mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 24.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:53 
Cytuj  
Moze zaczne nowy temat ... bo bardzo chcioalbym wiedziec dlaczego zostalwem tak potraktowany

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 10:53, SpoonMan napisał:
Moze zaczne nowy temat ... bo bardzo chcioalbym wiedziec dlaczego zostalwem tak potraktowany



Chetnie przypatrze sie tej dyskusji i pewnie nie tylko ja.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 11:34 
Cytuj  
"Na dzien dzisiejszy dojrzewa jeden pomysł - kiedy sie wyklaruje (pod koniec tygodnia) podamy to w oficjalnej informacji."

:lol: :lol:
skoro sa plany postawienia serwa to po co mowic ze padl?
DOSC mam obietnic i ciaglego czekania.
zamiast czekac, moglem juz dawno przeniesc sie na dz... gdyby tylko nie byl taki gowniany...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 11:57 
Cytuj  
Cytuj:
Ja juz kilka razy bylem swiadkiem tego, ze ludzie oferuja swa pomoc za darmo, a Panowie GM sa na tyle dumni zeby sie tylko nabijac z tych ludzi. To tyle mojego zdania.


To nie duma, tylko przezornosc. To, ze ktos chce dac darmowy serwer NIC nie znaczy. Same lacze + komp to za malo. Liczy sie dostep do serwa, system na jakim stoi, poziom kontroli i wiarygodnosc ludzi od ktorych sie bierze w/w serw.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 12:11 
Cytuj  
Heh... z tych wszystkich postow wynika jedno - w tym kraju ciezko byc filantropem :grin:
Jak chcesz cos komus dac musisz udowodnic ze:
- jestes godny zaufania
- dajesz towar najwyzszej jakosci
- jesli sie Twoja darowizna zepsuje to ZALACISZ NAM ZA TO DRANIU
etc

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 12:20 
Cytuj  
E Karol nie o to mi chodzilo. Ja po prostu nie wyznaje ideologii jak daja to bierz. Szczegolnie jak mialbym sie przeniesc z czyms co tworze od dluzszego czasu i zaryzykowa, ze ktos moze mi to w ten czy inny sposob popier***.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 10:16, SpoonMan napisał:
... Ultimy wymaga baaaardzo duzo pamieci od komputera na ktorym stoi a moja plyta glowna adresuje tylko do 512 MB a to bulo niestety malo ..... Zaproponowalem wiedz panom administratoram CL'ki zalatwienie nowego komputera b. dobrej klasy jako oddzielnego komputera ktory by stal u mnie w firmie wszytsko oczywiscie za darmo .... jedyny byl problem ze nie bylo w tym kompie pamiecui .... ale pieniadze na pamiec byly jush nazbierane takze byla to kwestia kupienia i wstawienia pamieci ... zero problemow ..... z niewiadomych mi przyczyn niejaki Hendryk odmowil przyjecia tej darowizny .... wiedz servera nie bedzie ..... takze przyczyn z ktorych nie bedzie servara doszukujcie sie w panach administratorach i GM'ach CL'ki .... i nie gadajcie tu o "nie ich winie" .... bo ich wina jest najwieksza ........


No wlasnie... I oni chcili robic serwer UO za 20 baniek ... Ludzie, troche wyobrazni.

_________________
Vhailor [The Outcasts]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-01-24 13:21 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:36 
Cytuj  
A moze na ten czas przezucic sie na WWII online, i stworzyc NARODOWY FRONT WYZWOLENIA CL! ja bede generalem :grin: ekekekekeke

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:42 
Cytuj  
Tu bede czekał na ludzi z CL:
http://www.neocron.com/
jak juz to cos ruszy :smile:

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:45 
Cytuj  
Vhailor, skad wiesz ile to wsio kosztuje? Z cennika firmy x? Z gazety? Wiesz czym sie rozni cena detaliczna od hurtowej, co to jest marza i takie tam? Wiesz skad bedzie brany sprzet i na jakich warunkach? Bo jak nie wiesz to siedz cicho, nie loluj i nie [cenzura] glupot.
Fapuse

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:54 
Cytuj  
Cytuj:
To nie duma, tylko przezornosc. To, ze ktos chce dac darmowy serwer NIC nie znaczy. Same lacze + komp to za malo. Liczy sie dostep do serwa, system na jakim stoi, poziom kontroli i wiarygodnosc ludzi od ktorych sie bierze w/w serw.



Wybacz, ale jezeli na starcie, gdy oferujesz swa pomoc ludzie nabijaja sie z Ciebie i rzucaja hasla typu "wpisz quit i wypad" zamiast czegokolwiek sie dowiedziec..Bez dogadania sie z kimkolwiek niczego sie nie zwojuje.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 13:45, Fapuse napisał:
Vhailor, skad wiesz ile to wsio kosztuje? Z cennika firmy x? Z gazety? Wiesz czym sie rozni cena detaliczna od hurtowej, co to jest marza i takie tam? Wiesz skad bedzie brany sprzet i na jakich warunkach? Bo jak nie wiesz to siedz cicho, nie loluj i nie [cenzura] glupot.
Fapuse

Nie debilu, nie z gazet. 1/2 graczy na OSI to admini dużych sieci. A nawet jesli - to prosze: przedstaw spis HW do takiego serwera. Więc sam siedz cicho i nie pierdol głupot (cenzura nie dotarła)


_________________
Vhailor

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 14:20 
Cytuj  
Najwieksza wina lezy po stronie graczy ceelki
Bo uwierzyliscie ze bedzie dzialala wiecznie i za darmo, a to co ludzie moga przez jakis czas robic z pasji, czy innych powodow, musza po jakims czasie miec tego dosyc...
Wcale im sie nie dziwie ze juz im sie nie chce kombinowac nowego serwa i lacza...

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 14:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 13:42, Dwutlenek napisał:
Tu bede czekał na ludzi z CL:
http://www.neocron.com/
jak juz to cos ruszy :smile:


i pewnie mnie tam spotkasz jako ze dostalem juz powiadomienie o przyjeciu mnie do betatest3 :smile: kwestia kiedy ruszy pelna para, kiedy bedzie dostepne w polsce itepe :smile:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 15:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 13:59, Vhailor napisał:
Cytuj:
2002-01-24 13:45, Fapuse napisał:
Vhailor, skad wiesz ile to wsio kosztuje? Z cennika firmy x? Z gazety? Wiesz czym sie rozni cena detaliczna od hurtowej, co to jest marza i takie tam? Wiesz skad bedzie brany sprzet i na jakich warunkach? Bo jak nie wiesz to siedz cicho, nie loluj i nie [cenzura] glupot.
Fapuse

Nie debilu, nie z gazet. 1/2 graczy na OSI to admini dużych sieci. A nawet jesli - to prosze: przedstaw spis HW do takiego serwera. Więc sam siedz cicho i nie pierdol głupot (cenzura nie dotarła)



Ja sie tym zajmuje zawodowo od 10 lat juz i mam wrazenia ze troche znam realia i wymagania jakie sie stawia serwerowi bazo-danowemu.
10k to wersja oszczednosciowa "white box", bez SCSI ale na dobrych dyskach IDE, rozbudowywalna do 2 prockow z 1 GB ram i streamerem PROSTYM.
20k i wiecej placi sie za ta sama konfiguracje HP albo DELL'a.
Podawalem ceny jak najbardziej "hurtowe" opierajac sie na e-cennikach dla partnerow JTT, ABCData, C2000, DELL Polska.
Nie bralem pod uwage cen urzadzen aktwynych bo tu znam tylko CISCO (zreszta lacze etc zawsze sie da zalatwic przez "znajomosci" - inaczej tego nie mam szans zrealizowac).
Nie liczylem tez softu bo jak rozumiem mozna to pchnac na linuxie.

A co do cen... firma w ktorej pracuje obecnie nie nalezy do najmniejszych i niektore produkty sprzedaje taniej niz dystrybutorzy :grin:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 15:55 
Cytuj  
alez nie ma co gadac.
panowie z CL znowu wiedza lepiej.
powsadzaja syf z gieldy i beda dumni.
to, ze nie bedzie im to dzialalo, to juz inna sprawa, ale swoje 2k wydadza...

*

Posty: 53
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 16:08 
Cytuj  
________________________________
Nie debilu, nie z gazet. 1/2 graczy na OSI to admini dużych sieci.
Więc sam siedz cicho i nie pierdol głupot (cenzura nie dotarła)
__________________________________

oj, to co się dzieje jak ci wszyscy 'admini' naraz grają, kto pilnooje sieci :wink:?

btw bardzo zabawny text, gratoolooje.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 16:09 
Cytuj  
Jak admin sobie wszystko dobrze ustawi to pote moze przez 70% czasu w pracy grac.
Najlepszym przykladem jest Sirian :smile:

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 17:35 
Cytuj  
Jak CL nie wstanie to juz nie bede gral w UO... :sad: Czaly czas czytam propozycje i plany, ale wszystkie wynikaja z inicjatywy graczy... Czemu zaden GM sie nie wypowie??? Ale mam na mysli sensowna wypowiedz, ktora wyjasni wszystkie watpliwosci. Puki co kombinujemy dalej... CL nie zginie puki My zyjemy!!!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 17:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 15:55, Toll napisał:
alez nie ma co gadac.
panowie z CL znowu wiedza lepiej.
powsadzaja syf z gieldy i beda dumni.
to, ze nie bedzie im to dzialalo, to juz inna sprawa, ale swoje 2k wydadza...


toll kurwa cwaniaczku a ta twoja strefa cienia to co???
lepsze kurwa ??
sprzet stoi w kafejce internetowej
wiec nie pierdol. ok?
idz dalej zajmowac sie tym swoim gownem i nie nawywaj tak innych serwerow.
glupi gowniarz


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.