mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 13:57 
Cytuj  
To sie podlamalem czytajac jakie tam ludzie maja problemy.
Fajnie ze sobie graja w kupie, bawia sie i sa aktywni ale, kuchnia, newbiasy sa do kwadratu :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 14:08 
Cytuj  
To sie zgadza. Ale tam chyba wszyscy sa newbie, dlatego im tak bardzo nie przeszkadza. Dopiero zaczynaja zauwazac powazniejsze bledy uo, jak ekonomia :grin:. Ciekawe kiedy jakis porzadny PvPer sie pojawi i bedzie ich masakrowal. Heh

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 17:21 
Cytuj  
Taaa...
to byl kiedys moj cel wybic wszystkich na takim serwerze :smile:
ale kurwa...
niestety skille rosna zupelnie innaczej
jak u nas jest ph i z 0-60 wep skilla zrobisz w godzine to tam w godzine zrobisz od 0-4
heh
wiec nie sadze aby komukolwiek sie chcialo tam robic postac
chyba ze sparing 24/h z kims i wtedy by bylo ok
-mnie tam juz nie bawi robienie postaci...
kiedys bylo fajnie jak sie bylo newbie i sie chodzilo po cmentarzach , dungeonach i zajawka bylo w robieniu 1 gm
teraz to juz przeszlo :grin:

ale te skille naprawde wolno rosna :sad: :sad: :sad:

chcesz to zrob postac 45 str 50 mace 50 tactics w jhelom kupisz war hammera ( bo tylko tam widzialem rozne rodzaje broni )
i wybijesz polowe osob na stowe


_________________
Obrazek
http://www.pajacyk.pl

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 19:14 
Cytuj  
Karol - jak zawsze masz rację :grin: Popatrz, nie ma chętnego by Cię flamować :lol:


_________________
Vhailor

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 23:00 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-26 23:23, gRaHaM napisał:
Chcialbym dowiedziec sie czegos na temat chaosu. Kim sa ci ludzie i po jakiego grzyba psuja mi zabawe.Rozumiem ze musi byc taka sila, zlo itd. ale przepraszam nie chce slyszec z ich ust wyrazen typu "stamina" czy "ok". Ilekroc ich spotykam mam wrazenie ze to banda jolopow rabiaca sobie z Ultimy Diablo.


Najlepsze jest to ze nazywaja ten swoj emulatorek Ultima :lol:

*waits to get flamed*


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 18:57 
Cytuj  
Na samym poczatku - nie chodzi mi o klotnie, tylko o naswietlenie pewnych spraw.
Nie gram na Osi, a zagralbym z rozkosza, jak tylko bede mial jakis stalszy doplyw gotowki to czemu nie? :smile: A teraz trzy sprawy:
1. CL i OSI to 2 rozne zeczy i tak wlasnie ma byc.
2. Jak kto lubi - poziom trudnosci na OSI to przedszkole dla zasmarkanych dzieciakow ktore placa i wymagaja tego zeby wszystko szlo gladko (nie biore pod uwage PvP - to w sumie wychodzi podobnie)
3. War hammer 50 tactics i Mace - szkielet cie niszczy na 90% i to szybko. Jak ktos chce byc wojem to trenuje, inni sie nie licza bo to jasne ze ich zgnoisz.

Heh jeszcze jedno - porownania i licytacje pomiedzy OSI a CL nie maja sensu, to sa 2 rozne zeczy i tak ma byc. Ja akurat gram na CL ale na OSI psow nie wieszam, tez chcialbym tam grac... A smieje sie i polemizuje tylko dla zabawy z ludzmi ktorzy tego nie rozumieja i celowo robia zamieszanie....
A wy rozumiecie?
Narrrrrr

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 19:21 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-29 18:57, Ulf napisał:
Jak kto lubi - poziom trudnosci na OSI to przedszkole dla zasmarkanych dzieciakow ktore placa i wymagaja tego zeby wszystko szlo gladko (nie biore pod uwage PvP - to w sumie wychodzi podobnie)


Jak mozesz mowic o poziomie trudnosci OSI jesli tam jeszcze nie grales (Siege Perilous?)

Pozatym shardy OSI nie wymagaja sztucznego podwyzszania trudnosci NPC zeby zrekompensowac braki "player interaction & competition".

Ale dobra zostawiam ten topic dla innych ze zwyklego braku czasu.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-29 18:57, Ulf napisał:
A teraz trzy sprawy:
1. CL i OSI to 2 rozne zeczy i tak wlasnie ma byc.


Drogi Ulfie, że tak powiem , hm..
Tu Ci podam piątkę! Masz rację! To są zupełnie inne (r)zeczy. A skoro tak, to już zupełnie nie rozumiem, dlaczego usilnie nazywacie swój emulatorek "Ultima Online"... hm...

Cytuj:
2. Jak kto lubi - poziom trudnosci na OSI to przedszkole dla zasmarkanych dzieciakow ktore placa i wymagaja tego zeby wszystko szlo gladko (nie biore pod uwage PvP - to w sumie wychodzi podobnie)


Pojebało Cię, czy cóś? Zapraszam na Siege. Jeśli w ciągu pół roku zarobisz milion gp w tym przedszkolu - to przez następne pół bedę Ci sponsorował konto.
Cytuj:
3. War hammer 50 tactics i Mace - szkielet cie niszczy na 90% i to szybko. Jak ktos chce byc wojem to trenuje, inni sie nie licza bo to jasne ze ich zgnoisz.


Tu to ja już zgłupłem do reszty. A w zasadzie to o co chodzi?
Cytuj:
Heh jeszcze jedno - porownania i licytacje pomiedzy OSI a CL nie maja sensu, to sa 2 rozne zeczy i tak ma byc. Ja akurat gram na CL ale na OSI psow nie wieszam, tez chcialbym tam grac... A smieje sie i polemizuje tylko dla zabawy z ludzmi ktorzy tego nie rozumieja i celowo robia zamieszanie....
A wy rozumiecie?
Narrrrrr


Ni chuja. Nic nie kapuję :sad:


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 19:26 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-26 23:23, gRaHaM napisał:
Chcialbym dowiedziec sie czegos na temat chaosu. Kim sa ci ludzie i po jakiego grzyba psuja mi zabawe.Rozumiem ze musi byc taka sila, zlo itd. ale przepraszam nie chce slyszec z ich ust wyrazen typu "stamina" czy "ok". Ilekroc ich spotykam mam wrazenie ze to banda jolopow rabiaca sobie z Ultimy Diablo.


Jak nie chcesz słyszęć bluzgów w stylu "stamina" i "ok" to proponuję bierki albo makao. A tak na marginesie; Sienkiewicza się ostatnio naczytałeś, czy co?


_________________
Vhailor

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 20:02 
Cytuj  
Cytuj:
2. Jak kto lubi - poziom trudnosci na OSI to przedszkole dla zasmarkanych dzieciakow ktore placa i wymagaja tego zeby wszystko szlo gladko (nie biore pod uwage PvP - to w sumie wychodzi podobnie)


Inne glupoty mnie jakos nie ruszyly ale to tak :smile:
Nie do konca kumam co jest takie trudne na CL? Ze sie GMom nie chcialo, nie mieli na to czasu, nie potrafia (niepotrzebne skreslic) zrobic W PELNI DZIALAJACEJ GRY?
Coz - idac tym tropem to zlikwidujcie grafike - bedzie jeszcze wieksze utrudnienie.
Podstawowa roznica miedzy OSI a CL jest to, ze na OSI pracuje grupa PROFESJONALISTOW.
A na CL - grupa fanatycznych chopczykow :smile:
Fajnie ze sa pasjonaci - mam kolege ktory sobie sam robi samochod i musi byc to swietna zabawa.
Ale w pelni nazwac tego samochodem nie mozna.
I dokladnie tak jest z CL - cos pomiedzy "samochodem a rowerem" Obrazek

I tak to zostawmy. Mercedesa nie mozna porownac z syrenka made in Jas Kowalski choc of korsik w tej syrence tapicerka moze byc z ladniejszego kolorystycznie materialu Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-11-29 20:03 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 20:31 
Cytuj  
*upewnia sie czy to flame board*
Odpierdolcie sie wszyscy od Kowalskich, ja sie nazywam Kowalski. Jak chcecie uzywac tego nazwiska to prosze mi placic copyrights!

A no i moje dzieci tez beda mialy Kowalski(a) na nazwisko. Z pewnoscia nie nazwe syna Jas!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 21:20 
Cytuj  
Na samym poczatku - nie chodzi mi o klotnie, tylko o naswietlenie pewnych spraw.

jesli nie chodzi ci o klotnie to po co piszesz na flame board? *smuci sie*


cl i osi to dwie rozne RZeczy.. ok wiec dlaczego stale je porownujesz? i dlaczego stale robi to ekipa i gracze cl mowiac - osi smierdzi!! chociaz nigdy tam nie grali?
mowisz co innego a robisz co innego.. zdecyduj sie na cos a poki co to pieprzysz glupoty :<

2. Jak kto lubi - poziom trudnosci na OSI to przedszkole dla zasmarkanych dzieciakow ktore placa i wymagaja tego zeby wszystko szlo gladko (nie biore pod uwage PvP - to w sumie wychodzi podobnie)

zasmarkane dzieciaki? nie chcesz klotni i nazywasz wszystkich tu obecnych zasmarkanymi dzieciakami ktore placa i wymagaja zeby wszystko szlo gladko? tak wymagamy zeby serwery na ktorych gramy dzialaly dobrze nie padaly co 15 minut i zeby obsluga nie leciala sobie w ch i nie mowila - jak sie nie podoba to wyp*

pvp wychodzi podobnie? roflmao.. co ty kurwa wiesz o zab.. o pvp
to co widzialem na cl jest poprostu zalosne
jestescie banda newbiesow ktora nie potrafi wykorzystac wiekszosci skilli
nie wiecie jak dzialaja i do czego sluza miedzy innymi dlatego ze dzialaja blednie..
dam glowe uciac ze jakby wpuscic wasza CALA bande na shard osi z DOSZLIFOWANYMI skillami i ekwipunkiem o jakim mozna tylko marzyc rozjebalby was sredni pvper bez wiekszych problemow
widzialem jak warriorzy u was zatrzymuja sie zeby 2x na mnie kliknac i zaatakowac
lmfao
jak mozesz sie wypowiadac o czyms czego w zyciu nie widziales? czyste przypuszczenia i spekulacje - gj.. smieszne
btw zapros kolegow HEHE

tak my rozumiemy! po to gra sie ONLINE z innymi graczami zeby grac z innymi graczami a nie bashowac DURNY komputerek jak chcesz to robic to prosze - wlacz sobie quake'a z botami i bedziesz mial super zabawe.. TU CHODZI O INTERAKCJE z innymi graczami
interakcje i mozliwosc konkurencji miedzy soba a nie pierdolenie sie z durnymi szkieletami.. jesli wystarcza wam samo pvm to nie wymaga wiecej komentarzy - jestescie tak zajebiscie doswiadczonymi graczami ze az chce mi sie plakac

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
interakcje i mozliwosc konkurencji miedzy soba a nie pierdolenie sie z durnymi szkieletami.. jesli wystarcza wam samo pvm to nie wymaga wiecej komentarzy - jestescie tak zajebiscie doswiadczonymi graczami ze az chce mi sie plakac


Właśnie. W UO nie chodzi o pierdolenie się. My wpierdol damy komuś.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 21:44 
Cytuj  
Właśnie. W UO nie chodzi o pierdolenie się.

a wszystko przez te cholerne welniane gacie ktorych za nic nie da sie sciagnac :(((

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 00:56 
Cytuj  
O ROTFL
Wlaśnie skończyłem lekturę całego boarda CL.
Wniosek:
Jesteście lamerami do kwadratu w kwestii UO. I nie dlatego, że gracie krótko ale że pieprzycie o rzeczch, o których chyba każdy UO-OSI player wie. Pytania typu : a co to jest bedroll? mnie po prostu rozwalają :lol:
Dam wam 2 rady:
1. read the fucking manual
2. Macie tu mnóstwo weteranów. Boshee, wystarczy zapytać na odpowiednim boardzie, a nie wyłamywać 100 razy otwarte drzwi.

Zajebiści jesteście. Nie ma co :grin:


_________________
Vhailor

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 21:49 
Cytuj  
Hehe
Na OSI gralem miesiac - dlaczego zakladacie ze nie gralem? :smile: (hehe nawet sie widzialem raz z Ash'em)
Dlaczego nie chcac wywolywac klotni pisze na flames? Bo do mojego postu jakos tych flames nie bylo widac :smile:
Cos miedzy syrenka a rowerem co samochodem nigdy nie bedzie - zgadzam sie w pelni! Ale jak ciekawie takie cos dziala :smile:
Zarobienie miliona na SP w pol roku - nie wiem czy by sie udalo, ale wyzwania i emulatorki UO lubie - jak mam czas (a zwykle mam) gram po 7-8h dziennie - dokonywalem juz zeczy ktore innym wydawaly sie nie mozliwe (z kolei nie dokonywalem tez takich ktore dla innych byly banalne..)
Konrador podjal ze mna polemike - na to liczylem :smile:
Jak tylko bede mial troche kaski to wbije sie na OSI - ale emulatorka nie porzuce :smile:
Narrrrrrrr

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 22:00 
Cytuj  
Aha
Co do pytan na boardzie CL - hmmm malo tam widze osob ktore graja dluzej ode mnie...
99% pytan zadaja tam nowi, 90% odpowiedzi to takze teksty poczatkujacych. Tym mnie nie zniszczycie. Codziennie niszcza mnie tak silne pytania i odpowiedzi na ircu i w grze ze na forum nigdy ich nie bedzie bo moderator nie zdzierzy.
No i my wszyscy jestesmy lamerzy - to ryzykowne stwierdzenie ale nie bede polemizowal bo ktos pewnie wie lepiej.
(ehh graczy ktorzy grali na starym CL jest moze 15... a kont 2300...)
Na koniec - moj text o zasmarkanych dzieciach czy cos podobnego to w sumie nie bylo moje zdanie tylko stereotyp jaki panuje na CL o graczach na OSI. Z mojej strony moge dodac ze na pewno nie o wszystkich, moze nawet nie o wiekszosci, ale o jakiejs ich czesci na pewno... - jezeli kogos urazilem to przepraszam - nie wyrazilem sie jasno.
Teraz juz na prawde
Narrrrrrrrr

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 22:14 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-30 22:00, Ulf napisał:
Na koniec - moj text o zasmarkanych dzieciach czy cos podobnego to w sumie nie bylo moje zdanie tylko stereotyp jaki panuje na CL o graczach na OSI.


O shit :sad:
To jest juz prowokacja :???: Kurwa mać, żeby grać na OSI to trzeba mieć DOCHODY, a żeby mieć dochody, to trzeba pracować. Lamerze jeden, wbij sobie w ten zakuty leb, ze na OSI sa ludzie, co grają po CZTERY (liczbowo: 4) lata!!!!!!!!!!! I wy, CL lamy nazywacie ICH zasmarkanymi dzieciakami? I jak pograles miesiac za free na OSI to gówno wiesz o UO. Wieęc STFU


_________________
Vhailor

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 22:32 
Cytuj  
Good
I want morrrrre

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 22:34 
Cytuj  
Btw
Jasne ze sa tacy co graja 4 lata.
Sa tez tacy co graja 4 dni...
Czyzbys mnie nie zrozumial?
rrrrrrrraN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.