymurków, którzy w czasie "afery kablowej" siedzieli na forum zielonazabka dyskutując o kolorach kup w pampersach..

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 19:50 
Cytuj  
Marus, chuja o mnie wiesz. Idz se lepiej zaparz herbatki ziolowej, bo ci zylka strzeli.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:00 
Cytuj  
Specyfika forum? Czyli co? Banda kretynow, trolli i napinaczy ma byc wizytowka tego forum? Pojebalo was do reszty? To ma byc forum o mmorpg a to, ze przez brak latami jakiejkolwiek moderacji wyewoluowo paru idiotow ma byc znakiem rozpoznawczym? Litosci.
Ja chce poczytac o mmorpg i przychodze tu, dobre rady o forum filipinki wsadz sobie w dupe, jeden z drugim kretyni. Kabre mam na ignorze od dawna, huragan ostal sie tylko dlatego ze jeszcze czasem cos smiesznego powie, i nie jest tak uciazliwy jak kbrx.
Moderator ma reagowac na takich baranow bo oni poza wkurwianiem innych niczego nie wnosza. Dla dobra wiekszosci takie palanty powinny znikac jak najszybciej. Xanth bardzo dobrze zrobil, szkoda ze tak sie z tym obsczymurem cacka moim zdaniem, ale ja jestem nerwowy.
Naprawde nie widzicie roznicy miedzy trollowaniem zlosliwym w dodatku (kabra chwali sie tym ze kogos wkrecil swoim trollowaniem), a dzieleniem sie z innymi swoja opinia?!
Brawo Xanth!


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:04 
Cytuj  
No, ale cenzura! Drugie chiny! Nic nie mozna napisac!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:12 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Specyfika forum? Czyli co? Banda kretynow, trolli i napinaczy ma byc wizytowka tego forum? Pojebalo was do reszty? To ma byc forum o mmorpg a to, ze przez brak latami jakiejkolwiek moderacji wyewoluowo paru idiotow ma byc znakiem rozpoznawczym? Litosci.
Ja chce poczytac o mmorpg i przychodze tu, dobre rady o forum filipinki wsadz sobie w dupe, jeden z drugim kretyni. Kabre mam na ignorze od dawna, huragan ostal sie tylko dlatego ze jeszcze czasem cos smiesznego powie, i nie jest tak uciazliwy jak kbrx.
Moderator ma reagowac na takich baranow bo oni poza wkurwianiem innych niczego nie wnosza. Dla dobra wiekszosci takie palanty powinny znikac jak najszybciej. Xanth bardzo dobrze zrobil, szkoda ze tak sie z tym obsczymurem cacka moim zdaniem, ale ja jestem nerwowy.
Naprawde nie widzicie roznicy miedzy trollowaniem zlosliwym w dodatku (kabra chwali sie tym ze kogos wkrecil swoim trollowaniem), a dzieleniem sie z innymi swoja opinia?!
Brawo Xanth!


This^
Generalnie nie wypowiadam się we Flames'ach ale ten post zasługuje na uwagę - podpisuję się pod nim wszystkimi 4 kończynami. Jak ktoś w odpowiedzi na moderację działającą w oparciu o regulamin forum zarzuca moderatorowi nadużywanie władzy to jest to czystej wody obłuda. Taki troll jest jak anarchista, który myśli, że może "wypowiadać się" niszcząc co mu się spodoba i nie licząc się z nikim. Najczęściej w chwili gdy dosięgnie go każące ramię sprawiedliwości pod postacią przedstawiciela prawa to zaczyna krzyczeć o łamaniu jego praw i swobód obywatelskich - po prostu żenada, nie można się na to nabierać.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:19 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Specyfika forum? Czyli co? Banda kretynow, trolli i napinaczy ma byc wizytowka tego forum? Pojebalo was do reszty? To ma byc forum o mmorpg a to, ze przez brak latami jakiejkolwiek moderacji wyewoluowo paru idiotow ma byc znakiem rozpoznawczym?

No.
Bo generalnie z takich prób wychowywania userów, którzy siedzą na danym forum już X lat, przez moderatorów ktorych nagle zaczyna razić słowo kurwa, nigdy nie wynika nic dobrego.
Zwłaszcza, że:
Cytuj:
Kabre mam na ignorze od dawna

to chyba rozwiązuje wszystkie problemy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:26 
Cytuj  
Nie bardzo, sam nie lubie korzystac z ignorow o ile faktycznie nie jest to jakis spam bot/alt tylko i wylacznie do trollingu itp np taki Huragan, ma okresy gdzie strzela post za postem i nie da sie go czytac, z drugiej strony rzuci od czasu do czasu czyms naprawde sensownym i czyta sie go przyjemnie. Z Kabraxisem jest podobnie, tyle ze u niego te posty zalezne sa od dzialu/tematu/humoru/rejdża.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 07:44 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
No tak, jeżeli Niah piszę we Flames, że uważa Diablo 3 za gówno to już automatycznie trolluje. Bo jak ktoś nie lubi tego co zaboleq to jest trollem :F



Nie, wcale nie trolluje :) - tylko pisze w topiku o Diablo 3 w dziale flames, który powstał tylko dlatego, że Kabra zaczął trollować na Blizza i jego gry ,głównie na Diablo 3. Nie dlatego, że gra jest chujowa tylko mu się nie podoba i ma jakiś wewnętrzny uraz psychiczny do Blizza. Wiec samo opowiadanie się za Kabrą to trolling.
Ja wiem, że Niah nie zagra bo mi o tym mówił. Nie grał zbytnio w D1 ani w D2 - D2 nawet nie przeszedł. Wiec krytyka D3 z ust osoby co D2 nie przeszła - sorry ale bez komentarza :).


Co do moderacji to jak pisałem i tak samo Sathorn napisał - brak moderacji sprawił, że każdy może wpaść i zacząć rozpierdzielać topic jak np robi to Kabra. Potem do dyskusji(?) włączają się jemu podobni, jeszcze przyjdzie Huragan i wtedy już nic nie wiadomo. Opcja Ignore tutaj raczej się nie przydaje bo nie wiesz co w takim topiku się dzieje. Ludzie, którzy bronią Kabry i takich jak on, powinno się mocno zastanowić czy w ogóle się logować. Sorry ale jaka moderacja byc musi i krytykowanie Roballa to czysty kretynizm. Jak się komus nie podoba moderacja to niech zacznie pisać na youtubie, o2/onecie czy innym syfie, gdzie sami napinacze sie wypowiadają.

@Candidoser

Idź randomie/trollu to jamy z której wypełzłeś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 07:56 
Cytuj  
zawin kolejny kabel. Tylko tym razem sie na nim powies:P


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:10 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
zawin kolejny kabel. Tylko tym razem sie na nim powies:P


Najlepiej kabel od twojego neta, co być więcej nic nie napisał - Internet stałby się wtedy lepszy :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:17 
Cytuj  
Taaa.... oryginalny jestes. Sam na to wpadles?;)
Anyway, net na pewno bedzie lepszy - ty sie wychustasz, a ja sobie drugi kabel KUPIE.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
WithnesS napisał(a):
No tak, jeżeli Niah piszę we Flames, że uważa Diablo 3 za gówno to już automatycznie trolluje. Bo jak ktoś nie lubi tego co zaboleq to jest trollem :F



Nie, wcale nie trolluje :) - tylko pisze w topiku o Diablo 3 w dziale flames, który powstał tylko dlatego, że Kabra zaczął trollować na Blizza i jego gry ,głównie na Diablo 3. Nie dlatego, że gra jest chujowa tylko mu się nie podoba i ma jakiś wewnętrzny uraz psychiczny do Blizza. Wiec samo opowiadanie się za Kabrą to trolling.
Ja wiem, że Niah nie zagra bo mi o tym mówił. Nie grał zbytnio w D1 ani w D2 - D2 nawet nie przeszedł. Wiec krytyka D3 z ust osoby co D2 nie przeszła - sorry ale bez komentarza :)


1. Napisałem, że diablo 3 to gra przeciętna, przeciętna na którą sikacie z wrażenia.
2. Jak w jedynce, tak i w dwójce, zabiłem tego głupiego przerośniętego kozła = przeszedłem, a, że tylko raz? każdą grę mam przechodzić na każdym stopniu trudności żeby ktoś mnie nie zarzucił, że widziałem tylko część contentu? a chuj, że taki sam. lod widziałem tylko jakąś część.
3. Ja - nawet jeśli miałby mnie teraz trafić piorun - nie trolluje. Mówienie prawdy to nie trolling, mogę co najwyżej się mylić.

roball napisał(a):
Nie, nie wystarcza bo wystarczy jedna osoba, ktora kretynowi odpisze zeby WARTOSCIOWY thread sie rozjebal i poszedl w zupelnie innym, glupim i nikomu nie potrzebnym kierunku.

Bylo to juz przerabiane wiele razy, pozniej to wlasnie MODERATOR musi to ogarniac, bo uposledzony user trzepie konia pod swoj super turbo zajebisty trolling.


tabletki to nie cukierki, nie bierz ich w kratkę, jednego dnia weźmiesz, a dzisiaj już nie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
D2 nawet nie przeszedł. Wiec krytyka D3 z ust osoby co D2 nie przeszła - sorry ale bez komentarza :).


Ja przeszedłem D1/D2 , DLA MNIE D3 jest hujowe i go nie kupię, ludzie kupią D3 bo to w końcu diablo i blizzard.

I żeby nie było że bronie Kabry, kazdy na tym forum wie jak go "kocham".


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, 08:53 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:51 
Cytuj  
No i dla mnie git Blood, uwazasz ze gra jest chujowa, nie kupisz jej i masz wyjebane na tematy z gra i ich nie spamujesz jak idiota z problemami irl.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:52 
Cytuj  
Niah&Blood
zapomnieliscie dodac, ze dla was jest przecietne/chujowe :)
i nie rozumiem dlaczego nie jestescie w stanie zrozumiec, ze moze sie innym podobac.
tak samo jak czesc woli dote czy hon'a niz lol'a.

ale tu wlasnie widac ta roznice. ze wypowiadacie sie w temacie, ktory jest wydzielony do narzekania/krytyki.
a nie wszedzie gdzie sie da :)


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, 08:53 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 08:53 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
No i dla mnie git Blood, uwazasz ze gra jest chujowa, nie kupisz jej i masz wyjebane na tematy z gra i ich nie spamujesz jak idiota z problemami irl.


No raz napisałem w dziale diablo dlaczego gra mi się nie podoba to fanboje mnie zjechali więc wystarczy, tu napisałem bo cały topic wydaje mi się śmieszny, rozumiem ludzi którzy są za mocnym moderowaniem i rozumiem tych co się obawiają do czego to prowadzi, niemniej cały topic jest smieszny.

EDIT: Mendol teraz lepiej? Zadowolony?

EDIT2: Śmieszne jest tylko że żeby wyrazić opinie/krytykę trzeba zakładać osobny thread w dziale flames, w takim razie proszę o wyrzucenie wszystkich postów krytykujących GW2 z działu o tej grze.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:10 
Cytuj  
Nie ale zauważyłem jak zostałem zaatakowany przez fanbojów którzy podchodzą wręcz odwrotnie, skoro gra im się podoba musi też automatycznie podobać się wszystkim innym, nie szczędzą też sił żeby rozpowszechniać tę opinię w innych działach, wtedy to ofc wg nich nie jest trolling tylko stwierdzanie faktu, ale bron boże niech ktoś przyjdzie do ich działu i napisze coś źle o ich grze, to już jest trolling ofc i trzeba zareagować pełnym rage.

Nie raz i nie dwa widać takie zachowania u nas na forum.

Cytuj:
Krytykowac mozna, ale w odpowiednim miejscu



Co to jest odpowiednie miejsce? Żeby skrytykować np GW2 to w dziale o tej grze czy trzeba zakładać nowy topic we flames żeby broń boże nikogo nie urazić?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:12 
Cytuj  
Przydupasow nie brakuje po obu stronach autostrady, takie juz nasze growe srodowisko.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:14 
Cytuj  
Widzisz Niah, na tym to polega. Nie grales i mowisz ze Ci sie gra nie podoba - Twoje swiete prawo. Ale jak powtorzysz to jeszcze 100 razy w kazdym napotkanym topiku to juz bedzie kurwa trolling.
Bronicie trollowania? To niech kazdy z tego forum wejdzie na wszystkie inne podfora z grami i napisze jakie one sa dla niego hujowe, a potem jeszcz raz i jeszcze jeden... I znowu i znowu.... I na drugi dzien nastepna seria. Jak ci sie to podoba?

A tak na marginesie, w czasach gdy magistrow rocznie bylo nowych 40 tys a nie 400 tys. Jeden profesor powiedzial mi kiedy probowalem znalezc "dziure" w jego ksiazce: "panie Adamie, nie moge z Panem polemizowac bo zajmuje sie tym tematem tylko 10 lat" :)


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:16 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Widzisz Niah, na tym to polega. Nie grales i mowisz ze Ci sie gra nie podoba - Twoje swiete prawo. Ale jak powtorzysz to jeszcze 100 razy w kazdym napotkanym topiku to juz bedzie kurwa trolling.


Czyli jak już napisałem, kiedy ktoś łazi i powtarza 100x w każdym napotkanym topiku jaka to gra jest zajebista super awesome itd to już nie jest trolling?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.