mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 02:04 
Cytuj  
drk taki maly reminder.. to nie jest wasze forum i kazdy ma sie tu prawo wypowiadac
to ze pisze clair's lair to nie jeszcze ze jest to WASZE forum
twoje forum bedzie jak sobie zalozysz


Posty: 27
Dołączył(a): 7.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 02:31 
Cytuj  
Konrador jak zapewne sam widzisz piszesz nie na temat...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 02:39 
Cytuj  
Konrador : a ty umiesz cos zrobic czy tylko krytykujesz tych co robia? Zastanow sie nad tym.
PS....ktos powinien napisac script : ignore:konrador :sad:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 02:55 
Cytuj  
CL zasługuje na minute ciszy. Wiele miłych chwil tu spędziłem.. wszystko co dobre musi jednak znaleźć swój koniec. Będziemy pamiętać- łezka w oku itd...

Szkoda szkoda szkoda- ale może zbierzemy jeszcze pieniądze i da się znaleźć łącze. Kilkanaście złotych na ten szczytny cel chyba każdy może przeznaczyć? A na Cl było 3000 kont.

A jesli nic z tego- spotkamy się pewnie na SC i DZ, i chociaż w części moze odtworzymy tę atmosfere, jaką pamiętamy z CL!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 03:09 
Cytuj  
A prosilem... :???:
Szkoda gadac... :sad:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 03:34 
Cytuj  
*zapala świeczkę i kładzie świeże kwiatki*


_________________
Vhailor

*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 03:35 
Cytuj  
Moze jestem niepoprawnym optymista ale mi sie wydaje, ze GMowie powiedzieli tak, zeby im dac czas na postawienie serwa na nogi i coby przestali ich wszyscy meczyc :razz:
Co do DZ albo SC to ja tam nie pojde. Albo wstanie CL albo przeniose sie na dopiero powstajacy Endore- to moze byc prawdziwe cudo

Badzmy jednak dobrej mysli :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 03:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 00:53, Karol66 napisał:
5zl to mozecie sobie darowac - za to mozna kupic dysk do serwera.
Jesli 100 osob zrzuci sie (w co watpie bo czesto na deklaracjach sie konczy) to kazdy musi dac 100,00.
PROSTY serwer ze streamerkiem wyjdzie min 10.000,00 zl - podzielcie przez 100 i otrzymacie kwote minimalna jaka trzeba zbierac.
Jesli zrzuci sie 200 osob po 100 to tez nie ma tragedii - przynajmniej sprzet bedzie markowy a nie sqadak.


Karol, przedstawiles wariant baardzo optymistyczny :smile: Podam tylko proste wyliczenie "detaliczne" niektorych komponentow nezbednych , zeby to w ogole jako tako chodzlio:
plyta 2-procesorowa - ok 2400pln
2 procki powiedzmy PIV- 1.5 GHZ - kolejne 3.5k
pamiec - 512MB - to akurat tanie, ale 600 treba doliczyc
2 HDD SCSI po 40 GB = ok 4.5k
kontroler SCSI - ok 700
kotroler RAID - mam nadzieje, ze bedzie na plycie
doliczyc jeszcze nalezy urzadzenia dostepowe.... huh. A doliczyc jeszcze backup? OMFG!
Chyba na OSI wyjdzie taniej, hehe. A po piiątaku to sie mozecie na znaczki poczty polskiej zrzucac :roll:

_________________
Vhailor [The Outcasts]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-01-24 03:45 ]</font>


Posty: 36
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 03:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 00:18, konrador napisał:
firku nie ma nad czym sie uzalac bo nic wielkiego nie straciles ;/ smieje sie glownie w twarz gmom przekonanym o swojej swojego nedznego jak widac serwera swietnosci


az tak byles zazdrosny o CLke ty pizdolizie?

dla twojej informacji konrador nie przesiade sie na osi wiec nie masz z czego i ty sie cieszyc, ktos sie pewnie postara o backup serva by ponownie go postawic no wiec i tu konradorze twoje osi wiele nie zyska.. pozatym przeczytaj swoje wszystkie posty i ogladnij forum CL (cale) i daj znac jesli byl temat w ktorym sie wypowiedziales normalnie, zobacz tez ile jest tematow na ktorych cie nie bylo i idz cos dopisz..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Overraid dnia 2002-01-24 04:34 ]</font>

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 09:03 
Cytuj  
Vhailor, twoje wyliczenie jest bledne. Po pierwsze to serw moze stac nawet na kompie za 2Kzl - tez bedzie dzialac. Po drugie JESLI nowy serw bedzie kupiony to nie wsio na raz [pamieci, dyski, tego zawsze mozna dokupic]. Po trzecie jesli zrezygnuje sie z SCSI to sie sympatycznie tanio zrobi. Kolo 5Kzl w pelnej opcji. O cenach ktore podales juz nic nie powiem..
I przestancie juz wszyscy marudzic - CL bedzie dzialac, Hendryk przeciez napisal tylko, [nie wiem po co ten zbedny dodatek o koncu CLa] ze jest problem ze sprzetem. Za duzo w CL rozni ludzie pracy wlozyli zeby to skonczyc z tak blachego powodu.

Fapuse

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 09:10 
Cytuj  
Ja tez sadze ze CLka wstanie (tylko kiedy). Wydaje mi sie (moge sie mylic), ze Heniu napisal o koncu CLa zebu mu ludzie nie zawracali glowy pytaniami "kiedy CL wstanie", "Dlaczego to tak dlugo trwa" itp...


_________________
Amin khiluva lle a' gurtha ar' thar
------------------------------------
I will follow you to death and beyond


Posty: 31
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 09:21 
Cytuj  
Fapouse ma racje, wtsrarczy troche chciec i pomoz a wszystko bedzie dobrze !!

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 09:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 09:03, Fapuse napisał:
Vhailor, twoje wyliczenie jest bledne. Po pierwsze to serw moze stac nawet na kompie za 2Kzl - tez bedzie dzialac. Po drugie JESLI nowy serw bedzie kupiony to nie wsio na raz [pamieci, dyski, tego zawsze mozna dokupic]. Po trzecie jesli zrezygnuje sie z SCSI to sie sympatycznie tanio zrobi. Kolo 5Kzl w pelnej opcji. O cenach ktore podales juz nic nie powiem..


O lol, stary, to ma byc kurcze server do obslugi gry massive multi player. Tak owszem pewnie, ze bedzie......... Kurwa, nie rozsmieszaj mnie


_________________
Vhailor


Posty: 12
Dołączył(a): 24.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:16 
Cytuj  
Sadze ze sie nalezy z mojej strony pare slow wyjasnienia .... niektozy moze nie wiedza dlaczego ale w dalszej czesci listu wytlomacze badzcie cierpliwi ...... otoz akazalem sie dobra dusza i udostepnilem administratorom i GM'om CL'ki swoje lacze i swoj server na wiadome potrzeby (to jest to na czym odbywal sie dotychczasowy test) .... niestety nastapily komplikacje techniczne zwiazane ze sprzetem bo sierver Ultimy wymaga baaaardzo duzo pamieci od komputera na ktorym stoi a moja plyta glowna adresuje tylko do 512 MB a to bulo niestety malo ..... Zaproponowalem wiedz panom administratoram CL'ki zalatwienie nowego komputera b. dobrej klasy jako oddzielnego komputera ktory by stal u mnie w firmie wszytsko oczywiscie za darmo .... jedyny byl problem ze nie bylo w tym kompie pamiecui .... ale pieniadze na pamiec byly jush nazbierane takze byla to kwestia kupienia i wstawienia pamieci ... zero problemow ..... z niewiadomych mi przyczyn niejaki Hendryk odmowil przyjecia tej darowizny .... wiedz servera nie bedzie ..... takze przyczyn z ktorych nie bedzie servara doszukujcie sie w panach administratorach i GM'ach CL'ki .... i nie gadajcie tu o "nie ich winie" .... bo ich wina jest najwieksza ........


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:27 
Cytuj  
Heh, no comment.
Przeciez to paranoja. Nie nawidze ludzi ktorzy robia cos bez namyslu. Jak mozna nie chciec czegos za darmo ??? :smile:)))
Panowie - Setki ludzi czekaja od miesiecy zeby mozna bylo wreszcie pograc w ich ukochana gre, jak jest UO, a wy nie postawicie serwera, bo jakis GM nie chce przyjac "niepowtarzajacej" sie sytuacji postawienia serwera za absolutna darmoche.
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
To co przeczytalem to totalna PARANOJA i cos czuje ze nie stoje w tej opini sam.
koncze moje "przemowienie" chociaz i tak pewnie nikogo z CL to nie ruszy. Zaraz bedzie:
" Jak nie masz o czyms pojecia to nie zajmuj miejsca na forum takimi glupimi postami".
A wiecie co ?
Olewam CL i przenosze sie na inny Shard ktory ma normalnych GM'ow.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:29 
Cytuj  
No nie, panowie GMowie, to już jest cios poniżej pasa :sad:


Posty: 37
Dołączył(a): 8.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:33 
Cytuj  
Jak serv ma stac na laczu, na ktorym stal serv testowy, to ja podziekowal. Mam lagi jak stad do Minoc :smile:. Tak czy owak lepsze to niz wcale.


_________________
The dead make good soliders. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body parts falls off.


Posty: 13
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:48 
Cytuj  
i wszystko jasne :(

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:49 
Cytuj  
penie gm-owie boja sie ze ktos sie moze dopierdolic o to ze czerpia korzysci finansowe,ale z postu wynika ze miala byc DAROWIZNA-to w czym rzecz-chyba ze nie chce sie wam prowadzic serwa...

ps.moze jakis gm by sie wypowiedzial aby uciac domysly...

ps2.to ja tego kompa moge wziasc :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Drul dnia 2002-01-24 10:50 ]</font>

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 10:50 
Cytuj  
Ja juz kilka razy bylem swiadkiem tego, ze ludzie oferuja swa pomoc za darmo, a Panowie GM sa na tyle dumni zeby sie tylko nabijac z tych ludzi. To tyle mojego zdania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.