mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 18:19 
Cytuj  
To jest kurwa Polska wlasnie... :sad:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 00:46 
Cytuj  
No tak moze to i beka byla z tymi gwizdami, ale bez przesady. Niemcy polakow tez gwizdali przy innych okazjach.

Nie to zeby ko za oko. W sumie dobrze ze nikt nozem nie rzucil :grin:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 01:02 
Cytuj  
Powiem tak: komentarze odnosnie "zlego zachowania kibicow" to nic innego jak wyraz kompleksu "gorszego narodu". O co kurwa chodzi? Jak Malysza sedziowie skasowali raz gdzie skoczyl o prawie 7 m dalej od pozostalych (przegral, bo mu dali note po 16.5 pkt) - wtedy Niemcy nie krzyczeli ze to oszustwo. A tu - nawet gdyby polski sedzia dal te 19, to i tak nic by to nie zmienilo. Olac i robic swoje.


_________________
Vhailor

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 01:28 
Cytuj  
Karol66 - z przetargami tak juz jest. W mojej firmie nie moga sobie poradzic z przetargiem na plyn do spryskiwaczy do szyb w samochodach sluzbowych i dostawcy wody pitnej. Pewnie nie moga sie dogadac co do "dzialki" :sad:. Odpowiedzialny za pojazdy w mojej firmie powiedzial, cyt: "wlewajcie na razie wode, po zjezdzie ja wypryskujcie (sic!)" - to sie dzialo, gdy byly kilkunastoprocentowe mrozy :-0

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 01:44 
Cytuj  
To ja wiem "jak z przetargami jest" ale smieszy mnie te 0.08 punkta. Widac ze sie strasznie musieli napracowac przy "naciaganiu" oceny technicznej odkad zakazali przydzielania punktow "uznaniowo" :grin:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 09:41 
Cytuj  
Vhal, nie chodzi o kompleks ale o zachowanie nie uzasadnione rezultatami. Do tej pory skoki to nie był mecz piłkarski z gwizdami, szalikowcami, gdzie w morde można oberwać za kolor oczu etc. Tak niestety w Polsce kibicowanie w większości sobie wyobrażamy.

A poprzedni komentarz był raczej do tego jak (nie) czuł się Carol po przegranym przetargu, a więc do odczucia dobrego gracza/zawodnika a nie kibiców. Na niego nie gwizdali, choć przegrał tylko o 0,08 punkta, więc pełni wrazeń Svena nie osiągnął :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-22 09:41, Magus napisał:
Na niego nie gwizdali, choć przegrał tylko o 0,08 punkta, więc pełni wrazeń Svena nie osiągnął :grin:

Moze to i lepiej... W koncu Karol to nasz super kumpel :grin:


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-22 13:58, Vhailor napisał:
Moze to i lepiej... W koncu Karol to nasz super kumpel :grin:



Lizus :razz: :grin: :wink:
Jak flames to flames :grin:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 20:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-22 01:44, Karol66 napisał:
To ja wiem "jak z przetargami jest" ale smieszy mnie te 0.08 punkta. Widac ze sie strasznie musieli napracowac przy "naciaganiu" oceny technicznej odkad zakazali przydzielania punktow "uznaniowo" :grin:

ano tak to juz jest :sad:
a moja uwaga jest taka ze do niektorych instytucji to zatrudniaja idiotow nie mowi o tym przypadku tylko ogolnie :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 22:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-22 14:57, KromeR napisał:

Lizus :razz: :grin: :wink:
Jak flames to flames :grin:


E tam, Karol to naprawde nasz kumpel. Z UO i RL. :smile:


_________________
Vhailor

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 23:32 
Cytuj  
...i wszyscy go kochamy :grin:


Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 11:20, konrador napisał:
Bo ich oglada, kultura,

co ty kurwa pierdolisz ja nie kulturalny?!?! :sad:( poczulem sie obrazony i nie wiem czy dzisiaj w ogole zasne
lmao

oraz umiejetnosc argumentowania nie stoi na zbyt wysokim poziomie

za to ty siegasz szczytow *hint* spojrz na swoj post.. troche samokrytyki :< raczej bardzo slabo wychodzi ci udawanie ze cos jednak wiesz bla bla bla.. ide zwalic konia po tym poscie.. znowu pokazalem jaki ze mnie R P G -owiec LOL


konrador jak widze twoje posty to mi sie zygac chce, pokazujesz swoje zaklamane dupsko wszedzie gdzie tylko nie wejde.. 7% postow na tym forum to twoje wypociny. Mnie sie nie widzi zebys gral w uo dosc dlugo by cos o tym mowic (pewnie dlatego mowisz ciagle ze CL jest BE jak nawet tam zbytnio nie zawitales) zobacz sam, wygladasz jakbys siedzial na forum 24h na dobe albo moze pare osob kozystalo z twojego smierdzacego konta, nie wiem czy to twoja praca ale z twoich wypowiedzi na forum cl moge tylko tak to ujac "OSI ci placi za to czy jak?" moge tylko wyobrazic siedzacego w fotelu na kolkach 120kilowego konradora w denkach od jaboli na oczach ktory nie moze sie ruszac.. ty kurwo idz pobaw sie grabkami i foremkami do piaskownicy w twoich wypowiedziach na forum cl nie ma zadnego sensu -co gorsza w zadnym chyba poscie nie ma zwiazku z tematem tylko (oo tu zauwazylem cos) i mowisz - aa tak i wlasnie dla tego lepiej grajcie na OSI tak... - a jak dostaniesz zjebe to hasla typu: wy mnie nie rozumiecie umowa licencyjna bla bla bla.. - powiem ci tak: pierdol sie z ta swoja orginalna kopia windowsa,ze swoim orginalnym clientem, ze swoimi orginalnymi shardami i ze swoim OSI na forum CL ty pierdolony naganiaczu mam w dupie czy to jest legalne czy nie w dupie mam placenie 500zl za orgin sys skoro bedzie dzialac tak samo jak pirat a jak ci sie nie podoba to zacznij juz dzis lazic po domach kontrolowac ludzi i donosic ze ten i ten ma nie orginalny sys twoja wypowiedz na policji ze ja mam pirata zrobilaby takie samo wrazenie jak robia twoje posty ty swinio

Nie wazne jak o nas mowia, wazne ze o nas mowia"" - wez ty sie sam zastanow nad soba zanim zacznesz rzucac haslem ktore wypowiedzial Hitler


_________________
Am Ende Fteht Der Sieg!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 23:03 
Cytuj  
ty kurwo idz pobaw sie grabkami i foremkami do piaskownicy

120kilowa kurwo nie zapominajmy! eh ta technologia internet.. zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec nauczyc posmiac sie poczytac posty gburow z koluszek dolnych ktorzy kurwe maja za przecinek

no i wlasnie o to chlopie chodzi
jak widza ludzie takie posty jak twoje to trudno sie powstrzymac zeby nie wysmiac nie sflamowac
doskonaly pokaz tego jacy ludzie graja na clair's lair jacy to ni kulturalni i inteligentni :) oby tak dalej - wiecej postow tego typu a ja sam nie bede musial niczego dowodzic

btw akurat te forme powiedzenia ktore przytoczylem powiedzial ktos calkiem inny
kto poszukaj sobie sam ^^ biorac pod uwage typ serwera ktory preferujesz powiedzialbym ze miedzy innymi adolf hitler byl twoim idolem

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 01:02 
Cytuj  
Dobra byczku ale nie mow tak wszystki z Cl .. bo ja (i prawie nikt inny) nie mowi o wszystki z OSI ze makruja itp. po na OSI sa tez pozadni ludzie.(mam nadzieje)

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 01:28 
Cytuj  
Nie my wszyscy gracze z osi mamy popierdolone w glowach bo siedzimy nad ta gra od 1 roku do 4 a jaki czlowiek przy zdrowych zmyslach siedzialby przy kompie i gral w gre ze smokami i czarami przez tak dlugi czas i jeszcze za to placil hehe. No tylko popierdolony..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 09:37 
Cytuj  
A ja powiem ze powergaming mnie strasznie nudzi, wole sobie pobiegac i pokilowac jakies ettiny zamiast plywac lodka i trenowac jakies tam skille.
Na OSI jest duza grupa ludzi, ktorzy graja tylko dla przyjemnosci samego granie - nie rajcuje ich to ze mozna zrobic 5*GM woja w 2 dni, czy jakies takie inne...
Znam nawet goscia, ktory gra od 3 lat i nie wiedzialby co to UOA i UOAM gdybym go nie uswiadomil...
Chodzi mi o to ze spolecznosc na OSI jest ogromnie roznorodna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 18:50 
Cytuj  
Uhhh, już nie mogę się powstrzymać :lol:
ja tylko takie jedno malutkie skojarzenie:
konrador
aka khael
Posty: 580

.....aka Expert vel Jacek ?
BPNMSP

ps. mimo iż to flames to no offence :grin:


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 19:13 
Cytuj  
czy ja sie udzielam na forach o technologiach internetowych chodowaniu roslin doniczkowych grach komputerowych chirurgii itd..? nie wiec skad to porownanie do jacka? stad ze wiekszosc z was gowno wie o ultimie a ja jednak cos wiem? taka swego rodzaju proba zdolowania i osmieszenia kogos inteligentniejszego a napewno posiadajacego wieksza wiedze na jakis temat od siebie na poziomie podstawowki

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 19:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 22:24, Laos napisał:
konrador jak widze twoje posty to mi sie zygac chce, pokazujesz swoje zaklamane dupsko wszedzie gdzie tylko nie wejde.. 7% postow na tym forum to twoje wypociny. Mnie sie nie widzi zebys gral w uo dosc dlugo by cos o tym mowic (pewnie dlatego mowisz ciagle ze CL jest BE jak nawet tam zbytnio nie zawitales) zobacz sam, wygladasz jakbys siedzial na forum 24h na dobe albo moze pare osob kozystalo z twojego smierdzacego konta, nie wiem czy to twoja praca ale z twoich wypowiedzi na forum cl moge tylko tak to ujac "OSI ci placi za to czy jak?" moge tylko wyobrazic siedzacego w fotelu na kolkach 120kilowego konradora w denkach od jaboli na oczach ktory nie moze sie ruszac.. ty kurwo idz pobaw sie grabkami i foremkami do piaskownicy w twoich wypowiedziach na forum cl nie ma zadnego sensu -co gorsza w zadnym chyba poscie nie ma zwiazku z tematem tylko (oo tu zauwazylem cos) i mowisz - aa tak i wlasnie dla tego lepiej grajcie na OSI tak... - a jak dostaniesz zjebe to hasla typu: wy mnie nie rozumiecie umowa licencyjna bla bla bla.. - powiem ci tak: pierdol sie z ta swoja orginalna kopia windowsa,ze swoim orginalnym clientem, ze swoimi orginalnymi shardami i ze swoim OSI na forum CL ty pierdolony naganiaczu mam w dupie czy to jest legalne czy nie w dupie mam placenie 500zl za orgin sys skoro bedzie dzialac tak samo jak pirat a jak ci sie nie podoba to zacznij juz dzis lazic po domach kontrolowac ludzi i donosic ze ten i ten ma nie orginalny sys twoja wypowiedz na policji ze ja mam pirata zrobilaby takie samo wrazenie jak robia twoje posty ty swinio

Nie wazne jak o nas mowia, wazne ze o nas mowia"" - wez ty sie sam zastanow nad soba zanim zacznesz rzucac haslem ktore wypowiedzial Hitler


OMFG! Juz mam kupic brunatną koszulkę?


_________________
Vhailor

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 16:39 
Cytuj  
Laos nie oceniaj innych swoimi kategoriami
niektorzy w przeciwienstwie do ciebie wyrosli juz z zabaw w piaskownicy
i kurwa zrozum ze ludzie na ktorych bluzgasz wiedza wiecej o Ultimie niz wszyscy na waszym serwerku razem wzieci
mowia o ultimie mam na mysli normalne uo a nie jakies tam emulatorki
a z ciebie jest poprostu dzieciak i tyle, a dodatkowo jeszcze glupi :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.