mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:28 
Cytuj  
tczewiak - ale co ma do rzeczy miejsce zamieszkania przy podobnych cenach? Sorry czlowieku.

Deadrel - o to moej pretensje do roballa albo zwroc laskawie uwage na te jego cytaty. Od tamtego czasu jak moja zona pracowala a ja zarabialem 125k zl ( na polskie) minelo ponad 3 lata.
co z tego ze podatki chujowe jak ty prawie nic nie zarabiasz? 1% z 50 % z kwoty w okolicy zera to chociaz na piwo wystarczy?


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 15:31 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:30 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ja tam jestem happy, ze w Londynie sam bez problemu potrafie utrzymac zone i dwojke dzieci


to zona juz nie zarabia 100k zl rocznie? kurwa, zostaje wam te ~120k na cala rodzine, chujoza straszna. daj krs, to podaruje wam 1% z podatku. a sam wiesz, ze tusk tak nas kroi na podatkach, ze kwota moze byc niebagatelna.

Ale on teraz zarabia "do może tysiaka więcej" jak się spręży, bo zmienił zawód z dekoratora na ciągacza drutów przecież. Dajmy więc, że wtedy zarabiał 125/6/12 = 1750 funtów, a teraz średnio 2500 funtów. Miesięcznie. Kurs funta spadł więc na nasze nadal 12500zł miesięcznie czyli 150k zł rocznie. Hehe. hajlajf.

@Mark24: stać Cię chociaż na jakiś inny obiad niż kebab czasami?

@Daed: Ty chyba teraz też w UK żyjesz i zarabiasz - dobrze kojarzę?

Mark24 napisał(a):
tczewiak - ale co ma do rzeczy miejsce zamieszkania przy podobnych cenach? Sorry czlowieku.

Mieszkanie 2 pokoje + salon + kuchnia + łazienka - 2,5k w centrum (ścisłym) Gdańska. Za cenę Twojego kebaba (10 funtów tak?) to jem porządny obiad. Także nie - ceny nie są podobne. Dobra nabywalne są w podobnych cenach, ale utrzymanie jest w PL nadal tańsze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 15:34 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:32 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):

jebany szpaner, pod sasiadow pewnie postawil. wiecej mu reki nie podam.


krysztaly na szafce ma?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
co z tego ze podatki chujowe jak ty prawie nic nie zarabiasz? 1% z 50 % z kwoty w okolicy zera to chociaz na piwo wystarczy?


serio chcesz sie bawic w obliczenia? z tego co pamietam, to juz raz ostro w tym failowales. wannabe profesor lol.

nie lubie sie powtarzac ale masz post z tamtego roku, rowniez skierowany do ciebie, plebanie

Daedrael napisał(a):
czlowiek ze wsi moze wyjechac, ale wies z czlowieka...



@tczewiak - nie, siedze od zawsze w pl i nawet przez mysl mi nigdy nie przeszlo zeby wyjezdzac. rodzina, znajomi, rodacy (kazdy polak lepszy, niz cyganeria), z kasa problemow nie ma (handel, hejters gonna hejt). zawsze moze byc lepiej, ale lepsze jest wrogiem dobrego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:41 
Cytuj  
u nas kebab 2 euro, więc drogo!

Dla jednych zakup dużego led-a na wyspach jest na miarę posiadania domu w Polsce.
Z drugiej strony wielu mieszka na 40m2 ale pod blokiem auto warte trzy mieszkania, inni potrafią wydać połowę dochodów na wynajem mieszkania luksusowego, a inni wydają wszystkie pieniądze na własny dom i jeżdżą tramwajami, jeszcze inni całą kasę wydają na zwiedzanie świata, więc porównywania zawsze będą z dupy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 15:42 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
krysztaly na szafce ma?


ustawia tylko jak goscie przychodza. polak z krwi i kosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No niestety, 4k PLN brutto to bogactwo nie z tej ziemi. Jak pomyślę o tym kawiorze co bym jadł...


Gdybym miał 4k już nigdy już bym nie narzekal przy tym bogactwie.
Wrzucalbym drobinki krysztalow do jedzenia bo nie mialbym co z tym zrobić.
Odlozylbym sobie solidną emeryture do tego, tak by zupek amino nie zabrakło do końca zycia.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 15:56 
Cytuj  
Ten topik jest tak słaby jak Marek. To wina oczywiście twoja Highlander bo spamujesz.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ten topik jest tak słaby jak Marek. To wina oczywiście twoja Highlander bo spamujesz.


Cale forum jest slabe. Gdzie te czasy kiedy raz w tygodniu byl jakis fajny topik i debile sie pchali drzwiami i oknami na to forum. Same darmowe to bylo bogactwo, a teraz wszyscy sie uczepili biednego Marka, czasem tczew cos pierdolnie, albo Niah walnie czerstwy tekst i to wszysto :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:05 
Cytuj  
High, nie wtracaj sie, to nie temat o tobie.
Marek musisz filmy zaczac krecic zeby kurhwaa polakom cebulakom pokazac prawdziwe bogactwo
Daedrael, chata fajna, ale co to szrot stoi na podjezdzie? Plebejskie bmw? Bo na pewno nie maserati.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:08 
Cytuj  
taaa i mrynar złapał clue.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:11 
Cytuj  
tczewiak - dobry obiad w londynie w polskiej resteracji to koszt raczej 6GBP a nie 8. Wychodzi na to, ze ty przy swoich zarobkach musisz pracowac 3-4h na sam obiad za ktory placisz wiecej niz ja w Londynie. Ja zaledwie 20min. No ale mam plot nieodnowiony i za sasiadow czarnych (serio, ci po lewej) - zyc sie kurwa nie da.
Za to ty oplywasz w luksusach, radzisz sobie, robisz oszalamiajaca kariere, rotfl tczewiak. A tak na serio dymasz jak jakis chinczyk. Zreszta nawet u nich pewnie juz zarabiaja lepiej.

Poczekamy az wyjedziesz (a wyjedziesz jak bedziesz mial glowe na karku) - i zamieszkasz w takim samym "chujowym" domu. Bo one w wiekszosci sa bardzo podobne.

roball - daj sobie siana, wyciagasz posty sprzed 3-4 lat. Zalosne to kurwa na maxa. Tczewiak wtedy z Torblednamem za rece w przedszkolu biegali.
W UK juz byles, wyjebali cie, wrociles do PL, dorabiales na streamingach ze swoich gier (gdybys jeszcze nie noobil tak jak zawsze) i znow zamierzasz probowac sil na zachodzie? buu :(


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 16:14 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:12 
Cytuj  
Robal na wkurwie, bo mu kd ratio w bf 4 spadlo ponizej jedynki


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:17 
Cytuj  
hehehehe.
ale wy kurwa jestescie popierdoleni.

robal jak byl w uk tez kebaby wpierdalal!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:18 
Cytuj  
Kolejny corposzczur, Mendol wytłumacz robalowi, że powinien zacząć jeść ziarno.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:21 
Cytuj  
Na obiad to ja 3 dni zapierdalam lol :D
Ale mnie firma wysyła w pizdu żebym mógł murzynom dupy podcierać. To może mi jakieś ochłapy spadną.
Może kiedyś spojrzę na schabowe, a nie ciągle ta kasza z cebulą.

Ale serio - odezwij się jak zaczniesz żyć na sensownym poziomie, a nie ledwo wiążąc koniec z końcem jak ja w Polsce pracując 8h w zawodzie, który lubię.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:27 
Cytuj  
@Mark24
Jak roball zawitał do uk w celu znalezienia jakieś pracy to miał odwagę się spotkać czy jak pizdeczka siedział na dupie, robił swoje i wpierdalał ścierwo z mcdonaldsa?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:33 
Cytuj  
Co ty tam mrynar pisales o niahu i czerstwych textach?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:44 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Co ty tam mrynar pisales o niahu i czerstwych textach?


Twoja stara mi je dyktuje.

Przestańcie z tym trollingiem, jeszcze ktoś to przeczyta i was w kaftan wsadzi i do piachuuuu :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:44 
Cytuj  
Deadreal - moglbym, dzialke mamy (po tesciu) dom zreszta tez, pod Wwa (60km czyli prawie pod Wwa) tez mamy. Plot pomalowany coby sasiedzi zazdroscili.
Kasa jest tylko co? Postawie dom w Polsce i dalej bede wynajmowal w Londynie? Czy mam wrocic do Polski i dac sie dymac za psi grosz za cene pomieszkiwania w fajniutkim domu? A moze wybudowac, pozbywajac sie oszczednosci i wynajac?
Totalnie bez sensu.
Zreszta do Polski nie chce wracac - zona o ile przez pierwsze 2-3 lata stekala i marudzila tez juz nie chce.
Chce kupic taka brudna rozpadajaca sie rudere w Londynie. Moze sie uda w tym roku. Po 25 latach ta rudera caly czas bedaca rudera (wg polskiego myslenia) bedzie warta podejrzewam ok. 800k GBP (aktualna cena 300-350k)
Na starosc wroci sie do PL do domu ktory czeka. Ladny pietrowy klocek.
Angielska emerytura raczej bedzie wyzsza niz ta Polska. Wiec jakos sie "pomeczymy".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.