mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 22:42 
 
Witam!
Dzisiaj otrzymałem swoja wersje EQ2+dodatek.
Musze przyznac , ze EQ2 jednak bardziej mi sie podoba niz WOW.
Ba 100x bardziej.
Wow idzie na allegro, natomiast EQ2 taaa, to jest cos :)

Wow jest taki bardziej prostszy, przyciaga , ale potem robi sie nudny...
EQ2 od poczatku wciaga, jest bardziej skomplikowany- rozbudowany,
ogolnie ŁADNIEJSZY.

9+/10 :)

Zdetronizujmy wowa ;)

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 22:49 
 
No to sie zgadzamy :D


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 23:28 
 
Przemo19 napisał(a):
Witam!

Zdetronizujmy wowa ;)


Nie, niech se tam siedzą :D.
A poważnie, nie zdetronizujemy - ludzie wolą prostsze. To co zrobił Blizzard było genialne - przyciągnął do MMO tych, co nigdy w MMO nie grali. Tłumy ludzi z FPSów np.

G.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 01:20 
 
GandalfX napisał(a):
Przemo19 napisał(a):
Witam!

Zdetronizujmy wowa ;)


Nie, niech se tam siedzą :D.
A poważnie, nie zdetronizujemy - ludzie wolą prostsze. To co zrobił Blizzard było genialne - przyciągnął do MMO tych, co nigdy w MMO nie grali. Tłumy ludzi z FPSów np.

G.



hehehe
No i chinczykow ;)

Ja tam wole EQ2 ! WOW nawet nie dorównuje mu do piet :]
BTW. Na ktorym serverze gracie?
(ja Oggok)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 01:27 
 
Antonia Bayle - US/RP serwer :)

Imie - Cirila Moonlight
Klasa - Trubadur

;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 03:07 
 
Poczekaj poczekaj....EQ2 to gra SOE a po tym co zrobili w SWG mozna sie spodziewac "odmóżdżania" produktu, mowiac delikatnie (czyt. skierowania go do mlodego, niewymagajacego 12-letniego odbiorcy z USA).....chociaz mam nadzieje ze tak sie nie stanie.

Ale juz widac poczatki...nowy dodatek, nowy lvl70 cap ktory sprawi ze wiekszosc sprzetu/spelli T6 bedzie do dupy....ta historia z obracaniem w nic nie warty shit dorobku graczy juz byla w SWG (parokrotnie)...i wiemy jak to sie ostatnio skonczylo.

Ale mam wielka nadzieje ze sie myle...naprawde


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 07:38 
 
Criss, zrozum wreszcie ze to co sie stalo z SWG nie bylo pomyslem SOE tylko wielkiego LA, o ktore tyle graczy tak zawziecie walczylo.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 10:21 
 
Criss napisał(a):
Ale juz widac poczatki...nowy dodatek, nowy lvl70 cap ktory sprawi ze wiekszosc sprzetu/spelli T6 bedzie do dupy....ta historia z obracaniem w nic nie warty shit dorobku graczy juz byla w SWG (parokrotnie)...i wiemy jak to sie ostatnio skonczylo.



Criss :P akurat w EQ2 nie jest tak latwo dojsc do 60 lvl-u jak w SWG :P a to ze powiekszono Capa do 70 to tylko + dla Vetow bo to oni osiagna go najdzybciej, i beda mieli szanse zdobycia jeszcze lepszego sprzetu.

Ps. Scorp ma racje NGE do w glownej mierze sprawka LA. Pozatym czy wszedzie musimy gadac jak to SWG zostalo zniszczone? :P mnie juz sie nie dobrze robi jak tego slucham :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 10:52 
 
GandalfX napisał(a):
A poważnie, nie zdetronizujemy - ludzie wolą prostsze. To co zrobił Blizzard było genialne - przyciągnął do MMO tych, co nigdy w MMO nie grali. Tłumy ludzi z FPSów np.

G.


i całe tłumy z AO, FFXI, DAOC-a, NC, EQ (dkp points którego używają gildie to podobno naleciałość z EQ), SB etc.

Do tego ja naprawdę nie widzę w którym momencie te EQ2 jest "skąplikowane". Bo przy zonowaniu trzeba poczekać? Czy questy na zabijanie szczurów są pisane mniejszą czcionką? :D Dla mnie to był kolejny niczym nie wyróżniający się podobny toczka w toczkę do innych produktów mocno przeciętny (a co za tym idzie nudnawy, bo wszystko już gdzieś widziałem), chujowy technicznie (zony, lagi, wymagania sprzętowe) mmorpg jakich wiele.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 11:06 
 
Dla Ciebie byl, dla mnie tez Byl. Zupgradowalem ram, ladowanie sie jest znosne. Rozgrywka wciaga, swiat przedstawiony jest piekny, cudnie narysowany, niesamowicie obszerny.

Kazdy gra w to co lubi Marku, po co sie klucic kto ma wiekszego penisa?

juz.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 11:23 
 
mark: Co do zonów , lagow , wymagan.

Zony sa - fakt ale 10 sec jest do przezycia.
Lagi- jeszcze ich nie uswiadczylem.
Wymagania- ma ogromne wymagania , ale ta gra byla robiona z mysla o przyszlosci ,w niedalekiej przyszlosci podczas gdy 5 mln ludzi bedzie zygalo na grafike wowa , my bedziemy sie dalej delektowac :) juz w najwyzszych detalach :D

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 12:52 
 
Mark24 napisał(a):

Do tego ja naprawdę nie widzę w którym momencie te EQ2 jest "skąplikowane". Bo przy zonowaniu trzeba poczekać? Czy questy na zabijanie szczurów są pisane mniejszą czcionką? :D Dla mnie to był kolejny niczym nie wyróżniający się podobny toczka w toczkę do innych produktów mocno przeciętny (a co za tym idzie nudnawy, bo wszystko już gdzieś widziałem), chujowy technicznie (zony, lagi, wymagania sprzętowe) mmorpg jakich wiele.


Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Niech tak zostanie. Nie będe kopał sie z koniem.

G.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 14:09 
 
Cytuj:
Ale juz widac poczatki...nowy dodatek, nowy lvl70 cap ktory sprawi ze wiekszosc sprzetu/spelli T6 bedzie do dupy....ta historia z obracaniem w nic nie warty shit dorobku graczy juz byla w SWG (parokrotnie)...i wiemy jak to sie ostatnio skonczylo.


dokladnie dodatek jest za szybko po kiego ten lv 70 ?? nowe skille i tzreba wydac nowa kase na masytery to po kiego chu.. ja wywalilem tyle pieniedzy na mastery t6 jak zaraz beda do dupy. zacznie sie tylko walenie xp xpxpxxpxp a nawet nie znamy dobzre raidowych zon z DOF caly ekwipunek poleci. dodatek moze byc nowe heri zony i q ale po co max lv 70 i t7 wprowadzaja :evil:

Wyscig szczurow sie zacznie i tyle

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 22:22 
 
a ja mowie ze to wielkie gowno z tym placzem ze na 70 sie caly sprzet zrobi nieaktualny
na Anarchy Online bylo 200 leveli i jakos nikt nie plakal

ps nie gadajcie z markiem bo to cholerny flamer
hehe ch.. technicznie - to nie na eq2 byla kolejka na 2h czekania zeby sie wbic na serwer

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 09:16 
 
Lwy problem jest w mentalnosci gracza.
Nie musisz pedzic do konca gry.
Ktos ci kaze?
Delektuj sie tym co masz po drodze a nie zapieprzaj niewiadomo po co na sam koniec.

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 09:30 
 
Jackhammer:
była kolejka, bo to nie SOE musiało dostawić 50 serwerów po stronie US i cholera wie ile po stronie EU by nadążyć za popytem. Stety dla tych kilku osób które zdecydowały się na EQ2, liczba serwerów postawiona po premierze EQ2 kilkukrotnie przerosła zapotrzebowanie - nie zdziwię się jak w przyszłości będzie jakieś merge. Do tego w AO było 220lvl :/

G. - nie wiedziałem, że poziom Twoich wypowiedzi może być JESZCZE niższy.

Jeszcze mi wytłumaczcie w którym momencie EQ2 jest skomplikowane i który element gry sprawia wam trudność? WSAD nie działa i nie ma celowniczka tak jak w SWG i innych shooterach do których zaczyna przyzwyczajać nas nowa polityka SOE i od razu gra "wymagająca i trudna?" :lol:

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:22 
 
Mark24 napisał(a):
Jackhammer:
Jeszcze mi wytłumaczcie w którym momencie EQ2 jest skomplikowane i który element gry sprawia wam trudność? WSAD nie działa i nie ma celowniczka tak jak w SWG i innych shooterach do których zaczyna przyzwyczajać nas nowa polityka SOE i od razu gra "wymagająca i trudna?" :lol:


I ty mówisz o poziomie.
G.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:47 
 
może nie wykazałem się zbytnią (zbędną) elokwencją, ale nie zniżyłem się do poziomu "kopania się koniem" 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:14 
 
watek chyba dojrzal, zebym i ja napisal cos madrego o czym jeszcze nigdzie nie pisalem..

..sie nie znacie wogole na niczym, wow jest najlepszy i basta.. najbardziej skomplikowany z obecnie dostepnych gier (ma mniej wiecej 5x wiecej roznych ikonek jednoczesnie na ekranie), ale jednoczesnie tak prosty, ze nie nikt nie ma problemu z obsluga.. a grafika.. panie toz to kolejny cud swiata.. a ile kolorow, a jakie rozne rozdzielczosci.. normalnie szok. I jeszcze te.. raidy mozna robic (nie jestem pewien, ale chyba dopiero od wow swiat o tym uslyszal). PvP to kolejny przelomowy pomysl - sokoli wzrok do tego zrecznosc i szybkosc Bruce'a Lee to sa podstawowe cechy dobrego 'skillowego' gracza - te wszystkie ikonki, ktore trzeba naciskac w odpowiedniej kolejnosci i czasie, ale to jeszcze nic, bo pve jest jeszcze bardziej wymagajace. Zapomnialbym o mobach, w innych grach to wszystkie sa takie same, zmieniaja sie co najwyzej tekstury, a w wow - ho ho! widzialem na screenach, ze kazdy jest inny, a do tego jakie inteligentne. Nie bez kozery mozna tez napisac, ze kazdy patch czy dodatek tylko polepsza, o ile to jeszcze mozliwe, jakosc rozgrywki wznoszac ja na poziom niedostepny dla innych produkcji jeszcze przez dlugi czas, az sie zastanawiam dlaczego ich - tych innych - nie pozamykaja.

A nie chcac robic offtopa nawiaze do tematu - Słów prawdy kilka 'Kazdy mezczyzna powinien w zyciu wybudowac dom, splodzic syna, posadzic drzewo i zagrac w WoW.'


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:37 
 
Constantin napisał(a):
A nie chcac robic offtopa nawiaze do tematu - Słów prawdy kilka 'Kazdy mezczyzna powinien w zyciu wybudowac dom, splodzic syna, posadzic drzewo i zagrac w WoW.'



- dom mam
- drzewo mam
- wowa mam
- no pozostal jeszcze punkt 2 :]


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.