mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 20:22 
Cytuj  
W takiej sytuacji za avatarka ashtonowi dalbym dozywotniego bana :<

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W takiej sytuacji za avatarka ashtonowi dalbym dozywotniego bana :<


Nie ma się co czepiać, chłopak ma tego avatara już od jakiegoś czasu chyba...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:19 
Cytuj  
Od 4 dni. Co nie zmienia faktu, ze ja bym sobie nigdy takiego obrazka nie wstawil...

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:38 
Cytuj  
No troche przegiecie..... Ale w normalnych okolicznosciach moze bylby i zabawny.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:42 
Cytuj  
Nasmiewac to sie mozna z pajacow typu Lepper, ale z Papieza? Niezaleznie jakie okolicznosci by to byly jest to zwykle s**synstwo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 23:06 
Cytuj  
W obliczu dzisiejszych wydarzen zwiazanych z papiezem radzilbym osobom ktore naswiewaja sie z niego w avatarch (a wydzialem pare takicj) ich zmiane.

Mi sie to normalnie niepodoba a dzisiaj juz w szczegolnosci.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 01:00 
Cytuj  
OMG Asmax, jestes fanem lpr i radja maryja ?

Ja nie rozumiem co w tym avatarze sugeruje ci ze sie z niego nasmiewam? To juz jest chore, robisz sie jak te stare dewotki ktorym
powiedziec ze jezus byl zydem, to zaczna cie ganiac z siekiera.

BTW: Nie zwracam uwagi co z papierzem bo tv przestalem ogladac jak juz kilka tygodni temu zaczeli nawijac o nim ponownie. To jest pojebane, papierz tu papierz tam 24/h pokazuja umierajacego dziadka, moj avatar to sprzeciw temu :P Ciekawe czy byscie tak szanowali papierza gdyby byl czarny ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 02:46 
Cytuj  
Ciekawe czy byscie tak szanowali papierza gdyby byl czarny ?

Pieprzysz Ashton az mi sie przykro robi...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 05:49 
Cytuj  
Moze, ale drazni mnie ten fanboyizm papieza polaka, pieprza o nim w tv 24/7 niedobrze mi sie robi. Nie jestem jakims anty katolikiem, ale cholera czlowiek chce poogladac newsy a tam 20 minut pieprza o zdychajacym dziadku, cholera moze wziasc.

+ Nie rozumiem dlaczego teraz ten avatar nieodpowiada a wczesniej by odpowiadal. Imo nie obraza tego dziadka, ale jak zbiera mu sie na rozklad to nagle zaczyna go obrazac, ehh.

btw Co tak placzecie za tym papierzem ? On jest katolikiem, wy jestescie katolikami, boicie sie ze nie pojdzie do nieba ? Widac wasza wiara jest nie wieksza od mojej, jedynie dajecie sie manipulowac kosciolowi, ehh


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 06:34 
Cytuj  
Po pierwsze nie "papierz" tylko "papiez".
Po drugie nie umiarajacy dziadek, czy nawet glowa kosciola, tylko jeden z najwybitniejszych ludzi naszych czasow, ktory zrobil dla tego swiata bardzo duzo na pewno wiecej niz Ty.
Po trzecie ja nawet nie jestem katolikiem ale papieza szanuje bardzo.

PS. "umierajacy dziadek" to sobie bedziesz mowil jak bedzie twoj dziadek umieral, naprawde wiecej szacunku i pokory. Bo buractwem od ciebie bije na kilometr.
Aha i sprobuj wyjsc z tym obrazkiem (wydrukowanym) na ulice zobaczysz co ci ludzie zrobia - i zrobia dobrze z niektorych rzeczy po prostu smiac sie/zartowac nie wypada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 06:37 
Cytuj  
Jedni zabijaja za virtualny miecz (warty kupe grosza), a inni wszedzie widza zamachy na katolikow, wiare, papieza itp.
imho avatar jak avatar kilka pixeli polaczonych razem, co w tym obrazliwego to ja niewiem (zdjecie papy i tyle)

wracajac do tematu to jak bedzie paypal dostepny dla mas to mysle, ze w naszym kraju coraz wiecej osob bedzie sie utrzymywac z grania. Mam tylko nadzieje, ze niebeda sie zabijac o miecze


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 07:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. "umierajacy dziadek" to sobie bedziesz mowil jak bedzie twoj dziadek umieral


Obaj nie zyja, jeden zmarl calkiem niedawno temu

Imo jestes katolikiem, albo ostro ci te lekcje religii namieszaly. Co on zrobil takiego wielkiego bo jakos nie pamietam. Pozatym od kiedy dziadek to obraza? Uwazasz ze jest mlody ? A moze nie umiera?

Tak jak poprzednik powiedzial, ostatnio katolicy wszystko biora za atak na swoja wiare.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 08:41 
Cytuj  
Dla mnie jestes zerem, nikim - nic w zyciu nie osiagnales.
Na dodatek jestes skretynialym ignorantem. Ja nie jestem katolkiem, lekcje religii mam juz za soba jakis czas, w kosciele prawie nie bywam, ale historie troche znam. Nie dosc, ze jest to wielki POLAK (zaden inny Papiezem juz nie zostanie...), to jego podejscie do zycia, forma sprawowania 'wladzy' pokazaly prawdziwe idee chrzescijanstwa. Za ktorego Papieza modlili sie i muzulmani i buddysci i krisznowcy? Ktory tak otwarcie i bez pogardy mowil o luziach bez wiary?

Jestes dla mnie zerem i gowniarzem Ashton. Bye.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 08:49 
Cytuj  
@Ashton

aargh! troche szacunku dla umierajacego czlowieka! nie interesuje mnie Twoj avatar czy Twoje poglady, ale text 'zdychajacy dziadek' jest troche nie na miejscu...ogolnie piszesz jakbys mial wielki zal do kosciola, ksiezy etc. pozatym zyjemy w katolickim kraju i (przynajmniej dla mnie) jest to calkowicie normalne, ze w takiej sytuacji polskie stacje nadaja taki, a nie inny program.

ps. nie, nie jestem katolikiem, chrzescijaninem ani nawet ateista i nie przeszkadza mi jak "pieprza o nim w tv 24/7", bo umiem przelaczyc tv na inny kanal.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 08:54 
Cytuj  
Kosciol ksieza ? nie przepadam za nimi, ale nie o nich mi tu chodzi :)
Chodzi mi tu o fanboyow ala asmax, kochaja papieza bo jest polakiem.. ehh.
Tak zyjemy w katolickim kraju i to wlasnie mnie drazni :(
Nie mam nic do papieza, ale cholera mnie bierze jak drecza go i nie daja mu umrzec, nadaja to w tv, a inni biora wszystko inne jako atak na niego.

Gratz, ale u mnie nie ma wiele ciekawych kanalow, jedynie ogladam tv24, discovery i tvn turbo, w czym tvn24 jest ostatecznoscia gdy na innych nie ma nic ciekawego... a co w tvn24 sie dzieje widac chyba bez problemu.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 09:08 
Cytuj  
Asthon, to że ktoś szanuje papieża nie oznacza, że jest katolikiem któremu lekcje religi zrobiły kisiel z mózgu.

Nie lubie księży, nie przepadałem za kościołem. Relacje z choroby papieża też mnie drażniły bo traktowałem to raczej jak sposób mediów na przyciągnięcie widza.

Ten Papież jest wielkim człowiekiem, nie dlatego, że jest polakiem. Jest wielki przez to co robi.

Oskarżasz ludzi że im kościół w głowach namieszał a prawda jest taka, że namieszał Tobie.
Trzeba do tego podchodzić z rezerwą, patrzeć na kościół i rozumieć co się dzieje, a nie ciskać się jak bachor któremu ktoś zabrał cukierki.

Nie lubisz papieża? ok. Masz do tego prawo, tak samo jak inni mają prawo jakoś to przeżywać. Twój Avatar jest obraźliwy, zawsze był, nie tylko w tej sytuacji... więc nawet dla świętego spokoju zmień go.

To nie będzie ujma na honorze.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 09:13 
Cytuj  
Heh, nie chce mi sie pisac od nowa bo juz dreczy mnie ten temat, wiec wkleje to co odpowiedzialem beastowi.

[09:57:38] <Nusku> + avatar nie drwi ;]
[09:57:44] <Nusku> przeciez pokazuje wesolego papieza
[09:58:06] <Nusku> powinni go odebrac jako wspieranie papieza i upamietnianie go jako zywego czlowieka

[jak napisalem potem, zywego zle napisane, zywotnego/energicznego]

Avatara nie zmienie bo nie chce mi sie robic nowego, wy macie prawo do swoich pogladow ja mam do swoich, ale to wy zaczeliscie atakowac moje :P

EOT z mojej strony, mozecie mnie nawet zrownac z biblijna bestia, psychopata czy hitlerem, juz mnie nudza te wasze ataki :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 09:20 
Cytuj  
Masz marny stosunek do innych ludzi po prostu.
Nie szanujesz cudzych uczuć itd...
Mi ten avatar też nie przeszkadzał, na początku nawet go broniłem.
Ale teraz wiem, na podstawie Twoich postów, że ten avatar to nie tylko avatar ale też twój światopogląd.

Masz jakieś pretensje do kościoła... pewnie Cię gdzieś bardzo skrzywdził, w porządku...


Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 09:23 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
No troche przegiecie..... Ale w normalnych okolicznosciach moze bylby i zabawny.

Tak na prawde nie ma normalnych okolicznosci... Albo sie ma szacunek dla pewnej osoby, albo to wygodne i lansowane zachowanie na potrzebe chwili.
Dlatego papiez mimo ciezkiego stanu, jest mi osobiscie nadal obojetny i nie widze powodu aby uczestniczyc w tej kampanii reklamowo-informacyjnej (pamietamy przeciez Lady Diane?).
Rozumiem poruszenie ludzi, dla ktorych papiez stanowi pewnego rodzaju symbol. Jednak zyjemy w wolnym kraju i wszystko jest kwestia indywidualnej percepcji oraz postrzegania sytuacji.



Wracajac do oryginalnego tematu, sadze ze jest to zwykle szukanie sensacji i rozglosu. Chore jednostki trafiaja sie przeciez nie tylko wsrod graczy, ale ile mozna pisac o zlym wplywie papiersow i alkoholu na zycie rodzinne? :)


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 09:27 
Cytuj  
Tak, jestem nieszanujacym nikogo gowniarzem :)
Nie mam skropolow i szacunku dla nikogo, nie wazne czy umiera czy sie rodzi, czy ratuje zycie czy morduje :)
Jezeli nie znam cie na tyle dobrze by cie lubic mozesz dla mnie zginac, nawet z mojej reki.

ale...

Prawde mowiac sa osoby ktore szanuje, nawet na tym forum. Jednak napewno nie nalezy do nich papiez ani nikt z osob na gorze ktore niby rzadza tym swiatem ale gowno robia bo martwia sie o swoj imidz i wola udawac ze cos robia zamiast naprawde dzialac.
Jednak najbardziej nie cierpie zacofania i fanboyizmu, co tutaj widze, a asmaxa wypowiedzi ktore juz wczesniej popisaly sie rasizmem napewno takimi sa.

btw, Jak juz wspomnialem, mozecie o mnie mowic co chcecie, ze powinni mnie odstrzelic ze jestem chuj_wie_kim, ale fakt jest taki ze mi to zwisa totalnie, tak samo jak papiez, ba nawet bardziej.
Jedyne osoby ktorych opinie biore pod uwage to te ktore zasluzyly na moj szacunek, a z osob atakujacych zadna wczesniej jakos sie nie wybila, wiec dla mnie osoby te sa tyle warte co papier ktorym codziennie... wiadomo.

I nie nie chodzi mi tu o to jak sie do mnie odnosza, ale to co soba reprezentuja :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 2 kwi 2005, 16:52 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.