mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 10:41 
Cytuj  
kiedy nie wejde na site serwer caly czas lezy.. wy to tam pewnie macie zabawe

Obrazek

no i ktoz to wykazal sie takim profesjonalizmem przy robieniu tego bannera
a prosilem nie naleczcie :[
widze niektorzy do czego lap nie wsadza to spieprza a co jest zle to juz sobie sami dopowiedzcie.. pfft

*

Posty: 70
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 12:32 
Cytuj  
Nie rozumiem, jak ja uwazam ze cos jest gownem to nie wkladam w to rak, ty najwyrazniej czerpiesz z tego jakas perwersyjna przyjemnosc. Nikt ci nie kaze wchodzic na site, zreszta ty wcale niechcesz wchodzic ... a moze chcesz ? Oj nieladnie panie konrador przeciez nie bedziesz gral na tym shardzie bo przeciez "...klient powinien byc wykorzystywany tylko do gry na serwerach osi o czym mowi umowa licencyjna..." a ty chyba nie chcesz lamac prawa w taki w sposob szczegolnie ze jak napisales gdzie indziej ze tym konkretnym przypadku (UO) masz takie a nie inne podejscie (nie chce mi sie szukac tego posta - chodzilo jednak o legalnosc oprogramowania). Jak tylko w tym konkretnym przypadku to tez lamiesz prawo wykorzystujac nielegalny system operacyjny do gry w legalna Ultime - to bardzo nie ladnie bo do reszty oprogramowania tez trzeba miec takie podejscie. Jak juz pouczasz ludzi o tym co hmm "prawe" to chyba warto sie zastanowic co sie pisze w innych postach. Pozatym hmm no nie wiem idz sobie gdziesnapij piwa, rozluznij sie czy cos takiego bo hmm znudzilo mi sie czytanie twoich bla bla bla postow.

EOT

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 13:46 
Cytuj  
rozluzniam sie jak pisze posty i juz setny raz zapytam na jakiej podstawie twierdzisz ze mam niezarejestrowanego windowsa? to takie normalne w twoim srodowisku ze kazdy 'piraci'?

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:25 
Cytuj  
Ty tam wlazisz zeby zlukac co sie dzieje i zeby muc sie czepiac "nas" jak Ci sie nie podoba po co tam wlazisz ? a ja tez mysle ze winde masz nielegalna ... mnie ciekawi czy kiedys grales na Cl ? grales ? ja tam nie bede wpieral jakis typkow co maja full kasy .. pewnie nie wiedza gdzie polska jest .. macie tam na wielkiej wpsaniales cudownej jedynej przenajlepszej OSI tyle garczy ze po co wam ja ? taki typej jak ja co tylko na cl gra to po co ja wam tam ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:29 
Cytuj  
uh tak biedny smutny typku wiele rzeczy na tym swiecie mi sie nie podoba a jednak je ogladam z jakiegos powodu
tak to juz jest..

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:37 
Cytuj  
heh no spoko ... ale o co Ci chodzi ? dlaczego sie nas czepiasz ? :grin: i jak z ta windą twoja tam jest ? :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 00:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-14 22:37, Asmadeael napisał:
heh no spoko ... ale o co Ci chodzi ? dlaczego sie nas czepiasz ? :grin: i jak z ta windą twoja tam jest ? :grin:


OEM'a ma :smile:
W sumie jedyna rzecz ktora jest za jeszcze jakas sensowna cene (nie mowie o w2k ktore powinno by cprzynajmnije o polowe tansze).

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 02:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-14 22:37, Asmadeael napisał:
heh no spoko ... ale o co Ci chodzi ? dlaczego sie nas czepiasz ? :grin: i jak z ta windą twoja tam jest ? :grin:

Patrz -> post carola... I co, glupio ci??


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 05:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-14 22:25, Asmadeael napisał:
ja tam nie bede wpieral jakis typkow co maja full kasy .. pewnie nie wiedza gdzie polska jest .. macie tam na wielkiej wpsaniales cudownej jedynej przenajlepszej OSI tyle garczy ze po co wam ja ? taki typej jak ja co tylko na cl gra to po co ja wam tam ?

A nie wspieraj. Pewnie piszesz spod linuxa uzywajac linxa.A hardware sam lutowales zeby nie wspierac ibm nvidii i innych .. A no i nie kupuj w sklepie na rogu bo koles pewnie jezdzi merolem i tez ma full kasy. Czynszu nie plac, podatkow tez nie a za oknem wywies banner: TU MIESZKA BUNTOWNIK Z WYBORU.

a btw my tu nabor robimy na osi czy co, ze kazdy nam chce udowodnic, ze tam nie bedzie gral nawet jakby mu doplacali bo:
a] nie ma klimatu
b] nie bede wspieral imperialistycznych swin
stary wyloozuj.. maluj swoj banner


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:05 
Cytuj  
To dlaczego sie nas czepiacie ... ?

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:27 
Cytuj  
Asmadael to ty robiles ten banner? Gimp rulez .
Jak nie ty robiles to co sie wtracasz?
Nie chce tlumaczyc konradora i nie chce mi sie szukac posta jak ktos narzeka na banner mmorg.pl. Powiedzmy oko z oko .. a nie czepianie sie.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 52
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:28 
Cytuj  
Konrador i tym podobni. Uspokujcie się. Odejdźcie od komputera. Wybierzcie się do lasu lub w góry. Bez alkoholu, Tylko ja i las(góry). To działa relaksująco. Naprawdę. Kilkudniowa piesza wyprawa w góry lub coś takiego, a potem wróćcie i porozmawiamy po ludzku. Uspokujcie się.
Obrazek

_________________
"...Nie była to ścieżka prawdy lecz po prostu ścieżka
z rudym korzeniem w poprzek igliwiem po boku
a las był pełen jagód i duchów niepewnych

nie była to ścieżka prawdy bowiem nagle
traciła swa jedność i odtąd już w życiu
cele nasze niejasne..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Wawrzyniec Wilk dnia 2002-01-15 15:57 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:36 
Cytuj  
Eh chcesz o tym porozmawiac?


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:00 
Cytuj  
a z kad wiesz ze to jeden z CL-owców sie czepial banera ? a jesli to jakis z nas to sie trzeba czepiac jego :grin: a zreszta mi nie chodzi tylko o czepianie sie banera .. tylko o czepiania sie ogulnie. :wink:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:12 
Cytuj  
Alez my sie ogolnie nie czepiamy. My jezeli juz to zwracamy uwage na konkretne rzeczy jak np banner...


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:18 
Cytuj  
bah ten koles mnie zabija :<
Obrazek

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:19 
Cytuj  
Ta .... to chyba tylko ty .. a inni to sie czepiaja o wszystko ... nie wiem ze kogo oni sie maja ? chyba uwazaja ze sa lepsi od nas bo graja na OSI ...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:35 
Cytuj  
Na chamstwo poprostu szkoda słów... :sad:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 17:01 
Cytuj  
Swego czasu rozmawialem z kilkoma osobami o Konradorze - moge duzo postawic ze ten kogo tam nie bylo nie domysli sie w jakim tonie. A juz sam Konrador pewnikiem - biorac pod uwage to ze jego wypowiedzi na forum. Ale nie bede wnikal w nastepny temat rzeke. Przytocze tylko pewien tekst ktory niezle oddaje pewne sprawy...

"Z dedykacja dla tych co traktuja pewne zeczy nazbyt powaznie...
---
Jesli czujesz sie:
- maly, oszukany
- smutny, pokonany
- bezuzyteczny i w depresji,

to moze pomysl o tym ze:

Kiedys byles najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie! "

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 18:58 
Cytuj  
ciesze sie ze na waszych gay-zjazdach powstaly juz kolka zainteresowan o mnie:) nie wazne jak o tobie mowia wazne zeby mowili.. rofl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-01-15 19:00 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.