mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 37
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:37 
Cytuj  
no 10zl na serwa, a 5 zeta na sasiadow ze wschodu :razz:


_________________
Est Sularus oth Mithas

*

Posty: 107
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:42 
Cytuj  
Konrador, troche sie znamy z czasow, kiedy gralismy w tym samym klanie, wiec prosze cie, jako osoba neutralna i stary znajomy... odpusc sobie... :sad:

Osobiscie jesem strasznie zly i smutny z powodu spiaczki (nie, nie smierci, CL wstanie!) sharda i nie chce, zebys sobie teraz robil jaja z tego, ze CL lezy bo to tak, jakbys smial mi sie w twarz. :sad:

Chyba, ze tego chcesz lub jest ci to obojetne... :/

Ci, ktorzy planuja zbluzgac konrador... dajcie sobie spokoj, bo jest wazniejsza sprawa... Jesli cos do niego macie, to jest priv. Po co bluzgac sie nawzajem na publicznym forum? Dla popisu? Odpowiedzcie sobie we wlasnym zakresie...

**

Posty: 376
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:44 
Cytuj  
Ech .... Szkoda slow. CL byl wielki, to co tam przezylem, zapamietam na dlugi czas. Zadna gra mnie tak nie satysfakcjonowala jak wlasnie CLka. Trudno ... Powodzenia chlopaki, dzieki za swietna zabawe !


Pozdrawiam !


_________________
A kiedy wzniósł się z kałuży krwi, ogarnął go gniew ...


Posty: 37
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:51 
Cytuj  
LUDZIE, nie zalamywac sie, serw wstanie, bo MUSI :smile:...chyba nas tak nie zostawia, na pastwe realnego swiata...trza sie wziac w garsc i cos zrobic...tylko co? GMowie musza dac wiecej szczegolow dot. sprzetu i lacza, a potem ew. zbierac kase na w/w rzeczy...
wspolnie ten kryzys przetrzymamy :razz:
pozdro


_________________
Est Sularus oth Mithas

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:53 
Cytuj  
Wydaje mi sie że GM'y nie wezma kasy - klient płaci, klient wymaga.
Beda po prostu chceili uniknac tego a zwarzywszy na te wszystkie utyskiwania co były ...

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:58 
Cytuj  
Heh, tylko zanim sie rozpedzicie z tym wplacaniem na konto to jedna mala sprawa : jedna zlotowka wplacona na CLa moze stanowic podstawe prawna do wszczecia postepowania przeciw ludziom ktorzy go prowadza i zamkniecia serwa na czas rozprawy.
Ja to widze tak - chcecie sie dorzucic do sprzetu to mozna zrobic jakas zbiorke, ale z przyczyn zaleznych :smile: wawie. Tylko ze trzeba by to bylo wsio jakos zapisac, zeby potem nie bylo ze ktos zdefraudowal wasza kase.
O lacze sie nie martwcie - musi byc darmowe tak czy inaczej. Zadne wysylanie kasy co miesiac nie wchodzi w gre.
No i to wsio z MOJEGO punktu widzenia. Nie konsultowalem tego z ekipa.
Fapuse


Posty: 37
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:58 
Cytuj  
byc moze, ze nie wezma kasy...byc moze to tylko wymowka, a zwyczajnie Im sie znudzilo, w co watpie, choc takie mysli pewnie i innym przyszly do glowy...obym sie mylil...


_________________
Est Sularus oth Mithas

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:58 
Cytuj  
Dokladnie zreszta juz kiedys bylo cos z kasa .. tez mowli ze nie nie


Posty: 37
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:02 
Cytuj  
zafundowanie sprzetu to co innego...kupilismy, bo ich lubimy :smile:, mysle, ze nikt sie nie doczepi...na poczatek trza znac zdanie ekipy cl'ki, co o tym wszystkim sadza


_________________
Est Sularus oth Mithas

*

Posty: 107
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:14 
Cytuj  
Lacze da sie zalatwic, znam wlascicieli jednej cafe w Lodzi, slyszalem ze dokupili ostatnio nowe lacze etc. :smile: , poza tym znam admina pewnej uczelni w Wawie...
No i kolega z UO i CSa mowil, ze ma dojscia do 2 adminow w uczelniach w Wawie.
Lacze da sie znalezc, prosze panstwa, ino trza sie postarac i zamiast szlochac ruszyc dupska i jazda do roboty. :smile:


Posty: 12
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:17 
Cytuj  
No coz moge powiedziec... Cos sie konczy, cos sie zaczyna. Tylko te slowa oraz wiara w to, ze cala spolecznosc polskich ultimowcow nie moze sie tak poprostu rozpasc podtrzymuje mnie na duchu. Mam nadzieje, ze znajdzie sie serwer, na ktorym bede mogl poczuc ta niesamowita atmosfere i spotkac ludzi, z ktorymi gralem, moze krotko, ale zato na calego i bez kompromisow. Zycze wszystkim aby odnalezli wlasciwa droge i kroczyli sciezka polskich shardow z podniesiona glowa.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:18 
Cytuj  
firku nie ma nad czym sie uzalac bo nic wielkiego nie straciles ;/ smieje sie glownie w twarz gmom przekonanym o swojej swojego nedznego jak widac serwera swietnosci

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:24 
Cytuj  
co do prawnego wszczecia postepowania-to po prostu gracze zrzucaja sie na sprzet,a jest on potem oddawany gmom w formie DAROWIZNY-proste i skuteczne...chyba ,ze sie myle.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:24 
Cytuj  
Ech ,Konrador z uporem godnym lepszej sprawy angazujesz sie w dosyc jalowa wymiane zdan na NASZYM forum-nie szkoda ci czasu?Poza tym troche ci sie mieszaja perspektywy-gram na cl dluzej i na pewno z wiekszym zaangazowaniem niz ty i nie spotkalem sie z zadufaniem gm'ow.A dowodem wielkosci cl (to juz moje prywatne zdanie) sa glosy gracze na tym forum.Nie oczekuje zebys sie do tych glosow dolaczyl ,ale moglbys je uszanowac.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:33 
Cytuj  
A poza tym , ja wierze , ze to nie koniec cl'ki.Moze to uspienie bedzie dluzsze ,moze krotsze ,ale to polski shard o najdluzszej tradycji i rzeszy oddanych graczy i latwo nie zginie.Ja bede czekal..


Posty: 37
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:36 
Cytuj  
wypociny konradora czyta sie jednym tchem (brak znakow interpunkcyjnych :grin: )...daj se chlopie luz...rada dla normalnych: nie odpowiadajcie na jego posty !!! wiem, ze gosciu wkurza, ale jest to do zrobienia...
pozdro


_________________
Est Sularus oth Mithas

*

Posty: 107
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:36 
Cytuj  
Mysl sobie co chcesz, ale dla mnie (tymczasowa, mam nadzieje) utrata CLa to powazna sprawa...

Nie wiem, co trace nie grajac na OSI ale wiem, ze granie na CLu dalo mi wiele radosci i chozby OSI bylo (bo zapewne jest, technicznie i pod wzgledem ilosci 'atrakcji') 100x lepsze od CLa to nie zmieni to faktu, ze na CLu gralo mi sie wspaniale i ze poznalem na nich wiele ciekawych osob.

To, ze OSI to _prawdziwe_ UO a CL to 'zalosny emulatorek' nie oznacza od razu, ze jest lepsze pod wzgledem... khem... 'grywalnosci'.

Zreszta bede mial okazje sprawdzic podczas 30-dniowego okresu probnego... jesli kiedykolwiek dopadne oryginalne UO... :sad:

Konrador, teraz cie prosze... Miedzy Toba a mna i CLowcami niech to juz bedzie EOT... Dalsza dyskusja nie ma sensu...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:53 
Cytuj  
Nie powiem ze serce mi sie kraje ale...

5zl to mozecie sobie darowac - za to mozna kupic dysk do serwera.
Jesli 100 osob zrzuci sie (w co watpie bo czesto na deklaracjach sie konczy) to kazdy musi dac 100,00.
PROSTY serwer ze streamerkiem wyjdzie min 10.000,00 zl - podzielcie przez 100 i otrzymacie kwote minimalna jaka trzeba zbierac.
Jesli zrzuci sie 200 osob po 100 to tez nie ma tragedii - przynajmniej sprzet bedzie markowy a nie sqadak.


Posty: 38
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 01:11 
Cytuj  
I tu zaczynaja sie schody bo taki serw nie moze stac na starmy P200... , czekam na dalszy rozwoj wydarzen jakies wyjasnienia tej przykrej wiadomosci
nie ukrywam mze jest mi smutno ,narazie ricco nie stanie sie obrzydliwie bogaty :sad: *chlip*


Posty: 27
Dołączył(a): 7.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 01:38 
Cytuj  
O Matko, nie wierze, dopiero teraz zauwazylam ten temat... to jakis zart prawda? ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.