mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 22:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
(...)
Wtedy tylko dzialy R&D musialyby byc finansowane odgornie, bo zaden prywatny inwestor nie zainwestowal by swoich pieniedzy w badania tylko po to by potem wynik prac nalezal do ogolu.
To bardziej polemika z Sula niz z pozostala czescia nieogarow i przyglupow z tego forum. Zreszta zaloze sie, ze gdyby zamienic miejscami apple z samsungiem - wszyscy klaskaliby z uciechy bo w koncu znienawidzona kapitalistyczna i bogata korporacja dostala po dupie.

O oświecony, jak to możliwe że od czasu wynalezienia kamiennej siekierki jedni ludzie "zrzynali" od innych i jakoś cywilizacja się rozwijała a nie odwrotnie?
Może dla tego, że poza podpatrzeniem kształtu ikonek trzeba jeszcze umieć napisać oprogramowanie czy wyprodukować taki sam telefon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 23:44 
Cytuj  
Raczej "taki sam".
Mark nie bierze pod uwagę nawet, że szajsung nie jest nawet producentem OSa, którego używa.
Nie bierze pod uwagę tego, że OS nawet nie jest podobny do iOSa. Ktoś tam nawet zarzuty podsumował, że szajsung jest mniej usability od japka.
Nie cierpię szajsungów, nawet jako tako lubię japko, ale cała ta farsa mnie wkurwia. Niedługo japko sobie zastrzeże prawa do sprzedaży jabłek...
Bo sądzenie się o kwestie designu, zaokrąglenia rogów i oczywistych rozwiązań softwarowych jest po prostu idiotyczne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 06:14 
Cytuj  
idiotyczne to jest ubrać lewy but na prawą nogę


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 08:36 
Cytuj  
Marek pewnie wlasnie wcina inglisz brekfest (a reszta troli wpierdala kielbase z chrzanem zagryzajac bulka),wszyscy zaraz odpala soundtrack na caly dzien i do wieczora pare stron bezsensownych postow w dziale flames dojdzie ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 11:59 
Cytuj  
takie dwa pytanie do idiotów hejterów z tego forum:
1. czy waszym zdaniem naprawdę Samsung nie wzorował się na sprzęcie apple?
2. czy waszym zdaniem zerżnięcie 160 features (tczewiak - tak dla ciebie informacja - to co jest na samsungu to jest android zmodyfikowany przez samsunga na potrzeby swoich sprzętów, wiem że nie masz o tym pojęcia...), pełna lista tutaj: http://www.scribd.com/fullscreen/102317 ... am5nw1qlpr powinna na serio ujść bezkarnie? Złodziej został ukarany i tyle.

I informacja, bo się jak zwykle gubicie w zeznaniach - sąd uznał, że Samsung kopiował apple, wcale nie chodzi o jakieś prawa patentowe (zostało naruszonych raptem 5 patentów, podczas gdy pełna lista zarzutów opiewa na ponad 160) a o całokształt bezczelnego rżnięcia.

tu jest wyjaśnienie wyroku przewodniczącego jury:
http://www.bbc.co.uk/news/technology-19425051

Naprawdę najpierw poczytajcie (a nie tak jak Torba - nie czytał bo za długie, ale własne zdanie ma - chłopaki z dzielni opowiadali jakie to japko złe), potem pomyślcie, dopiero potem wypisujcie hejterskie głupoty.

Identyczna sytuacja jak ~2 lata temu z cross-chatem na PS3 gdy całe forum programistów i masta speców od wszystkiego próbowało mi tłumaczyć, że to problem akademicki i sony powinno to jak zechce dodać w ciągu max 2 tygodni... W 100% błędnie co potem potwierdziło Sony, przyznając, że na cross-chat w PS3 nie ma szans.
Gimbaza do kwadratu.. ośmieszajcie się dalej.

RufeN - zrobiłeś mi smaka - idę kupić polskiego sosidża i chrzan!


Ostatnio edytowano 8 wrz 2012, 12:11 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 12:10 
Cytuj  
Mozna to wszystko szybko podsumowac:
Apple jest dla szlachty a samsung dla plebu. Tyle w temacie.


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 12:16 
Cytuj  
Dokładnie - krótko, zwięzle i na temat ;)

A najbardziej brechtam z faktu:
Wszyscy hejterzy appla narzekają jaki to iOS chujowy, ich telefony badziewiaste, tablety do dupy, a potem kupują sprzęt Samsunga, który bezczelnie rżnął od appla w ciągu ostatnich kilku lat co tylko się dało...
ROTFL!!! :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 12:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

A najbardziej brechtam z faktu:


Ja (i pewnie sporo innych osób) najbardziej brechtam z faktu, że jesteś dupolizem jednej korporacji i najeżdżasz na drugą, mimo, że tak na prawdę wszystkie (Apple, Microsoft, Google, Samsung czy cokolwiek innego) są siebie warte. Wszystkie zrzynają od siebie jak leci, tu na prawdę nie ma złych i dobrych.

Wkładać za darmo tyle wysiłku w obronę miliardowej korporacji jest srsly żałosne, ogarnij się chłopie. Dorosły jesteś przecież. :)

Na początku myślałem, że twoje posty to żart, ale teraz widzę, że ty srsly się zaangażowałeś i serio boli cię, jak ktoś napisze cokolwiek negatywnego na twoją kochaną firmę produkującą zwykły sprzęt elektroniczny, wyzywając wszystkich od hejterów (jednocześnie pomijając milczeniem konkretne przykłady jak Apple zrzynało od Brauna np.).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 16:21 
Cytuj  
wogole nie rozumiem tego calego fanbojstwa marki telefonu. jak dla mnie to strasznie dziecinne jest i tak samo jak dziecku ciezko wytlumaczyc ze mozna miec cos innego. nawet nie wiem do konca czego to objaw ale pewnie jakas naukowa nazwa jest bo nie wierze ze to normalne. za cholere tego nie rozumiem. moge sie domyslac ze chec posiadania telefonu takiej a nie innej marki moze byc checia postrzegania nas lepiej, byc moze jako szlachta (aka orleoczko) ale przeciez kazdy inteligenty czlowiek wie ze to nie dziala. byc moze to jest cos w stylu jak bede mial to iphona to wyrwe dzis dupe i to juz bym zrozumial ba wrecz pochwalal taka inwestycje ale nie mowcie ze to dziala. rozumiem przywiazanie do marki ale chorobliwe fanbojstwo marki telefonu za cholere nie pojmuje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 17:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ale nie mowcie ze to dziala

mark wyrywa czarne dupy i się asymiluje do bycia nierasistą xD


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 17:56 
Cytuj  
http://www.sadistic.pl/teksty-fanboyow- ... 137219.htm przypadkiem natrafione o fanbojstwie japka


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 18:14 
Cytuj  
http://pclab.pl/news50995.html

Tak tylko to tu zostawię... :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 18:43 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
http://pclab.pl/news50995.html

Tak tylko to tu zostawię... :roll:


ta tez dzis czytalem a w niemczech za logo z jablkiem sie czepili. no ale zaraz marek ci powie ze a to tylko Apple a jabklo nosz kurde nie rozumiesz? ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 23:12 
Cytuj  
Jeśli już mowa o Apple vs Samsung to pozwolę sobie wtrącić kilka słów.

Wolałbym Samsunga, ale mam Appla. Tu nie chodzi o to czy Apple jest modny, czy chodzi o jego features'y, ale miałem przyjemność dzierżyć w dłoniach ostatnio Galaxy S III i mogę śmiało stwierdzić:

Samsung > Apple

Pozdrawiam.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:19 
Cytuj  
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:21 
Cytuj  
gosugamer1 - good one! :lol:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:53 
Cytuj  
fanboy samsunga !!!1111


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:24 
Cytuj  
http://applefobia.blox.pl/2012/09/No-i-po-krzyku.html

Najbardziej zwróciłem uwagę na:

Obrazek

Obrazek

Apple "mistrzowie designu" a od "tandetnej" Nokii zrzynają. Co to się porobiło.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 14:13 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
gosugamer1 - good one! :lol:


Obrazek

No faktycznie zero różnic w wyglądzie. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 14:17 
Cytuj  
No fail meme, to było dobre przy porównaniu 4 do 4s, tutaj już z dupy. Sam wygląd też z dupy - ten tył wygląda jak by ktoś na siłę wjebał do nowego japka tylną klapę z innego telefonu.

A na mojego trollbaita z designem nikt nie zareagował, Mareczkowi coś się stało. :((


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.