mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:23 
Cytuj  
Ash'Veem napisal:
Z tego co zauwazylem to w duelach uzywasz hiding spierdalajc przedemna :< .


Ikspil napisal:
Jezeli zapomniales (bo wiele razy to powtarzalem i powtorze po raz ostatni) - bede przed toba uciekal na moim faction char bo szkoda mi punktow ktore bym stracil zabijajac cie :/


AHAHAHA


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:32 
Cytuj  
Nie chodzi mi o twoj styl gry ,

a moze: "nie, chodzi mi o Twoj styl gry"?

jak lubisz uciekac , zostawiac kumpli zeby zgineli i ocalic swoj loocik to spoko , szkoda tylko ze ty to nazywasz "wygrywaniem".

zawsze wszystko zle postrzegales. ale nie mam do Ciebie o to zalu, w koncu jestes jeszcze mlody

Pierdolisz glupoty na prawo i lewo , chodzisz na inne shardy opowiadasz jaki to jestes zajebisty ze jestes pro dueler itd. rofl :< .

sorki ale kiedy i gdzie niby cos opowiadalem?
opwiadalem tylko o moim wspanialym przyjacielu ashveemie debilu co pierdoly gada z siege
i own = u sux? har

Ciekawe czemu niechcesz ze mna nigdy powalczyc 1vs1 tylko uciekasz ? Ah zapomnialem jestes blue faction point whore right ? Ale co to ma do rzeczy ?

mowilem 100 razy in game
mowilem na boardzie raz - powtorze drugi
byc moze zapomniales lub nie wiesz ze osi wprowadzilo penality za zabijanie faction mates (heh)
nie chce stracic punktow ktorych mam duzo
i tyle

Wyzywasz innych od trammelitow itd.

tak? hmmm skoro tak mowisz... Ty przeciez wiesz wszystko lepiej

Ale sam jestes typowym trammelita , tam powstales i taka mentalnosc ci zostala.

j.w.

Nigdy nie chodziles farmowac gold na sp , kiedy bylo pelno ludzi i wyniesieni loota z dungeonu bylo z lekka trudne.Wszystko co zdobyles bylo cheatem ,

fakt nie chodzilem, ale plywalem statkiem, cheatem (lub spearem jak kto woli) zabijajac water elementale w glow bay

imo zjebales sobie cala przyjemnosc z gry , osiagniecia czegos , postawienia domku za swoja kase itd.

to jest moja kasa
i nie wiesz jak ja zdobylem kase
ojej - znowu zapomnialem
ash wie lepiej

Nigdy nie poznales smaku prawdziwego sp.Wtedy gdy zaczales grac to juz byl strasznie trammelized , do tego dupe i mamy 100% trammel style = .

przykro mi ze zaczalem grac w uo dopiero jak w mojej miescinie zaczeli zakladac sdi
z uo bylem duchem od czasu gdy tylko powstalo
i znowu opowiadasz glupoty

W duelach albo uciekales albo precastowales In Vas Mani

uciekalem przed Toba - juz wiele razy mowilem dlaczego, chyba nie umiesz czytac
takie to straszne, ze nie mogles mnie zabic przez in vas mani?
moze zabronisz mi uzywac in vas mani?
moze w ogole regow nie bede mogl uzywac?
cry more?

nigdy niewidzialem zebys zaczal ofensywnie ,

malo widziales z swoim zyciu
jak zaczynam ofensywnie to wszyscy padacie jak walczymy w grupie, bo chyba tylko ja was healuje
co zlego ze czasami w 1 vs 1 pozwole sie przeciwnikowi wydumpowac z calej many?
poza tym ciebie nigdy nie atakuje
tylko healuje sie i odpieram twoj super atak, ktorym jestes w stanie zabic kazdego

imimo tego i tak konczyles walke na czarno-bialo :smile: .Dla mnie jestes trashtalkerem spod banku w trammel ktory zdupowal gold i nauczyl sie paru l33t txtow od retarded kolegow "pvp pro" z USA.Jestes po prostu strata miejsca na dyskach OSI.

ciesze sie za tak duzo dla Ciebie znacze

HEHE~.

HEHE!

flame more?


_________________
Ikspil

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:44 
Cytuj  
Coval napisal:

Stun punch wzialem ze stratics, aczkolwiek zmienilem to juz. Para trzyma okolo 6 sekund jak nic, wiem bo non-stop dostaje od tego gowna. I potem jest invis z przedmiotu zawsze, zeby te 2-3 sek zdobyc.


Jak gram magiem i daje komus stuna mam wrazenie ze trwa 1 sek. Za to jak dostane od kogos para blow to wydaje mi sie, ze trwa 5sek :smile:

Tak naprawde to parablow i stun punch trwaja po 3sek.


_________________
I wish to place a trash barrel~

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:45 
Cytuj  
Dla mnie eot Iks.Niemam dla ciebie szacunku zeby pisac duzymi literami kierujac cos do cIEBIE.Przedstawilem ci moj punkt widzenia ,ze jestes dla mnie gownem of UO.Niemam nic do ciebie irl , poprostu nietoleruje twoich retarded textow i trammelitowego sposobu gry.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:00 
Cytuj  
Cytuj:
Niechce mi sie tobie tlumaczyc na czym polega walka magiem bo po tylu godzinach grania powinienes juz wiedziec.

przeczysz sam sobie - przed chwila pisales ze nie wiem



Niechcialem sie mieszac ale................ Czy tylko ja zauwazylem ze iks pisze w wiekszosci bezsensowne nic niemajacego wspolnego teksy ? :smile: Przyklad podobnego jest wyrzej :grin: . Mowi on o rozbierznosci tego co ash pisal i zeby przeczytal sam siebie a wychodzi na to ( moze to jest wyjatek - spiacy byl or something ) ze to on nieumie czytac co ash napisal.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:04 
Cytuj  
Eot pls.Bo juz i tak zepsulismy Covalowi topic :sad: .

*

Posty: 105
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:15 
Cytuj  
BTW Iks , tak wiem ze farmowales w Glow Bay - i do tego momentu nikt niemial watpliwosci ze jestes biedny i ci pomagalismy w miare mozliwosci. Nazbierales se kaski na jakis domek czy cos juz niepamietam i zwinales swoj sandstone.Gdy chciales ten deed sprzedac plakales na mapie ze cos z cenami popsuli deedow i zadrogi jest az tu nagle *pstryk* Ikspil zniknal na 2 tygodnie i zaczyna zakupy. Za dwa dni wykupuje wszystkie blessed ubrania w okolicy etheral mounty ,semi raresy. Po tygodniu kupuje se zamek.
Sorry Iks ale jakos niewierze ci ze przez te 2tygodnie kiedy nikt cie nie widzial w UO (pewnie byles u real estate broker - zbieg okolicznosci ze wtedy byl ten bug z house deeds a ciebie nie bylo ? ) farmowales jako miesieczny noobie w glow bay zeby sie dorobic fortuny. Mozliwe ze kupiles ten sprzet na irl kase . Ale skoro masz 16(czy 17) lat to pracy pewnie nie masz a ot jednak kosztuje te 500$.
Moze jak byl bys szczery a nie "mialem na euro 5mils" , "kupilem za irl cash" czy "farmowalem" bylo by lepiej :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 22:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-06 20:04, Ash'Veem napisał:
Eot pls.Bo juz i tak zepsulismy Covalowi topic :sad: .


Artykul juz napisany, teraz mozecie wymieniac argumenty :smile:.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:26 
Cytuj  
hehe ash co do hidingu to masz racje moze troche bo wiele osob ucieka zeby hidnac sie za chwile z bardzo szybkimi polaczeniami... ale to dziala w bardzo wielu innych sytuacjach
miedzy innymi uciekanie przed gankiem :( nie zlicze juz nawet ile razy mi to uratowalo zycie
walki w dungeonach czyli moje ulubione :) tez mozna wbiec w wysoki spawn uciekajac przed przeciwnikami i zaatakowac dopiero jak spawn zacznie atakowac ich :/
to chyba tyle chetnie bym zrobil sobie anatomy/heal dla stun puncha bo wyglada toto na fajny template ale nie wiem jak wytrzymalbym bez hidingu :|

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:52 
Cytuj  
Sorki ze sie wtrace ale kurwa nie bede sluchal jakiegos Ash'a krzyczacego o EOT.

Mi chodzi o jeden detal - o zdupowanie kasy przez Ikspila. Kiedys sobie pomyslalem "chuj mi do tego, fajnie ze se facet stuknal te 50 czy 100 baniek". Ale po pewnym czasie pomyslalem ze zmarnowalem zycie grajac 3 lata UO i stukajac moby, handlujac etc skoro po prostu trzeba bylo siedziec dzien w dzien na bugboards i walic duping. Szczerze mowiac to mialem nawet silna ochote doniesc na pacjenta bo uwazam ze duping jest najwieksza kurwa rozpierdalajaca UO (hiperinflacja) ale... pomyslalem... polak, kolega, a chuj mu w dupe :grin:
I quitnalem - poki jeszcze to co mialem mialo jeszcze jakas wartosc w $$$ (a malala ona liniowo w stosunku do ilosci Ikspili w grze :wink:)

my 2 c


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-01-07 11:55 ]</font>

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 12:20 
Cytuj  
hmmm
nawet jesli se stuknal 50 baniek a nie 100 to skala jest 1:6 , gdyby te kase przeniesc na jakis amerykanski shard czy cos i sprzedawac po 30$ to zobaczcie ile to jest :grin:
tak se tylko glosno mysle...
ale jesli tyle kabony tylko na gre to juz ble

co do tego artykulu , mi sie wydaje ze tamer mage jest wougle nie na miejscu... to maja byc PvP templates i te 5 podst. umiejetnosci trzeba zmienic w 4 wywalajac wrestling i robiac veterinary co juz nie jest mag PvP :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 12:56 
Cytuj  
Smolik, to nie tak. To maja byc po prostu warte uwagi templates dla maga. Niekoniecznie tylko do PvP, aczkolwiek pod tym katem najlepiej stworzyc postac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 13:18 
Cytuj  
Co do Ikspiliona dupera..

Dosc dawno temu, kilka dni po tym jak wpadlo mu te kilkadziesiac(?) mln zapytal mnie co bym zrobil na jego miejscu. Powiedzialem mu zeby sprzedal all za $. Najlepiej zeby dogadal sie z Astaxem, bo duzo tego jest, a on ma lepsza mozliwosc sprzedazy (Paypal). Odpalilby mu jakas dziale i byloby ok. Jak sobie kurwa policze ile by zarobil -kilkanascie do kilkudziesieciu tysiecy pln(?) ... ale Ikspil wolal zepsuc innym gre i se kupil castle i 123124 raresow. Ikspil jest dumbass irl w chuj.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:52 
Cytuj  
No i juz Iks wiesz, dlaczego jest tak, jak jest. Dlaczego większość "l33t" players po prostu odeszła z UO. Bo za dużo w niej Ikspilów.
Nic osobistego. Niektórzy jeszcze próbują tę grę utrzymać ale - sam widzisz.
A tak btw: wiesz, ile czasu spłacałem domek, który teraz mam?


_________________
Vhailor

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:21 
Cytuj  
ehh... jak przypomne sobie farmowanie kasy na moj pierwszy domek... Mialem co prawda gdzie mieszkac dzieki uprzejmosci Carola (BIG THX AGAIN Carol) ale nigdy nie zapomne tych nocy na water elementalach na N od Minoc :smile: potem jak juz zrobilem druga postac - tamera, poszlo szybciej, dzieki upszejmosci Vhail'a (BIG THX) ktory podarowal mi wyrma ktory wspaniale bil demonki i upszejmosci Kiyote (BIG THX) ktory podarowal mi pierwsza mare :smile:. Teraz jakos sie zyje, pozarabialo sie na handlu (strzalki i material owns :smile: i nareszcie mozna wydawac na fajne rzeczy, dorabiajac skarbami albo wycieczkami ze smokiem do Ilshear :smile: Iks przedewszystkim zaszkodzil sobie sam.... Na nas niestety odbilo sie brakiem wielu fajnych kumpli w UO i ogolnym rozjebaniem cen na SP :sad:(((

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:48 
Cytuj  
fakt ze tego typu rzeczy niezle rozjebaly ekonomie pelno ludzi w newb ciuszkach zaczelo biegac i nagle kupywac wszystkie raresy chociaz nikt nigdy wczesniej o nich nie slyszal ale po co tyle gadania na tym boardzie? :< stalo sie... jak mowicie sa setki innych ikspilionow ktorym mozna sie wyzalic jak to gre rozpieprzyli
poza tym nikt nie jest swiety jesli chodzi o sploity... to tyle zrobil sie calkowity ot i flamesy szkoda ze ten topic tak zwawo jak dziesiatki innych nie przeniosl sie do wlasciwego dzialu

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:39 
Cytuj  
hm
dzieki niektorym, sory wszystkim
za duzo by pisac zeby prostowac wiele widocznych dla mnie niescislosci...
powiem tylko ze te pare milionikow ktore mam probowalem jakos sensownie sprzedac
przez kilka tygodni walilem posty na ts ze sprzedam gold
zrobilem ebay aukcje
nic
jak slyszeli ze western union - "ahh ill consider it"
pytali sie skad jestem
"poland? huh"
to zaczalem kupowac troche stuffu, ktory mialem zamiar sprzedac za rl m.in. castle
ale jakos nie wyszlo
poza tym
nie chce mi sie - kasy na cukierki mam dosc :grin:
a samochodu za to i tak nie kupie :razz:


_________________
Ikspil

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 19:20 
Cytuj  
Jedno sprostowanie moze.
Ja nie odeszlem dlatego ze "ikspil" etc bo to za mala skala zjawiska.
Jednoczesnie z nim jakos tak sie zlozylo :smile: ze ktos tam pod bankiem zaplacil mi za black robe 6 mln, ktos inny sprzedal jakies gowno za 10 mln etc - bug byl ogolny ze tak powiem i nagle pieniadz stracil wszelka wartosc. Doszedlem do wniosku ze cos jest nie tak, troche na zasadzie faceta ktory zyl w Polsce 50 lat i pod koniec zycia zdal sobie sprawe ze w tym kraju panoszy sie korupcja - ot takie "objawienie" :grin:
Z drugiej strony moze kiedys bylo inaczej - kase traskalo sie wolniej, duperow realnych bylo mniej a nawet jak sie objawiali to support OSI jakos dzialal.
Po latach niestety ten support zaczal szwankowac - GM potrafi zareagowac w 5 min na to ze kogos nazwierz kurwa a miesiac zajmuje im usuniecie buga kluczowego dla gry... nie przymierzajac "jak w Diablo" :wink:
Mnie zawsze bawilo w tej grze samo planowanie, jakas strategia, walka o resourcesy. A jak sie z tego zrobil klasyczny RTS juz mnie jakos nie pociagal.
Tak wiec duping byl tylko ta kropelka ktora przepelnila czare.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.