mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona

Wybory do PE.
Ankieta wygasła 25 maja 2014, 21:13
Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro 0%  0%  [ 0 ]
Ruch Narodowy 5%  5%  [ 3 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy 0%  0%  [ 0 ]
Prawo i Sprawiedliwość 2%  2%  [ 1 ]
Europa Plus Twój Ruch 2%  2%  [ 1 ]
Polska Razem Jarosława Gowina 0%  0%  [ 0 ]
Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke 52%  52%  [ 34 ]
Platforma Obywatelska RP 6%  6%  [ 4 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 0%  0%  [ 0 ]
Demokracja Bezpośrednia 0%  0%  [ 0 ]
Samoobrona 2%  2%  [ 1 ]
Partia Zieloni 2%  2%  [ 1 ]
Oddam nieważny głos 6%  6%  [ 4 ]
Nie będę głosować 25%  25%  [ 16 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 07:40 
 
Ciekawi mnie kto na Korinwa glosuje.

Lubie go, bo nie owija w bawełne, ale jego neoliberalno-kaptalistyczne poglady, moga co najwyzej doprowadzic, do sytuacji ktora jest w USA, uwstecznienie rozwoju.

No chyba, ze wraz z pozwoleniem na bron, przyjdzie pozwolenie na odstrzał korporacji...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 08:26 
 
najwiecej glosow uzyskal od studentow/uczniow 26%, potem kierownicy. emeryci to 5%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:05 
 
No nie dziwne, bo tylko im może się podobać gospodarczy anarchizm. Nie bardzo rozumieją o co chodzi w ogóle, ale Korwin jest modny, więc głosujemy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:32 
 
Pitolenie. Gdyby frekwencja była wyższa to by przepadł. Tak, że wygrał dzięki tym, którzy nie poszli głosować.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:37 
 
To chyba oczywiste, ale rozmawiamy o tym kto na niego w ogóle głosuje. Podejrzewam, że wyborców rzeczywiście identyfikujących się z programem KNP jest garstka, większość to grupa, która głosuje przeciw establishmentowi. Chciałbym zobaczyć rozkład głosów pod względem zatrudnienia, pensji etc.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:50 
 
http://www.tvn24.pl/palikot-o-swojej-kl ... 394,s.html
palikmiot o swojej klęsce :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:56 
 
mi tez podoba sie gospodarczy anarchizm i obietnica wsadzenia tych nierobow do wiezienia.
takze, chyba nie do konca jest tak jak ci sie wydaje tor :)
zreszta jest swiatelko w tunelu, bo wipler powiedzial, ze duza czesc zarobkow beda przeznaczac na rozwoj knp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:59 
 
Dajcie spokoj z Korwinem. Oni to nawet niewiadomo co do końca proponują oprócz rzucania haslami.

Lepiej poczytać sobie cos z tego http://www.mises.sklep.pl/
Przy okazji puscic chociaż taka 'ekonomie w jednej lekcji' po rodzinie/znajomych ;p

chociaż pewnie poza 'ciekawoscia' niewiele to wniesie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 26 maja 2014, 10:02 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:01 
 
No wreszcie jakis sukces. Teraz Korwin musi wyluzowac i zaczac na powaznie stawiac na swoich ludzi. Wiecej KNP w TV mniej Korwina.
Tylko kuzwa niestety obawiam sie, ze jego ego mu na to nie pozwoli.

Inside, ja na przyklad zaglosowalem i prawdopodobnie zaglosuje znowu w 2015.
Wiadomo, ze Korwin nie wygra, wiec mam spokojna glowe jak chodzi o anarchizm gospodarczy w PL, ale taka partia w koalicji bylaby motorem jakis zmian. Deregulacja gospodarki w PL, zmniejszenie obciazen na obywatelach i reforma systemu emerytalnego jest potrzebna jak najszybciej.
Kto inny moze cos w tym kierunku popchnac?
PO nie, co widac przez ostatnie 7 lat, PIS byc moze, ale nie wiadomo na co postawi teraz Jarek (nie daj boze dorwie sie jakis zjeb do finansow zamiast takiej Zyty i bedzie pozamiatane). Wole miec KNPowcow w sejmie. Licze na to ze przynajmniej przez kadencje lub dwie ideowosc z nich nie wyparuje...a nuz sie uda i beda mieli zdolnosc koalicyjna z PIS.
A wtedy niech PIS bawi sie w resorty silowe i tropi zlodzieji i uklady, a KNP niech sie zajmie gospodarka :wink:

Ehh gdyby tylko Korwin potrafil sie powstrzymac. Moglby podebrac sporo wyborcow PO.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 26 maja 2014, 10:16 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:12 
 
highlander: troche wiadomo, wystarczy posluchac/poogladac ludzi z knp. olac korwina, ktory w kolko mowi to samo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:17 
 
Niah napisał(a):
http://www.tvn24.pl/palikot-o-swojej-klesce-mielismy-zaje-program-ludzie-mnie-kochali-nie-rozumiem,432394,s.html
palikmiot o swojej klęsce :lol:


palikot przegral juz na samym poczatku, kiedy wszedl do sejmu. I pierwsze co zrobil to rozkrecil nowa awanture o krzyz w sejmie. Ludzie skumali, ze typ tylko krzyczy i nie warto na niego oddawac wiecej glosu.
Wg mnie prawdopodobne jest, ze Korwin ma spore szanse skonczyc tak samo i juz za rok przepadnie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:18 
 
Mendol napisał(a):
mi tez podoba sie gospodarczy anarchizm i obietnica wsadzenia tych nierobow do wiezienia.
takze, chyba nie do konca jest tak jak ci sie wydaje tor :)
zreszta jest swiatelko w tunelu, bo wipler powiedzial, ze duza czesc zarobkow beda przeznaczac na rozwoj knp.


Wydawało mi się, ze jesteś ponad tani populizm. Żadnego więzienia dla nikogo nie będzie, dla każdego zdroworozsądkowo myślącego człowieka to oczywiste. Mówimy o profilu statystycznego wyborcy. Strzelam, że dla KNP to mało rozgarnięty student lub bezrobotny/nisko opłacany dwudziestoparolatek . W danych, które widziałem do tej pory ma to potwierdzenie, największe poparcie wśród ludzi młodych ze średnim wykształceniem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:20 
 
Tor, z tego co pamietam to zaraz za tym sa stanowiska kierownicze i przedsiebiorcy, ktorzy w sumie daja takie samo poparcie jak Ci mlodzi.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:25 
 
dlaczego tani? juz pisalem dlaczego jestem za - nie mam ochoty glosowac na partie pro europejskie, ani na obecnie rzadzace.
jedyne co pozostaje to rn albo knp. oczywiscie, ze wiezienia nie bedzie, ale przynajmniej ktos nie boi sie o tym mowic i uswiadamiac ludzi, ze na kazdym kroku jestesmy robieni w chuja.
mam nadzieje, ze profil sie zmieni i ludzie zaczna patrzec ponad swoje cieple posadki i pensyjki, a zaczna zwracac uwage na to, ze ten kraj nalezy przebudowac od podstaw.
postawic przed sadem, odpowiedzialnych za kradziez majatku panstwowego, ustawione przetargi, wiek emerytalny i wiele innych rzeczy.
akurat knp najmniej glosow % dostalo od bezrobotnych - ktorzy sa najbardziej przerazeni, bo w koncu musieliby wziac sie do pracy, a nie zyc z moich i twoich podatkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:29 
 
aha czyli już wiem dlaczego Tor głosi swoje poparcie dla tych czy tamtych, on nie chce byc zaliczany do nierozgarniętych i mało wykształconych :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 10:40 
 
iniside napisał(a):
Ciekawi mnie kto na Korinwa glosuje.

Lubie go, bo nie owija w bawełne, ale jego neoliberalno-kaptalistyczne poglady, moga co najwyzej doprowadzic, do sytuacji ktora jest w USA, uwstecznienie rozwoju.

No chyba, ze wraz z pozwoleniem na bron, przyjdzie pozwolenie na odstrzał korporacji...


Ja zagłosowałem. Ale ja NIE chcę aby Nowa Prawica rządziła. Ja chcę aby mieli jakiś minimalny chociaż wpływ, żeby była jakaś równowaga. Korwin i Nowa Prawica nie ma szans na rządzenie, co najwyżej jako mały koalicjant. A wtedy może przeforsowali by coś co dla mnie osobiście byłoby korzystne. Prowadzę małą firmę i najbliżej mi do opinii wydawanych przez centrum im. Adama Smitha, a Nowa Prawica jest tego najbliżej. Nie chciałbym jednak aby zdarzyło się, że NP zyskuje 50% w wyborach - no ale na to jak mówię szans nie ma. Jest za to zachwiana równowaga w drugą stronę.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 11:01 
 
ooo nasza krynica madrosci zabrala glos
"- Dla mnie to jest hańba. Przestanę chyba jeździć za granicę, bo będę się musiał tłumaczyć, będę wyśmiewany za takie sytuacje - powiedział były prezydent Lech Wałęsa o wyniku wyborczym Nowej Prawicy Janusza Krowin-Mikkego w TVN24."


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 11:05 
 
Mendol napisał(a):
dlaczego tani? juz pisalem dlaczego jestem za - nie mam ochoty glosowac na partie pro europejskie, ani na obecnie rzadzace.
jedyne co pozostaje to rn albo knp. oczywiscie, ze wiezienia nie bedzie, ale przynajmniej ktos nie boi sie o tym mowic i uswiadamiac ludzi, ze na kazdym kroku jestesmy robieni w chuja.
mam nadzieje, ze profil sie zmieni i ludzie zaczna patrzec ponad swoje cieple posadki i pensyjki, a zaczna zwracac uwage na to, ze ten kraj nalezy przebudowac od podstaw.
postawic przed sadem, odpowiedzialnych za kradziez majatku panstwowego, ustawione przetargi, wiek emerytalny i wiele innych rzeczy.
akurat knp najmniej glosow % dostalo od bezrobotnych - ktorzy sa najbardziej przerazeni, bo w koncu musieliby wziac sie do pracy, a nie zyc z moich i twoich podatkow.


Do gruntownej przebudowy musi być społeczny klimat, a jak widzisz go nie ma.

@embe Ja kogoś popieram? Przypomnij mi kogo konkretnie, bo wyleciało mi z głowy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 11:06 
 
Za granicą to dopiero wiedza co to KNP.

Gdzie we Francji wygrywa Front Narodowy hah.


_________________
.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 11:10 
 
Huragan napisał(a):
Skoro nie znaja niektorzy postulatow RN to prosze

http://prawica.net/38232

Nie kupuje programów/postulatów bez informacji jak chcą to zrobić :) Jest gdzieś jakieś wyjaśnienie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.