mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 10:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Sylvain pomijajac juz kwestie rownych warunkow dla graczy, ktora jak widze podoba Ci sie, jest jeszcze kwestia jak te itemki, gold trafiaja na aukcje. Chcesz sobie zarobic kase na costam w grze, idziesz raz, drugi, trzeci, caly czas zajete, bo jakis Chinczyk pracuje wlasnie. Mnie to by zirytowalo. Kupowanie rzeczy z gry powoduje wlasnie tego typu sytuacje.

Co za różnica czy chińczyk który wystawi to na aukcji europejczyk który sprzeda to w grze?
Na jakim Ty świecie żyjesz? Jak jest zapotrzebowanie na dany item to ludzie walcza o strefy wpływów. Bierze się klan zabija mietków i samemu się tam farmuje. To też jest element gry. To nie jabłko że pójdziesz i sobie zerwiesz - tak czy siak trzeba na to zapracować.

Co do EULA. Fajnie że przestrzegasz zasad euli i przyczepić się do tego nie mogę,choć nie popieram tego co tam sobie panowie wymyślili (przynajmniej nie całkowicie). Ale co chcesz z tym zrobić? Dla 99% to tylko dodatkowy checkbox który musisz zaznaczyć podczas rejestracji (a nawet jesli nie to większość ma ją w poważaniau) - na tym świecie wygrywa większość (tak zerg ftw :P) więc wygląda to prosto albo się dostosujesz albo granie w mmo będzie Cię tylko irytować więc lepiej dać sobie spokój.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 10:23 
Cytuj  
Dlaczego ja mam zmienic gre, a nie Ty, ktory lamiesz licencje handlujac przedmiotami? ...

Bo po 1 mi nei przeszkadza twoja gra a po 2 bede kupowal, farmowal,sprzedawal goldy i itamz na aukcjach i raczej nic z tym nie zrobisz po za irytacja i tupaniem nozkami a chyba nie grasz po to aby sie wqrviac?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 11:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wiem jak dziala rozwiazanie SOE w EQ2 z serwerami na ktorych mozna legalnie handlowac, ale imo pomysl swietny. Chcesz sprzedwac/kupowac ingame kase, itemki


Jeżeli myślisz, że Exchange Servers w eq2 cos zmieniły, jeśli chodzi o chińskich plat farmerów na "normalnych" serwerach, to jesteś w mylnym błedzie. Dalej pełno ich wszędzie..

G.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 11:55 
Cytuj  
A bedzie ich jeszcze wiecej bo nie moga grac na swoich rodzimych serwach ile chca przez prawo ograniczajace ilosc spedzonych godzin w trakcie gry rofifif.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 14:28 
Cytuj  
Ja sie nie stresuje. Bymajmniej, smieszy mnie wydawanie pieniedzy na itemki w grze, zeby sobie dzieki nim wydluzyc peena. Po prostu uwazam, ze wprowadzone zakazy sa sluszne, oprocz zakazu handlu calymi kontami. Tyle, nie wiem o co walczycie.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Po prostu uwazam, ze wprowadzone zakazy sa sluszne, oprocz zakazu handlu calymi kontami. .


a co za roznica czy kupie cale wypasione konto czy 1 item?? smieszny jestes


_________________
retired...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:29 
Cytuj  
Bo pewnie konto zdarzyo mu sie sprzedac, a do sprzedawania kasy / itemow trzeba jednak troche bardziej pokombinowac i sie wysilic.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 18:02 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Bo pewnie konto zdarzyo mu sie sprzedac, a do sprzedawania kasy / itemow trzeba jednak troche bardziej pokombinowac i sie wysilic.

Rzeczywiscie trzeba sie wyslic, wejsc na ebay. Popatrz, to tak samo jak kupno/sprzedarz konta.
Mr.FooT napisał(a):
a co za roznica czy kupie cale wypasione konto czy 1 item??

Nie martw sie, nigdy nie przypuszczalem, ze zrozumiesz roznice.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 18:31 
Cytuj  
raczysz mi wytlumaczyc ta "roznice"??


_________________
retired...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 18:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rzeczywiscie trzeba sie wyslic, wejsc na ebay. Popatrz, to tak samo jak kupno/sprzedarz konta.


A przed chwila mowiles, ze to dwie rozne rzeczy? :wtf:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 18:49 
Cytuj  
/selfpwnt


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:08 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rzeczywiscie trzeba sie wyslic, wejsc na ebay. Popatrz, to tak samo jak kupno/sprzedarz konta.


A przed chwila mowiles, ze to dwie rozne rzeczy? :wtf:

Do centrum handlowego mozna isc zrobic zakupy, zjesc cos, obejrzec film. To tez sa te same rzeczy? No przeciez w tym samym miejscu, nie? Lapiesz czy jakis prostszy przyklad?
Mr.FooT napisał(a):
/selfpwnt

Moze lepiej wroc juz do gry.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:12 
Cytuj  
nie moge grac, poki nie kupie wszystkich potrzebnych mi itemkow :evil:


_________________
retired...


Ostatnio edytowano 13 sty 2006, 19:13 przez Mr.FooT, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Do centrum handlowego mozna isc zrobic zakupy, zjesc cos, obejrzec film. To tez sa te same rzeczy? No przeciez w tym samym miejscu, nie? Lapiesz czy jakis prostszy przyklad?


Za chuja nie rozumiem Twojego toku rozumowania, wiec moze zakonczne krotka ale jakze owocna konwersacje.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:15 
Cytuj  
Heh tak sie cieszysz z tych zakazow, a sam nie wiesz ze jakby firma, ktora jest wlascicielem gry miala by lape na duzym procencie tych tranzakcji to by zdjela zakazy.
Wiesz ile tego sie na samym IGE sprzedaje? Tysiace tranzakcji tygodniowo. A to jeden z 11(?) duzych sklepow....

Przykladem jest np. serwer BB na WoW, rano maja 2K golda, po 15tej juz music pre-order robic. Te sklepy wiecej zarabiaja niz wlasciciele gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:54 
Cytuj  
Oczywiscie masz racje Pieszczoch. Jestem swiadomy, ze gdyby producenci gier mogli polozyc jakos lape na tych pieniadzach, te przepisy by zniknely. To nie ma wplywu jednak na moje zdanie na ten temat.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 01:34 
Cytuj  
http://www.1up.com/do/feature?cId=3146878


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 14:04 
Cytuj  
Ciekawy artykuł.
To z zabiciem autora gry w UO było niezłe ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 16:48 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86230849
:roll:
edit: zapomnialem dodac, ze takze mysle, ze ten bot jest latwo wykrywalny ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 lut 2006, 17:32 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 17:22 
Cytuj  
Mogę sie założyć że to po prostu sharpbot. Wykrywalny jak ta lala. :D.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.