mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 18:22 
Cytuj  
co ty wiesz o zabijaniu .... wiez nie mow co kto wie bo guwno wiesz .... :grin: ale zakrecilem ..

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 18:24 
Cytuj  
Rozumiem ze pojechales tamtego typa .... ale po co sie zaraz czepiac wszystkich graczy z Cl ? hmmm panie wszytko wiedzacy o UO ...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 18:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 18:24, Asmadeael napisał:
Rozumiem ze pojechales tamtego typa .... ale po co sie zaraz czepiac wszystkich graczy z Cl ? hmmm panie wszytko wiedzacy o UO ...

no coz moze dlatego ze to kurwa prawda
a czy ja kiedys mowilem ze wiem wszystko o UO???
cos ci sie zdrowo powalilo

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 18:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 16:39, Hergar napisał:
.... i kurwa zrozum ze ludzie na ktorych bluzgasz wiedza wiecej o Ultimie niz wszyscy na waszym serwerku razem wzieci

to wystrczy ... z tym to przesadziles juz ...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 19:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 18:48, Asmadeael napisał:
to wystrczy ... z tym to przesadziles juz ...

hehe
i co mi zrobisz
a poza tym to prawda w oczki kole???

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 21:48 
Cytuj  
no ... tu Ci przynam racje ... bo 95% graczy CL nie umie wlanczac programow do makrowania ... przepraszam moja wina zapomnialem o tym ... lepiej sie znacie na uo pod tym wzgledem .... :grin: :grin: :grin: :grin:

ps. przepraszam graczy z OSI ktorzy nie makruja ale jak mam z nim gadac ? jesli on graczy freesharow uwaza za debili ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:12 
Cytuj  
przepraszam graczy z OSI ktorzy nie makruja ale jak mam z nim gadac ? jesli on graczy freesharow uwaza za debili ?

ma racje
przepraszam graczy z CL ktorzy nie sa debilami (sa tacy?) ale jak mam z nim gadac ? jesli on graczy osisharow uwaza za powergamerow ?

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:20 
Cytuj  
Ej byczku .... napisalem ze nie wszyscy bo sa na tym forum nawet pozdni garcze OSI .... ktorym ty psujesz opnie i nieudolnie nasladujaca Cie twoja banda .... jak ma wygladac w oczach garczy CL OSIowicz jesli prawie ciagle widza Ciebie czepiajacego sie wszystko co sie rusza na CL .... nie dziw sie....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 21:48, Asmadeael napisał:
no ... tu Ci przynam racje ... bo 95% graczy CL nie umie wlanczac programow do makrowania ... przepraszam moja wina zapomnialem o tym ... lepiej sie znacie na uo pod tym wzgledem .... :grin: :grin: :grin: :grin:


Otoz na OSI bardzo wiele osob makruje, co jest zupelnie normalna i LEGALNA sprawa, o ile siedzisz w tym czasie przy komputerze. Kiedy bedziesz robil sobie postac po raz N-ty, jakos odejdzie Ci ochota robic cudowna wyprawe na Ettiny. Wtedy siegasz po narzedzia do inteligentnego makrowania.

Zabawa z nabijania umiejetnosci nie trwa zbyt dlugo, to interakcja z innymi graczami kreci. Kiedy inni sa juz wypakowani na max, to zeby im sprostac potrzebujesz mocnej postaci. W PvP nie wygrywa ten kto ma wiekszy skill walki np. mieczem, tylko ten kto ma doswiadczenie, spryt i wyobraznie.

Chcialem jeszcze tylko dodac, ze umiejetnosc makrowania moze swiadczyc o inteligencji gracza. Niejednokrotnie nabicie umiejetnosci wymaga moznolnego klikniecia kilkadziesiat tysiecy razy i nic wiecej. Jesli to lubisz, to z pewnoscia znajdziesz sobie etat w fabryce na tasmie produkcyjnej :razz:.

_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-01-27 22:46 ]</font>

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:01 
Cytuj  
Asmadeael: nie ma co wdawac sie w czcze dyskusje, Ty swoje , oni swoje, a jak wiadomo racja jest nasza :grin:

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:19 
Cytuj  
I znow bez sensu...:/
Na freeshardach makrowanie jest karalne, na OSI jest w pelni legalne - oto cala roznica.
Gdyby na takiej przykladowej CLce dalo sie odpalic takiego UOA i zaden z GMow nie mialby nic przeciwko, (prawie) kazdy by go uzywal.
Ja nie mam (poki co:) ) UOA, bo fajnie mi sie gra bez niego, ale nie wyobrazam sobie gry bez ciaglego uzywania LastObject, czy UseSkill...:smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:25 
Cytuj  
Hmm... o ile dobrze pamietam etykiete CL, to makrowanie nie jest karalne, zastanawiam się właściwie o co chodzi obu stronom. W końcu makrowanie bierne (a chyba o tym dyskusja) jest zabronione zarówno na OSI jak na CL'u.
Ale ja już miesiąc nie grałem, bo CL jeszcze nie wstał, więc może się nie znam :lol:


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:38 
Cytuj  
No wiesz co? ceelowiec i nie zna regulaminu? wstyd :razz:
"Istnieje całkowity zakaz nienadzorowanego, powtarzającego się użycia (dla przykładu) makr LastSkill, LastObject, LastTarget. Jeżeli zajdzie podejrzenie, że Twoja postać makruje, pojawi się obok Ciebie GM i spróbuje nawiązać rozmowę. Jeżeli nie odpowiesz, odpowiednie umiejętności zostaną obniżone Ci do 0 (zera) a Twoje konto zaznaczone. Ponowne przyłapanie gracza na biernym makrowaniu kończy się utratą konta. "
masz tu wyciag z wiadomej srtonki :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-29 01:38, shchoopack napisał:
"Istnieje całkowity zakaz nienadzorowanego, powtarzającego się użycia (dla przykładu) makr LastSkill, LastObject, LastTarget. Jeżeli zajdzie podejrzenie, że Twoja postać makruje, pojawi się obok Ciebie GM i spróbuje nawiązać rozmowę. Jeżeli nie odpowiesz, odpowiednie umiejętności zostaną obniżone Ci do 0 (zera) a Twoje konto zaznaczone. Ponowne przyłapanie gracza na biernym makrowaniu kończy się utratą konta. "

No to właśnie jest przecież makrowanie bierne, takie makro możesz sobie zrobić, byle byś siedział przy kompie i nie będziesz miał żadnych niemiłych konsekwencji. Na OSI jak zostawisz takie makro, pójdziesz spać i jakiś GM Cię dorwie to również Ci się oberwie, nie wiem jak ale na pewno.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:08 
Cytuj  
Zaraz, zaraz...
LastSkill masz pod jakims klawiszem, wciskasz go, potem klikasz na cel np Taming i klik na konika, jak nie wyszlo to jeszcze raz - jak mozna przy czyms takim odejsc od kompa?
Makrowanie na OSI to uzycie UOA w tak zeby makro bylo zapetlone w ten sposub zeby np caly czas cie bandarzowalo podczas walki, albo duzo bardziej skomplikowane sluzace do nabijania gainow w bardzo krotkim czasie.
Te ostatnie sa czasem scigane przez GMow, ale osobiscie sie z tym nie spotkalem - moze ktorys z bardziej doswiadczonych graczy cos powie na ten temat?...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:32 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak "bardzo skomplikowane macro nabijace skille w bardzo krotkim czasie"..
I wszystko da sie zmacrowac i odejsc od kompa. Tylko co z tego jak macro stanie bez ingerencji z zewnatrz /np nie dolozy sie ignotow albo nie wyjmie stuffu z plecaka/.
Mozna zapetlic nie tylko macra uoa. Te macra z uo tez mozna bardzo latwo zapetlic.
Na taming ciezko ustawic macro bo trzeba lazic za zwierzatkami wiec nie ma co kombinowac tylko trzeba recznie..
Jedyne co mozna na maxa zmacrowac to fighting skille.. ale zawsze moze cie ktos zabic a poza tym jak zle sie zrobi to rozlacza po ilus tam minutach bezczynnosci no i jezeli gm zauwazy to ban na 48h albo perma.
Nie ma tak latwo hehe.
Wracajac do cl i biernego macrowania.W takim razie dlaczego jezeli powszechnie wiadomo, ze tylko bierne macrowanie jest zakazane tak bardzo nie lubicie ludzi, ktorzy sparuja.. Przeciez to normalne, ze ktos cwiczy by podniesc umiejetnosci.. bokser napierdziela drugiego boksera zeby byc lepszym itd.. a ja mam wrazeniem,ze na cl sie demonizuje pewne sprawy :/


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 10:34 
Cytuj  
Chodzilo mi o 8*8macroer - chyba wlasnie do tego sluzy, nie?...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 11:17 
Cytuj  
8X8 sluzy tylko do macrowania skilli na lodzi.
nie zmakrujesz skilli walki na lodzi.
nie zrobisz tez provocation i wielu innych.
ale jest niezastapione prze healing czy magery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 11:19 
Cytuj  
...
Przypomnialo mi sie jedno fajne makro "Ferg Made" na remove trap - przez wielu uznany za skill niemakrowalny i bardzo trudny do wytrenowania.

Potrzeba miec odpalone 2 klienty UO - jedna postac z mimimum 70/70 healing/anatomy, drugiej trenujemy remove, uoassist, GHOST MOUSE, 3 plecaki po 60 gm dart trapped skrzynek kazdy. Co okolo godzine makrowania trzeba skrzynki retrapowac.

Dojscie do GM zajmuje 5-6PH + 5-6h poza PH.

Powergaming suksors :sad:


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 11:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-29 10:34, shchoopack napisał:
Chodzilo mi o 8*8macroer - chyba wlasnie do tego sluzy, nie?...



Nie :smile:
8x8 Macroer to poprostu bardziej rozbudowane macro wykorzystujace pewna metode zwiekszenia szansy na przyrost skila.
Cala idea macrowania polega na tym zeby nie wykonywac jak malpa 50.000 razy TEJ SAMEJ czynnosci (2x click na lopata, target gora, repeat :smile:) tylko zeby komp to robil a ty siedzisz, pijesz kawke, palisz fajka i ingerujesz gdy np. sie konczy ruda, pojawi sie PK, lopata sie zlamie etc.
W UO kupe skili rozwija sie tylko poprzez bezsensowne uzywanie tego skila dziesiatki jesli nie setki tysiecy razy.
Np. spirit speak - ile razy masz okazje go uzyc w celu rozmowy z duchem? A ile razy go uzywasz jesli chcesz go miec na GM?
Ludzie ktorzy preferuja reczne powtarzanie tych samych czynnosci setki razy przypominaja mi ten film z Chaplinem pracujacym w fabryce - przez 8 godzin wykonywal tylko 1 i ta sama czynnosc tysiace razy az mu odpierdolilo.
LOL... w sumie to poniektorych wrogach macr widac podobny efekt! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.