mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 01:35 
Cytuj  
Cytuj:
NAPISZE CI WYRAZNIE.

ENEMY PLAYER NIE MA "AGRO" - AGRO MAJA MONSTEKRI. NIE "ZDEJMIESZ" GO Z CASTERA CZY KLERYKA - ZAPOMNIJ. TO NIE JEST AI TYLKO REALNA INTELIGENCJA (CHOC CZESTO NA TO NIE WYGLADA )

Nie wiem czy zauwazyles ale to jest topic o RvR (PvP) a nie PvM (bylo na poczatku ale niestety nie drukowanymi literami ).


Napisalem o tym wczesniej ze taunt nie odnosi sie do DAoC... prosta zasada... najpierw kogos sie czyta ze zrozumieniem potem na nim psy wiesza... w ta druga strone kiepsko wychodzi... :smile: cos jak: zielonym, do gory! :smile:

Cytuj:
MOZESZ GO OSLANIAC TARCZA ALE DA CI TO TO TYLE ZE GOSC PADNIE NIE W 2 A W 3 SEK.


No to musicie wymyslic strategie... A moze podlvlowac ? Wiesz wyzywanie sie za niepowodzenia tu nie pomoze...

Cytuj:
Tuksik zrozumial? No... to znaczy ze wszyscy zrozumieli


Bez komentarza... juz jest wyzej :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 02:26 
Cytuj  
Sorry, ciekawosc ludzka :smile:

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 03:30 
Cytuj  
to nie mozna bylo na priva wrzucic? :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 05:18 
Cytuj  
Nic nie rozumiesz. To jest pojedynek 1 na 1, ale ze swiadkami. Zeby potem nie bylo :smile:

Tuxik musial wkurzyc naprawde wielu gosci, nawet zrobili o nim stronke :eek:

http://www.sunspirestudios.com/

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 08:01 
Cytuj  
Thal:nie zabije cie za to :grin: !

Cytuj:
to nie mozna bylo na priva wrzucic?


Nie, na privie jestesmy mili :smile: poza tym konkretnie na jedno zdanie zareagowalem jak byk na plachte :smile:

Cytuj:
Tuxik musial wkurzyc naprawde wielu gosci, nawet zrobili o nim stronke


Poprostu zazdroscisz, sam chcialbys miec puchar swojego imienia co ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 09:29 
Cytuj  
Rozmowa jest na takim poziomie.
Ktos pisze o pure RvR/PvP a Ty o AGRO i monsterkach.

Zauwazylem jedynie ze po prostu piszesz totalnie bez zwiazku a ty sie upierasz ze nie.
LOL, kurwa... kto jeszcze mi opowie o agro w PvP? Chyba ze masz na mysli wykrzykiwanie pod adresem przeciwnika "Ty popierdolony krasnalu, chuju niedomyty" zeby "zwiekszych mu agro i zdjac go z naszego castera" :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 10:35 
Cytuj  
Cytuj:
W RvR przydaje sie jedynie GUARD ( przyjmuje na swoja tarcze ciosy w osobe guardowana ) oraz specjale ktore maja kilku sekundowy stun tak aby caster mogl odskoczyc i cos wykastowac w tym czasie.


I o TO mi chodzilo... a myslalem ze pisze po polsku... :razz: :grin:

Ehhh Carolq... bardzo nieladnie... twoj txt z poprzedniego topicu nie byl na miejscu =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:23 
Cytuj  
Zabiles mnie stary - poddaje sie.
Wez sie za polityke, masz talent. Czuje sie jakbym rozmawial z LPR czy samo-oborą (albo ze swoja zona).
Ja jej mowie ze chyba nie ma sensu inwestowac w mieszkanie ktore za rok bedzie sie sprzedawac a ona "Tak, masz racje. Dlatego zmienimy tylko glazure w kuchni, terakote w lazience i kupimy nowe okna".
Wymiekam :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:32 
Cytuj  
Fajna zona :smile: ALe ma racji troszke - sprzedaz je wtedy drozej :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 12:26 
Cytuj  
Cytuj:
Zabiles mnie stary - poddaje sie.

OMG! zostalem PK... =/ :razz:

Cytuj:
Wez sie za polityke, masz talent. Czuje sie jakbym rozmawial z LPR czy samo-oborą (albo ze swoja zona).

Tak... samoobrona heh poki co to ty byles agresywny... i jak widac bez powodu heh a apropos moich przekonan politycznych to jestem za platforma... za postepem i rozwojem itd. ale nie mowmy o polityce bo naprawde sie rozpeta taki flam ze nasze txty to bedzie delikatna przekladka miedzy postami :cool:

Cytuj:
Ja jej mowie ze chyba nie ma sensu inwestowac w mieszkanie ktore za rok bedzie sie sprzedawac a ona "Tak, masz racje. Dlatego zmienimy tylko glazure w kuchni, terakote w lazience i kupimy nowe okna".
Wymiekam :grin:

Skoro tak do tego podchodzisz... :smile: Post byl na ogolnym i kierowany do graczy ktorzy chca dyskutowac o strategii... :smile:


Popatrz tak wyglada sukces w EQ:

http://www.arcanemasters.org/news/traka ... 1large.gif

Ciekawe jak wyglada w DAoC :smile: tyle ze wnioskujac z ostatnich postow zrozumiesz ze mowie ze tak wyglada w obu grach i bedzie "let the flammes begin"... wiec ostrzegam. To obrazek z EQ w DAoC to pewnie bedzie podbity keep lub ukradziona relikwia ? :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 12:51 
Cytuj  
Cytuj:


Brawo!
BTW: Zajebaliscie latawiec? :grin:

Jak Ci juz napisalem dyskusja z Toba jest bezprzedmiotowa. Zaczal sie temat "RvR w DAoC". Wtraciles sie mowiac o PvM w EQ.
Zasugerowalem (normalnie) ze to chyba nie na temat. Ty na to ze:
Cytuj:
u nas jest taunt a u was protect... zamiast wrzucac trzeba sprobowac zrozumiec

I ja dalej twierdzilem ze to jest NIE NA TEMAT.
Bo kurde nie jest. Jesli tak trudno to do Ciebie dociera to sprobuj pomyslec logicznie.

Stary - sam pisales ze nie masz ZADNEGO doswiadczenia w RvR ani nie masz ZADNEGO doswiadczenia z DAoC.
Smiem twierdzic ze w obu przypadkach jestem minimalnie lepszy od Ciebie :wink:

Nie chce Cie flamowac ale sam przygladnij sie swoim postom. Nawet kurde w finalowym "pokazujesz nam jak to ma wygladac" i co widzimy - martwego, kartonowego moba. Czy pokazywanie walki ze earth elementalem w UO jest przykladem PvP?
A porownania do samoobrony i Lenina sa jak najbardziej na miejscu i wrecz narzucaja mi sie same. Wielu politykow potrafi przez godzine tlumaczyc ze "w tym temacie nie mam nic do powiedzenia" :grin:
Rowni dobrze mozesz postnac "chce siusiu" i reakcja na Twoj post bedzie taka sama.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 13:12 
Cytuj  
Tuxik - wiemy ze jestes super master, grasz w najsuperowa gre na swiecie i wiesz tyle o rvr pvp pvm tvc tvs ze wszyscy razem wymiekamy ale jakos zawsze uwazalem ze trzeba miec troche najebane zeby pisac na board do gry w ktora sie nie gra jezeli nie sa to pytania dot tej gry. powiem szczerze ze nie wiem jak inni ale jak widze Twoje posty na boardzie daoc to rzygac mi sie chce i ich nie czytam czesto - po prostu to jest takie pierdolenie zeby sobie postow nastukac.
ale jakbys mial iq wyzsze to mozesz sam sobie odpowiadac na posty wiec zrob na flames post test i odpowiadaj 1000 razy na niego a Twoja ilosc postow bedzie miazdzaco wielka.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 13:19 
Cytuj  
A co to za zwierze to EQ????


pewnikiem cosik suxorskiego


(nie moglem sie kufa powstrzymac)


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 13:26 
Cytuj  
No tak. Jak ja faceta ownowalem to nikt mi nie pomogl a ledwo padl to od razu wszyscy sie do lotowania rzucili :grin:

EQ to takie DAoC. Starsze ale lepsze. Glownie dlatego ze ma gorsza grafike, PvP uskutecznia sie z mobami etc etc etc - jednym slowem EQ rocks :wink:

(j/k ale tez sie nie moglem powstrzymac :smile:)

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 14:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-13 13:12, sosy napisał:
zawsze uwazalem ze trzeba miec troche najebane zeby pisac na board do gry w ktora sie nie gra

Sosy, skad ja to znam :/ O UO pisali tez tacy, co w zyciu login screena nie widzieli :sad:
Pozdro dla calej ekipy. Cieplo sie bedzie niedlugo robic, moze tak jaki Kazimierz?
ps. zajebisty avatarek


_________________
Vhailor

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
Pozdro dla calej ekipy. Cieplo sie bedzie niedlugo robic, moze tak jaki Kazimierz?
ps. zajebisty avatarek



Avatarek to z naszego plaszczyka gildiowego - tez uwazam ze zajebisty :smile:
A co do Kazia to czytasz w myslach - jade tam w sobote ale z zona wiec nie bede nikomu psul zabawy i zwolywal wszystkich zeby sie razem meczyc :grin:

(j/k oczywiscie - tak naprawde to mam ochote na jakis romantyczny weekend bez pieprzonego komputera od ktorego ostatnio nie moge sie zupelnie oderwac :wink:)

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 14:22 
Cytuj  
Ja sie ostatnio oderwalem hehe - jeżu co to byla za imprezka :grin: - ale kompa brakowalo hehehehehe

mniodzio

(znoof nie moglem sie powstrzymac)


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 14:59 
Cytuj  
Nie rozstrzasajmy grafiki... to jest model z '98 roku przyznasz ze wtedy DAoC wygladal gorzej a nawet wcale nie wygladal... juz stwierdzilismy wczesniej ze EQ jest starsze wiec nie rozstrzasajmy tego tematu...

Cytuj:
Nie chce Cie flamowac ale sam przygladnij sie swoim postom. Nawet kurde w finalowym "pokazujesz nam jak to ma wygladac" i co widzimy - martwego, kartonowego moba. Czy pokazywanie walki ze earth elementalem w UO jest przykladem PvP?


Widzisz ? napisalem ze:
Cytuj:
Ciekawe jak wyglada w DAoC tyle ze wnioskujac z ostatnich postow zrozumiesz ze mowie ze tak wyglada w obu grach i bedzie "let the flammes begin"...

I jak widac nie zawiodlem sie...

Heh..., ty chyba masz klapki na oczach... widzisz tylko skad mozna wykrzesac flam i czego sie czepic...

Samo na usta sie cisnie zeby jeszcze raz Pietrzaka zacytowac z tymi spodniami i rekami...

Wiec wytlumacze najprosciej jak potrafie:
PISALEM O STRATEGII ! O TYM ZE CLR I CASTERZY NIE MAJA WYTRZYMALOSCI ALE MIMO TO SA BARDZO WAZNI! I PROBOWALEM Z WAMI NAWIAZAC DIALOG ABY ZNALEZC SPOSOB JAK SKUTECZNIE ICH OCHRANIAC W RVR !!!

PRZYKLAD Z EQ TO BYLA PRZENOSNIA ZE TAK SIE ROBI Z MOBAMI NPC !

APROPOS OBRAZKA NAPISALEM:
Cytuj:
To obrazek z EQ w DAoC to pewnie bedzie podbity keep lub ukradziona relikwia ?

WIEC CHODZILO MI NIE ZE BEDZIECIE MIELI SMOKA TYLKO NP. PODBITY KEEP NA OBRAZKU Z NP. PODPISEM "to nasze"...

jasniej i prosciej juz nie potrafie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:09 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-13 13:12, sosy napisał:
Tuxik - wiemy ze jestes super master, grasz w najsuperowa gre na swiecie i wiesz tyle o rvr pvp pvm tvc tvs ze wszyscy razem wymiekamy ale jakos zawsze uwazalem ze trzeba miec troche najebane zeby pisac na board do gry w ktora sie nie gra jezeli nie sa to pytania dot tej gry. powiem szczerze ze nie wiem jak inni ale jak widze Twoje posty na boardzie daoc to rzygac mi sie chce i ich nie czytam czesto - po prostu to jest takie pierdolenie zeby sobie postow nastukac.
ale jakbys mial iq wyzsze to mozesz sam sobie odpowiadac na posty wiec zrob na flames post test i odpowiadaj 1000 razy na niego a Twoja ilosc postow bedzie miazdzaco wielka.


Tak na poczatek, powiedz mi... czy tytul ci PRZYPADKIEM czegos nie sugeruje ? moze powinienem usiasc ze slownikiem jez. Polskiego i napisac znaczenie "tylko" albo "do" ?

Dalej, tak bardzo pieknie sie popisales... a tak wogole to ile keepow ile keepow juz przed wami padlo ?

Wiesz tvc i tvs nie wiem nawet nie wiem co to jest...

Jak widzisz to sa pytania dotyczace tej gry... jak sie ochrania priestow i casterow u was... wiesz no trudno ze chce ci sie wymiotowac jak czytasz moje posty ale jakbys sie chwile poswiecil i poczytal to moze bys ZROZUMIAL co mialem na mysli a nie w czambol powtarzal po Carol'u...

O komentarzu mojego IQ... heh czyzby zaczynalo brakowac argumentow ze takich uzywasz ?


PS.Carol rzuc sie prosze w ogien, zobaczymy ile osob skoczy za toba... (dlaczego mam dziwne uczucie ze zaraz zinterpretujecie to ze nienawidze Carola i chce go zabic ? BA! jestem tego pewien... moze nawet oglosze konkurs "kto zozumial co zapisalem w PS.")


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:13 
Cytuj  
Mi juz skoda slow wiec Cie niestety rozczaruje i EOT

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.