mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 23:01 
Cytuj  
Cytuje :
Serwer oficjalnie lezy. Wstanie po skonczeniu testow. Serwer testowy aktualnie rowniez nie dziala. Wprowadzane sa ciagle poprawki i poprawiane bugi. Jak serwer testowy wstanie bedzie tu oraz na kanale #ultima-pl podany adres IP.

Moja opinia to... przestancie owijac w bawelne server jest do bani i tyle nie jest nic porobione ... hyhy szkoda slow test trwal jakies 30 min albo troszeczke wiecej ,a co za lag byl to hohoho :smile:
Napiszcie prawde !!!! Co sie stalo z poprzednim servem i co jest z tym smiesznym.
Przestancie sie zaslaniac sesjami i innymi takimi pierdolami.

Pozdrowki
Golas

PS. nie chce sie tu z nikim wdawac w jakies dziwne rozmowy ... chce uslyszec prawde o CL ... jesli kogos urazilem to rzepraszam :smile:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 06:22 
Cytuj  
glupich nie sieja ( jak widac ) sami sie rodza ...

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 08:43 
Cytuj  
Jak juz ktos napisal kiedys:
"Oni sie nie rodza, oni sie spawnuja"


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 09:17 
Cytuj  
A tak wlasciwie, to kiedy serwer ma wstac?

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 09:26 
Cytuj  
Szczerze mówiąc - nie wiem, ale mam nadzieję, że po tym, jak CL uznałoby mi 'podanie o konto'. :smile:

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 11:55 
Cytuj  
Co za qwa wazelina wyplywa wyplywa z lamusow ktorzy liza dupe GM z CL ... i jeszcze jakis tepy GM do poraszki sie przyznac nie moze .
Glupkami to wy jestescie bo prostej sprawy nie potraficie zrobic co gorsze zabieracie sie za cos na co was nie stac umslowo i finansow. Polowa z was to zapewne dzieci jeszcze.
Zastanowcie sie nad tym co chcecie osiagac sciemnianiem. Jeszcze raz pisze ... jak was nie stac to konczcie zabawe w stawianie serverow.

Pozdrawiam
Golas

PS. jesli jakis baran nie potrafi czytac o co mi chodzilo w pierwszej wiadomosci to zanczy ze jest gowniarzem itd...

*

Posty: 71
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:17 
Cytuj  
Golas misku kochany. Jak ci IQ spadlo do poziomu klamki to sie tu nie wpisuj. Jesli zas jestes naprawde tak ograniczony ze nie rozumiesz na jakiej zasadzie funkcjonuja takie shardy jak CL to nie obrazaj ani nas jako graczy, ani GM jako adminow, tylko poczytaj troszke :

1. Cl jak kazdy shard nie bedacy osi jest darmowy. Oznacza to ze zaden czlowiek nad nim pracujacy nie wylozy wlasnej kasy, a w szczegolnosci duzej ilosci na lacze i kompa skoro nic na tym nie zarobi. Watpie zebys Ty majac stawiac taki server wykladal na to wlasne pieniadze.

2. Server jeszcze nie wstal, poniewaz GM robia przesiadke z distro 92 na 94. I chwala im za to bo pomimo duzych problemow na poczatku, potem bedzie im o wiele latwiej pisac skrypty (swoja droga jak jestes taki guru to siadz do pola92 i sam napisz chociaz kilka skryptow, zobaczysz jaki to syf i zrozumiesz czemu sie przesiadaja na nowszy - jest o wiele bardzie "elastyczny").

3. Najpierw GM musza ustalic wszelkie podstawowe parametry skilli, potworkow itp. itd. aby bylo jak na starym clu (mniej/wiecej, wiadomo ze wiele rzeczy zmiania). Potem dopiero beda mogli dodac skrypty ktore dodali do wczesniejszego CLa i odpalic server.

4. Testy sa krotkie, ale po to aby ludzie przetestowali skille w ktorych sa najlepsi i dali swoje sugestie i uwagi (i tu apel do tych ktoprzy nazekaja ze sa nadzy: skoro macie narzekac to nie bierzcie udzialu w tescie, ja powiedzialem po prostu "czy moge prosic o ksiege i regi" pojawil sie GM i dal mi je abym przetestowal czarki).

Mam nadzieje ze skonczy sie wieczne narzekanie na GM i CLke. A ta twoim zdaniem wazelina, to nic innego jak zrozumienie dla ich ciezkiej pracy. Od pewnego czesu z kumplami sami programujemy pola92 i naprawde uwiez mi , to jest katorga jakich malo.

PS. "a glupich nie sieja, tylko sadza i weglem" - tak to powinno byc :cool:

...pozdrowionka...

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:19 
Cytuj  
Ja rozumiem wszystko... mozna byc zajetym, ale czy moglby mnie jakis GM w koncu zabrac z tej cholernej wody zebym mogl potestowac ?!. Wczoraj stalem 2 godziny i wzywalem GMa co jakies 30 min nic. Dzis stoje juz ponad godzine wzywam GMa i nic. nowa postacja to raczej sobei nie potestuje nic, a zwiedzac mi sie nie chce. Stoje kolo Magincii, niech mnie ktos da na lad w koncu :smile:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:21 
Cytuj  
jezeli komus cos nie odpowiada to niech wyp***dala.... proste nie pasi ? won i sparwa zalatwiona , a jak ktos jest madry i potrafi tylko nabluzgac ze nic sie nie robi to kufa niech se sam serwa zalatwi - sprzet ludzi , otworzy nowego serwa i niech nie pieprzy glupot, bo bugi sa , i SA usuwane , ale jak sie jest lama i sie wchodzi na testy zeby grac to sorry , jakbys testowal to moze bys inaczej gadal....a co do ukrywania sie pod przykrywka sesji.....czlowieku nie kazdy chodzi do przedszkola i ma wolne caly czas.

glupich sie nie sieje , oni sie rodza.....glupi sie nie rodza , tylko spawnuja LOL


_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

*

Posty: 71
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:25 
Cytuj  
UGA! Dragh :wink:

Nareszcie ktos znajomy sie wypowiedzial :wink:
Swoja droga, to na testach widzialem tak pozmieniane czary ze az serce skacze. Teraz elemelek nie wyskakuje od tak sobie zza krzaka. Jest piekna animacja jak pojawia sie krag ognia, zbiera sie w jeden ksztalt i wylania sie elem.

I O TO CHODZILO PANOWIE !!! :smile:

*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:26 
Cytuj  
Cytuj:
Golas napisał:

Moja opinia to... przestancie owijac w bawelne server jest do bani i tyle nie jest nic porobione ... hyhy szkoda slow test trwal jakies 30 min albo troszeczke wiecej ,a co za lag byl to hohoho :smile:
Napiszcie prawde !!!! Co sie stalo z poprzednim servem i co jest z tym smiesznym.
Przestancie sie zaslaniac sesjami i innymi takimi pierdolami.
.........................
Co za qwa wazelina wyplywa wyplywa z lamusow ktorzy liza dupe GM z CL ... i jeszcze jakis tepy GM do poraszki sie przyznac nie moze .
Glupkami to wy jestescie bo prostej sprawy nie potraficie zrobic co gorsze zabieracie sie za cos na co was nie stac umslowo i finansow. Polowa z was to zapewne dzieci jeszcze.



Zapraszam cie do przeczytania tematu "zasady postowania" - DOKLADNIE- a nastepnie na flames.
PS : Nie razi mnie to zes sie zirytowal , ale za to twoja ignorancja i kultura (lub jej brak).

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:26 
Cytuj  
i jeszcze sie na glupka zalapalem hehe :grin:


_________________
Gantaldy

*

Posty: 122
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 15:56 
Cytuj  
Golas za kogo ty sie uwazasz co? Myslisz ze jak bedziesz bluzgal to cos zrobisz. GM robia co moga, a ty wogole wypadasz z takim tematem. Walnij sie w ta pusta glowe. Serwer jak bedzie to bedzie i nie ma co sie wk******. Testowales? Jesli NIE to wogole sie nie odzywaj. :evil:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 17:19 
Cytuj  
UGA

a tak poza tym to niech Golasek sieprzyzna jaka pstacia gra to napewno GMowie sie uciesza , a nie bluzgac potrafi , ale z ukrycia , anonimowo pffffffff


_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

*

Posty: 66
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 17:27 
Cytuj  
Lepiej niech sie nie przyznaje bo potem moze kogos normalnego spotkac i zrobi mu sie czarno-bialo przed oczami. Pozdrowienia dla wszystkich cierpliwych, dla tych innych nie.


Posty: 22
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 18:49 
Cytuj  
He He goalsek sie lekko zirytował...no i co z tego że serv nie dziala, to jest free shard osiołku i ciesz sie że wogule Gm'wie robią przy nim tyle żeczy aby nam umilić czas( i tu chwała im za to :smile: )Nawet nie wiesz ile to jest pracy aby pisać skrypty, aby kontrolować SERVa, aby wyeliminować wszystkie bugi. Sieć lepiej cicho i cierpiwie czekaj aż ruszy, a jak nie chce ci sie to won na Strefe Cienia ( a FUUUJJJ :razz:). Bez Pozdrowien i nie wkurwiaj mnie więcej...:mad:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 19:35 
Cytuj  
no chyba ze Golasek chce jak najszybciej zaczac z Bugami , znalesc jakiegos i wykorzystac z,eby miec staty na maxa :razz:


_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

*

Posty: 66
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 19:49 
Cytuj  
A moze jest tylko biednym, niewinnym czlowiekiem ktory nie ma co robic w domu, nikt go nie lubi, nie ma gdzie wychodzic (niepotrzebne skreslic) i chcial sie tylko uprzejmie spytac kiedy bedzie serv. :wink:
Pozdrowienia Draghu

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 19:53 
Cytuj  
No i widzisz Golas, teraz wszyscy beda na Ciebie najezdzac

a sprobowalbys sie przyznac na CLce kim jestes to by cie kazdy zaje..l (ja chyba ciebie kojarze :smile: )

pociesze cie:
Bin Laden jest w podobnej sytuacji
:wink: :wink: :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 19:57 
Cytuj  
Nie chce mi sie wywody szczeklac jake to glupstwa mowil Golasek, ale jezlei chodzi o to ze GM nic nie orbia to robia i to szybko nawte. Bo jak zglosilismy buga to na drugi dziej juz go nie bylo. A co do scryptow. Jak zes taki kozak to postaw sobie nawet najprostszy serwer UO (emulator) i zobaczysz ile bugow. Jeden wiekszy od drugiego (nie dawno sobie postawilem UOX).
Tyle chyba starczy bo mi sie pisca nie chce na taki glupi post :razz:


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.