mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 22:52 
Cytuj  
no to jak ty masz takie gowniane pojecie o uo i tym co sie dzieje na shardach osi. i tak malo wiesz o graczach z siege to ja nie chce wiedziec co sobie o tym wszystkim mysla inni gracze HEHE

co do twojej troski o rzekoma moderacje - nie ma i nigdy jej nie bedzie bez potrzeby czyli w przypadkach gdy glupi newb zadaje glupie pytania
hint: to nie jest cl.. :/

lamerstwo? potwierdzacie to za kazdym razem gdy otwieracie geby

fajne stereotypy tam panuja.. ale spojrz na to z tej strony - wy wiecie o wiele mniej (innymi slowy jestescie palki) o tych zasmarkanych dzieciakach z osi :((

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 23:45 
Cytuj  
Ja pierdole, jak sie nad tym zastanowilem to gram na shardach OSI 4 lata, sam mam 21, czyli prawie 1/5 zycia to gra w UO!!!!! :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 12:37 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-30 22:34, Ulf napisał:
Btw
Jasne ze sa tacy co graja 4 lata.
Sa tez tacy co graja 4 dni...
Czyzbys mnie nie zrozumial?
rrrrrrrraN


Tak. Stulić pysk, stanąć na baczność, bo cię każę kurwa aresztować. :grin:


_________________
Vhailor

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 15:40 
Cytuj  
...najlepiej wolniej....

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 15:40, Ulf napisał:
...najlepiej wolniej....

A w zasadzie to o co chodzi?

_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-01 15:57 ]</font>

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 16:12 
Cytuj  
Czegos nie rozumiem...
Czy powiedzialem (napisalem) ze WSZYSCY GRACZE na OSI to "zasmarkane dzieciaki"?
Huh, kilka osob bierze to chyba zbyt doslownie (ciekawe czemu :smile:)
Napisalem ze poziom trudnosci jest na OSI zenujacy, i to generalnie, SP to nie jest jedyny serwer prawda? Teraz sie pobawie :smile:

"no to jak ty masz takie gowniane pojecie o uo i tym co sie dzieje na shardach osi. i tak malo wiesz o graczach z siege to ja nie chce wiedziec co sobie o tym wszystkim mysla inni gracze HEHE"
- heh jasne ze mam gowniane, w koncu tam nie gram. Dobrze ze ty masz takie wspaniale pojecie o wszystkim :smile:

"co do twojej troski o rzekoma moderacje - nie ma i nigdy jej nie bedzie bez potrzeby czyli w przypadkach gdy glupi newb zadaje glupie pytania"
- wyobraz sobie 200 postow o glupotach i 200 glupich odpowiedzi na nie - przyjemnego czytania :smile:

"lamerstwo? potwierdzacie to za kazdym razem gdy otwieracie geby"
- lubisz lamerow prawda? No bo jak nie, to bys chyba z nimi nie rozmawial... a swoja droga to chyba pojecia mylisz i zbyt uogolniasz (a moze nie...)

"fajne stereotypy tam panuja.. ale spojrz na to z tej strony - wy wiecie o wiele mniej (innymi slowy jestescie palki) o tych zasmarkanych dzieciakach z osi :sad:("
- o zasmarkanych dzieciakach z OSI na pewno wiem mniej niz ty bo na OSI nie gram... Wedlug twego toku rozumowania tez jestes palka bo na pewno wiesz o wiele mniej niz ktos inny. Tedy droga?

No i zakonczenie - pyska nie stule bo nie mam ochoty, nie stane na bacznosc bo cywilowi nie wypada (fajnie sie robilo kadre w chuja swego czasu), kazac mnie aresztowac aresztowac mozecie jedynie w snach...(mozecie jedynie o to prosic :smile:).
NaRrRrRrrrr

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 16:39 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 16:12, Ulf napisał:
No i zakonczenie - pyska nie stule bo nie mam ochoty, nie stane na bacznosc bo cywilowi nie wypada (fajnie sie robilo kadre w chuja swego czasu), kazac mnie aresztowac aresztowac mozecie jedynie w snach...(mozecie jedynie o to prosic :smile:).
NaRrRrRrrrr


Nie chrzań, byłeś w wojsku? Bo widzisz, ja nie byłem. Wiesz, generałów nie biorą :grin:
Natomiast wyraźnie nie wyczuwasz aluzji do swojej głupoty. Silisz się na "górnolotne" przenośnie nie mając podstawowej wiedzy z retoryki. Nieststy, wychodzi z tego bełkot. Bez obrazy, ale Forrest Gump przy tobie to po prostu geniusz słowa!
No tak, ale gdzie cie tego mieli nauczyc, na szkółce kaprali?


_________________
Vhailor

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 17:11 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 16:12, Ulf napisał:
Czegos nie rozumiem...


To chyba nic nowego... :roll:

Cytuj:
Czy powiedzialem (napisalem) ze WSZYSCY GRACZE na OSI to "zasmarkane dzieciaki"?
Huh, kilka osob bierze to chyba zbyt doslownie (ciekawe czemu :smile:)


Widocznie odczuwamy nieodparta chec skierowanie tych slow do "innej" osoby :grin:

Cytuj:
Napisalem ze poziom trudnosci jest na OSI zenujacy, i to generalnie, SP to nie jest jedyny serwer prawda? Teraz sie pobawie :smile:


Juz Ci na to wczesniej odpowiedzialem.

Cytuj:
- heh jasne ze mam gowniane, w koncu tam nie gram. Dobrze ze ty masz takie wspaniale pojecie o wszystkim :smile:


I tu chyba zaczal sie problem. My staramy sie rozmawiac z Toba o Ultimie... Dlatego nie spodziewaj sie zrozumienia z naszej strony.

Cytuj:
- wyobraz sobie 200 postow o glupotach i 200 glupich odpowiedzi na nie - przyjemnego czytania :smile:


...ktore wlasnie generujesz...

Cytuj:
- lubisz lamerow prawda? No bo jak nie, to bys chyba z nimi nie rozmawial... a swoja droga to chyba pojecia mylisz i zbyt uogolniasz (a moze nie...)


Tutaj chcialem Ci cos odpisac (Chyba jednak nie...)

Cytuj:
- o zasmarkanych dzieciakach z OSI na pewno wiem mniej niz ty bo na OSI nie gram... Wedlug twego toku rozumowania tez jestes palka bo na pewno wiesz o wiele mniej niz ktos inny. Tedy droga?


Przeczytaj jeszcze raz wypowiedz Vhailora i ja "zrozum" zanim wpadniesz na pobocze :grin:

Cytuj:
Kazac mnie aresztowac mozecie jedynie w snach...(mozecie jedynie o to prosic :smile:).
NaRrRrRrrrr


Ty masz jakies sklonnosci S/M :eek:


_________________
... No strings attached ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beast dnia 2001-12-01 17:19 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 17:18 
Cytuj  
Czegos nie rozumiem...
Czy powiedzialem (napisalem) ze WSZYSCY GRACZE na OSI to "zasmarkane dzieciaki"?
Huh, kilka osob bierze to chyba zbyt doslownie (ciekawe czemu :))
Napisalem ze poziom trudnosci jest na OSI zenujacy, i to generalnie, SP to nie jest jedyny serwer prawda? Teraz sie pobawie :)


no widzisz i to jest wlasnie roznica
sp to nie jedyny serwer dla osi
mozesz sobie wybierac dzieciakow i przedszkole lub sp :(
nikt nie bierze niczego doslownie
denerwuje mnie jak wypowiadasz sie o czyms o czym nie masz pojecia

heh jasne ze mam gowniane, w koncu tam nie gram. Dobrze ze ty masz takie wspaniale pojecie o wszystkim :)

jesli nie masz po co nadal gadasz? :)
czy powiedzialem (napisalem) ze mam pojecie o WSZYSTKIM? nie.. za to 'pojecia' na rozmowy cl/osi mi wystarczy hoho^^

wyobraz sobie 200 postow o glupotach i 200 glupich odpowiedzi na nie - przyjemnego czytania :)

to sprawa piszacych?

lubisz lamerow prawda? No bo jak nie, to bys chyba z nimi nie rozmawial... a swoja droga to chyba pojecia mylisz i zbyt uogolniasz (a moze nie...)

nie uogolniam
z lamerow lubie sie smiac :(
zanim znow otworzysz gebe radze ci sie zapoznac z definicja tego okreslenia

o zasmarkanych dzieciakach z OSI na pewno wiem mniej niz ty bo na OSI nie gram... Wedlug twego toku rozumowania tez jestes palka bo na pewno wiesz o wiele mniej niz ktos inny. Tedy droga?

nie nie bardzo ale z tego co widze to ty nie zrozumiesz :(

itd.. gl ja tak moge bez konca
najsmiejszniejsze jest to ze sam wiesz jak bardzo sie mylisz..

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 18:30 
Cytuj  
"Nie chrzań, byłeś w wojsku? Bo widzisz, ja nie byłem. Wiesz, generałów nie biorą :grin:"
- nawet mi uswiadomiles dlaczego nie biora hehe generalow

"Natomiast wyraźnie nie wyczuwasz aluzji do swojej głupoty. Silisz się na "górnolotne" przenośnie nie mając podstawowej wiedzy z retoryki."
- zakladasz ze sie sile na cokolwiek, albo porownujesz mnie do siebie...

"Nieststy, wychodzi z tego bełkot. Bez obrazy, ale Forrest Gump przy tobie to po prostu geniusz słowa!"
- nie obrazam sie :smile: on lowil krewetki a ja nie - pewnie od nich sie nauczyl....

"No tak, ale gdzie cie tego mieli nauczyc, na szkółce kaprali?"
- nie wiem, ale powiedz mi gdzie ciebie nauczyli - bede unikal :grin:
nAr

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 18:35 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 18:30, Ulf napisał:
- nawet mi uswiadomiles dlaczego nie biora hehe generalow


Bo maja pod reka "U.L.F" : United Losers Federation :grin:

No further comments!


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 19:32 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-30 21:49, Ulf napisał:

Na OSI gralem miesiac - dlaczego zakladacie ze nie gralem? :smile: (hehe nawet sie widzialem raz z Ash'em)


A w jakich okolicznosciach sie spotkalismy bo niebardzo pamietam :eek: ?
Jak mial na imie twoj char?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 20:52 
Cytuj  
Cos te flames niemrawe sa, juz ciekawiej na forum CL:).PAnowie słabo sie staracie.A pan panie Konrador to chyba zachorowal, bo cos malo ostatnio pana belkotliwych docinkow.

_________________
"...Czy istnieje jakiś sposób wykrywania smoków?Obejrzał wykrywacze...składały sie głownie z kawałka drewna na metalowym pręcie.Kiedy drewno sie spali- smok jest blisko..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zeiram dnia 2001-12-01 21:01 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 22:06 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 20:52, Zeiram napisał:
Cos te flames niemrawe sa, juz ciekawiej na forum CL:).PAnowie słabo sie staracie.A pan panie Konrador to chyba zachorowal, bo cos malo ostatnio pana belkotliwych docinkow.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zeiram dnia 2001-12-01 21:01 ]</font>


Spowodowane jest to szybkiem wymiekaniem oraz brakiem argumentow panow z CL.

No coz :roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 22:49 
Cytuj  
Spowodowane jest to szybkiem wymiekaniem oraz brakiem argumentow panow z CL.

Tak wlasciwie to pytalem pana Konradora, ale skoro wszedzie pelno adwokatow wiec czemu i tu nie mialo by ich byc?


_________________
"...Czy istnieje jakiś sposób wykrywania smoków?Obejrzał wykrywacze...składały sie głownie z kawałka drewna na metalowym pręcie.Kiedy drewno sie spali- smok jest blisko..."

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 22:58 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 22:49, Zeiram napisał:
Tak wlasciwie to pytalem pana Konradora, ale skoro wszedzie pelno adwokatow wiec czemu i tu nie mialo by ich byc?


To wlasciwie czy "adwokatow"? :grin:

Pozatym moge Cie zapewnic ze nie spelniam tej roli... dlatego zycze (oby) jak najszybszej odpowiedzi konia!


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 23:05 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 22:58, Beast napisał:

To wlasciwie czy "adwokatow"? :grin:



Heh, tak wlasciwie to wolalbym osobista odpowiedz,no ale widac za nieobecnych lepiej inni potrafia mowic. Jesli to nie adwokat to przynajmniej rzecznik prasowy:))Coz zreszta zlego jest w adwokatach?


_________________
"...Czy istnieje jakiś sposób wykrywania smoków?Obejrzał wykrywacze...składały sie głownie z kawałka drewna na metalowym pręcie.Kiedy drewno sie spali- smok jest blisko..."

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 23:09 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-01 23:05, Zeiram napisał:
Heh, tak wlasciwie to wolalbym osobista odpowiedz


Dlatego ja juz nie przeszkadzam :roll:

Cytuj:
no ale widac za nieobecnych lepiej inni potrafia mowic.


Pisze tylko za siebie. Nie wiem jak dokladnie wyglada zdanie konradora.

_________________
... No strings attached ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beast dnia 2001-12-01 23:19 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 23:18 
Cytuj  
Tak wlasciwie to pytalem pana Konradora, ale skoro wszedzie pelno adwokatow wiec czemu i tu nie mialo by ich byc?

widzisz zairem.. czasem nawet tym najbardziej cierpliwym nudzi sie ciagle tlumaczenie i uzeranie sie z glupimi ludzmi

co do 'nas' - nikt zadnych adwokatow nie potrzebuja bo wystarcza nam argumenty
za to wy atakujecie z cala horda imbecyli za plecami:(

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 00:11 
Cytuj  
Ciekawe tylko ,ze na flame da sie prowadzic rzeczowa dyskusje a na normalnym forum nie bardzo...Chociaz no coz, tutaj tez panowie zaprezentowaliscie interesujaca sposob manipulacjami wypowiedzi wezmy dla przykaldu takiego Ulfa.w dwoch kolejnych posatch pisal o co mu chodzi , a nawet wyjasnial ewntualne nieporozumienia, a potem ni z tad ni z owad wyciaga mu sie zdanie z kontekstu i czpepia:)heh, chociaz z drugiej strony to flame jest...pozdrawiam


_________________
"...Czy istnieje jakiś sposób wykrywania smoków?Obejrzał wykrywacze...składały sie głownie z kawałka drewna na metalowym pręcie.Kiedy drewno sie spali- smok jest blisko..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.