mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 07:48 
 
Bzdura. Pokaz mi, gdzie to jest napisane, ze dzial Flames ma byc bez zadnej cenzury? Syf to sobie uprawiaj na swoim facebookowym profilu, nie tu.
Pisalem wczesniej, dlaczego nie bylo tu moderacji. Teraz juz bedzie. Nie podoba sie? Coz, dla wielu nie podoba sie twoje trollowanie.

X.

PS. Zeby bylo jasne, we flamesach reaguję TYLKO na zgloszenia userow (z pominieciem zgloszen przez forumowych trolli), bez wlasnej inicjatywy.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 07:52 
 
Xanth napisał(a):
Bzdura. Pokaz mi, gdzie to jest napisane, ze dzial Flames ma byc bez zadnej cenzury?.


Taka jest tradycja tego forum, chcesz zmieniac tradycje po 10 latach jej istnienia na tym forum ??? No to probuj :>

Xanth napisał(a):
PS. Zeby bylo jasne, we flamesach reaguję TYLKO na zgloszenia userow (z pominieciem zgloszen przez forumowych trolli), bez wlasnej inicjatywy.


Przydaloby sie zebys czasami wlaczyl myslenie a nie zamykal watki z automatu za obrazanie kogos w dziale, ktory wlasnie sluzy do obrazania !!!!

normalnie rece opadaja :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 08:00 
 
Walcz trollu, walcz. Akurat twoje zdanie jest dla mnie najmniej wazne.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 12:16 
 
Xanth napisał(a):
Walcz trollu, walcz. Akurat twoje zdanie jest dla mnie najmniej wazne.

X.

Masz rację słuchaj tylko tych, którzy przyklaskują na resztę połóż kiełbasę.
Kiedyś podobny mod położył forum americasarmy.pl moderując wszystko jak pojebany, forum w przeciągu roku zdechło ;)
W sumie możesz jechać ze swoim gównianym moderowaniem, jak dla mnie bomba dopiszesz sobie achievement, że udało Ci się trolli z tego forum wygonić i będziecie mogli spokojnie walić konia nad chujowymi gierkami jak na kazdym innym forum mmo :) Wypas!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 12:41 
 
Huragan napisał(a):
Xanth napisał(a):
Bzdura. Pokaz mi, gdzie to jest napisane, ze dzial Flames ma byc bez zadnej cenzury?.


Taka jest tradycja tego forum, chcesz zmieniac tradycje po 10 latach jej istnienia na tym forum ??? No to probuj :>


Taka tradycja że w latach 2005-2008 było prawie 100 zamkniętych tematów we flames :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 12:53 
 
Na forum jest kilka/nascie osob, ktore juz tak sie rozbestwily ze uwazaja ze moga robic i pisac co chca. Oprocz tych osob (ktore najbardziej slychac i widac) jest pewnie kilkuset (moze wiecej) normalnych uzytkownikow, ktorzy po prostu co jakis czas zagladaja i nie czuja sie w obowiazku udzielac w kazdej glupiej dyskusji - przez to pozostaja praktycznie niezauwazeni.
Zawsze jest tak ze bydlo najbardziej widac i slychac, co wiecej - bydlo zawsze sie utozsamia z calym forum. Bydlo uwaza ze to co mu sie nie podoba reprezentuje opinie calego forum. Bydlo krzyczy, placze, zaraz robi afere ze jest uciskane, ze forum sie rozsypie i ogolnie koniec swiata.

Prawda jest taka ze jak sie wytnie paru trolli to nic sie nie stanie, a plusem bedzie mniejsza ilosc glupich tematow na forum i ciaglego pierdolenia o jakichs kablach i innych glupotach.

Nawet gdyby Xanth wprowadzil wszystkie ograniczenia, ktore niby mialby zrobic, to i tak swoboda wypowiadania sie we Flames na tym forum byla by wieksza niz na wiekszosci znanych forum.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 13:58 
 
Damien - bez komentarza z tym bydłem. Właśnie się zniżyłeś do jak to ująłeś, poziomu bydła.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 14:03 
 
Damien napisał(a):
Nawet gdyby Xanth wprowadzil wszystkie ograniczenia, ktore niby mialby zrobic, to i tak swoboda wypowiadania sie we Flames na tym forum byla by wieksza niz na wiekszosci znanych forum.
Osobiście jestem zdecydowanie za tym żeby rozdawać temp bany choćbym miał sam takiego zarobić.

Kilka dni przerwy każdemu krzykaczowi by się przydało żeby ochłonął a jak już mu wróci dostęp to będzie bardziej powściągliwy

Całkowicie cię popieram mimo że do grupy troli pewnie należę.

@zaboleq
czy ty czasem w ogóle się zastanawiasz co piszesz czy tylko toczysz piane w standardzie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 17:10 
 
Desh tutaj akurat toczę pianę w standardzie :wink:
Czasami fajnie poflejmować, tak po prostu ;). Ja już się odcinam od tego tematu już bo ostatnio chyba za bardzo się strollowałem (albo zawsze taki byłem :E).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 17:15 
 
Widzisz.
Krzykaczy wlacznie ze mna jest ze 20-30 a forum czyta regularnie pewnie kilkaset osob. Krzykacze nie dyktuja zdania wiekszosci.

Glos trola nie liczy sie podwojnie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 17:28 
 
Gdyby nie trolle to na tym forum bys widzial jeden post na tydzien :P


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 17:44 
 
Huragan napisał(a):
Gdyby nie trolle to na tym forum bys widzial jeden post na tydzien :P

No na trejdzie ostatnio duży ruch, bo ludzie hakują konta D3, a później sprzedają gold. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 17:47 
 
Huragan napisał(a):
Gdyby nie trolle to na tym forum bys widzial jeden post na tydzien :P

Wolalbym byc na biezaco czytajac 1/10 ilosci postow.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 18:26 
 
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Gdyby nie trolle to na tym forum bys widzial jeden post na tydzien :P

Wolalbym byc na biezaco czytajac 1/10 ilosci postow.


a zmusza cie ktos do czytania wszystkiego ? Ja czytam moze 1/100 dziennych postow tylko :>


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 18:30 
 
znaczy tylko swoje? To by wiele wyjasnialo;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 18:35 
 
Nie zmusza. Kupuje duzo gier i sledze z 10 tytulow. Wolalbym czytac 50 moderowanych postow dziennie niz 250 niemoderowanych.
Topici tytulow gier powiny byc cenzurowane i czyszczone.
Reszta ... Obojetne mi.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 18:55 
 
ShadeKnight napisał(a):
Huragan napisał(a):
Ktos mu sie wlamal na konto ?

Xanth! :o


Xanth napisał(a):
Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
Przegiales. Nie bedziesz oskarzal mnie o wlamywanie sie na czyjes konta. Ostrzezenie.


Może jeszcze ban, co? :wtf:

Xanth, ogarnij się - dobrze ci radzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 19:10 
 
ShadeKnight napisał(a):
Może jeszcze ban, co?

Duzo ci nie zostalo, oby tak dalej.

ShadeKnight napisał(a):
Xanth, ogarnij się - dobrze ci radzę.

Bo?

X.

PS. Literowka, dzieki.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 19:17 
 
"Oby tak dalej" się pisze.


_________________
@polygamia

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 19:22 
 
Xanth nie strasz forumowiczów

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.