mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
trade napisał(a):
Dlaczego debilu skrytykowałeś mój post swoim kiczowatym rysuneczkiem ? Masz go skasować. Gdyby nie to, że już nie flame'uje to by kolejny jebany wątek znalazł się właśnie w tamtym dziale, aż tak ci na tym kurwa zależy ? I ty tak naprawdę masz coś z tym gównem, idź lepiej do psychologa jakiegoś bo to jest dewiacja.


trade napisał(a):
Masz. Bo takiemu ścierwu jak ty to każdy rozkazuje. Jesteś cudownym dzieckiem dwóch pedałów frajerze. Między moimi tekstami, a twoimi jest ta różnica, że ja stwierdzam fakty, a ty starasz się być zabawny. Tak więc zamknij jadaczkę i usługuj innym - przecież do tego zostałeś stworzony niewolniku.


Panie opanuj sie, chamie pohamuj sie.
Jak juz piszesz do mnie paszkwile to chociaz dawaj je na publicznym forum a nie na PM. Prznajmniej posmiejemy sie razem wszyscy, a nie tylko ja...

A teraz tak:
1. Skrytykowalem bo jestes jak ta kupa na obrazku. Az szkoda patrzec na twoje mierne teksty i pitolenie. Pozatym robie to bo cie nie lubie. Uwazam ze jestes debilem itd.
2. Temat gowna zapoczatkowales sam. POWTARZAM!!! Ja tylko kontynuje dyskusje w tonie narzuconym przez rozmowce!
3. Dwoch pedalow nie moze miec naturalnie dzieci. Te elementarne braki w edukacji jak widac nadrabiasz agrsja i slinotokiem. Szkoda. Naprawe mi szkoda... ciebie :)
4. Roznica miedzy naszymi tekstami jest taka ze moze i ja sie staram ale to ty jestes smieszny. Smieszny w swojej glupocie.
5. Niewolnikiem nie jestem. No chyba ze mowimy o systemie to wtedy moze sie zgodze. Wszak wszyscy jestesmy "niewolnikami systemu korporacji" :D. No chyba ze mr. trade blabla "mam tyle kasy ze nie mam co z nia robic" nie czuje sie czlonkiem spoleczenstwa. Co mnie w sumie nie dziwi bo osoby psychicznie chore maja czesto jakies abberacje...


A tak pozatym to:
trade napisał(a):
Tak, ostentacyjnie olewajcie mnie i myślcie, że sobie pójdę. Chyba będę musiał znowu "zaistnieć".


No ja cie zauwazam. Wychodze z zalozenia ze kazdy powinien miec swoje zwierzatko. Ja mam trola. :)

A na koniec maly bonus.
Obrazek


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:08 
Cytuj  
KromeR Ty chyba sie nudzisz, ze mu nadal odpisujesz :P


_________________
.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:08 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze miedzy cytatami trade brakuje twojej odpowiedzi na jego pierwszy PM, ktora mozliwe, ze moglaby wyjasnic jego 'dziwne' zachowanie z drugiego cytatu :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:11 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Wydaje mi sie, ze miedzy cytatami trade brakuje twojej odpowiedzi na jego pierwszy PM, ktora mozliwe, ze moglaby wyjasnic jego 'dziwne' zachowanie z drugiego cytatu :)


A co ciebie to intersuje? Czyzbys nie widzial innych postow trade?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
przecież do tego zostałeś stworzony niewolniku.


Była taka cipka, co pisała do innych juz tutaj per "niewolniku". Jestem na tropie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:15 
Cytuj  
Fakt. Moj blad.
Cytuj:
trade napisał(a):

Dlaczego debilu skrytykowałeś mój post swoim kiczowatym rysuneczkiem ? Masz go skasować. Gdyby nie to, że już nie flame'uje to by kolejny jebany wątek znalazł się właśnie w tamtym dziale, aż tak ci na tym kurwa zależy ? I ty tak naprawdę masz coś z tym gównem, idź lepiej do psychologa jakiegoś bo to jest dewiacja.



Buhahaha.
"Masz" to ty sobie mozesz mowic do swojej starej :>


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:19 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
przecież do tego zostałeś stworzony niewolniku.


Była taka cipka, co pisała do innych juz tutaj per "niewolniku". Jestem na tropie.


owned, powstała teoria spiskowa :)

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:21 
Cytuj  
Skasowałem.


Ostatnio edytowano 23 sie 2006, 23:23 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:33 
Cytuj  
Wiesz... po pierwsze to mi sie zawsze smiac chce jak czytam twoje posty. Innych tez to pewnie bawi, a jak nie bawi to moze chociaz daje im to troche rozrwywki.

Pozatym widze ze jestes takim szczekaczem co glosno formuluje opinie w domu jak nikt nie widzi (vide. pedaly, niewolnicy itd.) a juz w szerszym gronie mu palka mieknie.

Pozatym nie boj sie. Mysle ze sprostm twojemu wyrafinowanemu slownictwu. A tak straszysz ta swoja erudycja i straszysz... Jest takie powiedzenie:
"Nie strasz, nie strasz bo sie..."

:>


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:42 
Cytuj  
Skasowałem.


Ostatnio edytowano 23 sie 2006, 23:23 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:47 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
A co ciebie to intersuje? Czyzbys nie widzial innych postow trade?

Brawo za konstruktywna wypowiedz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:50 
Cytuj  
; o
Imho trade > kromer

Dawno sie tak nie usmialem czytajac post hahahauhhaueehue.
Cytuj:
Żal mi takich osób jak ty bo nawet nie zauważasz swojego umysłowego kalectwa uznając je za swoją mądrość życiową. Twoje prostackie, prymitywne wypowiedzi porażają mnie swoją troglodycką techniką.

Kromer bedzie musial sie niezle postarac, aby przebic ten text, ale znajac zycie powola sie na swoja rasowa wyzszosc i zamiast splodzic cos smiesznego to napisze cos pseudo filozoficznego ; (


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:53 
Cytuj  
Trejd jest doswiadczony przez zycie w negatywnym tego slowa znaczeniu i dlatego juz sypie takimi zabawnymi tekstami, taki system obronny, im wieksze doswiadczenie typ lepsze teksty. Boje sie co to bedzie za rok... :]
A wiec jak stawiacie, pod jakim main userem ukrywa sie to cos ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 16:42 
Cytuj  
trade napisał(a):
Twoje prostackie, prymitywne wypowiedzi porażają mnie swoją troglodycką techniką.

Zastanawia mnie sens tego zdania.
Wypowiedzi porazajace technika? Stylem, logika jesli juz. :roll:
Pomijam fakt, ze prymitywny <=> prostacki, a tryglodyta to czlowiek pierwotny i prymitywny, wiec maslo maślane imo.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 17:11 
Cytuj  
Phist napisał(a):
RoozTer napisał(a):
A co ciebie to intersuje? Czyzbys nie widzial innych postow trade?

Brawo za konstruktywna wypowiedz.


Kod:
Postów:      121
[0% z całości / 12.10 postów dziennie]
Znajdź wszystkie posty Phist


Zapraszam na gadu-gadu jesli chcesz 'poczatowac' , bo spamowanie forum srednio ci wychodzi~~.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 17:15 
Cytuj  
Skasowałem.


Ostatnio edytowano 23 sie 2006, 23:23 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 18:38 
Cytuj  
JA pierdole, co za nudny temat.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 18:44 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
; o
Imho trade > kromer
Cytuj:
Żal mi takich osób jak ty bo nawet nie zauważasz swojego umysłowego kalectwa uznając je za swoją mądrość życiową. Twoje prostackie, prymitywne wypowiedzi porażają mnie swoją troglodycką techniką.

Kromer bedzie musial sie niezle postarac, aby przebic ten text


Taki pseudo-intelektualny bełkot taki ma własnie cel, robić wrażenie na ludziach twojego pokroju.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 20:20 
Cytuj  
Imo trade ownuje 3/4 forum swoimi prowokacjami.


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 20:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):

Taki pseudo-intelektualny bełkot taki ma własnie cel, robić wrażenie na ludziach twojego pokroju.

Ojoj pan "rzucilem wowa i mam depresje" jest zazdrosny, ze ktos pisze bardziej sensowne posty od niego?
Jesli jego posty sa pseudo intelektualne to twoje sa na poziomie ameby.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.