mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:19 
 
Cytuj:
wcale się nie dziwię że Elagor pierdyknął bzdurę - w końcu gra w EQ2, a już zostało udowodnione, że gracze z EQ2 inteligencją nie grzeszą.


Nie wydaje mi sie ze bzdure ale jakiego komentarza mozna spodziewac sie po czlowieku ktory zwiedzil 1% obszaru gry i najwyrazniej zabraklo mu *inteligencji* zeby znalezc jakis inny quest niz kill 10 orcs - a zapewniam ze jest ich wiele... a moze to po prostu twoja doskonala znajomosc angielskiego ci nie pozwolila (vide Peoples 8) ) ...jak juz nie raz mowilem po prostu porazasz mnie swoim intelektem - tak blyszczysz a ja czuje sie taki malutki, myslales moze zeby wrocic do siebie do domu i kontynuowac nauke w szkole gminnej? kole gospodyn wiejskich czy co tam macie?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:34 
 
Cytuj:
i co mam napisać tuxedo? że wyciągasz jakieś bzdury sprzed roku? albo że twoim koronnym argumentem jest to, że nie urodziłem się w wielkim conajmniej kilkumilionowym mieście bo wg. ciebie ludzie z miast są bardziej inteligentni, wyżsi, przystojniejsi i nie mają hemoroidów?


Eh, nie wiedzialem ze masz az taki kompleks na tym punkcie... przynajmniej wiem za co sie wyzywasz tak mocno na eq2... w sumie to chyba mi ciebie szkoda jak na to patrze :(

Aha i przeciw przyjezdnym az tak bardzo nic nie mam, pod warunkiem ze sa w porzadku... czego o tobie powiedziec raczej nie mozna :har:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:37 
 
Mark24 napisał(a):
jesteś takim samym EQ2-fan-boyem, jak reszta tych dysenchantów niepotrafiacych zdania po polsku napisać.

Co najciekawsze, najwiecej ich wlasnie w dziale... WoW. Tak, wlasnie tam (o darmowych przemilcze). Czyzby dysmozgi z WoWa (i darmowych) byli fanboyami EQ2? Ciekawe...

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:49 
 
Xanth napisał(a):
Czyzby dysmozgi z WoWa (i darmowych) byli fanboyami EQ2? Ciekawe...

Kazda gra ma swoich fan-boyow. Dzialy darmowe i wow maja najwiecej uzytkownikow, a co za tym idzie najwiecej fanboyow. Moglibyscie juz skonczyc z tymi dyskusjami, bo kazda prowadzi do tego samego wniosku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:23 
 
nie mam żadnych kompleksów na tym punkcie tuxedo, raczej szczycę się tym, no conajmniej tym, że nie jestem z Wwy, bo Wwa to najbardziej śmierdzące miasto jakie znam. Gdybym miał jakieś kompleksy to bym o tym nie pisał a ty byś nie wiedział. Myślałem, że to logiczne. Inna sprawa, że twój argument był tak niskich lotów, jak czepianie się Tuska, że jego dziadek był w wermahcie.

Procentowo najwięcej w EQ2. Prawie 100% to dysenchanty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:38 
 
Może mi ktoś wytłumaczyć ? O co wam chodzi z tymi dysenchantami ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:39 
 
HAHAHA! Mark24, ale te twoje wypowiedzi świadczą właśnie o tym, że masz kompleksy! Zwłaszcza wypowiedź 'ni z gruszki, ni z pietruszki' na temat Warszawy. (Chociaż też tego miasta nie lubię, mimo że - albo raczej dlatego, że - tu mieszkam.)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:41 
 
SwenG napisał(a):
O co wam chodzi z tymi dysenchantami ?

Mareczek ma jakis kompleks i nie chce go ujawnic bezposrednio.

X.

PS. Tez pierwsze sie spotykam z okresleniem na dysmozga: dysenchant.
I zadanie dla mareczka: wskaz palcem choc 10% z tych twoich domniemanych dysenchantow na forum EQ2. Najlepiej po ID posta.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:47 
 
Denial, denial... moj ty kolego wysokich lotow, moj ty orle...

...Chlop zywemu nie przepusci, chlop zywemu nie popusci, jak sie zywe napatoczy - nie pozyje se a jusci!...

---

Sven: Mark na podstawie analizy populacji B-Net kiddies w WoW stwierdzil ze w EQ2 wszyscy to dyslektycy...


...nie no to ma sens! Mark powiedz mi jak to zrobiles? oceniac jedna populacje na podstawie drugiej kiedy obie nie maja ze soba nic wspolnego? prosze, wytlumacz - jak na uczelni o tym opowiem to od razu mnie profesorem pewnie zrobia i dadza katedre statystyki, co tam instytut demografi caly! prosze, oswiec mnie niegodnego!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Ostatnio edytowano 31 sty 2006, 15:55 przez Tuxedo, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:53 
 
To mi przypomina czasy pre Mark24, i nasze nieustajace wojny miedzy dzialem EQ i reszta mmorpg.pl :D
Ale wtedy poziom merytoryczny dyskusji (aczkolwiek lawirowal) ale byl jednak na wysokim poziomie...

Znowu lezka sie w oku kreci.

Ale dobrze ze EQ2 tak jak dziadek wzbudza takie emocje hehe


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:58 
 
Psyborg - ja też tu niestety mieszkam, na szczęście już odliczam dni do końca.
Xanth - może identyczny jak twój kompleks. Ja biegam z EQ2, ty z WoW-em.

Tuxedo - nie dyslektycy tylko bardziej ogólnie dysenchanty. Nie na podstawie B-Net Kiddies w WoW, tylko na podstawie EQ2 fangirls piszących na tym forum. A metoda to ekstrapolacja - przewidywanie własności całego badania na podstawie przeanalizowanej już części; prognozowanie :o
Nie uczyli tego u was na katedrach?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:58 
 
Taa z konradorem mozna bylo dyskutowac... Mark to kompletny beton ktory zapieprza w kolko to samo zeby miec najwiecej postow :/ robi z kazdej dyskusji flame.. dlaczego nikt go jeszcze nie zbanowal? :o


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:00 
 
tuxedo właśnie udowodniłeś, że wieśniak może urodzić się i w mieście :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:05 
 
SwenG napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć ? O co wam chodzi z tymi dysenchantami ?


No bo jakos podpatrzyl raz i potwarza ;)
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=315066#315066

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:08 
 
a myślałem, że Swenga cytuję. Nigdy nigdzie nie pisałem, ze sam to wymyśliłem, ale fajne, ludzie pianę toczą - przyjęło się ;)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:11 
 
Najpierw:
Cytuj:
nie mam żadnych kompleksów na tym punkcie tuxedo


Potem cos jak:
"Nie ja jestem wiesniakiem tylko ty!"


...powiedz ty odpisujesz te zaprzeczenia zgodnie z jakims podrecznikiem do psychologii czy naprawde tak masz? :o


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 17:40 
 
Matko.. dorosłi ludzie :D

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:47 
 
Mark24 napisał(a):
Psyborg - ja też tu niestety mieszkam, na szczęście już odliczam dni do końca.


To licz szybciej.
A tak z innej beczki. Ja wiem, że jeżdżenie po Warszawie jest zen i trendi, ale weźta sie od niego odpieprzta pliz. Bardzo fajne miasto, ma strasznie dużo wyjątkowo klimatycznych miejsc (Ot np. Żoliborz oficerski/dziennikarski, stara Praga), z metra fascynującej historii. Ludzie jak wszędzie. Nie możecie leczyć kompleksów jakąś Gdynią czy innym Poznaniem?

G.


_________________
Never argue with an idiot. They’ll drag you down to their level then beat you with experience.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:12 
 
nie wiem czy jest trendy czy tam jezzy. Nie ma gdzie wyjść, kilka knajpek na krzyż bez plastikowych siedzeń w których miejsca w weekend trzeba zaklepać gdzieś w okolicy 14 bo inaczej brak miejsc na tak duże miasto to trochę za mało. Zawsze korki - przejazd z jednego końca miasta na drugi przy czystym niebie - ~1h, przy mżawce - ~2h+, smród. Wszędobylskie dresiarstwo i inna trójpaskólia wswoich podrasowanych BMK-ach i głośnym dicho.
W porownaniu do innych miast Wwa jest tak chujowa, że aż boli. Nie ma co ukrywać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:16 
 
Mark24 napisał(a):
nie wiem czy jest trendy czy tam jezzy. Nie ma gdzie wyjść, kilka knajpek na krzyż bez plastikowych siedzeń w których miejsca w weekend trzeba zaklepać gdzieś w okolicy 14 bo inaczej brak miejsc na tak duże miasto to trochę za mało. Zawsze korki - przejazd z jednego końca miasta na drugi przy czystym niebie - ~1h, przy mżawce - ~2h+, smród. Wszędobylskie dresiarstwo i inna trójpaskólia wswoich podrasowanych BMK-ach i głośnym dicho.
W porownaniu do innych miast Wwa jest tak chujowa, że aż boli. Nie ma co ukrywać.

Mieszkam aktualnie na ochocie, knajpek w oklicy masa, o samym centrum nie wspomne. Dres jest zjawiskiem zadkim. Jedyne w czym masz racje to korki. Jesli mieszkasz w blokowisku, nie wystawiasz stamtad nosa, to rzeczywiscie mozesz cierpiec na brak atrakcji. Jedz do innego miasta i obejz sobie osiedla, zobaczysz czy tam jest inaczej. Jak zwykle piperzysz bez sensu, wymyslajac bzdury z powietrza, jak to bylo w przypadku eq2.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.