mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:06 
Cytuj  
> Co do aluzji - Delis tez nie zrozumial?
> Dwa podobne przypadki (w malym gronie) sa > wielce nieprawdopodobne.

Haha. Jak już osobiste wycieczki..
Looknij sobie tutaj:

http://mmorpg.pl/board/search.php?term=&addterms=any&forum=all&search_username=dzi4du&sortby=p.post_time&searchboth=both&submit=Search

Większość twoich postów to próba gonienia statystyk, nie widzę żebyś się wypowiadał w innych tematach niż OSI<>CL. Gdybyś zniknął z tego boarda nikt nawet by się nie zorientował bo twoje posty są nudne, i traktują ciągle o tym samym. Czujesz się inteligentny bo starasz się podejmować dyskusję, kulturalnie układać wypowiedzi, równo prowadzić głos, spokojna intonacja (oops, zapędziłem się, zapomniałem że to tylko texty). A w rzeczywistości 90% twoich postów nie czytałem (tak jak i innych flamowiczów), bo są przewidywalne. Nic nowego nie mówią... Żebyś jeszcze zachwycał jakoś erudycją, ale też nie.. Żebyś wzbudzał kontrowersje... Nic.. Kompletne dno.
Także pogadamy może (raczej jednak nie, ale podobno nadzieja umiera ostatnia) jak powiedzmy flamesy zaczną stanowić mniej niż 30% twoich postów.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:07 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 13:02, Vhailor napisał:
Akurat tak się składa, że znam Delisa IRL. Zapewniam Cie - do pięt mu nie dorastasz. Masz po prostu za mało zakrętów w mózgu, żeby zrozumić.[img]


Widze, ze jednak umiesz sie wyslowic, bez uzywania staropolskiego "kurwa".
"Za malo zakretow w mozgu" - poznaj mnie w realu, i wtedy sie wypowiedz na temat mojego poziomu - ja Twoj przemilcze.(nie wnikam czy chcesz mnie poznac, czy nie - ja ciebie niebardzo bo reprezentujesz soba to... co reprezentujesz).

Pozdrowionka.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:19 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 13:07, dzi4du napisał:
"Za malo zakretow w mozgu" - poznaj mnie w realu, i wtedy (ciach)


Hmm.... Vhailor to chyba "propozycja" Obrazek

A co do "poznania w realu" to proponuje zaczac od wypelnienia swojego profilu - jesli sluchasz BackStreetBoys i nosisz kolczyki to Vhailor przynajmniej bedzie wiedzial na co sie "nastawic" przy ewentualnym spotkaniu :wink:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
Większość twoich postów to próba gonienia statystyk, nie widzę żebyś się wypowiadał w innych tematach niż OSI<>CL. Gdybyś zniknął z tego boarda nikt nawet by się nie zorientował bo twoje posty są nudne, i traktują ciągle o tym samym. Czujesz się inteligentny bo starasz się podejmować dyskusję, kulturalnie układać wypowiedzi, równo prowadzić głos, spokojna intonacja (oops, zapędziłem się, zapomniałem że to tylko texty). A w rzeczywistości 90% twoich postów nie czytałem (tak jak i innych flamowiczów), bo są przewidywalne. Nic nowego nie mówią... Żebyś jeszcze zachwycał jakoś erudycją, ale też nie.. Żebyś wzbudzał kontrowersje... Nic.. Kompletne dno.
Także pogadamy może (raczej jednak nie, ale podobno nadzieja umiera ostatnia) jak powiedzmy flamesy zaczną stanowić mniej niż 30% twoich postów.

Jesli nie mam nic wspolnego z innymi dzialami nie wypowiadam sie w nich - nie przyznasz mi racji? (No chyba, ze jestem dzieckiem / ignorantem).
Co do intonacji - nie szukam na sile spokojnych slow - "carpe diem", potrafie sie bawic wszystkim (prawie wszystkim - takze wypowiedziami skierowanymi do mnie i obrazajacymi mnie w jakis sposob).
A wrocimy do tematu niedlugo - bo Tutaj nie mam zamiaru sie "udzielac" - moim celem byla, tylko i wylacznie, jedna rzecz. "Pan" Vhailor wlasnie mi to udowodnil - szczerze Mu za to dziekuje.

Do "uslyszenia", za jakis czas... gdy moje "Flamowanie" stanie sie 10% czescia moich wypowiedzi.

Pozdrowionka.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:27 
Cytuj  
Carol ownz again Obrazek


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 13:25, dzi4du napisał:
(...) moim celem byla, tylko i wylacznie, jedna rzecz. "Pan" Vhailor wlasnie mi to udowodnil - szczerze Mu za to dziekuje.


Eeee, czyli chciales tylko przeprowadzic dowod? Polecam wydzial matematyki na UW. :razz:

A tak na marginesie, ze tez wam sie chce hehe.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:36 
Cytuj  
Karol - wypelnienie profilu - przeciez ja was nie interesuje bo jestem lama co sie zajmuje "gownem".

Karol - a ty sluchasz tego czegos (tzn backstreet)? Ja nie, ale jak masz "kasety" (:D) to zrzuc, prosze, na mp3 odslucham i po 10h skasuje z HDD.

Propozycja - :grin: - popracuje nad szybkoscia zmian/usuwania/pisania bez "kurwa" swoich postow to moze... zamienie kiedys slowko.

Vhailor - sam nie mogl odpisac (nie tylko tu), to wezwal posilki. (Shit happens).

Coval - dokladnie - tyle ze nalezy jeszcze rozroznic dowody matematyczne od dowodow typu psychologicznego/filozoficznego itp.

Pis "bracia" :grin:.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:36, dzi4du napisał:
Propozycja - :grin: - popracuje nad szybkoscia zmian/usuwania/pisania bez "kurwa" swoich postow to moze... zamienie kiedys slowko.

Pis "bracia" :grin:.


Ehhh :roll:

I "piss" na Ciebie...


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:56 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:36, dzi4du napisał:
Karol - a ty sluchasz tego czegos (tzn backstreet)? Ja nie, ale jak masz "kasety" (:D) to zrzuc, prosze, na mp3 odslucham i po 10h skasuje z HDD.

Twoja bezczlność jest zdumiewająca...
Cytuj:
Vhailor - sam nie mogl odpisac (nie tylko tu), to wezwal posilki. (Shit happens).

Nie wezwałem bucu. Sami przyszli, jak zobaczyli, co wyprawiasz :sad:
Cytuj:
Coval - dokladnie - tyle ze nalezy jeszcze rozroznic dowody matematyczne od dowodow typu psychologicznego/filozoficznego itp.

Jeszcze ta poza "filozofa" hehe. Silisz się na "filozofię" o której masz takie samo pojęcie jak o życiu. A zresztą, nie chce mi sie już ci odpisywać.


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 15:46 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:56, Vhailor napisał:
[Twoja bezczlność jest zdumiewająca...


Odplacam pieknym za nadobne - ale Ty widzisz to co chcesz widziec.

Cytuj:
Nie wezwałem bucu. Sami przyszli, jak zobaczyli, co wyprawiasz :sad:

I dalej mnie wyzywasz :grin:.

Cytuj:
Jeszcze ta poza "filozofa" hehe. Silisz się na "filozofię" o której masz takie samo pojęcie jak o życiu. A zresztą, nie chce mi sie już ci odpisywać.

No wiesz... rozszyfrowales mnie... "schowam sie do szafy i bede tam siedzial".
To byl przyklad (logiczny nie matematyczny ?).

Jednak... pozdrawiam... wszystkich i tych PRO i dzieci bawiace sie w piasku CL'ki.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 15:52 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:43, Beast napisał:
Ehhh :roll:

I "piss" na Ciebie...


I chyba o to w tym chodzi... zeby kiedys dac sobie spokoj.
Nie ja zaczynalem ta "nierowna walke"... ale moze ja skoncze :razz:.

Mowiac "PIS" mialem na mysli Peace (az w slowniku musialem poszukac taki to ja jestem anty-anglikanski).

No ale miale "z tad isc"... to ide :grin:.

Pozdrowionka PRO i szaraczki z CL.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 17:37 
Cytuj  
tak sie wtrace na chwile
bo ktos pisal, zeby poczatkujacy z CL zadawali pytania weteranom.
pomysl dobry, ale mozna go sobie o kant dupy roztrzaskac. a to z tego prostego powodu, ze skille i zasady z CL nie pokrywaja sie z tymi z OSi, wiec odpowiadajac na pytania, bardzo latwo mozna tych biedakow wprowadzic w blad.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 18:23 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:36, dzi4du napisał:
Karol - wypelnienie profilu - przeciez ja was nie interesuje bo jestem lama co sie zajmuje "gownem".

Karol - a ty sluchasz tego czegos (tzn backstreet)? Ja nie, ale jak masz "kasety" (:D) to zrzuc, prosze, na mp3 odslucham i po 10h skasuje z HDD.



Nie wiem gdzie sie wychowales ale w normalnym miejscu czlowiek sie PRZEDSTAWIA zanim cos powie - nie jest to wymagane ale jest po prostu w dobrym tonie.

A co do Spice geys etc to dyskusja z Toba jest meczaca i dziwie sie ze chlopakom chce sie ciagle odpowiadac na te posty.
Lubie flamy ale w nich powinno byc widac odrobine INT. A gdy ktos niski IQ nadraba wytrwaloscia w postowaniu to efekt jest jak widac (powiem Ci bo mozesz nie zalapac - ZENUJACY)

I taki sie tez powoli zrobil caly ten board - zero finezji, tylko pyskowka panow spod budki z piwem.
Over.

P.S. Chwala bogu ze ja tego nie moderuje i nie musze tego czytac :wink:

P.S.2. I zeby nei bylo niejasnosci: nie mam nic przeciwko buteleczce piwa :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-12-02 18:24 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 18:23, Karol66 napisał:
P.S. Chwala bogu ze ja tego nie moderuje i nie musze tego czytac :wink:


Wreszcie ktos zrozumial moje cierpienie! Obrazek


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 12:39 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-29 19:22, Vhailor napisał:

Tu Ci podam piątkę! Masz rację! To są zupełnie inne (r)zeczy. A skoro tak, to już zupełnie nie rozumiem, dlaczego usilnie nazywacie swój emulatorek "Ultima Online"... hm...



hmmm i tu sie wtrace... w taim razie ja nie rozumiem czemu wiekszosc ludzi zwykla nazywac linuxa systemem operacyjnym? przeciez to czysta amatorszczyzna robiona przez amatorow dla amatorw i sklejana przez jeszcze innych do kupy... przykro mi tak myslec, ale mozliwe, ze jestes snobem, ktory jest gotow zaplacic cene 10-krotnie wieksza za towar, byleby by mial tylko jedynie sluszna ilosc bialych paskow... kropka

_________________
Andrzej 'Soulless' Kozakowski

http://www.soulless.bezduszni.net

So Don't Give In, Be A Rebel At Heart!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soulless dnia 2001-12-03 12:40 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 13:07 
Cytuj  
Lol alescie sie rozpisali - az nie chce mi sie czytac :razz:

Pls krotkie streszczenie :smile:

Taaaa tydzien out i czlowiek bardziej zacofany niz przedtem ...


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 13:27 
Cytuj  
Cytuj:
hmmm i tu sie wtrace... w taim razie ja nie rozumiem czemu wiekszosc ludzi zwykla nazywac linuxa systemem operacyjnym? przeciez to czysta amatorszczyzna robiona przez amatorow dla amatorw i sklejana przez jeszcze innych do kupy... przykro mi tak myslec, ale mozliwe, ze jestes snobem, ktory jest gotow zaplacic cene 10-krotnie wieksza za towar, byleby by mial tylko jedynie sluszna ilosc bialych paskow... kropka

Twoje porownanie nie ma sensu. Powiedzenie ze linux jest systemem operacyjnym to jak powiedzenie ze cl to mmorpg. I to i to jest prawdziwe bo linux ma wszelkie wlasciwosci so a cl wszelkie wlasciwosci mmorpg. Natomiast z uo to cl ma wspolna tylko grafike ale to juz tez do czasu :smile:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 19:50 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-03 13:27, Thalion napisał:
Twoje porownanie nie ma sensu. Powiedzenie ze linux jest systemem operacyjnym to jak powiedzenie ze cl to mmorpg. I to i to jest prawdziwe bo linux ma wszelkie wlasciwosci so a cl wszelkie wlasciwosci mmorpg. Natomiast z uo to cl ma wspolna tylko grafike ale to juz tez do czasu :smile:

To teraz proponowalbym zrobienie "wjazdu" na wszystkie boardy i "walke z emulatorkami" - bo wszycy raczej traktuja je jako Ultime Online :grin: - nie wolno ludziom? Pozwiemy ich do sadu?
A z UO emulatorki maja duzo wiecej wspolnego, niz tylko grafike, ale to juz inna bajka :wink:.

Pozdrawiam PRO jak i dzieci z piaskownicy CL'ki :wink:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 20:01 
Cytuj  
A z UO emulatorki maja duzo wiecej wspolnego, niz tylko grafike, ale to juz inna bajka .
Pozdrawiam PRO jak i dzieci z piaskownicy CL'ki


tak ja moge wymienic jeszcze dwie wspolne cechy.. taki fajny jestem
klienta - w waszym przypadku kradzionego oraz bande wannabe pks ktorych pelno takze na osi :(

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 20:34 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-03 12:39, Soulless napisał:

hmmm i tu sie wtrace... w taim razie ja nie rozumiem czemu wiekszosc ludzi zwykla nazywac linuxa systemem operacyjnym? przeciez to czysta amatorszczyzna robiona przez amatorow dla amatorw i sklejana przez jeszcze innych do kupy... przykro mi tak myslec, ale mozliwe, ze jestes snobem, ktory jest gotow zaplacic cene 10-krotnie wieksza za towar, byleby by mial tylko jedynie sluszna ilosc bialych paskow... kropka

_________________
Andrzej 'Soulless' Kozakowski


Tak czytam tego posta i nasunęło mi się kilka refleksji. Rzecz punktując:
1. Lunux - wbrew twojemu wyobrażeniu - to jednak zdecydowanie PRO. Jakoś trudno mi dostrzec tu amatorszczyznę. Powiem więcej - to jednak pure pro, tworzony przez ludzi ZDECYDOWANIE pro. W przeciwieństwie CL. zresztą :sad:. A ty, "zawodowcu", czy coś poza programikiem na fraktale na atarynkę, masz się czym pochwalić? Więcej skromności proszę.

2. Moje zamiłowanie do oryginałów nie wynika bynajmniej ze snobizmu. Mnie po prostu nie stać na buble ani półśrodki. Ale - jak dorośniesz i wejdziesz w dorosłe życie i jeszcze trzeba będzie własną krwawicą płacić, pewnie to zrozumiesz. Być może.

3. A od liczby pasków na moich ciuchach to się odpierdol. A na marginesie - od dawna chodzę w garniturach :sad:

_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-03 20:35 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-03 20:36 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.