mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 03:39 
Cytuj  
Czy jest jakis Teamspeak Server ktorego uzywacie? Jesli nie, ja dysponuje jednym. A stworzenie dodatkowego kanalu dla WoWa nie bedzie problemem.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 08:50 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Czy jest jakis Teamspeak Server ktorego uzywacie?

Jest. Ale na potrzeby gildii, nie jest ogolnodostepny (faktem, ze gildia zrzesza 80% polakow na US ;) )

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:06 
Cytuj  
Sathorn kuźwa dawaj do nas, mamy ponad 60 osób w gildii, wczoraj mieliśmy raid gildowy w scholomace (wcześniej kilka osób zrobiło quest na kluczyk). Jest spoko, nei wiem po cholerę czekać na wersję EU i grać z dziećmi z battlenet.pl, flegmatycznymi anglikami (którzy notabene uwielbiają co chwila i na zmianę AFK w party i to w czasie walki z bossem) lub z głupimi żabojadami :/

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sathorn kuźwa dawaj do nas, mamy ponad 60 osób w gildii, wczoraj mieliśmy raid gildowy w scholomace (wcześniej kilka osób zrobiło quest na kluczyk). Jest spoko, nei wiem po cholerę czekać na wersję EU i grać z dziećmi z battlenet.pl, flegmatycznymi anglikami (którzy notabene uwielbiają co chwila i na zmianę AFK w party i to w czasie walki z bossem) lub z głupimi żabojadami :/



Wole tych co wymieniles od spaslonych hamburgerow:) I nie uogolniaj, bo taki sam zakres ludzi gra na us i na eu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:20 
Cytuj  
Wiesz lutus po pierwsze dyskusja mało ciebie dotyczy. Po drugie tylko raz grałem stricte z europejczykami (beta EQ2 na europę) i więcej nie chcę. Wolę pełne pasji podejście graczy z US do niż slamazarne na zmianę z AFK europejskie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:28 
Cytuj  
ROTFL :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:39 
Cytuj  
drogi roballu gay NE zwróć uwagę na początek mojego pierwszego posta w tym wątku, może w swojej indolencji i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem rozszyfrujesz pierwsze słowo które jest nickiem osoby piszącej na tym forum, notabene znanej mi z innego mmorpg-a.
Więc to, że stoisz obok i podsłuchujesz jak inni ze sobą rozmawiają nie daje ci prawa do wpierdalania się w dyskusję, a tym bardziej jak dyskutują dwie osoby dorosłe.
A jako człowiek dorosły mam prawo mieć takie czy inne zdanie o innych narodach poparte licznymi doświadczeniami i mam prawo te swoje zdanie wyrazić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:41 
Cytuj  
Mark, hmm, przesadzasz, jak chcesz pisać tylko do jednej osoby pisz na PM. Sam to kiedyś użyłeś jako argument, piszesz do wszystkich na publicznym forum.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
drogi roballu gay NE zwróć uwagę na początek mojego pierwszego posta w tym wątku, może w swojej indolencji i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem rozszyfrujesz pierwsze słowo które jest nickiem osoby piszącej na tym forum, notabene znanej mi z innego mmorpg-a.
Więc to, że stoisz obok i podsłuchujesz jak inni ze sobą rozmawiają nie daje ci prawa do wpierdalania się w dyskusję, a tym bardziej jak dyskutują dwie osoby dorosłe.
A jako człowiek dorosły mam prawo mieć takie czy inne zdanie o innych narodach poparte licznymi doświadczeniami i mam prawo te swoje zdanie wyrazić.


IMO prawo do "wpierdalania sie w dyskusje" maja wszyscy uzytkownicy tego forum, a jesli niechcesz aby to robili to podyskutujcie sobie np. na gg.


Ostatnio edytowano 21 sty 2005, 10:46 przez R-snoOz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jako czlowiek pelnoletni mam prawo przedstawiac swoje zdanie na dany temat tak jak i ty mozesz

Skonczyles juz 18 lat? Kiedy? Wczoraj? :o

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, pol roku temu drogi X. :>


drzewo zasadzone? syn spłodzony? Nie?!? to co z ciebie za mężczyzna. Chłopiec jeszcze i tyle :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
drzewo zasadzone? syn spłodzony? Nie?!? to co z ciebie za mężczyzna. Chłopiec jeszcze i tyle :lol:

eeee, jak to było ? ... prawdziwy facet powinien spalić dom, ściąć drzewo i wpierdolić synowi... czy jakoś tak :lol:


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
drogi roballu gay NE ...

Obraza innego uzytkownika po raz pierwszy..

Mareczek napisał(a):
Więc to, że stoisz obok i podsłuchujesz jak inni ze sobą rozmawiają nie daje ci prawa do wpierdalania się w dyskusję, a tym bardziej jak dyskutują dwie osoby dorosłe.


Raz, sam "wpierdoliles sie" w dyskusje o serverach teamspeak totalnie hijackujac ten thread.
Dwa, to jestes "dorosly" w kontekscie tego forum nic nie znaczy.

Maretcheq napisał(a):
A jako człowiek dorosły mam prawo mieć takie czy inne zdanie o innych narodach poparte licznymi doświadczeniami i mam prawo te swoje zdanie wyrazić.


A roball jako doswiadczony uzytkownik tego forum ma prawo sie odezwac gdzie chce i jak chce, tak jak kazdy inny uzytkownik tego forum.

Skoncz wasc wstydu oszczedz. Z hipokryzja to do afryki, Kali ukrasc dobrze, Kaliemu ukrasc zle.

Zig o/


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 11:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, pol roku temu drogi X. :>

To zacznij sie tu zachowywac jakbys byl pelnoletni. Bo faktem jest, ze 90% twoich postow na tym forum to idiotyczne jedno-dwuwyrazowe wstawki.

X.

PS. no offence


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 11:09 
Cytuj  
----->Mark po pierwsze dyskusja dotyczy wszyskich zainteresowanych bo to nie jest twoje prywatne forum. Po drugie sam przyznajesz ze grales z europejczykami raz (i to w EQ) i na tym twoje doświadczenie sie kończy więc przestań uogólniać, pograj wiecej zanim powiesz cokolwiek i zaczniesz oceniac majac nikle pojecie o tym co mowisz.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 11:33 
Cytuj  
No i wylatujemy na flames :(


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:52 
Cytuj  
Wypada chyba tylko publicznie przyznac ze wasza paczka jest najlepsza i najfajniesza.

Nadal chce dolaczyc do grupy gejkow ktorzy z innymi gejkami z europy beda grac na EU.

All your base are belong to us!


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po drugie tylko raz grałem stricte z europejczykami (beta EQ2 na europę) i więcej nie chcę. Wolę pełne pasji podejście graczy z US do niż slamazarne na zmianę z AFK europejskie.


Tak jasne, pelne pasji podejscie amerykanow, kiedy biegaja beztrosko agrujac dookola lub gina w drodze na spotkanie z druzyna. Nie gadaj bzdur, ze amerykanie grajacy w wow graja lepiej lub sa starsi, maja wiecej wlosow na glowie lub dluzsze penisy bo to smieszne.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:41 
Cytuj  
Więc już 3-4 osoby twierdzą, że amerykanie jako nacja nie różnią się absolutnie niczym od europejczyków, przy czym lubią sobie od czasu do czasu poflamować amerykanów jakie to kidsy, nieuki i beztroskie grubasy, w porównaniu ze znacznie lepiej wykształconymi, kulturalniejszymi, mądrzejszymi europejczykami.

Więc drodzy panowie i panie (bo po offtopicowym wyznaniu Komy na temat jego orientacji seksualnej nie można być niczego pewnym) zdecydujcie się w końcu:
1. Amerykanie jako nacja różnią się od Europejczyków (uogólniam), lub może inaczej czy przeciętny amerykanin rózni się od przeciętnego europejczyka (uszczególniam)
2. czy może to tak jak kilka osób mi zwróciło uwagę, że to totalnie te same charaktery, te same zachowania, ta sama kultura (lub brak kultury).
lub może odpowiedź numer
3. Zależy kiedy, w grach to amerykanie się zachowują identycznie jak europejczycy, natomiast ich wiedza, charakter, wykształcenie, przeciętna otyłość mocno odbiega od norm europejskich.
Albo ostatnia wersja:
4. głupi jesteś i się nie znasz mój wujek Helmut z Berlina zachowuje się identycznie jak dziadek John z Nowego Jorku - obaj cierpią na autyzm i przez 12h wpatrują się w sufit!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
4. głupi jesteś i się nie znasz mój wujek Helmut z Berlina zachowuje się identycznie jak dziadek John z Nowego Jorku - obaj cierpią na autyzm i przez 12h wpatrują się w sufit!


ROTFL !!! :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.