mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 12:02 
Cytuj  
no do fpsów nie można mieć refleksu szachisty, a że większość ludzi jest "szachistami" stąd powstał ten topic. Swoją drogą kiedyś widziałem jakieś badania z us mówiące o tym, że chirurdzy, którzy grają w fpsy? popełniają mniej błędów niż ci którzy nie grali.- jakby nie patrzeć trzeba szybko przetwarzać informacje, ostro pracują oczy, czacha dymi itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 12:06 
Cytuj  
W docie bardziej niż ręce liczy się znajomość hero i mechaniki plus mózg. W rts to samo i do tego szalone apm, więc chyba najciężej grać w to casual. FPSy o tyle są przyjemne, że nie wymagają właściwie myślenia. Trochę znajomości map, brak reumatyzmu w rękach i można sobie radzić na pubach. Tak czy inaczej level pro w każdym typie gry to już godziny ćwiczeń.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 12:45 
Cytuj  
imo w SC2 trzeba wiecej nakurwiac zrecznosciowo niz w fpsach :p

z casual fpsow to juz Warface sie lepiej zapowiada niz inne popularne tytuly.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:06 
Cytuj  
a grales w Warface? Dla mnie to powolne gowno.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:12 
Cytuj  
Nie, nie gralem. Nie chcialo mi sie bawic z rus wersjami itp. No i napisalem, ze jako 100% casualowa gierka. W kazdym razie wyglada na szybsze niz wiekszosc ostatnich tytulow ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:13 
Cytuj  
Szybsze? Dla mnie to byl najbardziej anemiczny fps jaki w zyciu widzialem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:17 
Cytuj  
nie gralem wiec trudno mi sie wypowiedziec.

http://www.youtube.com/watch?v=94Y_bGtdORA

z video nie wyglada na wolniejsze/szybsze od np. nowych codow. Do quake czy czegos innego nie poronuje ofkorz bo to nie ma sensu.

btw. mysle, ze nawet lol ma jakis tam competitive aspekt. ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 15:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
masz ostro z glowa jesli ktos chce tutaj grac w dobrego fpsa by komus imponowac. Wszystkie gry to marnowanie czasu, by miec z tego fun, baranie. Jakie masz doswiadczenie z fpsami w ogole? Bo pewni kuzwa prawie zadne.

btw. mam ci przypomniec, ze jestes forumowym failem? Co bys potrzebowal do gry w fpsa? aimbota? wh? kabel komus odciac? mimo moich 16k postow nie zdazylem sobi nagrabic tyle co ty.



A'ła, ostrożnie z tym "baranem", normalnie jakbym kutasem po gołych plecach dostał, ale pewnie wiesz jak to jest.
Ja sobie debilku nic nie nagrabiłem. Mam w dupię to, co sobie Ty albo szmataxis myślicie o botowaniu albo o kabelku o którym swoją drogą nie macie pojęcia. Jesteście tak samo pojebani jak ja. Tylko ja nie mam adhd i przerosnietego pojebanego ego. Wy ściągacie gierki z torrentów więc nie jesteście lepsi jakoś. Przyganiał kocioł garnkowi....

Nostalgia thready, napierdalanie postów o niczym, napierdalanie na kompie, byle mieć w co grać albo czytanie patch notes zamiast posuwania lasek, pewnie wiesz doskonale o czym mówię. Real life czeka - jak chcesz to napisz topik to Ci pomożemy zdecydować co masz robić w życiu.


High ponieważ mentalnie jesteś jeszcze w gimnazjum/LO to można Ci wybaczyć to i owo. Pewnie i tak zaraz plujniesz kwasem ale spoko, jestem ready.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 15:39 
Cytuj  
rotfl


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 15:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jesteście tak samo pojebani jak ja.


No w końcu kurwa zmienię sobie siga.

THX.

Apropo to już drugi tekst zabolqa w moim sigu. Pierwszy był o tym, że na padzie można tak samo wymiatać w FPS'y jak na myszce (albo i lepiej nawet!).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 16:16 
Cytuj  
Zauwazyliscie jak usilnie zabolek probuje siebie pokazac jako 'normalnego'? Te pogardliwe teksty o nerdach, posuwaniu lasek, nolifach, graniu wogole... pathetic nawet barzdziej niz pro-ruchacz czczewiak.

No co za kiep. Juz wole wodnego i jest niedzielne pierdolenie o graniu for fun. :/


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 16:46 
Cytuj  
High, filmiki, które powrzucałeś są fajne do oglądnięcia ale jakbym miał grać z kolesiami którzy ownują wszystko to bym sobie odpuścił, bo szkoda mojego czasu. Tak wiec pykam sobie casualowo w BF3 gdzie zawsze coś ustrzelę i mam fun, a pro gracze grają sobie w CS czy coś innego. A że pro graczy z reguły jest mniej to nikt nie chce robić dla nich nowych gier. Tak ja to widzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 16:53 
Cytuj  
prawdziwych pro graczy na publikach nie uswiadczysz praktycznie, wiec nie ma co sie obawiac ;] tych pro pro jest naprawde bardzo malo. Wiekszosc to semi pro, ktorzy graja for fun w jakis tam ligach o pietruszke czy o konto premium na esl ;p Ci z filmikow to jedynie wyznaczaja cel finalnych umiejetnosci.

Poza tym taki quake live to jednak jest chyba najbardziej przyjazny bo system dopasowywania skilla w miare dziala.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 17:16 
Cytuj  
No tak, ale tacy semi-pro jak np. na co lepszych serwerach ET - to robią / mogli by robić assrape 99% ogółu graczy takiego BF3 nawet się nie wysilając. Dlatego LoL jest bardziej popularny od Hon-a, CoD / BF3 od CS-a czy starszych skillowych FPS-ów, itd Bo są wolniejsze i mniej skillowe. Dokładnie z tych samych powodów dla którego np. ty ich nie lubisz i nie dają ci funu.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 17:59 
Cytuj  
Team zaboleq.

High, po co utrudniasz sobie życie?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 18:01 
Cytuj  
sula- No i bardzo dobrze, ze tacy byli ;p dlatego w competitive grach jestem za rozwiazaniem z quakelive. Zobaczysz server "skill matched" wchodzisz i tyle. Chcesz sprobowac swoich sil wybierasz serwer z czacha i dostajesz w dupe ^^ ale ma to jeden minus, lubilem miec "ulubiony serwer" gdzie wiedzialo sie, ze jednego mozna z nozem wyskoczyc a na inna osoba to juz ostroznie ;]

nie wiem ilu graczy gra w bf3 czy cod, ale we franczyze cs gra bardzo duzo osob http://store.steampowered.com/stats/ , jesli chodzi o popularnosc.
Zreszta nawet taki TF2 jest duzo bardziej skillowy. Z tym, ze to tez jest 2007 r. A taki CS, sorry ale ni umiem go nazwac "szybkim" fpsem ;]

bf3- dla mnie najwieksza wada, randomowy system spawnow i mozliwosc spawnu na kazdym czlonku squadu. Przez to zmusza do kampienia, zwieksza losowosc itp.

wodny- a gdzie ja sobie utrudniam? to inni maja problem z ogarnieciem gry. Mnie nie bawi kampienie i strzelanie do kaczek. Nie ma praktycznie fpsa, ktory stwierdze, ze jest "za trudny" i nie mam funu. Gadanie o prosach to demonizowanie.

http://www.youtube.com/watch?v=Gk28-G2hLV8 "ta gra jest glupia"


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 18:47 
Cytuj  
Może inni po prostu nie chcą by zabawa zmieniła się w niezdrową rywalizację.


http://www.playforgewar.com/

To jest fajne. Daje satysfakcję. Wymaga jakiegoś tam skilla. Chociaż to nie FPS. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 18:53 
Cytuj  
Jakos kiedys dzialalo to dobrze a teraz to niezdrowe? po drugie wcale nie jest tak, ze bardziej "competitive" gry sa mniej popularne. CS jest popularny chocby i nowy wyszedl jako tako niedawno, ale musieliby pare rzeczy poprawic. Ale wiekszosc tych tytulow jest stara.

Jaka kuzwa niezdrowa rywalizacja, nie wiem, grasz w pilke, cokolwiek, jedni są gorsi drudzy lepsi, ale cala gra jest oparta na RYWALIZACJI. Co to znaczy niezdrowa? Bo bez rywalizacji w ogole to te gry ni mialyby sensu. A imo bardzo fajnie, ze powstalo takie cos jak esport, choc niekoniecznie chce brac w tym udzial.

A fordż mnie nie przekonal.

przeczytajcie moj pierwszy post btw., a czesc z Was powinna naprawde chyba grac na kanapie i na konsoli.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 19:02 
Cytuj  
Niezdrowa rywalizacja ożeż kurwa, wodny diablo 3 wszystko jasne.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 19:03 
Cytuj  
'niezdrowa rywalizacja' ehehehehehehe.....

Wodny pewnie jako zadeklarowany casual nie gra nawet w pilke ani w nic wogole bo by sie mogl zestresowac jak przegra.
PS. Najpopularniejsza gra swiata jest 100% competitive... najpopularniejsze MMO jest 100% competitive (areny plus sciganie sie o world firsty/server firsty w raidingu)....... "ludzie nie chca"... trololololo...

High na 110% racji.


PS. Niah! Rzuc natychmiast MTG! przecioez to niezdrowa rywalizacja! Niszczysz sobie zycie! Rozdaj karty ubogim :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.