mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 00:32 
Cytuj  
co do mnie.. ja nigdy nie wyciagam zdan z kontekstu tak zeby zmienic ich znaczenie
jesli ty to tak odbierasz albo sie gubisz.. no to juz twoj problem

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 00:38 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 00:32, konrador napisał:
co do mnie.. ja nigdy nie wyciagam zdan z kontekstu tak zeby zmienic ich znaczenie
jesli ty to tak odbierasz albo sie gubisz.. no to juz twoj problem

no coz wystarczy przesledzic kolejnosc postow i samo sie wyjasni...Akurat w tym przypadku to nie byles Ty.


_________________
"...Czy istnieje jakiś sposób wykrywania smoków?Obejrzał wykrywacze...składały sie głownie z kawałka drewna na metalowym pręcie.Kiedy drewno sie spali- smok jest blisko..."

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:10 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-30 22:14, Vhailor napisał:
O shit :sad:
To jest juz prowokacja :???: Kurwa mać, żeby grać na OSI to trzeba mieć DOCHODY, a żeby mieć dochody, to trzeba pracować. Lamerze jeden, wbij sobie w ten zakuty leb, ze na OSI sa ludzie, co grają po CZTERY (liczbowo: 4) lata!!!!!!!!!!! I wy, CL lamy nazywacie ICH zasmarkanymi dzieciakami? I jak pograles miesiac za free na OSI to gówno wiesz o UO. Wieęc STFU


Hmm prowokacja - chyba po to sa flamy co?

Co do gry CL lam... i niedzialajacych skilli - bardzo mi przykro ze nie mozesz powielic swojej ulubionej postaci z OSI na naszym emulatorku - wroc za 4 lata... jak Nasz emulator przezyje tyle co "twoj" profesjonalny server :grin:

Co do reszty:
A w zasadzie to o co chodzi?

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:15 
Cytuj  
A zapomnialbym:
Odpieranie argumentow - jakich argumentow? :grin:

Wyzywanie od lam:
swoj swojego zawsze pozna - jednak nie zawsze przygarnie :grin:

Do reszty:
A w zasadzie to o co chodzi?


Posty: 3
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:19 
Cytuj  
[03:02] <dzi4dyga> to dziwka

i to jest dobry komentarz ;)


Posty: 5
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:21 
Cytuj  
--


Ostatnio edytowano 27 wrz 2004, 19:45 przez Robal, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 04:34 
Cytuj  
wroc za 4 lata... jak Nasz emulator przezyje tyle co "twoj" profesjonalny server :D

hehehehe :(

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 05:10 
Cytuj  
Oka. Zacznę od disclaimera. Raz na 3 lata zdarza mi się ostro wypowiedzieć i chyba własnie nadszedł czas zwłaszcza że mam parę %% we krwi także...

Was chyba nieźle popierdoliło. Pierdolicie o jakiejś trudności gry? Czy to że 0.1 skilla robi się w ciągu 2 tygodni to znaczy że to zajebista gra?? O miodności gry świadczy kupa (nie mylić z gównem) czynników których wy grający na CeLece nawet nie mieliście szansy liznąć. Ja teraz gram sobie na Catsie (OSI) i wiem że jest łatwo pod względem zdobywania skilli i kasy i innych chujów mójuw, ale mi się tak podoba. Nie chcę już więcej słuchać waszych wypocin jaki to CL jest zajebisty bo już mi się rzygać od tego chce. Zaczynam tęsknić do boarda Sosego bo tam był porządek, tutaj prakycznie na każdym boardzie macie coś do powiedzenia.. Bawcie się dobrze na swoich serwerach ale nie wkurwiajcie innych ludzi, bo to zaczyna być irytujące. Już nie będe komentował tego że wyzywacie ludzi grających na OSI shardach smarkaczami... Ja nie wiem czy któryś z was w ogóle przekroczył granicę 30 lat (nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie), a na OSI takich ludzi jest od chuja. I czerpią z gry nie mniejsza (a nawet większą) przyjemność z gry niż wy. Także możecie zamknąć mordy i grać na tym swoim shardzie, możecie nawet pisać sobie na boardzie który Fergerod wam wspaniałomyślnie załozył, ale odpierdolcie się od boardów typowo ultimowych oka?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-12-02 05:36 ]</font>

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 05:16 
Cytuj  
Zapomniałem dodać że przydałby się system PLONKowania na tych boardach. Najlepiej gdyby się wybierało czy gra się na OSI, czy na innych i wtedy bu automatycznie forum filtrowało wypowiedzi drugiej strony.
Fanatycy (jak konrador :smile: ) mogliby sobie włączać widzialność wszystkich postów :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-12-02 05:24 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 11:26 
Cytuj  
Delis - nikt tu nie wspominal "jaka to CL'ka jest zajebista" :grin:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 11:30 
Cytuj  
"Was chyba nieźle popierdoliło. Pierdolicie o jakiejś trudności gry? Czy to że 0.1 skilla robi się w ciągu 2 tygodni to znaczy że to zajebista gra??"
- nie znasz realiow, albo mylisz gry, albo grasz raz na dwa tygodnie (tak jak mowisz nawet na CL nie jest)

"O miodności gry świadczy kupa (nie mylić z gównem) czynników których wy grający na CeLece nawet nie mieliście szansy liznąć."
- w sumie moze to byc, chociaz zakladasz zeczy sobie wygodne lecz nie zawsze prawdziwe

"Ja teraz gram sobie na Catsie (OSI) i wiem że jest łatwo pod względem zdobywania skilli i kasy i innych chujów mójuw, ale mi się tak podoba."
- i bardzo dobrze, kazdy gra jak moze i lubi
(przynajmniej powinien tak grac)

"Nie chcę już więcej słuchać waszych wypocin jaki to CL jest zajebisty bo już mi się rzygać od tego chce."
- to nie sluchaj, niektorzy (ja bynajmniej nie) moga powiedziec to samo o OSI

"...tutaj prakycznie na każdym boardzie macie coś do powiedzenia.. Bawcie się dobrze na swoich serwerach ale nie wkurwiajcie innych ludzi, bo to zaczyna być irytujące."
- nawzajem

"Już nie będe komentował tego że wyzywacie ludzi grających na OSI shardach smarkaczami... "
- i dobrze, bo widze ze nie rozumiesz (jak wiekszosc z was zreszta)

"Ja nie wiem czy któryś z was w ogóle przekroczył granicę 30 lat (nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie), a na OSI takich ludzi jest od chuja. "
- a co wiek ma do zeczy istotnie tak wiele?
poza tym patrz wyzej.

"I czerpią z gry nie mniejsza (a nawet większą) przyjemność z gry..."
- chyba po to graja prawda?

"...niż wy. "
- ehh a skad to mozesz wiedziec? - Znowu zakladasz zeczy dla siebie wygodne

"Także możecie zamknąć mordy i grać na tym swoim shardzie, możecie nawet pisać sobie na boardzie który Fergerod wam wspaniałomyślnie załozył, ale odpierdolcie się od boardów typowo ultimowych oka?"
- mozemy, ale jezeli wy zrobicie to samo w stosunku do nas, bo jak juz powiedzialem mozemy ale nie musimy.Poza tym wydaje mi sie ze to nie gracze CL zaczeli dyskusje na ten temat.

Niech nikt z was (chodzi mi o osoby z ktorymi polemizowalem) nie mowi mi ze nie rozumie - ja to widze i wcale nie twierdze ze to jest smieszne. Ale o co mi chodzi i po co tu wszedlem nie bede powtarzal, bo tacy wyjadacze powinni to latwo wydedukowac z tylu postow takiej lamki jak ja :smile: A jak nie sa do tego zdolni to juz ich problem.

nArR

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 11:51 
Cytuj  
Cytuj:
Niech nikt z was (chodzi mi o osoby z ktorymi polemizowalem) nie mowi mi ze nie rozumie - ja to widze i wcale nie twierdze ze to jest smieszne. Ale o co mi chodzi i po co tu wszedlem nie bede powtarzal, bo tacy wyjadacze powinni to latwo wydedukowac z tylu postow takiej lamki jak ja :smile: A jak nie sa do tego zdolni to juz ich problem.


Ulf - madry czlowiek, jak czegos nie rozumie, mowi ze "nie rozumie" - widocznie oni nie rozumieja naprawde :grin:.
Ale skoro i forma i tresc tego nie zmienia - zostawmy ich, niech gnija w woim wlasnym "smrodku" :roll:
Moje wlasne przemyslenia, nt poszczegolnych panow, zostawie sobie - po co mam ich meczyc, nie?

A w zasadzie to o co chodzi?

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:06 
Cytuj  
Delis kurwa, miales teksty pisac a nie wracasz najebany o 5 rano do domu i marnujesz wene tworcza na wyzywanie ludzi na boardzie :evil:
Ale faktem jest ze najlepszy sposob na podniesienie sobie rangi gwiazdek to wdac sie w niekonczaca sie polemike z nimi :wink:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:18 
Cytuj  
Thailon - widac min. imc konrador nie potrafi powiedziec niczego sesownego i w ten sposob stara sie nadrobic zaleglosci do swoich :grin:.
To, ze lubie sobie czasem "podyskutowac" i podtrzymac temat - to chyba swiadczy o tym, ze nie pozwalam na martwote w towazystwie, co?

Pozdrowionka dla wszystkich :grin:.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:26 
Cytuj  
Jeśli w RL masz taki dowcip jak tu, to współczuję. Powiem więcej - jesteś (dziadu) głupi do kwadratu. Bo nawet zwykłej aluzji nie rozumiesz.
*Thalion OWNZ*


_________________
Vhailor

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:39 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 12:06, Thalion napisał:
Delis kurwa, miales teksty pisac a nie wracasz najebany o 5 rano do domu i marnujesz wene tworcza na wyzywanie ludzi na boardzie :evil:


Psieprasiam, więcej nie będę marnować mojego talentu na CeeLke :wink:
Ale czasem trzeba jakiegoś flamesa puścić bo
takie jest życie:>

Cytuj:
Ale faktem jest ze najlepszy sposob na podniesienie sobie rangi gwiazdek to wdac sie w niekonczaca sie polemike z nimi :wink:


Ano taka jest prawda :smile:
Czasem mam wrażenie że te ludki które się tak żrą o OSI-free shardy (po obu stronach barykady) mają tylko na celu wygenerowanie jak największego ruchu. No ale na to nic się nie poradzi... Niestety, to nie jest dyskusja w moim typie, także ja odpadam w ilości postów:> A że sobie czasem można sobie "poużywać" rzucając jakiegoś flamesa to inna historia :razz:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:50 
Cytuj  
Ehhh, jednak nie wytrzymam (Thalion sorry :razz:).
Chodzi mi o to że wy CeeLowcy (pewnie że nie wszyscy, ale jakaś spora reprezentatywna grupa) rozpanoszyliście się wszędzie i krzyczycie wszem i wobec że wy to ultima, a ultima to wy. Przykład?
Proszę bardzo:
http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=4589

Jak komuś nie chce się przewijać to pozwolę sobie zacytować:

"He he, kolejni młodzi "ulitmowcy"...
Tak, za grę na serwerze Ultimy płaci się 10$ miesięcznie, ale Polak potrafi!
Powstał serwer o nazwie Clair's Lair http://uo.provector.pl), na którym można grać za darmo, wysyłamy tylko do adminów prośbę o założenie konta, kiedy nam założą ściągamy programik IGNITION.EXE i dalej grać !!!
Gra jest całkowicie darmowa, a co do małej liczby kleintów (no bo niby tylko Polacy) to o 4.30 spotkałem jakis tydzień temu 15 osób więc się nie martwcie!"

Komentarzy ode mnie nie będzie... Sam wiesz co masz myśleć;)


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-12-02 12:52 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 12:26, Vhailor napisał:
Jeśli w RL masz taki dowcip jak tu, to współczuję. Powiem więcej - jesteś (dziadu) głupi do kwadratu. Bo nawet zwykłej aluzji nie rozumiesz.
*Thalion OWNZ*


Czym glupi - oj tak - wdaje sie w dyspute, z kims (Toba ?), kto usuwa posty - manipulant z Ciebie :grin:.

Co do aluzji - Delis tez nie zrozumial?
Dwa podobne przypadki (w malym gronie) sa wielce nieprawdopodobne.

Pozdrowionka.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:02 
Cytuj  
Akurat tak się składa, że znam Delisa IRL. Zapewniam Cie - do pięt mu nie dorastasz. Masz po prostu za mało zakrętów w mózgu, żeby zrozumić.Obrazek


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:03 
Cytuj  
Delis - jesli bys mogl zajrzec do watku:

board/viewtopic.php?topic=243&forum=11&start=60&71

Tam wyjasnilem moj - jednego z czlonkow "ekipy" - stosunek do nazewnictwa CLSE.

Nikt z nas nie steruje ludzmi.
Jak oni sie zachowaja w szerokim swiecie - w jaki sposob beda starali sie przyciagnac znajomych do czegos co im sie podoba / gdzie chca nabruzdzic - nie wnikam...
A osadzanie ogolu po jednostkach nie jest zdrowe.

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy nie dali sie zwariowac. (W szczegolnosci Vasqes'a).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.