mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:16 
 
To będzie mój thread i tutaj będę umieszczał swoje wypowiedzi i przemyślenia na różne tematy. Nie interesuje mnie czy będziecie to komentować, czy was to zdenerwuje czy rozbawi, ogólnie mówiąc sram na to wszystko. Ważne, że i tak wszyscy z was to przeczytają.

Na początek porusze problem kujonów w szkołach podstawowych i liceach ponieważ była to jedna z rzeczy która mnie bardzo wtedy wkurwiała. Typowy "piórnik" wygląda dosyć brzydko. Najczęściej jest to mały, pryszczaty grubas chodzący z dużym tornistrem pełnym książek, zeszytów i przyborów szkolnych - wszystko po to żeby niczym nie podpaść żadnemu nauczycielowi (jest to najczęściej spotykany obraz kujona, równie dobrze może on być chudy, wysoki czy kulawy - jednak w 90% przypadków jest on brzydki i pryszczaty). Ulubionym zajęciem "klasowego mózga" jest lizanie dupy nauczycielom, a także dyskutowanie z nimi w celu ukazanie siebie w jak najbardziej "intelektualnym" świetle (nauczyciele i tak mają go w dupie).
Kujon nie chodzi na klasowe wagary ale samotnie zostaje w klasie oczekując na lekcje w czasie kiedy reszta grupy spierdoliła sobie gdzieś razem na piwko.
Kujon nie ma dziewczyny ponieważ jest raczej pośmiewiskiem dla dziewczyn z klasy/szkoły.
Kujon nie rucha bo nie ma dziewczyny.
Kujon nie ma przeszłości bo rył, kujon nie ma przyszłości bo jak skończy ryć to pójdzie do normalnej pracy jak reszta społeczeństwa i prawdopodobnie zdechnie samotnie albo z jakąś grubą cipą w różowym fartuchu której nawet nie wytłucze bo się będzie brzydził.
Kujon nie ma kolegów ponieważ nie spierdala ze szkoły z resztą klasy tylko fajerzy się zostając w sali.
Kujon nie imprezuje ponieważ nie ma kolegów.
Kujon jest zerem nielubianym przez wszystkich (nawet przez nauczycieli).
Jakie w takim razie są plusy bycia kujonem ? Dobre stopnie w szkole ze wszystkich przedmiotów ? Nie warte swojej ceny. 100% z nich do barany - tak, są to ludzie pozbawieni inteligencji, oni tylko się uczą na pamięć.
Co w takim razie sprawia, że tacy ludzie wogóle istnieją ? Odpowiedź jest prosta: ich przyjebani rodzice pozbawiający swoje dzieci najlepszych chwil w życiu zmuszając je do nauki. Jak więc rozpoznać takiego przyjebanego rodzica wśród swoich znajomych ? Nic prostszego, najszczęściej są to despotyczne matki (rzadko ojcowie) które w uważają, że jedynym ciekawym tematem do rozmowy w towarzystwie są ich genialne wypłochy. Po rozpoznaniu należy taką osobę poczęstować kanapką z dodatkiem od siebie - zardzewiałą żyletką schowaną pod plasterkiem szynki i tym samym ocalić ich dziecko przed zmarnowaniem jedynego życia które zostało mu ofiarowane.

Prawdą jest, że żaden z tych ryjących skurwysynów nie osiągnął więcej niż reszta ludzi. Gdzie są teraz piórniczki z mojej szkoły ? Gdzie jesteście teraz frajerzy ? Pojechaliście jak reszta śmieci do Anglii jako tania siła robocza czy siedzicie na kasie w Tesco ? Ciekawe co teraz myślą sobie wasi rodzice widząc jak zmarnowali wam życie - mam nadzieję, że cierpią tak jak wy kiedy już dostrzegliście swój największy życiowy błąd (niestety za późno żeby cokolwiek naprawić).

Teraz pewnie zadacie sobie pytanie o chuj mi tak naprawdę chodzi ? Ja odpowiem, że sam nie wiem. Poprostu całe życie nienawidziłem tych ludzi i chciałem moje uczucie przekazać wam - mojej publiczności.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.


Ostatnio edytowano 20 wrz 2006, 20:49 przez trade, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:21 
 
Czyli nienawidzisz samego siebie.
Przykre :roll:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:27 
 
Bloga sobie zaloz.
Kominek dwa imo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:36 
 
Zychoo napisał(a):
Bloga sobie zaloz.
Kominek dwa imo.


Słyszałem o tym blog'u ale nie czytałem go jeszcze, muszę chyba to szybko nadrobić.

Nileno - spierdalaj.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:39 
 
ta, wypierdalaj ze swoja radosna tworczoscia na jakis blog


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:45 
 
hmm co prawda za duzo napisales bym wszystko czytal :P ale i tak uogolniasz bo kujon kujonowi nie jest rowny ;)
ale najczesciej kujon uczy sie na pamiec ;)

ale hmm moze rzeczywiscie zaloz blog, bo tu to troche nie pasuje, jakbys robil z siebie gwiazde :P

i wcale nie kazdyz nas to przeczyta ;)


_________________
.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:50 
 
Sflamuje ci ten topic na smierc osiolku :lol:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:51 
 
http://kominek.blox.pl/

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:58 
 
Róbcie co chcecie, flame'ujcie, piszcie, nie piszcie, czytajcie, nie czytajcie wklejajcie zdjęcia gówna, cycków, dup, swoich zwieraczy czy zwieraczy waszych dziewczyn lub chłopaków. Mało mnie to interesuje.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:06 
 
cHój nawet przeczytałem all

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:12 
 
trade napisał(a):
Róbcie co chcecie, flame'ujcie, piszcie, nie piszcie, czytajcie, nie czytajcie wklejajcie zdjęcia gówna, cycków, dup, swoich zwieraczy czy zwieraczy waszych dziewczyn lub chłopaków. Mało mnie to interesuje.

Ok.
Obrazek


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:16 
 
trade a w sumie po co chcesz sie dzielic z nami swoimi cennymi przemysleniami?


_________________
.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:23 
 
Highlander napisał(a):
trade a w sumie po co chcesz sie dzielic z nami swoimi cennymi przemysleniami?


Żeby być w centrum uwagi.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:24 
 
trade zrób reklame w TV

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:31 
 
trade napisał(a):
Prawdą jest, że żaden z tych ryjących skurwysynów nie osągnął więcej niż reszta ludzi.


Przynajmniej nie napiszą:

trade napisał(a):
Nic prostszego, najszczęściej są to despotyczne matki (żadko ojcowie)

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:38 
 
WithnesS napisał(a):
trade napisał(a):
Prawdą jest, że żaden z tych ryjących skurwysynów nie osągnął więcej niż reszta ludzi.


Przynajmniej nie napiszą:

trade napisał(a):
Nic prostszego, najszczęściej są to despotyczne matki (żadko ojcowie)


Tu było zdjęcie gówna ale skasowałem.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.


Ostatnio edytowano 20 wrz 2006, 18:01 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:38 
 
Huhu ha huhu ha nasza zima zła

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 18:06 
 
A wiesz, co trade trochę się z tobą zgadzam o dziwo :P

Znam takiego jednego 14 latka rodzice wysłali go na ostatni rok gimnazjum do SZKOŁY KATOLICKIEJ. Nikt go nie lubi gadać się z nim nie da i serio nie ma przyjaciół, na siłę próbuje się wbić w jakieś towarzystwo np. graczy MTG teraz chyba do teatru się zapisał czy coś.

Dzieciak ma w planach uczyć się 30 roku życia !! :D Jest zapisany na kilka zajęć poza lekcyjnych wiec jego dzień wygląda tak idzie do szkoły :D jego rodzice codziennie dzwonią około 9 by sprawdzić czy wyszedł do szkoły potem wraca idzie na kursy w końcu o 20 jest w domu uczy się 2 godziny i idzie spać :D

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 18:09 
 
Highlander napisał(a):
trade a w sumie po co chcesz sie dzielic z nami swoimi cennymi przemysleniami?

Bo on nie szuka jakiejs tam publiki , on szuka wlasnie tej publiki (lol) chce byc zaakceptowany jako trol i ala "buntownik" tego forum.

Ale nikt normalny nie ma watpliwosci ze to jest dresiarski oszołom ,ze zryta psycha *giggles*

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 18:10 
 
ja bym zjebał do meksyku na jego miejscu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.