mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 20:51 
Cytuj  
Cytuj:
...MC guidly to farmowaly odrazu. A takie guildy jak moja...


GUILDY? co to są GUILDY?

Nie chodzi ci przypadkiem o GILDIE?


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 21:13 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
Cytuj:
...MC guidly to farmowaly odrazu. A takie guildy jak moja...


GUILDY? co to są GUILDY?

Nie chodzi ci przypadkiem o GILDIE?


on jest z usa, myli mu sie czasem..

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:45 
Cytuj  
ale ten cyrk w gs wymiata :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:12 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
GUILDY? co to są GUILDY?

Nie chodzi ci przypadkiem o GILDIE?


Jezu, czego sie czepiasz... Wziolem Angielskie slowo i dodalem "y." To jakies prawo zlamalem? :roll: Poprawilem pismo swoje i nadal ludzia nie pasuje cos. Chyba tyle trolli na swiecie ze zawsze sie ktos czegos czepi.

Deshroom napisał(a):
Ty chyba nie roazumiesz tank dostaje siatke i stoji w miejscu a pająk zaczyna biec do grupy. w tej grupie jest drugi tank który czeka z grupa i jak pajak przybiegnie wciska taunt i zaczyna tankowac


Na gorze pisalo ze drugi tank robi aggro w melee. To dziala pierwszym razem bo wiadomo kiedy ona rzuci ta siatke pierwszy raz. Ale po pierwszej zmianie juz nie bedzie dzialac bo nie wiadomo kiedy znowu rzuci. Taunt niestety nie dziala zawsze na niej. Ma "massive" resist tego, czasem z dwoch warriorsow resistuje :/

Ale i tak wolalbym uzyc taunt niz podnoszenie aggro w melee i potem odchodzenie od niej.

Thang napisał(a):
Piszesz o tym, ze brakuje Wam priestow - nam rowniez brakowalo i Hakkara ubilismy z 1 priestem, 1 druidem, 4 paladynami i malo kto z bedacych wowczas osob mogl pochawlic sie epikiem.


Niestety wszyscy nie graja Alliance z paladynskim INFINITE HEAL. Juz sie nerf tego chyba niedoczekam. Ciesze sie ze wam sie Hakkara udalo zaliczyc, ale w tym paczu dostal buff i slyszalem od ludzi ze strasznie trudny teraz jest. Powodzenia.

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi na temat.


_________________
League of Legends

Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 18:26 przez Astax, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:17 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Jezu, czego sie czepiasz... Wziolem Angielskie slowo i dodalem "y."

angielski to nie polski ze do wszystkiego dokladasz "s" lub "es" i zawsze wychodzi liczba mnoga.

Astax napisał(a):
To jakies prawo zlamalem? :roll: Poprawilem pismo swoje i nadal ludzia nie pasuje cos. Chyba tyle trolli na swiecie ze zawsze sie ktos czegos czepi.

Na gorze pisalo ze drugi tank robi aggro w melee. To dziala pierwszym razem bo wiadomo kiedy ona zuci ta siatke pierwszy raz. Ale por pierwszej zmianie juz nie bedzie dzialac bo nie wiadomo kiedy znowu zuci. Taunt niestety nie dziala zawsze na niej. Ma "massive" resist tego, czasem z dwoch warriorsow resistuje :/

Dzienkuje wszystkim za odpowiedzi na temat.


boze jak ty poprawiles pisownie to jak ty pisales wczesniej?

tip: jak nie dajesz rady po pl pisac poprawnie a jestes za leniwy zeby wrzucic do worda to moze pisz po eng?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:28 
Cytuj  
Fabianek moze bys cos na temacie ZG pisal a nie podnosil liczbe postow trollami? Kongratuluje tobie za mistrzowskie znanie Polskiego jenzyka. Jenzyk ktorym .7% swiata mowi. Ciesze sie ze z tego jestes taki dumny, ze ci sie wydaje ze od drugiego lepszy jestes. Z twojimi kwalifikacjami to polecam ukladanie cegiej w Angli.


_________________
League of Legends

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:30 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Fabianek moze bys cos na temacie ZG pisal a nie podnosil liczbe postow trollami? Kongratuluje tobie za mistrzowskie znanie Polskiego jenzyka. Jenzyk ktorym .7% swiata mowi. Ciesze sie ze z tego jestes taki dumny, ze ci sie wydaje ze od drugiego lepszy jestes. Z twojimi kwalifikacjami to polecam ukladanie cegiej w Angli.
A myślałeś o tym żeby przestac pisać ? Po co ci to ? tu same trole sa i się beda czepiać.

Głosuje na "jenzyk" - wypas 8)

EDIT " twojimi" też wypas, musze sie zastanowić :]


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:39 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Z twojimi kwalifikacjami to polecam ukladanie cegiej w Angli.

a co ty wiesz o moich kwalifikacjach, za to z taka znajomoscia w Polsce nie nadal bys sie na sprzataczke bo od niej wymagaja matury a niestety na maturze jest jezyk polski obowiazkowy.

"Kongratuluje" - mozesz mi wytlumaczyc do to slowo znaczy bo niestety nie ma tego zwrotu ani w slowniku jezyka polskiego ani w slowniku angielsko-polskim.

Cytuj:
Jenzyk ktorym .7% swiata mowi.

jak ci sie nie podoba to tu nie pisz to POLSKIE forum a nie forum idiotow co potrafia napisac:
- twoimi - przez "j"
- jezyk - przez "en"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:43 
Cytuj  
heh i znowu czlowiekowi zyc nie daja... - tyle razy bylo walkowane
jestes wzrokowcem i nie chcesz sie uczyc bledow - daj ignore i bedziesz mial problem z glowy...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:43 
Cytuj  
waźcie go uśpijcie, bo jako pierwszy troll na tym forum nie dam mu rady :-?


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:46 
Cytuj  
redlum napisał(a):
heh i znowu czlowiekowi zyc nie daja... - tyle razy bylo walkowane
jestes wzrokowcem i nie chcesz sie uczyc bledow - daj ignore i bedziesz mial problem z glowy...


afaik netykiete kazdy powinien znac i sie do niej stosowac. A nie bo ja jestem uber rodak chucka norrisa to sobie moge robic co mi sie chce. Takie rzeczy top na czaterii pewnie uchodza a to jest forum gdzie pisza ludzie co maja po 20dziescia kilka lat lub wiecej (pomojam karoid'a i pochodne)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 16:48 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:46 
Cytuj  
"pierwszy" sam sobie dales takie miano? mysle ze ze znajdzie sie pare wiekszych troli.. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:48 
Cytuj  
nie czepiajcie sie astaxa panowie :) znam go troche i wiem ze on stara sie jak moze i docenia konstruktywna krytyke. I ma prawo tu pisac tak jak wam nie zabroni nikt pisac na forach blizzarda czy waszych gildii gdzie ten nasz angielski wyglada czesto gorzej niz polski astaxa i nikt sie specjalnie nie czepia dopoki chociaz w ogolnych zarysach rozumie o co nam chodzi ;).




tak btw mozemy byc bardzo dumni jako narod ze mamy sprzataczki z matura za 300-500 pln miesiecznie zyjace na skraju nedzy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:49 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Jezu, czego sie czepiasz... Wziolem Angielskie slowo i dodalem "y." To jakies prawo zlamalem? Poprawilem pismo swoje i nadal ludzia nie pasuje cos.


Jezeli nie znasz zasad pisowni jezyka angielskiego nie uzywaj, pisz po polsku. Jezeli pisownia po polsku sprawia Ci trudnosci ( co widac ), to wroc do szkoly podstawowej, tam cie naucza jego podstaw

Trigger napisał(a):
(...)
I ma prawo tu pisac tak jak wam nie zabroni nikt pisac na forach blizzarda czy waszych gildii gdzie ten nasz angielski wyglada czesto gorzej niz polski astaxa i nikt sie specjalnie nie czepia dopoki chociaz w ogolnych zarysach rozumie o co nam chodzi ;).


Forum to nie jest wylacznie tylko jego, pisza na nim i czytaja inni ludzie. Nic mnie bardziej nie denerwuje jak lenistwo i analfabetyzm u ludzi. Tak trudno poswiecic 1 minute i wrzucic to co sie napisalo do worda, aby sprawdzic pisownie, jak ma sie z tym problemy ?


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 17:55 przez Pio, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:51 
Cytuj  
Dzien dobry.

Co to za trollowanie beze mnie ???? :wtf: :wtf: :wtf:

Nieautoryzowany trolling na forum jest niedopuszczalny.

@astax - chcesz zeby cie poprawiac, a nie korzystasz .. eeeh ...
RZUCA, nie ZUCA

A Fabianku kochanie moje - wykaz odrobine tolerancji dla chlopaka z Hameryki, albo wrzuc do ignore.

I skad tys kurwa wzial to ze od sprzataczki sie wymaga matury ? Pytali sie jak aplikowales ?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:05 
Cytuj  
Ehh nie macie już nic innego do roboty?

Tyle razy było mówione jak wam jego posty nie odpowiadają to dajcie ignore i po sprawie. Ja wierzę, że Astax się stara, może nie ma polskiego worda zainstalowanego, ale się na pewno stara. Niestety w każdym topicu, w jakim postnie natychmiast znajduje się 10 troli, którzy zaraz się przp%$dalają.

Panowie. Już swoje zdanie na temat Astaxa wyraziliście kilka razy, i tyle wystarczy, jestem pewien, że on już je zna. Jak i cała masa innych, forumowiczów którym to za bardzo nie przeszkadza. Więc zróbcie światu przysługę i dajcie ignore na Astaxa geez.

@Pio. Chyba nie za bardzo jesteś zorientowany w sytuacji a się dołączasz do trolowania... Lame....

Anyways życzę wam żeby was ktoś pojechał na jakimś forum angielskim np Officialnym forum Blizzarda, i kazał wam wrócić do podstawówki nauczyć się angielskiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:17 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Forum to nie jest wylacznie tylko jego, pisza na nim i czytaja inni ludzie. Nic mnie bardziej nie denerwuje jak lenistwo i analfabetyzm u ludzi. Tak trudno poswiecic 1 minute i wrzucic to co sie napisalo do worda, aby sprawdzic pisownie, jak ma sie z tym problemy ?


Jak ci pismo przeskadza to Prosze ignorowac mnie. Innaczej siedz cicho. Nikogo nie zmuszam do czytania. Jest opcja ktora za blokuje moje pismo od twoich oczu, polecam ja. Moje pismo nie jest resultem lenidzta i Polskiego Worda nie mam. Jak chcesz to prosze mi kupic.

Wszystkich trolli w tym temacie ustawiam na "ignore." I na dalsza dyskucje na ten temat nie bede poswiencac czasu. Uzywam internet ponad 10 lat juz, i ze ludzie o takie glupoty sie czepiaja to nadal mnie dziwi. Kiedys bylem dumnym Polakiem. Potem do stanow pszyjechalem i mi sie oczy otworzyly. Nie ma wogule roznicy jakim jezykiem czlowiek mowi ani w jakim kraju sie urodzil. Bo fakt jest ze kazdy czlowiek gdzies sie musi urodzic.

W sumie pisze na tym forum bo mniejsze jest od forum Blizzarda. I z Fergerodem gralem w Ultima Online 5 lat temu. Forum moze byc Polskie, ale internet nie ma kraju. A jak by byl, to by mial, to Amerykanski a nie Polski.

PS: Dzekuje Farin


_________________
League of Legends

Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 18:36 przez Astax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
afaik netykiete kazdy powinien znac i sie do niej stosowac. A nie bo ja jestem uber rodak chucka norrisa to sobie moge robic co mi sie chce. Takie rzeczy top na czaterii pewnie uchodza a to jest forum gdzie pisza ludzie co maja po 20dziescia kilka lat lub wiecej (pomojam karoid'a i pochodne)

Afaik, uber, top na czaterii...gdzies pisales , ze to polskie forum. Wole czytac jego posty z bledami, gdzie wypowiedzi maja sens niz twoj belkot, ktory czesto obraza intelekt czytelnika. Wygrales zaszczytne pierwsze i zarazem pionierskie miejsce na mojej liscie ignore, wiec wybacz ale nie odpowiem na ewentualna riposte.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:24 
Cytuj  
Astax no to jedziem:
oczów - źle
oczu - dobrze

towich - źle
twoich - dobrze

resultem lenidzta - źle
rezultatem lenistwa - dobrze

pede - źle
będę - dobrze

ruznicy - źle
różnicy - dobrze

jenzykiem - źle
językiem - dobrze
To tyle offtopu z mojej strony
Mam nadzieję że się do czegoś przyda mój post :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:11 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Jak ci pismo przeskadza to Prosze ignorowac mnie. Innaczej siedz cicho.


a ja uwazam ze modek powinien ciebie zignorowac (czyt. dodac na ban liste)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.